Strona 65 z 66 PierwszyPierwszy ... 1555616263646566 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,950 z 1966

Wątek: Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Legionista Awatar Stout
    Cytat z Romka ?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Zgadza się, Romek albo jeszcze nie przepił porażki, albo nie wie jak wyszukać w google kim była pani Marta, rzekłbym taka mała kompromitacja z jego strony, bo kompleksy do Legii aż kipią w tym i poprzednim artykule o CWKS, u Romana oszczędnie gospodarującego prawdą

Legionista
    mi wystarczyło google bo też nie czaiłem, no ale gimby może gugla nie znajo

Głupota, ale warta uwagi nienawiść do Legii wśród ludzi jest tak wielka, że aż przenosi się na głosy w oprawach, zwróćcie uwagę na ich ilość w dwóch pierwszych miejscach

http://stadionowioprawcy.net/oprawy/...18-05-11-2018/

Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Głupota, ale warta uwagi nienawiść do Legii wśród ludzi jest tak wielka, że aż przenosi się na głosy w oprawach, zwróćcie uwagę na ich ilość w dwóch pierwszych miejscach

http://stadionowioprawcy.net/oprawy/...18-05-11-2018/
    Nie zrozumieli przesłania a że w ten drugiej brak przekazu to trafiła w ich ptasie mózgi

Legionista
    A tu nowy pomysł "koleżanek" zza miedzy na poprawę frekwencji na stadionie:

Może to niezbyt prawicowe i warszawskie, ale mamy w Warszawie kilkaset tysięcy Ukraińców, to naród, który generalnie lubi piłkę nożną...
    Też o tym myślałem. Można by zrobić jakąś oprawę z hasłem przeciwko Putinowi

Z tymi Ukraincami to jest dobry pomysl, ale pewnie uprzedzenia beda silniejsze, niz interes Polonii niestety...
    I plan to live forever or die trying

Legionista
    Te czarne idiotki najpierw zaproszą ukrów na trybuny, następnie przez tych samych zostaną wyebane z trybun i zostanie im tylko wspominanie starych czasów przy jabolu pod nadwiślańskim mostem w czasie meczu ich byłego klubu.

Legionista Awatar Dolu

W Europie zachodniej jak zwykle wygranie 2 meczów z rzędu włącza opcję pocenia się bo "idziemy po majstra"

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    W Europie zachodniej jak zwykle wygranie 2 meczów z rzędu włącza opcję pocenia się bo "idziemy po majstra"
    Poczekajmy aż Adaś N. ustawi tą drużynę po swojemu
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

coraz chudszy
    Liga wróciła na dobre.

Jak ktoś oglądał Pieszczochę w Płocku, to powinien mieć pojecie co sędziował im Jakubik, a za jakie błahostki zawodnicy Lechii dostawali od tego typa żółtka.
    Jak się Furmana legionistę wystawia do bicia stałych fragmentów w takim meczu to się przegrywa. Przecież on tak kaleczył, że to nie mógł być przypadek. Na ok. 10-12 wrzutek tylko 1 była sensowna. Cała reszta w trybuny albo w pierwszego obrońcę. No ale widać drużynie walczącej o ligowy byt to odpowiada.
    Forum Lechii.

Legionista Awatar Runi
    Szkoda, że Dominik na jesieni jeszcze nie kalkulował i ładował nam bramki po okienkach z wolnych.
    Ale pewnie wtedy jeszcze wiedział, że duża część sezonu do końca i robił dobrą minę do złej gry.

Czyli Furman też jest elementem spisku Komisji Legii
    Mamy już sędziów, ekspertów i komentatorów C+, Komisję Ligi, PZPN i Zarząd Ekstraklasy po swojej stronie! Teraz dochodzą jeszcze nasi ex piłkarze! Czy może być lepiej!? TO NIE MOŻE BYĆ PRZYPADEK
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

coraz chudszy

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Trzeba zrozumieć to kurwowanie. Tyle publicznych pieniędzy pójdzie na marne jak nie uda się po raz pierwszy w historii skończyć ligi nad Legią. A nie daj Boże widzimisię polityków się skończy i kroplówki od miasta i spółek skarbu państwa zostaną odcięte to znowu a klasa

Legionista Awatar caleb_king
    Przy spadku aktywności na forum Lecha, ciężar poszukiwania warszawskich spisków został podjęty przez kogoś innego:

Cytat Zamieszczone przez forum Lechii
    Cracovia- pachołki ległej, i tak nic nie osiągnie, ale cóż.

Zagotowało się na łączach pzpn.

K-wa bramki nic Cracovii nie dają, Mioduski dał.

Sprawy popsuła Wisła, bo sprawiła krawaciarzom łomot i teraz potrzebne są nadzwyczajne środki.
    "Strach" pomyśleć jaki Malleus Maleficarum tam będzie jeżeli nie wygrają MP
    Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Poczytałem to ich "forum" i włos się na głowie jeży, forum Lecha to była kultura.

Legionista
    Edit: nie musisz dostosowywac sie do ich poziomu - mort
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Gintleman Awatar księciuniu
    A co gorsza Ty tym „żydzewem” i „białorusią” dostosowujesz się do tego poziomu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    To jest chore. Obejrzyjcie powtórkę karnego. Dokładnie. Bramkarz Cracovii pokazuje oczami do Carlitos w który róg się rzuci.... Bez kitu. Jaka drukarnia. Wcale mnie ten karny nie zdziwił. Najpierw Angulo teraz Helik dostanie kontrakt w Legii. Legia ładnie płaci za wyniki. Po co więc komuś gra w pucharach?
    Forum Lechii

Co jeden wpis to lepszy, mają nasrane w tych baniach

Jak ta drukarnia mogła anulować gola Legii po VARze? Oj przelew nie pójdzie

Legionista Awatar tomla
    d.g.
    20 kwietnia 2019, 22:58 / sobota
    Skandal...ja na pewno widziałem jak bramkarz Cracovii mrugnął lewym okiem dając tym samym znak w który róg sie rzuci.Dodatkowo na powtórkach widać wyrażnie, jak kciukiem pokazywał na lewy róg. Tak więc skandalioza panowie i dymają nas az milo bo wiadomo, ze pilkarsko nasz Sobiech wciaga nosem Carlitosa a Medeiros przy Michalaku to drewno. Gramy jak z nut strzelamy gole ale ***** to wszystko na nic bo jest spisek! Jak żyć *****?

idą na ostro

coraz chudszy
    To forum jest lepsze niż spocony Arkadiusz na kkslech.
    Az żałuję że tak późno tam wpadłem.

myślałem że k.netownia to burdel ale na forum Lechii ( podkreślam z dużej litery ) tam jest rynsztok
    PS trzymajmy swój poziom

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Igor ta morda , bierze pieniądze od Morta . Cracovii bramkarze Morta pytają o gażę .

Legionista
    Wygraliśmy po karnym w doliczonym czasie (ch.. że ewidentnym co przyznaje sam Probierz) więc kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci mógłby się rozrosnąć się do 1000 podstron.

Każdy losuje forum do sprawdzenia klubów od E do 4 ligi i wkleja co najbardziej wyszukane treści ?

Nie no Święta są więc jaja mamy w koszykach : )

Legionista
    Aż wszedłem z ciekawości.
    Axel
    21 kwietnia 2019, 10:19 / niedziela
    Nie ma tego złego.widac ze jest dołek formy.przynajmniej będzie kupa śmiechu jak te śmierdziele z warszawy pojadą do luxemburga i wpierdoli im 2 bramy chłop co na codzień leczy zeby bądź podaje steka w knajpie a piłka zajmuje się hybbystycznie.
    Po 0:2 u siebie od Piasta Gliwice ******** takie kocopoły. To się samo komentuje.

Legionista
    To czym zajmują się piłkarze Lechii skoro i tak są za Legią od tylu lat

Legionista
    Śmiejecie się z kosmitów na forum Lecha, czy Lechii, tymczasem na stronie czarna-elka.pl:

​Boże Chroń Fanatyków.

coraz chudszy
    O Senator... On jeszcze żyje.

Alius. Ja wiem że nasz PZPN podlega pod UEFA. Moje pytanie było takie czy w przypadku rażących pomyłek sędziego można się odwołać do PKOL lub sądu powszechnego. Wiadomo przecież że PZPN podlega pod PKOL a FIFA pod MKOL. Jest jeszcze prawo krajowe czyli sąd powszechny który nie podlega zewnętrznej jurysdykcji a stanowi prawo dla danego kraju. Czy możemy się odwołać równolegle do PKOL i sądu powszechnego? Co na to regulamin ekstraklasy i pzpn?

Stefanski to Dr. Alban czy ocb?

Uprawnienia umieszczania postów