Strona 160 z 160 PierwszyPierwszy ... 60110150156157158159160
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,790 z 4790

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Cytat Zamieszczone przez Malinaa Zobacz posta
    Wiadomo kiedy rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, a nie na cały 2019
    Ponawiam pytanie, bo też błądzę i już nie mogę trafić

Da się kupić bilet przez internet dla dwóch osób nie posiadających karty kibica? Te dwie osoby były ze mną na meczu w tamtym sezonie i znowu chciałem je zabrać na Cracovie. Jeśli chodzi o mnie to posiadam kartę kibica i wtedy jakoś kupiłem dwa bilety dla tych ludzi, a teraz mam opcję aby wprowadzić nr karty kibica i pesel lub zaznaczyć "kupuję i wyrabiam kartę kibica"

E: Dobra już ogarnąłem. Trzeba się wylogować ze swojego konta bez logowania kupować. Dziwne trochę.

<<Udostępnię bilet na mecz z Cracovią, na Żyletę.
    Zainteresowanych proszę o wiadomość prywatną.

Edytowano: Nie widzę takiej możliwości w systemie na tę chwilę. Udostępnię, jeżeli odblokują.>>

NIEAKTUALNE
    Ostatnio edytowane przez Urzędnik Państwowy ; 12-02-2019 o 10:21

Legionista Awatar berserk
    Skończyła mi się ważność KK, żeby wyrobić nową będą robili mi nowe zdjęcia i muszę za nią płacić czy znajdą sobie mnie w systemie?
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar mariok
    będą robić nowe zdjęcie i trzeba zapłacić

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez mariok Zobacz posta
    będą robić nowe zdjęcie i trzeba zapłacić
    Ja zgubiłem swoją i wyrabiając nową skorzystali ze starego zdjęcia.

Legionista Awatar NGA
    Na dniach moja KK traci ważność.
    Mogę bez obaw kupić na nią bilet na Cracovię czy najpierw wyrabiać nową KK, a następnie kupić bilet?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez NGA Zobacz posta
    Na dniach moja KK traci ważność.
    Mogę bez obaw kupić na nią bilet na Cracovię czy najpierw wyrabiać nową KK, a następnie kupić bilet?
    Moja utraciła ważność z końcem roku, ale co ciekawe jej status w Mojej strefie kibica to wciąż Aktywna. Bilet bez problemu kupiłem, więc zakładam że wejdę (kumpel miał podobnie w zeszłym roku, po tym jak mu wygasła karta, bez problemu kupił bilet przez internet i na bramkach też na "zielono" się zaświecił). Tak więc nie powinno być problemów.

Legionista Awatar NGA
    Cytat Zamieszczone przez Tomekkk Zobacz posta
    Moja utraciła ważność z końcem roku, ale co ciekawe jej status w Mojej strefie kibica to wciąż Aktywna. Bilet bez problemu kupiłem, więc zakładam że wejdę (kumpel miał podobnie w zeszłym roku, po tym jak mu wygasła karta, bez problemu kupił bilet przez internet i na bramkach też na "zielono" się zaświecił). Tak więc nie powinno być problemów.
    Ok. Dzięki.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Cześć wszystkim z racji tego że nie ma w dzisiejszych czasach na nic czasu każdy jest zabiegany dlatego za bardzo nie wczytywałęm się w poprzednie posty. Jestem sympatykiem Legi z racji tego że mieszkam może daleko może nie nie ważne (Śląsk Żory) wiem że 13 marca gramy z Rakowem na wyjezdzie zawsze wspierałem Legie oczywiscie jak się dało a teraz bym chciał z "Klatki" jak można nabyć bilet oczywiście mam karte kibice jeśli ktoś może mi pomóc był bym wdzieczny ! rybnikstacjaspeed@onet.pl !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TomaszTomasz1990 Zobacz posta
    Jestem sympatykiem Legi ...

Legii

Cytat Zamieszczone przez Urzędnik Państwowy Zobacz posta
    Udostępnię bilet na mecz z Cracovią, na Żyletę.
    Zainteresowanych proszę o wiadomość prywatną.
    <<Dalej aktualne.>>

NIEAKTUALNE
    Ostatnio edytowane przez Urzędnik Państwowy ; 12-02-2019 o 10:20

Legionista Awatar berserk
    Jak ktoś nie ma zamiaru iść w niedzielę to przygarnę bilet w zamian za jakieś piwo w przyszłości
    #MuremZaBonusem

Czysto informacyjnie jakby ktoś zamulił to 21 tysięcy miejsc na mecz z Cracovią jest już zajęte, dzisiaj zeszły 3 tysiące, na Żyletę zostały tylko narożniki.
    NSi zapraszają:
    https://twitter.com/KonRafal1/status...36356476272640

Legionista
    Kupując dziś karnet miła pani w POK uprzedziła mnie, że karta kibica traci ważność w niedzielę. Szybko wypełniłem wniosek o nową, cyk 20zł i mam nową. Dopiero teraz uświadomiłem sobie, że mam na starej nabity bilet ZTM. Pytanie: czy bilet będzie ważny czy traci ważność właśnie w niedzielę?

Legionista Awatar Hjubi
    Bilet ZTM będzie ważny cały czas na starym plastiku. Po wygaśnięciu kontraktu doładujesz sobie kartę miejską już na nowej karcie kibica. Przechodziłem przez to.
    ...

Legionista
    Jak to jest możliwe że przy kupnie karnetu są dostępne miejsca, które są zajęte na Cracovię? Może to ktoś wyjaśnić?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hjubi Zobacz posta
    Bilet ZTM będzie ważny cały czas na starym plastiku. Po wygaśnięciu kontraktu doładujesz sobie kartę miejską już na nowej karcie kibica. Przechodziłem przez to.
    dzięki za odpowiedź

Orientuje się ktoś czy w sobotę w specjalu/pod sektorem będzie możliwość się jeszcze dopisać, jeżeli ktoś jeszcze tego nie uczynił?

Legionista Awatar bloniaq
    Bardzo możliwe że będzie. Gwarancji nie ma.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Uprawnienia umieszczania postów