Strona 162 z 162 PierwszyPierwszy ... 62112152158159160161162
Pokaż wyniki od 4,831 do 4,845 z 4845

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Legionista
    Ktoś z niewpuszczonych wczoraj na mecz odstał swoje pod POKiem i koniec końców wszedł na stadion?

Legionista Awatar Cielo
    Nie ma juz tych pakietow po 155 dla karneciarzy czy czegos nie widze? I o co chodzi z jakimis pakietami 2x2 mecze?
    Komus tam sufit na leb sie nie spadl przypadkiem?

e. dobra przeklikalem i znalazlem
    Ostatnio edytowane przez Cielo ; 15-04-2019 o 12:43
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar rey
    Czy w tym roku - podobnie jak w poprzednim - również nie będzie się dało przepisać pakietu na jeden mecz na inną osobę? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat. Generalnie, biorąc pod uwagę termin meczu z Cracovią, to mógłby ktoś w klubie pomyśleć nad tym.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar mszk
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Czy w tym roku - podobnie jak w poprzednim - również nie będzie się dało przepisać pakietu na jeden mecz na inną osobę? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat. Generalnie, biorąc pod uwagę termin meczu z Cracovią, to mógłby ktoś w klubie pomyśleć nad tym.
    Nigdy nie było takiej możliwości w rundzie mistrzowskiej.

Siemanko, szukam osób, które jeżdżą na mecze z pomorza.

Legionista
    Kurde nie ma mnie dziś w WarsWwie ... jak by ktoś szedł dziś się zapisac na wyjazd o PZ i może mi pomoc to proszę o kontakt najlepiej sms lub telefon 508300490 ...

Legionista
    Czy są jeszcze w sprzedaży karnety na rundę finałową?

Już ogarnąłem. Nieaktualne.
    Ostatnio edytowane przez gizo ; Wczoraj o 20:37
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

Frekwencja zapowiada się "wyśmienita"...
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Frekwencja zapowiada się "wyśmienita"...
    Szkoda, że nie wpadli jeszcze na to aby rozgrywać mecze w niedzielę wielkanocną.
    Jeszcze niedawno myślałem, że poszedł ktoś w rej ekstraklasie po rozum do głowy i ta świąteczna kolejka była rozłożona już od czwartku.
    Frekwencję z tej kolejki brałbym z bardzo dużym przymrużeniem oka.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Szkoda, że nie wpadli jeszcze na to aby rozgrywać mecze w niedzielę wielkanocną.
    Jeszcze niedawno myślałem, że poszedł ktoś w rej ekstraklasie po rozum do głowy i ta świąteczna kolejka była rozłożona już od czwartku.
    Frekwencję z tej kolejki brałbym z bardzo dużym przymrużeniem oka.
    Nie powiedziałbym, że termin tego meczu ma aż tak duże znaczenie. Problem leży gdzie indziej, ale nie będę tego poruszał na otwartym forum...
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Traper
    Termin ma ogromne znaczenie, do tego ranga przeciwnika robi swoje. Kolejny mecz u siebie też niestety w słabym terminie i też ze słabym przeciwnikiem. Szkoda, że nikt przy ustalaniu cen nie wziął tego pod uwagę, ale domyślam się że przez sprzedaż pakietów na 4 mecze, było już na to za późno

Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Termin ma ogromne znaczenie, do tego ranga przeciwnika robi swoje. Kolejny mecz u siebie też niestety w słabym terminie i też ze słabym przeciwnikiem. Szkoda, że nikt przy ustalaniu cen nie wziął tego pod uwagę, ale domyślam się że przez sprzedaż pakietów na 4 mecze, było już na to za późno
    To ja nie wiem jaka musi być ranga meczu i przeciwnika jak nie mecz z 4-tą drużyną ligi (podobno jedną z najlepiej grających w ostatnim czasie) w rundzie "mistrzowskiej"...
    Termin dla warszawiaków, kibiców idealny. Mecz wieczorem - wszystkie świąteczne obowiązki można przez cały dzień spokojnie ogarnąć. "Słoiki" się rozjeżdzają. Na stadion można się dostać dużo sprawniej niż zwykle.
    Termin bardziej może nie pasować dalszym fan clubom, ale jeśli frekwencja ma wiecznie bazować na fan clubach to niestety tak to będzie wyglądało...
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Benek
    Zdajesz sobie sprawę, że:

-jakaś część kibiców Legii to te słoiki

-spora część kibiców ma rodzinę po za Warszawą i już zapewne w piątek wyjedzie

- i co najważniejsze, w sobotę wieczorem katolicy a tych na stadionie chyba sporo, są w kościele.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Ok. Możemy wrócić do tematu przy okazji innych spotkań - nie w święta, jak już warszawiacy i słoiki będą w swoich warszawskich domach. Mam nadzieję, że wtedy tłumnie ruszą na pozostałe, najważniejsze mecze w tym sezonie.
    PS. Zdajesz sobie sprawę, że na ostatni mecz (nie w święta) była zorganizowana mobilizacja w sieci jakiej nie pamiętam, a nie udało się zapełnić Żylety? Byłeś może na zbiórce i przemarszu? W ogóle bywasz na meczach czy udzielasz się głównie na forum?
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Benek
    A co chcesz się licytować kto ma większy staż na trybunie? Temat był walkowany setki razy i nie ma najmniejszego sensu ponownie go poruszać.
    A już w ogóle poruszanie kwestii frekwencji w święta jest bez sensu.
    Z mojej strony koniec tematu.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów