Strona 170 z 173 PierwszyPierwszy ... 70120160166167168169170171172173 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,071 do 5,100 z 5170

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Legionista Awatar Benek
    Czy dziecko do jakiegoś wieku wchodzi na Żyletę za darmo ? I czy musi mieć kartę kibica ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    wg regulaminu pozostaje bez zmian: do 7 roku życia bez biletu i KK wchodzi z opiekunem na jego miejsce ( z wyjątkiem rodzinnego chyba)
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Benek
    Dzięki
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

jak najbardziej, niech się uczą

Gintleman Awatar księciuniu
    W czwartek 22 sierpnia o godzinie 20:00 Legia Warszawa rozegra na własnym stadionie pierwszy mecz 4. rundy eliminacji Ligi Europy z Rangers FC. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie w kasach klubowych i systemie online.

Sprzedaż prowadzona jest w następujących terminach:

Sprzedaż zamknięta - do poniedziałku 19.08. do godz. 10:59 - dla posiadaczy karnetów ESA 2019/20 Plus oraz posiadaczy karnetów Roczny ESA 2019 Plus

Sprzedaż otwarta - od poniedziałku 19.08. od godz. 11:00 - dla wszystkich kibiców

https://legionisci.com/news/78526_Bi...angers_FC.html
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar STP
    Info dla kolekcjonerów:
    taka bida w klubie, że bilety pucharowe drukują na blankietach od PKO Ekstraklasa...

Klub udostępnił ostatnio jakieś wiarygodne informacje o liczbie widzów ? Na 90minut.pl były podane zaokrąglone liczby a teraz widzę że się zmieniły. Ktoś coś wie ?

Wczoraj kupiłem bilet przez internet dziewczynie na mecz z Zagłębiem, która nie posiada KK i nie mam możliwości wydrukowania. Wydrukują mi na stadionie przed meczem?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Cytat Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
    Wczoraj kupiłem bilet przez internet dziewczynie na mecz z Zagłębiem, która nie posiada KK i nie mam możliwości wydrukowania. Wydrukują mi na stadionie przed meczem?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
    Tak.

Legionista
    Swoją drogą, to te bilety mają przecież kod kreskowy - czy jest jakiś problem (albo jest jakiś zapis w regulaminie / stewardzi się czepiają etc.), żeby na żywca sczytać go na bramkach z ekranu telefonu? Mamy XXI wiek w końcu, biletów nie trzeba już drukować na samoloty, czy nawet w niby skamieniałym PKP...

Legionista Awatar klinton
    No i serwery już się posrały

Aż nostalgicznie się zrobiło gdy pomyślałem jak dawno nie było takiej sytuacji.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    No i serwery już się posrały

Aż nostalgicznie się zrobiło gdy pomyślałem jak dawno nie było takiej sytuacji.
    Nawet lepiej,

"Przepraszamy. Aktualnie sprzedaż jest niedostępna."

Legionista Awatar dilbert
    jakiś archaiczny ten system mają... Na ten moment jakieś 70% stadionu jest wolne, więc pewnie większość chętnych ostatecznie bilet wyrwie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
    jakiś archaiczny ten system mają... Na ten moment jakieś 70% stadionu jest wolne, więc pewnie większość chętnych ostatecznie bilet wyrwie.
    30% to pewnie karneciarze kupili, a teraz w wolnej sprzedaży zapewne nikt się jeszcze nie wbił.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
    Żaden system tego nie ogarnie.
    Tzn. siedzi sobie przed kompem 200 osób i każdy na**wia f5. Wystarczy ze jedna osoba raz po raz kliknie f5 10-krotnie, system potrzebuje na to 10 sesji ( czyli w sumie jakby się logowało 10 osób). 200 takich osób da 2000 jednoczesnych logowań. Niemożliwe do ogarnięcia,

Gintleman Awatar księciuniu
    Potwierdzam, cała Żyleta na zielono ,więc bez stresu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Stout
    "Cała Żyleta na biało"
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    W kasach na stadionie też przez ten system sprzedają, też im się blokuje, czy można normalnie kupić?

Legionista Awatar Somebody
    Już człowiek wybrał sektor i czeka aż go system puści dalej to nie... powrót do strony startowej i zabawa zaczyna się na nowo...

Legionista
    Niestety taka zabawa jak za najlepszych czasów
    Mi się udało 11.35 kupić.

Nie było innej możliwości niż mnóstwo wolnych miejsc, bo karnetów nie zeszło przecież tak dużo. Domyślam się, że z posiadaczy karnetów prawie wszyscy wykupili swoje miejsca, więc można się spodziewać, że dzisiaj będzie szturm, jutro jakieś pojedyncze miejsca, a w środe już nie będzie nic. I świetnie, dawno nie było takie meczu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Już człowiek wybrał sektor i czeka aż go system puści dalej to nie... powrót do strony startowej i zabawa zaczyna się na nowo...

Już byłem na płatnościach i ****...., zresztą ciekawy sposób na trolling innej drużyny rozgrywającej akurat ważny mecz... ale miejsc do wyboru do koloru.

Dobra poszło
    Ostatnio edytowane przez zie(L)ak ; 19-08-2019 o 12:03

Dzień przed ustną maturą z polskiego ruszała sprzedaż na Legia vs. Śląsk (Habemus Campione), siedziałem od rana i bilet kupiłem po 20, do matury przygotowałem się rano, łezka w oku się kręci.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Tomi
    Kupiłem właśnie. Biletów sporo, także na spokojnie.

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Trudno, żeby klub inwestował w serwery bo raz na ruski rok sobie większość przypomina o stadionie.

Legionista Awatar ZdziCHu
    System się już chyba odmula, mi się udało kupić.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Cytat Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
    System się już chyba odmula, mi się udało kupić.
    Tez mi sie udalo po 2 godzinach...
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Kupiłem 3 bilety, 2 weszły nornalnie, a 1 (mój) nie, mam adnotację, że nie posiadam żadnego biletu, a siano z konta zeszło. Ktoś ma doświadczenie co w takiej sytuacji zrobić? Jak próbuję kupić nowy to klikam "płacę z PayU" i nic rusza dalej.

Legionista
    Ja mam bilet w zamówionych w statusie "oczekiwanie na potwierdzenie płatności". Tylko że płatność nie będzie potwierdzona, bo do niej nie doszło. Wyrzuciło mnie podczas przekierowania. Ktoś wie, przez ile czasu utrzymuje się taki status?

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    Kupiłem 3 bilety, 2 weszły nornalnie, a 1 (mój) nie, mam adnotację, że nie posiadam żadnego biletu, a siano z konta zeszło. Ktoś ma doświadczenie co w takiej sytuacji zrobić? Jak próbuję kupić nowy to klikam "płacę z PayU" i nic rusza dalej.

Skąd wiesz, że nie przeszedł?
    Inaczej.
    Ja mam identyczną sytuację tzn.kupiłem trzy ( zapłaciłem za trzy), dwie inne osoby mają w zakupionych, ja mam brak.
    Nie mniej jednak mam na mailu potwierdzenie zakupu trzech więc sugerowałbym się tym, a nie tym co jest błędnie wyświetlanie na stronie.

Uprawnienia umieszczania postów