Strona 65 z 65 PierwszyPierwszy ... 15556162636465
Pokaż wyniki od 1,921 do 1,939 z 1939

Wątek: Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Legionista Awatar Stout
    Cytat z Romka ?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Zgadza się, Romek albo jeszcze nie przepił porażki, albo nie wie jak wyszukać w google kim była pani Marta, rzekłbym taka mała kompromitacja z jego strony, bo kompleksy do Legii aż kipią w tym i poprzednim artykule o CWKS, u Romana oszczędnie gospodarującego prawdą

Legionista
    mi wystarczyło google bo też nie czaiłem, no ale gimby może gugla nie znajo

Głupota, ale warta uwagi nienawiść do Legii wśród ludzi jest tak wielka, że aż przenosi się na głosy w oprawach, zwróćcie uwagę na ich ilość w dwóch pierwszych miejscach

http://stadionowioprawcy.net/oprawy/...18-05-11-2018/

Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Głupota, ale warta uwagi nienawiść do Legii wśród ludzi jest tak wielka, że aż przenosi się na głosy w oprawach, zwróćcie uwagę na ich ilość w dwóch pierwszych miejscach

http://stadionowioprawcy.net/oprawy/...18-05-11-2018/
    Nie zrozumieli przesłania a że w ten drugiej brak przekazu to trafiła w ich ptasie mózgi

Legionista
    A tu nowy pomysł "koleżanek" zza miedzy na poprawę frekwencji na stadionie:

Może to niezbyt prawicowe i warszawskie, ale mamy w Warszawie kilkaset tysięcy Ukraińców, to naród, który generalnie lubi piłkę nożną...
    Też o tym myślałem. Można by zrobić jakąś oprawę z hasłem przeciwko Putinowi

Z tymi Ukraincami to jest dobry pomysl, ale pewnie uprzedzenia beda silniejsze, niz interes Polonii niestety...
    I plan to live forever or die trying

Legionista
    Te czarne idiotki najpierw zaproszą ukrów na trybuny, następnie przez tych samych zostaną wyebane z trybun i zostanie im tylko wspominanie starych czasów przy jabolu pod nadwiślańskim mostem w czasie meczu ich byłego klubu.

Legionista Awatar Dolu

W Europie zachodniej jak zwykle wygranie 2 meczów z rzędu włącza opcję pocenia się bo "idziemy po majstra"

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    W Europie zachodniej jak zwykle wygranie 2 meczów z rzędu włącza opcję pocenia się bo "idziemy po majstra"
    Poczekajmy aż Adaś N. ustawi tą drużynę po swojemu
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Liga wróciła na dobre.

Jak ktoś oglądał Pieszczochę w Płocku, to powinien mieć pojecie co sędziował im Jakubik, a za jakie błahostki zawodnicy Lechii dostawali od tego typa żółtka.
    Jak się Furmana legionistę wystawia do bicia stałych fragmentów w takim meczu to się przegrywa. Przecież on tak kaleczył, że to nie mógł być przypadek. Na ok. 10-12 wrzutek tylko 1 była sensowna. Cała reszta w trybuny albo w pierwszego obrońcę. No ale widać drużynie walczącej o ligowy byt to odpowiada.
    Forum Lechii.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Runi
    Szkoda, że Dominik na jesieni jeszcze nie kalkulował i ładował nam bramki po okienkach z wolnych.
    Ale pewnie wtedy jeszcze wiedział, że duża część sezonu do końca i robił dobrą minę do złej gry.

Czyli Furman też jest elementem spisku Komisji Legii
    Mamy już sędziów, ekspertów i komentatorów C+, Komisję Ligi, PZPN i Zarząd Ekstraklasy po swojej stronie! Teraz dochodzą jeszcze nasi ex piłkarze! Czy może być lepiej!? TO NIE MOŻE BYĆ PRZYPADEK
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

coraz chudszy Awatar Kijek
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Trzeba zrozumieć to kurwowanie. Tyle publicznych pieniędzy pójdzie na marne jak nie uda się po raz pierwszy w historii skończyć ligi nad Legią. A nie daj Boże widzimisię polityków się skończy i kroplówki od miasta i spółek skarbu państwa zostaną odcięte to znowu a klasa

Legionista Awatar caleb_king
    Przy spadku aktywności na forum Lecha, ciężar poszukiwania warszawskich spisków został podjęty przez kogoś innego:

Cytat Zamieszczone przez forum Lechii
    Cracovia- pachołki ległej, i tak nic nie osiągnie, ale cóż.

Zagotowało się na łączach pzpn.

K-wa bramki nic Cracovii nie dają, Mioduski dał.

Sprawy popsuła Wisła, bo sprawiła krawaciarzom łomot i teraz potrzebne są nadzwyczajne środki.
    "Strach" pomyśleć jaki Malleus Maleficarum tam będzie jeżeli nie wygrają MP
    Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Poczytałem to ich "forum" i włos się na głowie jeży, forum Lecha to była kultura.

Legionista
    Edit: nie musisz dostosowywac sie do ich poziomu - mort
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Gintleman Awatar księciuniu
    A co gorsza Ty tym „żydzewem” i „białorusią” dostosowujesz się do tego poziomu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów