Strona 172 z 172 PierwszyPierwszy ... 72122162168169170171172
Pokaż wyniki od 5,131 do 5,150 z 5150

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Legionista
    Bez totalnego sensu, ktoś mógłby pójść na mecz w zamian, za kogoś, kto nie może, a tak to puste miejsce zostanie...
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Będzie można jutro kupić bilet na Glasgow Legia czy tylko dzisiaj?

Sent from my PCT-L29 using Tapatalk

Witam panowie,

wiecie może kiedy wychodzą bilety na mecz Legia-Lech 19-20.10.2019? I co muszę zrobić aby takie bilety nabyć? Nie jestem z Warszawy, a aktualnie tu mieszkam i zależy mi, żeby się wybrać na ten mecz. Rozumiem że muszę wyrobić coś w stylu karty kibica?

Cytat Zamieszczone przez paprikano Zobacz posta
    Witam panowie,

wiecie może kiedy wychodzą bilety na mecz Legia-Lech 19-20.10.2019? I co muszę zrobić aby takie bilety nabyć? Nie jestem z Warszawy, a aktualnie tu mieszkam i zależy mi, żeby się wybrać na ten mecz. Rozumiem że muszę wyrobić coś w stylu karty kibica?
    To się aktualnie wybierz na mecz z Rakowem za tydzień to będziesz wiedział co i jak.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    To się aktualnie wybierz na mecz z Rakowem za tydzień to będziesz wiedział co i jak.
    Słabo mam z weekendami, jak będę miał możliwość to się będę wybierał, bo uwielbiam na mecze śmigać, szczególnie że w porównaniu z 1 ligą w moim mieście tutaj mecze są na o wiele wyższym poziomie (i sportowym i kibicowskim). Bliżej od siebie miałem do Poznania i już kilka razy chciałem się wybrać na Lech-Legia z racji tego, że są jest chyba najciekawszy i najbardziej widowiskowy mecz w Polsce (może jak Widzew spotka się z ŁKSem w Eklasie, no i Wisła Cracovia), ale bez znajomości nie miałem szans nigdy tych biletów ogarnąć, za duże zainteresowanie zawsze było

Legionista Awatar Stout
    To ty sobie już lepiej ogarniaj bilety na ten Widzew i Wisłę.
    I nie zawracaj więcej tu ludziom głowy twoimi problemami.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez paprikano Zobacz posta
    Słabo mam z weekendami, jak będę miał możliwość to się będę wybierał, bo uwielbiam na mecze śmigać, szczególnie że w porównaniu z 1 ligą w moim mieście tutaj mecze są na o wiele wyższym poziomie (i sportowym i kibicowskim). Bliżej od siebie miałem do Poznania i już kilka razy chciałem się wybrać na Lech-Legia z racji tego, że są jest chyba najciekawszy i najbardziej widowiskowy mecz w Polsce (może jak Widzew spotka się z ŁKSem w Eklasie, no i Wisła Cracovia), ale bez znajomości nie miałem szans nigdy tych biletów ogarnąć, za duże zainteresowanie zawsze było
    nie słuchaj ich ! pisz do Morta, on jest najbardziej pomocny ! nie dziękuje !! pozdro ząm

Legionista Awatar FCB
    szybkie pytanie bo trochę nie mam czasu przeglądnąć całego tematu, a nie wiem czy już padło.

Chcę zabrać młodego (6 lat) na mecz z Lechią. Jak jest z kupnem biletu dla niego na sektor rodzinny? Wiadomo, że ja kartę mam. Muszę wyrobić jemu? Jak to jest z zakupem wejściówki dla młodziana przez system biletowy?

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź. Jak ktoś doradzi to może załapiemy się jeszcze na zniżkę

czy nabije mi na kartę bilet na Lechię gdy ta była ważna do czerwca '19 ? Czy najpierw trzeba nową wyrobić? Jak to jest?

Możesz kupić na starą kartę - w tym roku jeszcze jakoś tak robiłem, numer karty zostaje ten sam po zmianie plastiku, więc nie ma problemu.

Ja również mam pytanie, wywaliło mnie przy płatności zs bilet, po jakim czasie schodzi rezerwacja i można spróbować kupić jeszcze raz?

E: Już ogarnięte, dzięki.

Wysłaniz mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Kujawiak ; 20-09-2019 o 08:41

Legionista Awatar VBS
    Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    Możesz kupić na starą kartę - w tym roku jeszcze jakoś tak robiłem, numer karty zostaje ten sam po zmianie plastiku, więc nie ma problemu.

Ja również mam pytanie, wywaliło mnie przy płatności zs bilet, po jakim czasie schodzi rezerwacja i można spróbować kupić jeszcze raz?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
    Przeważnie 30 minut.

Cytat Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
    szybkie pytanie bo trochę nie mam czasu przeglądnąć całego tematu, a nie wiem czy już padło.

Chcę zabrać młodego (6 lat) na mecz z Lechią. Jak jest z kupnem biletu dla niego na sektor rodzinny? Wiadomo, że ja kartę mam. Muszę wyrobić jemu? Jak to jest z zakupem wejściówki dla młodziana przez system biletowy?

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź. Jak ktoś doradzi to może załapiemy się jeszcze na zniżkę
    Z tego co pamiętam, do 7 lat wchodzi pod Twoją opieką, Ale nie ma gwarancji miejsca siedzącego I będzie musiał siedzieć na Twoim miejscu na kolanach.
    Ostatnio edytowane przez gryglipuff ; 20-09-2019 o 14:09

Legionista
    Ale chyba poza rodzinnym. tam KK i bilet za 1zl. przynajmniej tak było kiedyś
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar berserk
    Jeśli kupię bilet bez KK to MUSZĘ to wydrukować i okazać na bramce czy wystarczy pdf w telefonie?
    #MuremZaBonusem

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Jeśli kupię bilet bez KK to MUSZĘ to wydrukować i okazać na bramce czy wystarczy pdf w telefonie?
    Z regulaminu na obecny sezon:

11. Nabywca Biletu nieposiadającej Karty Kibica zobowiązany jest posiadać Bilet w formie papierowej umożliwiającej odczyt kodu, dzięki czemu system dostępu do Stadionu umożliwi przejście przez bramki na Stadionie. W przypadku nabycia Biletu za pomocą Systemu Sprzedażowego przez Nabywcę Biletu nieposiadającego Karty Kibica, Nabywca Biletu jest obowiązany do wydrukowania Biletu na własny koszt. Wymóg wydrukowania Biletu nie obowiązuje w przypadku gdy Bilet zawierający kod, o którym mowa powyżej zostanie okazany w urządzeniu, które jest kompatybilne z systemem dostępu do Stadionu, posiadającym wyłączoną funkcję Near Field Communication. (NFC).

Z praktyki:

Dwa razy miałem sytuacje z biletem w pdf jak siostrę zabrałm. Raz sczytał kod z smartfona, a innymm razem nie. Ale zawsze mieliśmy awaryjnie papier przy sobie na taki sytuacje. Ryzyk fizyk.

Pozdrawiam
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar berserk
    Dziekówa
    #MuremZaBonusem

Legionista
    Przy zakupie biletu jest rubryka "skąd" czy jakoś tak. Czy jest gdzieś to później publicznie pokazane ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Przy zakupie biletu jest rubryka "skąd" czy jakoś tak. Czy jest gdzieś to później publicznie pokazane ?
    Jakiś czas temu pytałem o to w POK. Poinformowano mnie że to do wewnętrznych statystyk. Coś jak swego czasu pytanie o kod pocztowy w marketach budowlanych.

Legionista Awatar StefanMW
    Jak u Was jest z biletami bez KK? Zawsze przychodził od razu na maila do druku, ale ostatnie 3 mecze muszę pisać do POK z prośbą o przesłanie ich do mnie na maila. Tylko ja, czy problem jest szerszy?
    "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Legionista
    Info dla nieposiadających karnetu. Bilety w przedsprzedaży na mecz z Lechem już się pojawiły. Żyleta 28zł.

Uprawnienia umieszczania postów