Strona 109 z 112 PierwszyPierwszy ... 95999105106107108109110111112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,270 z 3354

Wątek: SERIALE godnie i niegodne polecenia

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
    Ja osobiscie Altered Carbon polecam, choc wiem ze nie wszystkim przypadnie do gustu
    Trochę zabawnie brzmi ten carbon w opinii człowieka z ZD 😉ale namówiłeś i obejrzałem już ze cztery odcinki i potwierdzam, wciąga.
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar Net
    Cytat Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
    Trochę zabawnie brzmi ten carbon w opinii człowieka z ZD 😉ale namówiłeś i obejrzałem już ze cztery odcinki i potwierdzam, wciąga.
    Można to gdzieś obejrzeć poza Netflixem, może być priv

Gintleman Awatar księciuniu
    W kwestii seriali jestem 100 lat za wszystkimi i po obejrzeniu całości Pitbulla chciałem powoli zacząć nadrabiać te wszystkie piki blaindersy, brejking bedy, hałsofkardsy, detektywów, narkosy, gomorry i co tam jeszcze polecacie w tym temacie.
    Tak, mam tak fajnie, że nic z tego nie widziałem i wszystko przede mną

Tylko jedno „małe” pytanie: gdzie? Czy da radę to gdzieś bezpiecznie obejrzeć w necie bez ściągania, rejestracji, esemesów etc. ? Czy lepiej zainwestować w jakiegoś netflixa czy coś w tym stylu? Bo myślałem, że niezawodne cda załatwi sprawę, tu lipa. I na innych znanych mi stronach też albo nie ma, albo potrzebna rejestracja, esemesy itp.

Ktoś coś podpowie? - jak to piszą, chociaż nie wiem po co: może być na priv (tak jakby bez tego nie można było wysłać priva ).

Z góry dzięki.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

fili.tv tylko włącz addblocka
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar BlackAdder
    Alltube.

Ale skoro tyle seriali przed Tobą, to po co się przed kompem męczyć. Rozważ zainwestowanie w jakiekolwiek urządzenie obsługujące iptv player. Podłączasz to do netu i tv, po czym masz dostęp np. do wspomnianego alltube na telewizorze, możesz oglądać online, a jak urządzenie ma dysk, to również ściągnąć.
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 18-02-2018 o 10:36
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    W kwestii seriali jestem 100 lat za wszystkimi i po obejrzeniu całości Pitbulla chciałem powoli zacząć nadrabiać te wszystkie piki blaindersy, brejking bedy, hałsofkardsy, detektywów, narkosy, gomorry i co tam jeszcze polecacie w tym temacie.
    Tak, mam tak fajnie, że nic z tego nie widziałem i wszystko przede mną

Tylko jedno „małe” pytanie: gdzie? Czy da radę to gdzieś bezpiecznie obejrzeć w necie bez ściągania, rejestracji, esemesów etc. ? Czy lepiej zainwestować w jakiegoś netflixa czy coś w tym stylu? Bo myślałem, że niezawodne cda załatwi sprawę, tu lipa. I na innych znanych mi stronach też albo nie ma, albo potrzebna rejestracja, esemesy itp.

Ktoś coś podpowie? - jak to piszą, chociaż nie wiem po co: może być na priv (tak jakby bez tego nie można było wysłać priva ).

Z góry dzięki.
    Jeśli jakos niedawno przedluzales umowę w Playu, czyli jeszcze na jesień / zima bardzo możliwe, że show maxa masz 3 msc za darmo.
    Jest tam szybciutka rejestracja, która trwa górą dwie min, a wybór pozycji zacny.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Ja korzystam z Netflixa . Zalety - 1 -ogromna baza dobrych seriali , jeżeli masz zaległości to starczy na bardzo długo . 2 - bardzo dobra jakość , nowe rzeczy są dodawane w jakości 4k , jeżeli będziesz korzystać z telewizora co gorąco polecam ( w moim tv na pilocie jest nawet bezpośredni przycisk do aplikacji ) to naprawdę warto . 3- za około 50 pln miesięcznie można używać serwisu na 4 urządzeniach naraz w najwyższej jakości . Co oznacza że ja , żona czy dzieci mogą korzystać z usługi w tym samym czasie .4 . Jeżeli przewiesz oglądanie na kompie to odpalając aplikację w telefonie czy na telewizorze rozpoczniesz oglądanie filmu w momencie w którym przerwałeś . To naprawdę ułatwia życie . Mi osobiście najbardziej w Netflixie podoba się jakość , filmy w 4k naprawdę super wyglądają . Kiedyś oglądanie seriali kojarzyło mi się ze słabą jakością i napisami które nie są zgrane z obrazem , teraz to zupełnie inna bajka za cenę dwóch biletów do kina .

Legionista Awatar TNTP
    Dodatkowo zawsze możesz się z kimś dogadać i rozłożyć sobie te 50 pln na dwie osoby
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Zapomniałem dodać że niektóre seriale można czasowo ściągnąć do telefonu , wtedy internet do oglądania nie jest niezbędny .

Legionista Awatar BlackAdder
    Jak dla mnie Netflix to raczej dla tych, co są na bieżąco i niecierpliwie czekają na nowe seriale/odcinki. Reszta jest w sieci. No chyba, że ktoś faktycznie chce jakości wyższej niż HD. Ale oczywiście każdy kombinuje tak, jak mu pasuje
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Jak dla mnie Netflix to raczej dla tych, co są na bieżąco i niecierpliwie czekają na nowe seriale/odcinki. Reszta jest w sieci. No chyba, że ktoś faktycznie chce jakości wyższej niż HD. Ale oczywiście każdy kombinuje tak, jak mu pasuje
    Dla mnie właśnie plusem w Netfliksie jest to, że nie mam czasu w tej sieci szukać, ściągać etc. Plus to, co pisał wcześniej Ivan - dzieciory okupują TV, to biorę tableta, zabierze mi żona tableta, to w ostateczności i na telefonie da radę obejrzeć Generalnie długo się przed nim broniłem, ale z perspektywy kilku miesięcy nie żałuję.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista
    Oglądał ktoś serial Punisher? Warto? za małolata jarałem się komiksem.

Legionista Awatar Stout
    Warto.
    Już sie nie mogę doczekać kolejnego sezonu.
    Jesli lubisz fantastykę,to wczesniej warto obejrzeć Daredevil'a,ponieważ w obydwu pojawiają sie te same postaci i kilka pobocznych wątków.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Net Zobacz posta
    Można to gdzieś obejrzeć poza Netflixem, może być priv
    Ja oglądam na Netflixie i nie posiadam wiedzy czy gdzieś jeszcze, ale koledzy niżej wypisywali jakieś strony z serialami to może spróbuj tam.
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar midzi
    Altered Carbon - mistrz

Legionista Awatar zinger
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Altered Carbon - mistrz
    Do 5 odcinka. Potem równia pochyła.
    Ora et labora

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
    Do 5 odcinka. Potem równia pochyła.
    Potwierdzam. Kapitalny serial, niestety chyba scenarzyści podczas pisania zakończenia mieli rozwolnienie i zatrudnili stażystów...
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Stout
    Dom z papieru ma już drugi sezon kompletny?

Legionista Awatar Cavior
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Dom z papieru ma już drugi sezon kompletny?
    http://safelink.me/id/PVsgMyxmrF5iIT4k/

Legionista Awatar Stout
    Dzięki za linki,ale ich dobre źródełko już mam
    Chodziło mi o to, czy te 6 odcinków to już wszystko.

Tak, te 6 odcinków zamyka historię.

o czym jest ten dom z papieru?

Legionista Awatar Stout
    O spamerach.

Legionista Awatar Szawar
    Powstanie filmowy prequel "Rodziny Soprano". "The Many Saints of Newark" - tak brzmi roboczy tytuł prequela "Rodziny Soprano". Akcja filmu, który David Chase pisze wraz ze scenarzystą serialu Lawrence'em Konnerem, będzie się dziać w latach 60., w czasach zamieszek pomiędzy Afroamerykanami i Włochami w Newark. Konflikt stał się naprawdę krwawy, kiedy wmieszała się do niego mafia. Na razie nie wiadomo, jakie postacie z serialu pojawią się w filmie, ale prawdopodobnie będzie to ojciec Tony'ego Soprano, Giovanni, a także matka Tony'ego, Livia, oraz wujek Junior. Wszyscy oczywiście w młodszej wersji.

04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Kruk, czyli następny rodzimy serial i problem nacjonalizmu

Legionista Awatar kubrick
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Kruk, czyli następny rodzimy serial i problem nacjonalizmu
    Jak oceniasz po 2 odcinku?
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Gintleman Awatar księciuniu
    No, sposób pokazania ludzi w patriotycznej odzieży dalej był ten sam.
    A co najlepsze/najgorsze/najciekawsze/czy jakieś tam, ten komediowo-pastiszowy „wątek” ni cholery nie pasuje do klimatu całego serialu („poważno-mrocznego”; no może poza komendantem policji)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar rey
    Póki co, ogólna ocena jednak pozytywna - mimo powyższych zastrzeżeń, z którymi się zgadzam. Wataha to to nie jest, ale lepiej mi się ogląda niż Belfra (szczególnie 2 sezon).
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar vit
    Jest juz 5 odcinków 3 sezonu Ash vs Evil Dead.
    Wczoraj obejrzałem 1 odcinek i trzyma zajebisty poziom wcześniejszych odcinków.
    Ogólnie śmiesznie
    Moja jedyna Miłość...

Cytat Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
    Jak oceniasz po 2 odcinku?
    Bez szału.

Uprawnienia umieszczania postów