Strona 155 z 159 PierwszyPierwszy ... 55105145151152153154155156157158159 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,621 do 4,650 z 4756

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Dziecko 7-13 lat na inne trybuny zapłaci stawkę ulgową, czyli minimum 30 zł.
    Ta stawka ulgowa dla dzieci powinna być zwiększona.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Ta stawka ulgowa dla dzieci powinna być zwiększona.
    Nie, nie powinna. Jest sektor rodzinny, jak dzieciak chce regularnie chodzić niech chodzi tam. A ulgi zostawmy w spokoju, już raz przerabialiśmy milion rodzajów ulg.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    Nie, nie powinna. Jest sektor rodzinny, jak dzieciak chce regularnie chodzić niech chodzi tam. A ulgi zostawmy w spokoju, już raz przerabialiśmy milion rodzajów ulg.
    A ja uważam, że dzieci i młodzież mogłaby mieć tańsze bilety na Żyletę, by wychowywać młode pokolenie. Nadmiaru ludzi na tej trybunie nie ma już od bodajże 2 lat...

Warto też zauważyć, że zlikwidowano osobną ulgę studencko/seniorską, która była nieco mniejsza niż ulga do 19 lat. Te osoby dopięto do zwykłej taryfy ulgowej (np. karnet na Żyletę dla karneciarza z poprzedniego sezonu 45 zł taniej). W sumie nastąpiło lekkie uproszczenie, dla jednych będzie trochę drożej, a dla innych taniej - ogólnie uważam, że nie ma się o co przyczepić.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    Uważałbym identycznie jakby na stadionie był wieczny problem z zakupem biletów, a tego problemu nie ma. Nie każdy nastolatek chce chodzić na rodzinną z uwagi na jej specyficzną atmosferę. Gdyby obniżyć ceny dla tej grupy docelowej na Żyletę, czy też trybuny sąsiadujące mogłoby to dać ciekawy efekt we frekwencji.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar dzikus911
    UWAGA na zakup karnetu przez stronę internetową i płatność Payu. Dwa razy chciałem zakupić karnet i dwukrotnie mam w statusie płatności "Zwrócona przez sklep". Finał tego jest taki że ponad 8 paczek mam zablokowanych na koncie a karnetu jak nie miałem ta nie mam

Legionista
    wczoraj wieczorem miałem podobna sytuacje zakup 3 karnetów przez strone , dzisiaj rano zwrot kasy ,komunikat w payu ,, zwrocona przez sklep ,, w pok powiedzieli ze maja problemy z systemem platonsci ( w niektórych przypadkach ) , powiedzieli zeby sprobowac jeszcze raz jak nie pojdzie to podjechac i na Legii kupic

Legionista Awatar Michu
    Szybkie "case" - obywatel innego kraju, pierwszy raz na Legii, bilet na Superpuchar - jak kupić/czy można kupić online?

Legionista
    A obywatel biały czy czarny ?? 😂🤪😇🤫

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    A obywatel biały czy czarny ??
    #FAFFFA

Orientuje się ktoś?

Pierwszy raz chcę kupić karnet dla siebie i 5 letniego syna na rodzinny. W związku z tym dwa pytania:

- Taki karnet ( ja plus syn) kupię tylko w kasie na Ł3
    - Czy dla 5 latka muszę przed zakupem karnetu wyrobić kartę kibica czy nie ma takiej potrzeby?

Legionista Awatar arni87
    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    Szybkie "case" - obywatel innego kraju, pierwszy raz na Legii, bilet na Superpuchar - jak kupić/czy można kupić online?
    Kiedyś zagraniczny kupował bilet na podstawie swojego paszportu, teraz nie wiem czy coś się zmieniło.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar startowiec55
    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    Przez internet tylko z numerem PESEL, więc pozostają kasy.
    Analogicznie: imię, nazwisko + numer dokumentu, którym będzie posługiwał się przy wejściu na stadion.
    Może kupić osoba trzecia.

@Oddyssey - karnet można kupić tylko na KARTĘ KIBICA, więc jeśli obaj będziecie ją mieli, to bez problemu kupicie zarówno w kasach, jak i przez internet.
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar Michu
    Dzięki.

Faktycznie, należy w kasach Ł3 przedstawić nr dokumentu zagranicznego, online nie da rady.

Jak to jest, na Cork, na 111, czyli tam skąd ma być prowadzony doping, trzeba usiąść na konkretnie przypisanym miejscu czy będą panować takie zasady jak na Żylecie?

Legionista Awatar Alek
    Nic się nie zmieniło w temacie przepisania biletu z karnetu na inną osobę, że trzeba tego dokonać do 48h przed rozpoczęciem spotkania?
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar metyl
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Nic się nie zmieniło w temacie przepisania biletu z karnetu na inną osobę, że trzeba tego dokonać do 48h przed rozpoczęciem spotkania?
    Bez zmian - min. 48h przed meczem i można udostępnić max. 7 razy w rundzie zasadniczej.

Legionista
    Udostępnię bilet na Żyletę z lubinem

Legionista Awatar Bonhart
    Ile trzeba czekac zeby system odwiesil sie po nieudanej platnosci? Bo chcialem kupic wejsciowke na nastepna runde eliminacji i cos sie skopalo z PayU. A jak probuje drugi raz to wyrzuca ze wejsciowka jest juz przyporzadkowana do karty.

Legionista Awatar berserk
    Coś ok. 30 minut zazwyczaj...
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Bonhart
    spoko, ogarnalem, thx

Gdyby ktoś z karnetowiczów nie mógł iść na mecz z Zagłębiem, chętnie przygarnę bilet

Legionista
    Udostępnię bilet na Żyletę na mecz z Zagłębiem - priv.

edit. nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez owca ; 20-07-2018 o 09:06

Legionista Awatar nict
    Orientuje się ktoś czy kupując bilet przez neta bez karty kibica można wejść skanujac go z telefonu przy wejściu? Czy konieczna jest papierowa wersja?

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    Zegary odmierzają chwile już zużyte
    Od razu stare, choć dopiero przeżyte
    Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
    Na śmietnik historii zostają wywalone

Legionista Awatar startowiec55
    Telefon nie przejdzie, konieczna kartka.
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista
    Na bramkach sprawdzają ważność legitymacji studenckiej?

Legionista Awatar gt_man
    Nigdy mnie nie sprawdzili na bramkach, jedynie w kasie czasem ktoś poprosił

Legionista Awatar Cielo
    Bilety online mozna kupowac do 2h przed meczem czy jak to teraz jest?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar gt_man
    Wybiera się ktoś na mecz z Lechią najlepiej w większej ekipie i nie ma jeszcze biletów? Znajomy ma do sprzedania za połowę ceny wyjściowej vouchery do wymiany na bilety, na dowolny sektor, oprócz tej najdroższej kategorii cenowej. Ma około 20 sztuk. Priv!
    e: W czym Ci to przeszkadza? Klub stratny nie jest, vouchery nie są kradzione, więc nie rozumiem. Jak masz jakieś pytania to zapraszam priv żeby nie zaśmiecać tematu.
    Ostatnio edytowane przez gt_man ; 28-07-2018 o 05:01

Legionista Awatar Runi
    A znajomy innej formy zarobku nie może znaleźć?

Legionista
    Wygrałem dwa vouchery w konkursie PKO na mecz z Lechią, ale nie mam jak ich odebrać, czy jest ktoś kto mógłby to za mnie zrobić jutro albo pojutrze, później wymienić je na bilety w kasie na Ł3 i w sobotę przed meczem przekazać mi bilety. Oczywiście flaszka lub równowartość przewidziana.

Uprawnienia umieszczania postów