Strona 154 z 154 PierwszyPierwszy ... 54104144150151152153154
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,611 z 4611

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Odkupie bilet na sektor Legii. Jeżeli ktoś ma i chce odstąpić poproszę o pw. MOCNO LEGIA !!!

Legionista
    wymieniał ktoś przy okazji odbiorów w klubie koszulkę na inny rozmiar? jest możliwość?

Legionista Awatar met(L)
    Cytat Zamieszczone przez eR_ Zobacz posta
    wymieniał ktoś przy okazji odbiorów w klubie koszulkę na inny rozmiar? jest możliwość?
    Po zakupie biletu pytałem w POK czy jest możliwość zmiany rozmiaru. Odpisali, że niestety nie ma takiej możliwości.

Pytanie do osób co przepisywały bilety na kogoś innego. opłaciłem, przyszło potwierdzenie na mailaże odnotowano płatnośc, a za chwilę kolejne potwierdzenie że zamówiono bilet. Jednak nigdzie nie ma danych nowej osoby, widnieje nadal stara mimo że już podawałem te dane. Czy przyjdzie coś jeszcze czy teraz nabywca musi przed meczem się zgłosić do punktu info z biletem na dane osoby od której kupił??

Panowie, po zapisaniu się do puli biletów na finał PP z SKLW musiałem wyjechać z kraju - wróciłem dzisiaj w nocy i potrzebuje namiar do kogoś, kto mi pomoże ogarnąć odbiór jak najszybciej. Da radę? prośba

Legionista
    Panowie jak to teraz jest z Karta Kibica?
    Nie mozna jej juz w tym sezonie wyrobic?
    Chodzilismy ze znajomymi na mecze i jeden z nas je kupowal, ale teraz sie chlopak wykruszyl i chcialem przejac ta role, ale za nic w swiecie na stronie Legii nie moge znalezc tego przycisku "Wyrob Karte" - jakby go stamtad usuneli?

Legionista Awatar Hjubi
    http://bilety.legia.com

Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.
    Kartę Kibica możesz też założyć podczas kupowania biletu. Istnieje możliwość wyrobienia Karty Kibica również dla osób trzecich i dzieci.
    Ostatnio edytowane przez Hjubi ; 04-05-2018 o 19:22
    ...

Legionista Awatar Bonhart
    Jak kupujesz bilet to przy wyborze miejsca zaznaczasz kup karte kibice i wyskakuje formularzyk z danymi.

Legionista Awatar LOL3K
    Polecam kupować bilety na mecz z Zabrzem, bo zaraz się okaże, że po nim będzie feta i będzie płacz, że ktoś nie ma, bo dziś po wygranej w Białym się rzucą.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Wywalilo mi net podczas platnosci za bilet na Gornik, nie moge ponownie dokonac zakupu bo system biletowy uznaje ze mam juz bilet na ten mecz i czeka na platnosc. Po jakim czasie system usunie ten mecz i pozwoli na zakup?
    [glow=red:efa418592b]Niewazny czas, niewazne miejsce,[/glow:efa418592b] [glow=green:efa418592b]jestesmy tam gdzie gra Zagłebie[/glow:efa418592b] Adventure Group

Legionista Awatar bloniaq
    Zwykle było to w granicach pół godziny
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Znajdzie się ktoś kto udostępni 2 miejsca na Żyletę ? Zapłacę

Cytat Zamieszczone przez DZIKU Zobacz posta
    Znajdzie się ktoś kto udostępni 2 miejsca na Żyletę ? Zapłacę
    Z tego co mi wiadomo to w rundzie finałowej na ma możliwości udostępniania biletu.

Legionista Awatar jkp
    Cytat Zamieszczone przez deszczyk Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo to w rundzie finałowej na ma możliwości udostępniania biletu.
    Zgadza się, nie ma na pewno takiej możliwości. Natomiast można zrobić tak, że ten który chce odstąpić bilet i ten który chce bilet idą razem do POK. Karneciarz rezygnuje z karnetu (na ten ostatni mecz), a zwolniony bilet od razu przechwytuje ten kto kupi bilet. Przetestowane w zeszłym roku, działa.

Mam pytanie - 203P to jeszcze Żyleta? a 203L to już zachodnia?
    PS: na 203 się zwolniło parędziesiąt biletów jak coś.
    PSS: Startowiec - dziękuję
    Ostatnio edytowane przez jkp ; 11-05-2018 o 18:20
    audaces fortuna iuvat timidosque repellit

Legionista Awatar startowiec55
    Obie połówki 203 to Żyleta
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar PeCe
    Była jakaś forma rekompensaty dla karneciarzy za Białystok? Dla nie-karneciarzy są bilety na Górnik nabite na kartę.

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    Była jakaś forma rekompensaty dla karneciarzy za Białystok? Dla nie-karneciarzy są bilety na Górnik nabite na kartę.
    Nic nie dostałem.

Legionista Awatar startowiec55
    Są rekompensaty. Każdy kto był dostał bilet na Górnik, a karnetowicze dostali dodatkowe "wynagrodzenie"
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar Strudzio
    Mam jeden bilet z konkursu LL na Żylete do oddania, osoba towarzysząca zrezygnowała
    Pisać na priv, kto pierwszy ten lepszy.

"Bilet jest bezimienny. Należy wydrukować i okazać na bramce wejściowej na stadion.
    Przy wejściu konieczny jest dokument tożsamości (karta kibica, dowód osobisty, paszport)"

NIEAKTUALNE.
    Ostatnio edytowane przez Strudzio ; 13-05-2018 o 12:41

Legionista
    sporo zwrotów, atakujcie..

Znowu pojawiły się zwroty
    Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

Uprawnienia umieszczania postów