Strona 1 z 48 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 5163

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Administrator Awatar Raffi

bilety i karnety - temat zbiorczy

Wątek - reaktywacja
    Prośba jedynie o pytania techniczne. Przy okazji mała uwaga: osoby, które będą pytały, czy da się wejśc na krzywo/bez legitymacji/na inną trybunę, sektor itp. będą nagradzane tygodniowymi wczasami od forum. Odpowiadający im - a w szczególności udzielajacy "cennych porad" typu : "spoko, nic się nie stanie" - również.
    poza tym w miarę możności sprawdzajcie kochane lenie, czy na poprzednich stronach ktoś już nie pytał o to samo - oczekiwanie przez interesantów zindywidualizowanej odpowiedzi na pytanie, na które odpowiadało już chwilę wcześniej ze 300 osób, należy do jednej z bardziej irytujących praktyk.

Na początek info karnetowe:

Sprzedaż otwarta karnetów:
    Od dnia 14 czerwca do dnia 30 września 2013 r. prowadzona będzie otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich zainteresowanych osób. Rozpoczęcie sprzedaży w systemie on-line nastąpi w dniu 14 czerwca br. od godz. 12.00. Kasy Klubu będą dostępne w tym dniu od godz. 11.00.
    W dniach, w których prowadzona będzie sprzedaż karnetów, kasy Klubu będą czynne w godzinach:
    Poniedziałek – piątek 11.00 – 19.00
    Soboty 10.00 – 17.00
    Niedziele 11.00 – 15.00
    Podane godziny mogą ulec zmianie w przypadku wydarzeń na Pepsi Arenie kolidujących z pracą POK.
    Regulamin sprzedaży karnetów znajduje się na stronie
    Poniżej znajduje się schemat stadionu z nowym podziałem sektorów oraz z cenami karnetów i biletów.

podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Jeżeli mam karnet ulgowy to mogę przepisać jakiś bilet na osobę która nie posiada prawa do zniżki?
    Ostatnio edytowane przez badoom ; 17-06-2013 o 15:51
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Legionista Awatar Runi
    Czy od nowego sezonu obowiązują tylko nowe karty kibica? czy można ciągle na starej śmigać?

Legionista Awatar Pogo(L)
    Cytat Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
    Czy od nowego sezonu obowiązują tylko nowe karty kibica? czy można ciągle na starej śmigać?
    Można na starej

jak rozumiem nie ma możliwości zakupu karnetu na rundę?

Cytat Zamieszczone przez PabloMag Zobacz posta
    jak rozumiem nie ma możliwości zakupu karnetu na rundę?
    Nie. Na raty też nie.

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Jak wygląda to przekazanie innej osobie wejściówki na mecz??

Legionista
    Witam. Mieszkam Obecnie godzine drogi od WAlii chcialbym kupic bilet na mecz ale nie bardzo wiem jak.. moze ktos pomoc? pozdrawiam

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hrycek Zobacz posta
    Witam. Mieszkam Obecnie godzine drogi od WAlii chcialbym kupic bilet na mecz ale nie bardzo wiem jak.. moze ktos pomoc? pozdrawiam
    Witam i dolaczam sie do pytania kolegi. Mam karte kibica, jesli to ma w czymkolwiek pomoc. Kontaktowalem sie z punktem obslugi kibica w Warszawie ale nie byli zbyt pomocni. Powiedzieli jedynie, ze bilety dostane na stadionie w Walii. Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz.
    Ostatnio edytowane przez conradoc15 ; 25-06-2013 o 01:58
    Mistrz jest jeden i jest wielki! Legia na tronie w podwójnej koronie!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez conradoc15 Zobacz posta
    Witam i dolaczam sie do pytania kolegi.
    Dzwoniłem na stadion we Wrexham i poinformowano mnie, że oni nie są organizatorem tego spotkania, a tickets'y będą sprzedawane w Oswestry. No to dzwonię do klubu Saints i potwierdzili, że bilety będą sprzedawane w klubie, ale na trybuny gospodarzy, natomiast pozostała część wejściówek, w tym na sektor gości będzie sprzedawana w dniu meczu we Wrexham! *****, poplątanie z pomieszaniem. Tym bardziej, że mój angielski jest daleki od ideału, a przez telefon tym bardziej ciężko wszystko dokładnie zrozumieć.
    Ja zrobię tak: wyślę kumpla w dniu meczu do Oswestry, kupi on jakieś dwa bilety, potem pojedziemy do Wrexham i też kupimy jakieś bilety, a potem to już będziemy tak kombinować, żeby wejść na nasz sektor. Problem może być tylko taki, że mój kolega nie ma karty kibica Legii, ale od czego są bracia po szalu. Jakoś to załatwimy.
    Mam nadzieję, że na sektor gości nie będzie wpuszczania po nazwiskach z listy wyjazdowej?
    pzdr

Legionista
    A po co karta kibica na wyjazd? Tym to niech się nie przejmuje...

Legionista
    Zmienię trochę temat z LE na nasze krajowe podwórko Czy bilety na mecz zgody w Szczecinie będzie można kupić na KK Legii przez internet (np. logując się do szczecińskiego systemu biletowego)?

nie wiem czy juz ogarnales temat. ja wlasnie wrocilem z oswestry. psy d..pami szczekaja ale bilety zakupione. dostepne jedynie university stand. jesli nie mozesz osobiscie podjechac to przez net aplikacje wypelnij i odeslij pod adres podany na dole strony. http://www.tnsfc.co.uk/tickets-out-on-tuesday/

Legionista Awatar Andrzej1976
    Witam.Czy znając mój numer karty kibica (nie posiadając jej fizycznie) w kasie mój kolega kupi dla mnie bilet?
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Gdy padnie rozkaz Twój, poniesiem wrogom gniew!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Legia Warszawa S.A.
    Legia Warszawa powraca do walki o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. W niedzielę 9 sierpnia o godz. 18:00 w ramach 4. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy nasza drużyna podejmie Wisłę Kraków. Bilety na to spotkanie, z uwagi na okres wakacyjny, są dostępne w niższej cenie!

Zależy nam na wysokiej frekwencji na stadionie i liczymy, że 9 sierpnia stadion przy Łazienkowskiej 3 wypełni się po brzegi. Wejściówki na spotkanie z Wisłą są teraz dostępne w takiej samej cenie, jak wcześniej na Podbeskidzie!

UWAGA! Kibice, którzy nabyli już bilety na mecz z Wisłą w wyższej cenie, będą mogli wykorzystać kwotę wynikającą z różnicy w cenach podczas zakupu biletu na jeden wybrany mecz w tym sezonie. Szczegółowych informacji będzie udzielać Punkt Obsługi Kibica (POK) pod numerami tel. 22 318 20 79 lub 22 318 20 91 oraz poprzez e-mail: pok@legia.pl.
    Chwyt marketingowy, czy dopiero się zreflektowali? Tak czy inaczej, teraz już nie ma wymówek.

Legionista
    Wiadomo że chcą w pewnym sensie "zmusić" do zakupu karnetu. Ale strasznie błądzą, takie zmiany cen tylko potwierdzają ich brak pomysłu na politykę cenową.
    Z drugiej strony jeśli ktoś nie kupi karnetu to przy dobrej grze może popłynąć finansowo ...

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    Chwyt marketingowy, czy dopiero się zreflektowali?
    Czytają forumkę Zawodników już kontaktujemy/ odrzucamy. Zaczynamy też ustalać ceny

Legionista Awatar startowiec55
    Nie można dopłacać jakiejś tam kwoty do rat. Te ich "widełki" co 50 zł to tylko kwoty orientacyjne, jak już przejdziesz do właściwej kwoty to wyskoczy Ci taka wartość pożyczki, co koszt karnetu. Zakładka "dopłata" jest po to, gdy komuś popiervoli się przysługujący mu karnet i np. będzie musiał dopłacić.
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

czy dla dzieci wiek 5 oraz 11 Lat muszę wyrobić kartę kibica aby udać się na mecz ?? czy tylko jeśli chcę kupić bilet online ??

Legionista
    jeżeli dobrze pamiętam to na rodzinny dla obydwojga dzieci musi być KK a na resztę stadionu tylko dla starszego (młodsze wchodzi bez biletu)
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Tak patrzę na sprzedaż biletów i aż nie chce mi się wierzyć ,że obie proste wykupione a na żylecie od groma miejsc ...

Legionista Awatar Flip
    To ciężko wyjaśnić. Chyba jednak wielu kiboli, czeka na ostatnią chwilę z kupnem biletu, widząc, że większość sektorów Żylety świeci się na zielono.

Ja kupowałem kilka godzin temu i teraz zerknąłem to jednak te % wolnych miejsc poszły w dół. Myślę, że do jutra ok 90% trybuny się wypełni.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Marcino
    Pięknie

Legionista Awatar startowiec55
    W M1 jest full serwis. Karty, bilety i sklep
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar Marcino
    Moja 5-letnia córka stwierdziła, że ona ma mieć kartę kibica i koniec (nie chce być gorsza od brata). Czy na wyspie w M1 Marki wyrabiają karty czy tylko sprzedaż gadżetów i biletów ?

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Czy Polak z zagranicznym paszportem moze kupic karnet?
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar Olszi
    Na 100% nie będzie pomniejszona.

Legionista
    No właśnie oto chodzi że na pewno nie pewnie się jebneli w kasach .

Legionista Awatar Warson
    Witam, króciutkie pytanie czy na el. Ligi mistrzow trzeba posiadac karte kibica?
    ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!

Legionista
    Tak trzeba , ale kartę kibica wyrabiana jest od ręki przy kasach biletowych

Uprawnienia umieszczania postów