Strona 171 z 173 PierwszyPierwszy ... 71121161167168169170171172173 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,101 do 5,130 z 5172

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez rogaL Zobacz posta
    Ja mam bilet w zamówionych w statusie "oczekiwanie na potwierdzenie płatności". Tylko że płatność nie będzie potwierdzona, bo do niej nie doszło. Wyrzuciło mnie podczas przekierowania. Ktoś wie, przez ile czasu utrzymuje się taki status?
    U mnie przez półtora godziny taki status się utrzymywał
    W Legii siła, potęga i magia !!!

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Skąd wiesz, że nie przeszedł?
    Inaczej.
    Ja mam identyczną sytuację tzn.kupiłem trzy ( zapłaciłem za trzy), dwie inne osoby mają w zakupionych, ja mam brak.
    Nie mniej jednak mam na mailu potwierdzenie zakupu trzech więc sugerowałbym się tym, a nie tym co jest błędnie wyświetlanie na stronie.
    Ja od jakiegoś czasu nie dostaję na maila informacji o zakupionych biletach, ale faktycznie jak próbowałem kupić bilet nie logując się wcześniej na swoje konto, to po wpisaniu mojego numeru KK wyszła informacja, że ten numer KK ma już bilet. Tylko no cóż, pewności nie mam.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Skąd wiesz, że nie przeszedł?
    Inaczej.
    Ja mam identyczną sytuację tzn.kupiłem trzy ( zapłaciłem za trzy), dwie inne osoby mają w zakupionych, ja mam brak.
    Nie mniej jednak mam na mailu potwierdzenie zakupu trzech więc sugerowałbym się tym, a nie tym co jest błędnie wyświetlanie na stronie.
    U mnie to samo,na meilu jest potwierdzenie a na koncie poki co nie ma ale z tego co pamietam juz tak kiedys mialem i problemow z wejsciem nie bylo...
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Cytat Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
    U mnie to samo,na meilu jest potwierdzenie a na koncie poki co nie ma ale z tego co pamietam juz tak kiedys mialem i problemow z wejsciem nie bylo...
    Dostałem potwierdzenie z POKu, że mam bilet, po przostu nie widać go na moim koncie, ale jest. To tak gdyby ktoś miał podobną sytuację.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    Klub udostępnił ostatnio jakieś wiarygodne informacje o liczbie widzów ? Na 90minut.pl były podane zaokrąglone liczby a teraz widzę że się zmieniły. Ktoś coś wie ?
    Klub podaje jedynie liczbę uprawnionych. Ok. 2 dni po meczu zdobywamy jednak rzeczywistą liczbę i od początku sezonu na legionisci.com są podane wszystkie prawidłowe frekwencje, do uzupełnienia pozostaje niedzielne Zagłębie.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Klub podaje jedynie liczbę uprawnionych.
    I dlaczego? Jak dla mnie to zwykłe zaklinanie rzeczywistości.Przecież mają realne dane.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    I dlaczego? Jak dla mnie to zwykłe zaklinanie rzeczywistości.Przecież mają realne dane.
    Marketing.

Administrator Awatar Raffi
    Ekstraklasa też wspiera podawanie danych w takiej formie, z podobnych względów. BTW wiele klubów już tak robiło, tyle że w przypadku Legii ten rozziew po prostu stałsięwyjątkowo duży (co ciekawe, w tym sezonie mocno zmalał)

PS. Jeżeli ktoś chce kupić bilet na tr. Deyny, to radzę to zrobić szybko gdyż zostało zaledwie kilkaset miejsc, i to małe kilkaset. Jutro - poza wracającymi do systemu oraz nielicznymi zablokowanymi (gł. na 216) - może już nie być
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    Dostałem potwierdzenie z POKu, że mam bilet, po przostu nie widać go na moim koncie, ale jest. To tak gdyby ktoś miał podobną sytuację.

Ja właśnie się logowałem na swoje konto. Wyczyściło mi wszystko. Bilet brałem w przedsprzedaży w ramach karnetu 😂

Teraz nie widać ani karnetu, ani biletu na Rendżersów 😂

Kupilem dwa bilety, jeden dla siebie na KK i drugi dla osoby bez karty. W systemie zamowienie jako oplacone, ale żadnego potwierdzenia na maila nie dostalem a co za tym idzie nie mam biletu do wydrukowania dla osoby bez karty.
    Mial ktos taka sytuacje?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez glazek Zobacz posta
    Kupilem dwa bilety, jeden dla siebie na KK i drugi dla osoby bez karty. W systemie zamowienie jako oplacone, ale żadnego potwierdzenia na maila nie dostalem a co za tym idzie nie mam biletu do wydrukowania dla osoby bez karty.
    Mial ktos taka sytuacje?
    Mam tako samo jak Ty Wysłałem maila do POKu i czekam na odpowiedź z ich strony. Coś się chrzani im ten system.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
    w przypadku Legii ten rozziew po prostu stałsięwyjątkowo duży (co ciekawe, w tym sezonie mocno zmalał)
    proste wytłumaczenie: dużo mniej osób kupiło karnety (mniej niż 6 tys.), a to mimo wszystko one robią największy rozstrzał. Obecnie ten rozstrzał wynosi ok 3 tys. na meczach ligowych.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta

Tak z ciekawości wszedłem dziś na konto i bilet się pojawił.

Legionista Awatar jarecki_
    Cały stadion praktycznie wyprzedany, a na Żylecie 1 sektor zajęty w 100%... 9 lat temu wyglądało to zupełnie odwrotnie...

Legionista Awatar Tomi
    Spokojnie, Żyleta też już w większości zapełniona. Do jutra pewnie będzie komplet.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar jkp
    Cytat Zamieszczone przez jarecki_ Zobacz posta
    Cały stadion praktycznie wyprzedany, a na Żylecie 1 sektor zajęty w 100%... 9 lat temu wyglądało to zupełnie odwrotnie...
    Na Żylecie też już niewiele zostało

Legionista
    co nie zmienia faktu, że kilka lat temu Żyleta wyprzedawała się pierwsza. Plus popatrzcie na zdjęcia z meczu z takim Metalurgiem Lipawa. Przy podobnej co w tym roku frekwencji na letnich meczach eliminacyjnych rozkład ludzi na trybunach był odwrotny niż obecnie.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Kilka lat temu było też tak, że walczono o to, żeby przypadkowcy, pazie z grzywkami, czy randkowicze wybierali inną trybunę. Może się udało, i na Żyletę przychodzą wreszcie Ci którym zależy na tym, żeby dopingować, a nie oglądać mecz tam gdzie bilety są najtańsze.

Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Spokojnie, Żyleta też już w większości zapełniona.
    Tymi co nie znaleźli miejsc na innych sektorach.

Legionista
    Wiadomo ,że będzie trochę kibiców sukcesu w czwartek ,aż mnie ciekawość ile osób będzie w niebieskiej czy czerwonej koszulce na trybunach zamiast na biało , o ile bijemy ,że znajdzie się jakiś hardkor w barwach Celticu
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar d.a.r.o.
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    co nie zmienia faktu, że kilka lat temu Żyleta wyprzedawała się pierwsza. Plus popatrzcie na zdjęcia z meczu z takim Metalurgiem Lipawa. Przy podobnej co w tym roku frekwencji na letnich meczach eliminacyjnych rozkład ludzi na trybunach był odwrotny niż obecnie.
    To fakt od jakiegoś czasu zauważalne jest, że Żyleta wypełnia się najwolniej. Być może część bywalców Żylety trochę się postarzało i przesiadło się na inne trybuny mając rodziny. Być może część z nich wiedząc jakie są zasady na Żylecie nie idą tam żeby nie zamulać, bo swoje już w życiu wykrzyczeli. Problem zatem może polegać na braku nowego pokolenia, ale nie takiego co sobie piźnie selfi na Żylecie przez co stają się Hoolsami.

Ale z tymi sektorami rodzinnymi to trochę przesadzili, jeszcze trochę i cała trybuna będzie rodzinna

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Wiadomo ,że będzie trochę kibiców sukcesu w czwartek ,aż mnie ciekawość ile osób będzie w niebieskiej czy czerwonej koszulce na trybunach zamiast na biało , o ile bijemy ,że znajdzie się jakiś hardkor w barwach Celticu
    Wszystko jest możliwe skoro w meczu z Dundalk na Żylecie był koleś w koszulce Ajax'u
    (L)

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Wszystko jest możliwe skoro w meczu z Dundalk na Żylecie był koleś w koszulce Ajax'u
    Biała? - biała. To na uj drążyć temat.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Biała? - biała. To na uj drążyć temat.

Co prawda to prawda. Była biała
    (L)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez glazek Zobacz posta
    Mial ktos taka sytuacje?
    Ja mam tą samą sytuację POK się nie odzywa, a dodzwonić się to jak wygrać w totka,ktoś z was dostał odpowiedź co z biletem do wydrukowania ?

Legionista
    Ktoś już chyba o tym pisał, ale dopytam, nie ma już możliwości zwrotu biletu?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar StefanMW
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Ktoś już chyba o tym pisał, ale dopytam, nie ma już możliwości zwrotu biletu?
    Według oficjalki (przedostatnie pytanie w faq) niestety nie:
    http://legia.com/faq-79
    "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Legionista Awatar Mar00
    Cytat Zamieszczone przez StefanMW Zobacz posta
    Według oficjalki (przedostatnie pytanie w faq) niestety nie:
    http://legia.com/faq-79
    Potwierdzone również w POK. Nie ma zwrotów.

Legionista
    Bez totalnego sensu, ktoś mógłby pójść na mecz w zamian, za kogoś, kto nie może, a tak to puste miejsce zostanie...
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Uprawnienia umieszczania postów