Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 71

Wątek: Tylko nie on (Kto zainwestuje w Legię?)

Legionista

Tylko nie on (Kto zainwestuje w Legię?)

Za Przegladem sportowym

"Na meczu Legii z Lechem jedną z najbardziej rzucających się w oczy postaci na trybunie honorowej był były prezes Pogoni Szczecin - Sabri Bekdas.Legia pożyczyła od Bekdasa 100 000 USD i jest to początek nowej współpracy"

Widzialem Bekasa na meczu i wlasnei zastanawialem sie w jakim celu... no juz wiem...ale lepiej zeby tej wspolpracy nie bylo... wiadomo dlaczego
    Warszawa

Legionista
    Początek współpracy!? Czy oni niewidzą co on zrobił z Pogonią!!! brak mi słów... :fu:

Legionista
    o ***** Bekdas won z lapami od Legii...won pedrylu...!!! :fu:
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Legionista Awatar Aureliusz
    Nie można go obwiniać o wszystko co się dzieje z Pogonią to jego sprawa. Przecież zrobił z nią vice-mistrza. Sytuacja Pogonii to w większej mierze "zasługa" władz Szczecina oraz tego Wernera&Gondora.
    Nie mniej też uważam, że powiniem spieprzać. Jemu chodzi tylko o zarobek. Nawet jak Legia by zdobyła mistrza i dostała się do LM to on zabrał by nogi za pas i zwiał z kasą. Biznesmen taki.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Keleborn
    To tylko plotki, podobno był tylko gościem.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez Keleborn
    To tylko plotki, podobno był tylko gościem.
    No mam nadzięję, a może ma chrapkę na jakieś tereny w centrum Warszawy 8-

Legionista
    Ja toleruje Turków... ale tylko tych co mają dobry Kebab w mieście.

Legionista
    Od Bekdasa, Gondora i innych pseudo-sponsorów uchowaj nasza lige panie..

Legionista Awatar szczepan
    spokojnie watpie zeby byl Bekdas... pewnie bedzie Jakubas :P lol sam nie wiem co oni sadzic z jednej ma kase i raczej to nie przekret... ale z drugiej strony wciaz uwazam ze jakby jakis browar zainwestowal to byloby lepiej... :P

Legionista
    A ja wolę aby Jakubas miał 20% Polmot 20% Browary Warszawskie 20% resztę mniejsi inwestorzy w tym kibice i z 5 % CWKS (nie więcej). A tereny powinny należeć do miasta, bo nam zrobią jakieś centrum finansowe jak tym zarządzał będzie tylko Jakubas.
    Swoją drogą jeżeli Jakubas by przejął Legię nie licząc na tereny to pewnie by zrobił niezłą przynoszacą zyski firmę, kórą później by opchnął.
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

no fajnie taka spolka tylko ze jak teraz w taka inwestowac? i jak zyski? sadze ze jeden generalny, glwony i dlugotrwaly sponsor/inwestor bylby jednak najlepszy!

Legionista
    cale szczescie ze ze zdementowali te pogloski, bo juz myslalem ze to serio

Cytat Zamieszczone przez szczepan
    sadze ze jeden generalny, glwony i dlugotrwaly sponsor/inwestor bylby jednak najlepszy!
    zgadzam sie, to by bylo raczej najlepsze rozwiazanie.
    Cum Debita Reverentia

Legionista Awatar Dyer
    temu panu stanowczo dziękujemy !!!!

Wiślak Awatar leh71
    Jakubas też niewiele lepszy.Dla niego również liczy się kasa i jak by tu tylko zarobić.Chyba że jest wielkim kibicem Legii , wtedy może nie liczyłby na zyski.

Cytat Zamieszczone przez leh71
    Jakubas też niewiele lepszy.Dla niego również liczy się kasa i jak by tu tylko zarobić.Chyba że jest wielkim kibicem Legii , wtedy może nie liczyłby na zyski.
    a Cupial to taki zagorzaly kibic Wisly byl wczesniej? a swoja droga to nie chodzi o to zeby byl jakims niesamowitym kibicem tylko zeby byl osoba gotowa zainwestowac pieniadze na dluzej niz na sezon dwa

Legionista
    Te pożyczone 100 ts zł to tylko plotka. Bekdas rzeczywiście był na Legii, ale o żadnej kasie nie było mowy!!!
    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Cytat Zamieszczone przez Jackos
    Te pożyczone 100 ts zł to tylko plotka. Bekdas rzeczywiście był na Legii, ale o żadnej kasie nie było mowy!!!
    a cwany turek pewnie przy okazji pytan ps chcial sobei zrobic promocje :P

Legionista
    Bekdas w Legii?

Były prezes szczecińskiej Pogoni, Sabri Bekdas nie poczuwa się do odpowiedzialności za bankructwo portowców - całą winę zrzuca na władze miasta.

"To wina tylko i wyłącznie miasta i jego niespełnionych obietnic," mówi Bekdas. "Przypominam, że to nie ja chciałem przyjść do Szczecina. Do waszego miasta zostałem zaproszony przez pana Mariana Jurczyka. Były plany budowy wspaniałego centrum wokół stadionu Pogoni. W Warszawie nikt nie robił mi problemów z inwestycjami. Niebawem oddamy centrum handlowo-rekreacyjne przy Alejach Jerozolimskich. A w Szczecinie wokół stadionu porastają chwasty," dodaje Turek.

"Jestem bowiem przekonany, że wszystkie poniesione nakłady zostaną mi zwrócone decyzją sądu polubownego. Razem z Lesem Gondorem domagamy się prawie 40 mln złotych. O swoje jestem spokojny. Nie wiem tylko skąd gmina weźmie na to pieniądze," stwierdza Bekdas.

"Ja w Pogoń już nie zainwestuję" - zapowiada. "Po zakończeniu sezonu usiądziemy z działaczami z Łazienkowskiej do konkretnych rozmów. Z chęcią wrócę do piłkarskiego światka. Ja kocham sport, a szczecińska niefortunna przygoda, nie zdołała mnie z tej miłości wyleczyć," kończy Bekdas.
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Administrator Awatar Raffi
    Mam nadzieję, że Bekdas to tylko straszak/bat na Jakubasa, żeby podwyższyć cenę udziałów.....
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Mam nadzieję, że Bekdas to tylko straszak/bat na Jakubasa, żeby podwyższyć cenę udziałów.....
    Niech oni tego Jakubasa nie straszą nikim bo moze uciec i zostaniemy z tymi baranami co rzadza teraz.

Administrator Awatar Raffi
    Nie martw się, tam już za daleko zaszło, z tego co wiem. Więcej dowiemy się za tydzień. O ile nie stanie się jakaś katastrofa.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Nie martw się, tam już za daleko zaszło, z tego co wiem. Więcej dowiemy się za tydzień. O ile nie stanie się jakaś katastrofa.
    Trzymam za słowo

Legionista
    Bekdas wcale nie jest taki zły jak się wydaje. W Szczecinie zrobili go w *****, więc on zrobił w ***** Szczecin. Szkoda tylko, że kosztem Pogonii.
    Jeżeli on kupi Legię, to jestem pewien, że zrobi nam silny zespół walczący o Ligę Mistrzów. Oczywiście pod warunkiem, że nasze władze go nie przekręcą...

PS. Czuję, że dobrze bedzie!!!! W nadchodzącj rundzie bedziemy już mięli sponsora! Może Bekdas, może Jakoubas, a może jeszcze ktoś inny, ale na pewno będzie! iwo4:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marko
    Bekdas wcale nie jest taki zły jak się wydaje. W Szczecinie zrobili go w *****, więc on zrobił w ***** Szczecin. Szkoda tylko, że kosztem Pogonii.
    Jeżeli on kupi Legię, to jestem pewien, że zrobi nam silny zespół walczący o Ligę Mistrzów. Oczywiście pod warunkiem, że nasze władze go nie przekręcą...

PS. Czuję, że dobrze bedzie!!!! W nadchodzącj rundzie bedziemy już mięli sponsora! Może Bekdas, może Jakoubas, a może jeszcze ktoś inny, ale na pewno będzie! iwo4:
    Marko - jestes optymista

Najgorszy jest ten caly szum wokol Legii - takie mydlenie oczu...... ile razy juz mowiono o sponsorach ?? i narazie nic nic i nic.....
    Warszawa

Legionista Awatar Keleborn
    No dobra, przekonaliście mnie. Zaczynam się bać Bekdasa.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Administrator Awatar arczi
    Proszę Cię kochana Boziu tylko nie On. Obiecuję co dzień się modlić, zacząć chodzić do kościoła co tydzień, nie będę przeklinał... eee tzn postaram się, będę słuchał mamusi, pomagał w domu, zdrowo się odżywiał i oglądał mniej telewizji... tylko zabierz te tureckie plemie jak najdalej od Naszej ukochanej Legiunii... :>
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar MaxyM
    Turecki biznesmen Sabri Bekdas po nieudanej współpracy (dla obu stron) z Pogonią Szczecin przez pewien czas odpoczywał od futbolu. Ciągnie wilka jednak do lasu. Bekdas w rozmowie z dziennikarzem "Głosu Szczecińskiego" zapowiedział, że nie czuje się winny obecnej sytacji Pogoni. Turek poinformował także, że chciałby zainwestować w Legię Warszawa.

- Nie poczuwa się pan do odpowiedzialności za to, że Pogoń jest bankrutem?

- W żadnej mierze. To wina tylko i wyłącznie miasta i jego niespełnionych obietnic. Przypominam, że to nie ja chciałem przyjść do Szczecina. Do waszego miasta zostałem zaproszony przez pana Mariana Jurczyka. Były plany budowy wspaniałego centrum wokół stadionu Pogoni. Coś by wreszcie tam powstało. A tak ziemia w centrum miasta wciąż leży odłogiem. Wstyd dla miasta. W Warszawie nikt nie robił mi problemów z inwestycjami. Niebawem oddamy centrum handlowo-rekreacyjne przy Alejach Jerozolimskich. Na ostatnim piętrze jest centrum gier i wesołe miasteczko. A w Szczeciniw wokół stadionu porastają chwasty.

- Ile pieniędzy zainwestował pan w Pogoń?

- To była nie tylko droga, ale i ogromnie nerwowa zabawa. Ile ja zdrowia straciłem w utarczkach z tymi urzędnikami! O pieniądzach już nie wspominam. Jestem bowiem przekonany, że wszystkie poniesione nakłady zostaną mi zwrócone decyzją sądu polubownego. Razem z Lesem Gondorem domagamy się prawie 40 mln złotych. Spółka Mat Trade, którą sprzedałem Gondorowi, na pewno wygra proces. Gondor jest mi jeszcze winny 16 mln złotych. O swoje jestem spokojny. Nie wiem tylko skąd gmina weźmie na to pieniądze.

- W Szczecinie powstaje Pogoń Nowa, która być może zacznie grać w IV lidze.

- Słyszałem, że w 2015 roku ma zdobyć tytuł mistrza Polski. Szkoda, że wielu z nas tego może nie dożyć. A ten tytuł Pogoń mogła już przecież mieć zdobyty! W Szczecinie byłaby wielka piłka. Ale miasto nie chciało tego. Pytam się skąd nowy klub będzie miał pieniądze na grę w kolejnych ligach. Przypominam, że walka o czołowe miejsca w I lidze kosztuje teraz minimum 15 mln zł. Ze sklepików i datków kibiców nie ma szans uzbierać takiej kwoty. Ale życzę powodzenia. Ja w Pogoń już nie zainwestuję.

- Podobno za to w Legię Warszawa?

- Czemu nie? Po zakończeniu sezonu usiądziemy z działaczami z Łazienkowskiej do konkretnych rozmów. Z chęcią wrócę do piłkarskiego światka. Ja kocham sport, a szczecińska niefortunna przygoda, nie zdołała mnie z tej miłości wyleczyć.

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM

- Podobno za to w Legię Warszawa?

- Czemu nie? Po zakończeniu sezonu usiądziemy z działaczami z Łazienkowskiej do konkretnych rozmów. Z chęcią wrócę do piłkarskiego światka. Ja kocham sport, a szczecińska niefortunna przygoda, nie zdołała mnie z tej miłości wyleczyć.
    A ja piwko, ale jak nie mam kasy to nie zamierzam kupić Browaru Warszawskiego, pod warunkiem że za darmo oddadzą mi tereny wokół ul. Grzybowskiej 8-

Legionista
    Boże prosze Cie o to abys uchowal Nasza ukochana Legie przed tym kebabem Bekdasem i Lesem Condomem...
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

sadze ze po pierwsze Begdas wie ze nie dostanie Legii i on chyba nawet nie chce do nas poprostu robi sobie reklame!

a poza tym sadze po wypowiedziach Jakubas ze to on jednak przejmie! i tym lepiej dla nas ze turek robi szum bo przynajmniej uwaga jest na nim a nie na sprawach Pol-Mot - Jakubas!

Uprawnienia umieszczania postów