bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Raffi
    *****istrator
    • 05.2003
    • 13553

    bilety i karnety - temat zbiorczy

    Wątek - reaktywacja
    Prośba jedynie o pytania techniczne. Przy okazji mała uwaga: osoby, które będą pytały, czy da się wejśc na krzywo/bez legitymacji/na inną trybunę, sektor itp. będą nagradzane tygodniowymi wczasami od forum. Odpowiadający im - a w szczególności udzielajacy "cennych porad" typu : "spoko, nic się nie stanie" - również.
    poza tym w miarę możności sprawdzajcie kochane lenie, czy na poprzednich stronach ktoś już nie pytał o to samo - oczekiwanie przez interesantów zindywidualizowanej odpowiedzi na pytanie, na które odpowiadało już chwilę wcześniej ze 300 osób, należy do jednej z bardziej irytujących praktyk.


    Na początek info karnetowe:


    Sprzedaż otwarta karnetów:
    Od dnia 14 czerwca do dnia 30 września 2013 r. prowadzona będzie otwarta sprzedaż karnetów dla wszystkich zainteresowanych osób. Rozpoczęcie sprzedaży w systemie on-line nastąpi w dniu 14 czerwca br. od godz. 12.00. Kasy Klubu będą dostępne w tym dniu od godz. 11.00.
    W dniach, w których prowadzona będzie sprzedaż karnetów, kasy Klubu będą czynne w godzinach:
    Poniedziałek – piątek 11.00 – 19.00
    Soboty 10.00 – 17.00
    Niedziele 11.00 – 15.00
    Podane godziny mogą ulec zmianie w przypadku wydarzeń na Pepsi Arenie kolidujących z pracą POK.
    Regulamin sprzedaży karnetów znajduje się na stronie
    Poniżej znajduje się schemat stadionu z nowym podziałem sektorów oraz z cenami karnetów i biletów.


    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!
  • badoom
    Legionista
    • 09.2012
    • 147

    #2
    Jeżeli mam karnet ulgowy to mogę przepisać jakiś bilet na osobę która nie posiada prawa do zniżki?
    Ostatnio edytowany przez badoom; 60337.
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

    Komentarz

    • Runi
      Legionista
      • 01.2012
      • 5855

      #3
      Czy od nowego sezonu obowiązują tylko nowe karty kibica? czy można ciągle na starej śmigać?

      Komentarz

      • Pogo(L)
        Legionista
        • 05.2012
        • 473

        #4
        Zamieszczone przez FranRico
        Czy od nowego sezonu obowiązują tylko nowe karty kibica? czy można ciągle na starej śmigać?
        Można na starej

        Komentarz

        • PabloMag
          Legionista
          • 06.2008
          • 775

          #5
          jak rozumiem nie ma możliwości zakupu karnetu na rundę?

          Komentarz

          • Cez(L)are
            Legionista
            • 06.2008
            • 688

            #6
            Zamieszczone przez PabloMag
            jak rozumiem nie ma możliwości zakupu karnetu na rundę?
            Nie. Na raty też nie.

            Komentarz

            • Ljubo-jad
              Legionista
              • 12.2012
              • 1268

              #7
              Jak wygląda to przekazanie innej osobie wejściówki na mecz??

              Komentarz

              • Hrycek
                Legionista
                • 06.2013
                • 2

                #8
                Witam. Mieszkam Obecnie godzine drogi od WAlii chcialbym kupic bilet na mecz ale nie bardzo wiem jak.. moze ktos pomoc? pozdrawiam

                Komentarz

                • conradoc15
                  Legionista
                  • 06.2013
                  • 1

                  #9
                  Zamieszczone przez Hrycek
                  Witam. Mieszkam Obecnie godzine drogi od WAlii chcialbym kupic bilet na mecz ale nie bardzo wiem jak.. moze ktos pomoc? pozdrawiam
                  Witam i dolaczam sie do pytania kolegi. Mam karte kibica, jesli to ma w czymkolwiek pomoc. Kontaktowalem sie z punktem obslugi kibica w Warszawie ale nie byli zbyt pomocni. Powiedzieli jedynie, ze bilety dostane na stadionie w Walii. Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz.
                  Ostatnio edytowany przez conradoc15; 68566.
                  Mistrz jest jeden i jest wielki! Legia na tronie w podwójnej koronie!

                  Komentarz

                  • Urban
                    Legionista
                    • 10.2008
                    • 1051

                    #10
                    Zamieszczone przez Ljubo-jad
                    Jak wygląda to przekazanie innej osobie wejściówki na mecz??
                    Piszesz maila do klubu ze swoimi danymi(imię, nazwisko, nr karty kibica) oraz danymi osoby której przekazujesz bilet. Dodatkowo ta osoba idąc na mecz musi mieć ze sobą Twoją kartę.

                    Komentarz

                    • Seba.Kolos
                      Legionista
                      • 09.2012
                      • 3071

                      #11
                      Czy Polak z zagranicznym paszportem moze kupic karnet?
                      Jedno Miasto
                      I Jeden Klub
                      Legia Warszawa
                      Legia az po Grob

                      Komentarz

                      • ZKW
                        Legionista
                        • 06.2013
                        • 36

                        #12
                        Zamieszczone przez conradoc15
                        Witam i dolaczam sie do pytania kolegi.
                        Dzwoniłem na stadion we Wrexham i poinformowano mnie, że oni nie są organizatorem tego spotkania, a tickets'y będą sprzedawane w Oswestry. No to dzwonię do klubu Saints i potwierdzili, że bilety będą sprzedawane w klubie, ale na trybuny gospodarzy, natomiast pozostała część wejściówek, w tym na sektor gości będzie sprzedawana w dniu meczu we Wrexham! *****, poplątanie z pomieszaniem. Tym bardziej, że mój angielski jest daleki od ideału, a przez telefon tym bardziej ciężko wszystko dokładnie zrozumieć.
                        Ja zrobię tak: wyślę kumpla w dniu meczu do Oswestry, kupi on jakieś dwa bilety, potem pojedziemy do Wrexham i też kupimy jakieś bilety, a potem to już będziemy tak kombinować, żeby wejść na nasz sektor. Problem może być tylko taki, że mój kolega nie ma karty kibica Legii, ale od czego są bracia po szalu. Jakoś to załatwimy.
                        Mam nadzieję, że na sektor gości nie będzie wpuszczania po nazwiskach z listy wyjazdowej?
                        pzdr

                        Komentarz

                        • Hjubi
                          Legionista
                          • 10.2010
                          • 2030

                          #13
                          A po co karta kibica na wyjazd? Tym to niech się nie przejmuje...

                          Komentarz

                          • Daro
                            Legionista
                            • 04.2011
                            • 289

                            #14
                            Zmienię trochę temat z LE na nasze krajowe podwórko Czy bilety na mecz zgody w Szczecinie będzie można kupić na KK Legii przez internet (np. logując się do szczecińskiego systemu biletowego)?

                            Komentarz

                            • Hjubi
                              Legionista
                              • 10.2010
                              • 2030

                              #15
                              Wątpię. Jak graliśmy w październiku, to bilety owszem można było kupić na naszą kartę kibica, ale trzeba było to zrobić na miejscu. Ewentualnie posiadając nową KK (tą srebrną, z prawdziwym herbem) kilka dni przed wyjazdem można było kupić bilet w kasach na Łazienkowskiej. Opcji internetowej nie było, także nie ma co się łudzić że teraz coś takiego zrobią... Chociaż przy Leśnodorskim - kto wie, kto wie

                              Komentarz

                              Pracuję...