Strona 149 z 158 PierwszyPierwszy ... 4999139145146147148149150151152153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,441 do 4,470 z 4731

Wątek: bilety i karnety - temat zbiorczy

Legionista
    Serwus. Jakby komuś było we środę nie po drodze na stadion to chętnie przejmę bilet. (najlepiej Żyleta)
    Priv.

Legionista Awatar Strudzio
    Pytanie. Biorę kolegę na mecz, gość bez karty kibica. Bilecik wydrukowany, bez koloru, czarno-białe. Mogą się o coś na bramkach przyczepić? Ze na czarno... ze gorsza jakość papieru itp itd? Czy liczy się tylko aby kodzik do skanu był i wsio?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Pytanie. Biorę kolegę na mecz, gość bez karty kibica. Bilecik wydrukowany, bez koloru, czarno-białe. Mogą się o coś na bramkach przyczepić? Ze na czarno... ze gorsza jakość papieru itp itd? Czy liczy się tylko aby kodzik do skanu był i wsio?
    I dokument ze zdjęciem

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Udostępnię miejsce na mecz z Górnikiem, sektor 214. Oferta ważna do godz. 4.00 dnia 16 kwietnia. Później nie mam możliwości zalogować się do netu

Proszę o info na priv.

Czy orientuje się ktoś jak to jest z biletami na sektory neutralne finału pucharu polski 2018?? Chciałem zakupić bilety i zrobić wydruk własny tak jak to było w 2015 i 2016 roku, ale jest tylko opcja wysyłki biletów. To jest jedyna możliwość czy ja czegoś nie dopatrzyłem??

Na Koronę i Wisłę Płock bilety obniżyli z 55 na 40 dyszki na Żyletę.
    (L)egionowo

Legionista Awatar invictus

bilety i karnety - temat zbiorczy

Cytat Zamieszczone przez Kar(L)ik Zobacz posta
    Na Koronę i Wisłę Płock bilety obniżyli z 55 na 40 dyszki na Żyletę.
    Wszystko podyktowane ostatnią frekwencją.

Ja kupując pakiet płaciłem 160 zł, więc także po 40 zł za bilet - więc rewelacji nie ma.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Decyzja o obniżeniu cen bardzo dobra, ale najpierw powinna pójść za tym odpowiednie wyjaśnienie i rekompensata dla tych 7 tysięcy osób, które kupiły pakiety.
    Przykład: Ci co nie mieli karnetu za pakiet na Żyletę płacili 195 zł. 55 Zagłębie + 40 Korona + 40 Płock, + 40/55 Górnik = min 175 / max 190 zł.

Dla zwykłej przyzwoitości i transparentności, by nie zniechęcać ludzi w kolejnych latach...

Legionista Awatar modzi
    Za karnet WIOSNA 2018 należał się bilet na 1/2 PP chyba tak?
    A za pakiet na rundę finałową też?

Cytat Zamieszczone przez modzi Zobacz posta
    Za karnet WIOSNA 2018 należał się bilet na 1/2 PP chyba tak?
    A za pakiet na rundę finałową też?
    Za pakiet na rundę finałową raczej nie, natomiast za karnet tak.

Jeżeli chodzi o rekompensatę dla tych którzy kupili pakiety - moja propozycja to darmowe bilety na finał PP (zakładając że awansujemy). Oczywiście po spełnieniu odpowiedniej frekwencji.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mike87 Zobacz posta
    Czy orientuje się ktoś jak to jest z biletami na sektory neutralne finału pucharu polski 2018?? Chciałem zakupić bilety i zrobić wydruk własny tak jak to było w 2015 i 2016 roku, ale jest tylko opcja wysyłki biletów. To jest jedyna możliwość czy ja czegoś nie dopatrzyłem??
    Tak jest tylko taka opcja, nie da się wybrać wydruku własnego.

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Decyzja o obniżeniu cen bardzo dobra, ale najpierw powinna pójść za tym odpowiednie wyjaśnienie i rekompensata dla tych 7 tysięcy osób, które kupiły pakiety.
    Przykład: Ci co nie mieli karnetu za pakiet na Żyletę płacili 195 zł. 55 Zagłębie + 40 Korona + 40 Płock, + 40/55 Górnik = min 175 / max 190 zł.

Dla zwykłej przyzwoitości i transparentności, by nie zniechęcać ludzi w kolejnych latach...
    Dokładnie tak! Dobrze, że obniżyli te ceny i może między innymi dzięki temu frekwencja trochę podskoczy, ale z drugiej strony kupując pakiet na rundę finałową na trybunę wschodnią miałem zaoszczędzić 70 zł w stosunku do tego jakbym kupował pojedyncze bilety. Powinni właśnie jakoś to ludziom zrekompensować

Legionista Awatar Warszafiak
    W przypadku awansu do finału która trybuna nasza a czy b ? nie pamiętam jak to było w poprzednich latach .
    "You'll never walk alone "

Legionista
    zawsze była to trybuna od miasta,czyli ronda, przeciwnicy mieli tą od nasypu kolejowego

Legionista Awatar Warszafiak
    Cytat Zamieszczone przez ahu Zobacz posta
    zawsze była to trybuna od miasta,czyli ronda, przeciwnicy mieli tą od nasypu kolejowego
    to ja wiem ale na stronie nie ma rozrysowanych ulic wokół stadionu , wiec nie wiem gdzie jest rondo a gdzie Targowa
    "You'll never walk alone "

Legionista Awatar TreLu$ '
    Cytat Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
    W przypadku awansu do finału która trybuna nasza a czy b ? nie pamiętam jak to było w poprzednich latach .
    B.

Dodali dodatkową pulę biletów na finał PP na sektory neutralne.

Nie wiem dokładnie czy w tym temacie powininem pisać, ale spróbuję. Zalogowałem się przed chwilą na Legiony żeby sprawdzić ile dokładnie mam meczów w tym sezonie zaliczone. Wychodzi na to, że łącznie z wczorajszym mam niepoliczone 3. Gdzie to można zgłosić?

Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Nie wiem dokładnie czy w tym temacie powininem pisać, ale spróbuję. Zalogowałem się przed chwilą na Legiony żeby sprawdzić ile dokładnie mam meczów w tym sezonie zaliczone. Wychodzi na to, że łącznie z wczorajszym mam niepoliczone 3. Gdzie to można zgłosić?
    Mam tak samo .. ostatni mecz jaki jest na legionach to z Wisłą. Brakuje meczów z Pogonią Zagłębiem i Górnikiem.

Których Ci nie policzyło? Mi brakuje chyba tylko ostatnich trzech (Pogoń, Zagłębie, Górnik).

Nie byłem z tego co kojarzę tylko na PP z Bytovią Bytów.

Jak się zalogujesz na Legionach, tam gdzie masz licznik meczów, to po prawej stronie masz coś takiego jak "Kontakt", klikasz i piszesz.

Legionista Awatar startowiec55
    Gdyby ktoś przeoczył, to na legijnych stronach już hula info odnośnie finału
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

No i elegancko, pakiecik kupiony.

Legionista
    Ktoś ma podobnie? W Legionach mam 120 punktów czyli 12 meczów. Ale nie ma tam ostatnich dwóch - Zagłębie i Górnik - one się nie wliczając? Byłoby 14 meczów wtedy
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Ktoś ma podobnie? W Legionach mam 120 punktów czyli 12 meczów. Ale nie ma tam ostatnich dwóch - Zagłębie i Górnik - one się nie wliczając? Byłoby 14 meczów wtedy
    Podstawowym kryterium uprawniającym do nabycia wejściówki na sektory dedykowane dla kibiców Legii Warszawa będzie dotychczasowa frekwencja na meczach rozegranych w sezonie 2017/2018 przy Łazienkowskiej 3, począwszy od Superpucharu Polski z Arką Gdynia kończąc na meczu z Pogonią Szczecin

Legionista Awatar gawron
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Podstawowym kryterium uprawniającym do nabycia wejściówki na sektory dedykowane dla kibiców Legii Warszawa będzie dotychczasowa frekwencja na meczach rozegranych w sezonie 2017/2018 przy Łazienkowskiej 3, począwszy od Superpucharu Polski z Arką Gdynia kończąc na meczu z Pogonią Szczecin. Chcemy przede wszystkim uhonorować tych kibiców, którzy wiernie wspierają Legię podczas meczów rozgrywanych w Warszawie.

Legionista
    Ok dzięki. Czytałem tylko dalszą część. No nic, pozostaje poczekać do jutra
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    a swoją drogą to przesada. Na jeden mecz żony karnet udostępniliśmy koledze i teraz ja mogę kupić dziś bilet dla siebie a dla niej nie. A siada się gdzie popadnie czy te przydzielone miejsca obowiązują? Bo nawet jak się kupuje dwa bilety to rozrzuca po całym sektorze.

Legionista Awatar startowiec55
    Przesadą to jest co najwyżej Twój post

ed. @stiano zastanów się o co się pytasz, dwa razy, na chłodno.
    Ostatnio edytowane przez startowiec55 ; 19-04-2018 o 13:47
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    Przesadą to jest co najwyżej Twój post
    no wiem, ale trochę się "rozgoryczyłem" że dziś nie kupię. To jak z tymi miejscówkami jest wie ktoś?

Pytam, bo wprawdzie żonę mi oznacza jako nieuprawnioną, ale miejsca na sektorze przydziela z automatu, nie można wybrać. Problem w tym, że są one w różnych rzędach i daleko dość, a przecież chcemy siedzieć razem, jak na ten przykład,w kinie
    Ostatnio edytowane przez stiano ; 19-04-2018 o 13:50 Powód: edit

Uprawnienia umieszczania postów