Strona 65 z 65 PierwszyPierwszy ... 15556162636465
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,927 z 1927

Wątek: Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Legionista Awatar Stout
    Cytat z Romka ?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Zgadza się, Romek albo jeszcze nie przepił porażki, albo nie wie jak wyszukać w google kim była pani Marta, rzekłbym taka mała kompromitacja z jego strony, bo kompleksy do Legii aż kipią w tym i poprzednim artykule o CWKS, u Romana oszczędnie gospodarującego prawdą

Legionista
    mi wystarczyło google bo też nie czaiłem, no ale gimby może gugla nie znajo

Głupota, ale warta uwagi nienawiść do Legii wśród ludzi jest tak wielka, że aż przenosi się na głosy w oprawach, zwróćcie uwagę na ich ilość w dwóch pierwszych miejscach

http://stadionowioprawcy.net/oprawy/...18-05-11-2018/

Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Głupota, ale warta uwagi nienawiść do Legii wśród ludzi jest tak wielka, że aż przenosi się na głosy w oprawach, zwróćcie uwagę na ich ilość w dwóch pierwszych miejscach

http://stadionowioprawcy.net/oprawy/...18-05-11-2018/
    Nie zrozumieli przesłania a że w ten drugiej brak przekazu to trafiła w ich ptasie mózgi

Legionista
    A tu nowy pomysł "koleżanek" zza miedzy na poprawę frekwencji na stadionie:

Może to niezbyt prawicowe i warszawskie, ale mamy w Warszawie kilkaset tysięcy Ukraińców, to naród, który generalnie lubi piłkę nożną...
    Też o tym myślałem. Można by zrobić jakąś oprawę z hasłem przeciwko Putinowi

Z tymi Ukraincami to jest dobry pomysl, ale pewnie uprzedzenia beda silniejsze, niz interes Polonii niestety...
    I plan to live forever or die trying

Legionista
    Te czarne idiotki najpierw zaproszą ukrów na trybuny, następnie przez tych samych zostaną wyebane z trybun i zostanie im tylko wspominanie starych czasów przy jabolu pod nadwiślańskim mostem w czasie meczu ich byłego klubu.

Uprawnienia umieszczania postów