Strona 162 z 173 PierwszyPierwszy ... 62112152158159160161162163164165166172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,831 do 4,860 z 5161

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Ja ze Swojej strony mogę potwierdzić że przyszedł zwrot środków za bilet na Pogoń, także jak dla mnie sprawa załatwiona. Klub zachował się OK, traktuje to jako zadośćuczynienie za "faux pas" na bramkach.

Możliwe też, że dzięki awarii ktoś będzie miał nabity pakiet na karcie kibica plus zwrot środków na koncie. Najlepiej skontaktować się z POK.

Legionista Awatar Koras(L)
    Kur.... Kiedy i dlaczego skończyła się sprzedaż pakietów na rundę finałową? Za dużo ludzi na mecze chodzi?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Cum Debita Reverentia - www.kabaty.xt.pl - Osiedle Kabaty

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Koras(L) Zobacz posta
    Kur.... Kiedy i dlaczego skończyła się sprzedaż pakietów na rundę finałową? Za dużo ludzi na mecze chodzi?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
    Znajomy gadał z dziewczynką z POK, powiedziała że jak przyjedzie do kasy to może w drodze wyjątku nabije mu pakiet, łaskawcy ich mać.

Legionista
    witam
    mam prośbę.czy ktos moglby mi pomoc ogarnac bilet na mecz w Gdansku.najlepiej ktos kto jechalby transportem kolowym. nie jestem z Warszawy.
    prosze o wiadomosc prywatna.
    dzięki z góry

Legionista
    witam
    mam prośbę.czy ktos moglby mi pomoc ogarnac bilet na mecz w Gdansku.najlepiej ktos kto jechalby transportem kolowym. nie jestem z Warszawy.
    prosze o wiadomosc prywatna.
    dzięki z góry

Czy brak możliwości kupna teraz biletu pojedynczego ma związek z ostatnią awarią ??

Orientuje się ktoś, czy te darmowe bilety na Piasta są na dowolną trybunę?

Legionista
    W sobotę mecz sezonu bardzo trudny mecz na boisku musimy pomóc piłkarzom ,ten sezon ma tyle zwrotów akcji ,że..... IDZIEMY NA MECZ !
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Tommy Johnson
    A czy na dzisiejszy finał PP jest szansa dostać jeszcze bilet?

Na stronie brak wolnych miejsc, może w kasach pod stadionem zachowała się jakaś pula biletów?

Legionista
    W jaki sposób można odzyskać numer karty kibica jak się nie ma jej fizycznie?

Legionista Awatar Tomi
    Jak się zalogujesz na konto w strefie kibica to tam masz nr swojej karty.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    O co chodzi z tą pół-pustą Żyletą na mecz z Piastem? Na Wschodnią nie mogę już nabyć biletu na żaden sektor, bo jest 0 miejsc, a Północna świeci się cały czas na zielono. Jakiś podstęp, czy co? Wytłumaczcie niekumatemu:P

Być może temat się już na forum przewijał ale nie bardzo mogę namierzyć.
    Chce zabrać po raz pierwszy na mecz żonę i syna (6lat), oboje nie posiadają wyrobionej karty kibica. Czy jest możliwość kupienia dla nich biletów na sektor rodzinny online?

Legionista Awatar VBS
    Cytat Zamieszczone przez geno1916 Zobacz posta
    Chce zabrać po raz pierwszy na mecz żonę i syna (6lat), oboje nie posiadają wyrobionej karty kibica. Czy jest możliwość kupienia dla nich biletów na sektor rodzinny online?
    Tak. Jedynie zamiast podawać numer karty kibica, zaznaczasz że "kupuję bez Karty Kibica". Podajesz imię, nazwisko, e-mail i pesel. I wsio, z tego co widzę.

Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Tak. Jedynie zamiast podawać numer karty kibica, zaznaczasz że "kupuję bez Karty Kibica". Podajesz imię, nazwisko, e-mail i pesel. I wsio, z tego co widzę.
    No właśnie w tym problem, że gdy wybieram sektor rodzinny to nie ma opcji "kupuje bez Karty Kibica"

Legionista Awatar VBS
    No właśnie w tym problem, że gdy wybieram sektor rodzinny to nie ma opcji "kupuje bez Karty Kibica"
    W sumie racja. Tylko na sektorze rodzinnym nie ma tej opcji.

E: Także nie wiem.

Legionista Awatar Cielo
    Hej, tak z ciekawosci zapytam, wygral/dostal ktos bilet z tego wczorajszego konkursu "1916"?
    Jesli tak, to najpierw byl telefon z call center czy od razu wyslali na maila?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Cytat Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    Hej, tak z ciekawosci zapytam, wygral/dostal ktos bilet z tego wczorajszego konkursu "1916"?
    Dzięki Tobie przypomniało mi się że brałem udział no i dziś o godz 18:34 informacja że wygrałem. Pozdro!
    edit: literówka.

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    Wysyłali e-maile wczoraj ok.18. Parę moich kumpli załatwiło tak sobie bilet
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar VBS
    Potwierdzam, również udało mi się zgarnąć bilecik.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Potwierdzam, również udało mi się zgarnąć bilecik.
    Wychodzi na to, że każdy kto brał udział wygrał
    (L)

Legionista Awatar invictus
    Moja żona również wygrała na Żyletę, ale wcześniej już jej kupiłem na rodzinny bo idzie z córką

Pytanie czy można go komuś odstąpić żeby nie przepadł.

Legionista Awatar VBS
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Wychodzi na to, że każdy kto brał udział wygrał
    Ewentualnie pierwsze 1916 osób wygrało. :P

Może kiedyś komuś się przyda ta informacja.
    Na sektor rodzinny konieczne jest posiadanie karty kibica żeby kupić bilet online.
    Dzięki VBS za zainteresowanie tematem

Legionista Awatar crolick
    A czy małolata <13 lat mogę zabrać na inną trybunę niż rodzinną? Czy mi nie sprzedadzą biletu?

Legionista Awatar VBS
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    A czy małolata <13 lat mogę zabrać na inną trybunę niż rodzinną? Czy mi nie sprzedadzą biletu?
    Z logistycznego punktu widzenia, nie widzę powodu, dla którego nie sprzedaliby. Dla nich pieniadz to pieniadz, ale dla pewności możesz przedzwonić do POKu i dopytać się.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Bez problemu kupowałem dla córki bilet na wschodnią.

Ostanio fanatyzm najpierw przegrał ze świętami, później z majówką, na samym stadionie przegrał z kawałkiem kiełbasy i piwem...
    Czas się przyzwyczaić do pustek na Żylecie. To jest końcówka sezonu i jest problem. Co będzie od przyszłego sezonu!?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Ostanio fanatyzm najpierw przegrał ze świętami, później z majówką, na samym stadionie przegrał z kawałkiem kiełbasy i piwem...
    Czas się przyzwyczaić do pustek na Żylecie. To jest końcówka sezonu i jest problem. Co będzie od przyszłego sezonu!?
    Nie wiem o co chodzi z tym licznikiem, ale chyba specjalnie podają zaniżoną liczbę, nie wiem, może żeby zrobić overbooking bo i tak przyjdzie tysiak mniej niż kupione? albo da się upchnąć przy stojącym sektorze 10 tysięcy zamiast 7? Wszystkie inne trybuny już pełne, Żyleta dziwnie równomiernie się zapełnia na wszystkie sektory, a zawsze boki zostawały grubo z tyłu, zainteresowanie wśród znajomych też większe niż zazwyczaj.
    Ostatnio edytowane przez badoom ; 10-05-2019 o 19:30
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Legionista Awatar BRW
    Odbierał ktoś już bilet z energii? Jak to wygląda. Bo bilet jest już na karcie i nie wiem czy trzeba iść do Fanstore.

Uprawnienia umieszczania postów