Strona 62 z 66 PierwszyPierwszy ... 1252585960616263646566 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,860 z 1966

Wątek: Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

A najbardziej to szkoda ich wysiłków, po tym jak wygrali te 3 mecze pod rząd i myślami przymierzali koroną, dotyczących udowadniania, że wcale mistrz nie będzie słaby. To varszafka dyskredytuje Wielkiego Lecha. Teraz 2 wpierdole, wygrana Stefańskiego i jednak się okazuje jaka ta liga śmieszna i wszyscy słabi.

Legionista Awatar Puszer
    Jakie oni muszą mieć smutne życie, tacy biedni są. Co by nie robili, jakiego by nie grali pięknego futbolu, to i tak nic nie osiągnął bo wszystko jest ustawione pod nas Najwięcej piszczą zawsze Ci co najmniej osiągają. Pierdy im się w głowie rodzą jaką oni nie są potęga i lokomotywą, która mogłaby podbić europejskie puchary ale nie może bo przecież Legia ich blokuje. A to, że odpadają ze studentami z Islandii czy Żalgirisem Wilno to też przez to, że wszyscy dookoła kładą na nich nacisk aby odpadli, gdyż w europejskich pucharach jest miejsce tylko dla Legii

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista Awatar Strudzio
    Tez własnie wyczaiłem to o pisaniu że oszczędził ich wszystkich by w 36 kolejce dać kartki xD xD
    Polecam jednak ograniczyć się z cytatami, Zachodnia kultura jak widać również wpadła na niezwykle chytry plan, mianowicie tez mogą wejść na nasze forum by później w swoich kręgach wyśmiewać (analizować) nasze komentarze.. które wyśmiewają ich.

Czasami jednak i głos rozsadko się tam trafi
    "Niech sie cieszy, ze nie wylecial z czerwona, bo ewidentnie na to zaslugiwal. "
    Pewnie biedak juz bana wyłapał od administracji.

Tu jeszcze taka dyskusja u Górników )).
    -Zabrze przeprasza. Mam mieszane uczucia bo z jednej strony cieszę się ze zwycięstwa a z drugiej byłoby mi przykro gdyby ten mecz pomógł Legii zdobyć mistrza. Mam nadzieję że Górnik wygra w Warszawie i że Lech będzie mistrzem. Pozdrowienia ze Śląska.
    -Jak Górnik przegra z Legią to będzie to niestety frajerstwo sezonu. Zabrać mistrzostwo Jadze, zabrać Lechowi dać Legi. Wiem co czujesz- jestem kibicem Cracovii i pamiętam jak urwaliśmy punkty z Piastem zabierając im mistrza i tym samym dając... Legii... :/
    Ostatnio edytowane przez Strudzio ; 29-04-2018 o 11:08

Legionista
    Forum cywilizowanych przechodzi samo siebie.
    Od kilku spotkań sędziowie im sprzyjają i nie wywalają piłkarzy z boiska, a oni widzą w tym i tak pomoc dla Legii
    Dilaver to wg niektórych z nich nie powinien dostać czerwa i w ogóle skandal, że dostał żółtą po VAR
    Oczywiście wg nich kartka dla Niezgody w Krakowie słuszna i skandalem było to, że komisja ją uchyliła. Już widzę ich jęczenia, gdyby taka sama sytuacja dotyczyła ich

Trzeba pisać prosto z mostu - sędziowe w ostatnim czasie sprzyjają Lechowi. Tyle w temacie.

Legionista
    Spisek VARszawski więc wskoczył na wyższy poziom- korzystne teraz dla Poznania decyzje sędziów teraz tak naprawdę sprawiają, że w kolejnych meczach zadziałają na ich niekorzyść.

Nasz człowiek od ustawiania ligi to prawdziwy maestro!
    Legia to życie

Legionista
    Jak ktoś chce się pośmiać, to polecam nie kończyć na czytaniu tego wątku, ale wejść w temat dotyczący sportowych wczorajszych poczynań Amiki i w temat ekstraklasa, w dziale sportowym. Pokuszę się o stwierdzenie, że takiego niedojebania umysłowego nie prezentują nawet kibice Widzewa, polonii czy innej Jagiellonii. Razem wzięci.

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Jak ktoś chce się pośmiać, to polecam nie kończyć na czytaniu tego wątku, ale wejść w temat dotyczący sportowych wczorajszych poczynań Amiki i w temat ekstraklasa, w dziale sportowym. Pokuszę się o stwierdzenie, że takiego niedojebania umysłowego nie prezentują nawet kibice Widzewa, polonii czy innej Jagiellonii. Razem wzięci.
    EEE tam, na Widziewie tematu o LM/LE jak gra tam Legia to nic nie przebije.

coraz chudszy
    kay
    dziś, 19:00
    Nie no, to już jest niesmaczne. Jak Bjelica narzekał na sędziów w sytuacjach, gdzie w oczywisty sposób byliśmy pokrzywdzeni, to robiono z niego oszołoma. Teraz Złotek podejmuje niepopularną decyzję, która nawet nie wpływa na wynik i nagonka trwa jeszcze tydzień po meczu, bo niby "cała Polska widziała faul Wasilewskiego", a w rzeczywistości to nawet komentatorzy tego meczu na żywo uważali, że kartka dla Niezgody była słuszna!
    Z kolei Frankowski nie wyrzuca Dilavera w również niejednoznacznej sytuacji, i która również nie miała znaczenia dla wyniku, i nagle jest odsunięty od prowadzenia finału PP.
    Ok, nawet jeżeli uznamy, że ten potknięcio-atak Dilavera był celowy, więc i należała się czerwona kartka, to porównajcie sobie reakcje, jak np. bagatelizowano uderzenie Situma przez Jędrzejczyka. Czy ktoś wtedy krzyczał o zawieszeniu Marciniaka za to (przypominam, że też dał żółtą kartkę)?
    Albo nagonka za brak drugiej kartki dla Majewskiego za taktyczne faule wczoraj. Czy ktokolwiek analizował w ilu podobnych sytuacjach Jakubik odpuścił piłkarzom Korony w naszym meczu dwie kolejki wcześniej? Tam też Dejmek i Kosakiewicz spokojnie mogli wylecieć.
    Przecież to są jakieś jaja, co się ostatnio odp..ala.
    Naprawdę, daleki jestem od wiary w jakieś teorie spiskowe, ale to zaczyna trochę wyglądać na próbę wpłynięcia na sędziów i nie zdziwię się, jak w następnych meczach dostaniemy parę kartek z dupy dla świętego spokoju prowadzącego mecz.

Legionista Awatar Chmielo

Nie ma co wrzucać cytatów tylko podlinkować całe to bekowe forum. To są ludzie chorzy psychicznie.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To jest jeden z trzech głównych idiotow z tamtego forum, jeśli chodzi o tych najaktywniejszych w sprawie sędziów i Legii. Polecam jeszcze wesołą twórczość marazza i strzelistego jupitera.
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    To jest jeden z trzech głównych idiotow z tamtego forum, jeśli chodzi o tych najaktywniejszych w sprawie sędziów i Legii. Polecam jeszcze wesołą twórczość marazza i strzelistego jupitera.
    To na naszym forum jest takich gagatków o kilku więcej.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    To na naszym forum jest takich gagatków o kilku więcej.
    Bez przesady, ja aż taki nie jestem.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Bez przesady, ja aż taki nie jestem.

Ty jesteś u mnie w ignorowanych, więc nie widzę, co piszesz.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Halo, czy jest na tym forum może jakiś kibic Lecha, który wyjaśni pewne kwestie?

Po przeczytaniu ostatnio Waszego forum mam pewne pytania: skąd u Was tyle teorii spiskowych? Przecież w ostatnim czasie to sędziowie sprzyjają Lechowi a nie Legii. Ale na to też macie teorię ---> tak naprawdę to przykrywka, aby w odpowiednim meczu pomóc Legii. Czyli Wam pomagają w iluś meczach, nam nie, ale wszystko ma zmienić jeden mecz?

W Lubinie karny podyktowany przeciwko Legii dla Zagłębia po VARze.
    Nam po VARze wyrzucają Antolica z Jagą, Wam ostatnio Trałki i Dilavera nie (a dzień po Antolicu Wasz zawodnik, nie pamiętam który, wjeżdża w rywala podobnie jak Antolic i co? I brak czerwa).
    W meczu z Wisłą Kraków - w Warszawie po VAR dyktują karnego dla Wisły (nie mówię, że niesłuszny karny, ale ponoć to VARszawa), a w Krakowie pomimo kontaktu rywala z nogą Niezgody ten dostaje żółtą (i w konsekwencji czerwoną) za symulkę: sędzia nawet nie skorzystał z VARu.
    Przeciwko nam Korona w Kielcach zdobywa gola po akcji, gdzie był metrowy spalony (i sędzia po VARze to zatwierdził!!!). W Warszawie VAR wychwyca 10 centymetrowy spalony i nie uznaje gola dla Legii.

Serio, gdzie ta pomoc dla Legii? W ostatnim czasie robi się wszystko, aby nam utrudnić grę. To Wam i Jadze arbitrzy są bardziej przychylni (gdyby Legia dostała takiego karnego jak Jaga, to byłby płacz na całą Polskę, do tego szukano jakiegoś błędu przy golu dla Wisły no ale się nie udało).

Odpowie jakiś Lechita w miarę sensownie o co chodzi w tym wszystkim?

Edit: księciuniu w sumie masz rację. U nich nie będę się rejestrował, więc moja ciekawość nie zostanie zaspokojona
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 30-04-2018 o 14:59

Gintleman Awatar księciuniu
    LioneL - ale my tu mamy wrzucać głupie wpisy z innych stron, a nie tworzyć własne.

Jak chcesz znaleźć wielu rozmówców na ten temat, to proponuję forum Wiary Lecha.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Halo, czy jest na tym forum może jakiś kibic Lecha, który wyjaśni pewne kwestie?
    Oni pojawiają się tu najczęściej wtedy kiedy zdobywają mistrzostwo.

Legionista Awatar Bonhart
    podobno, tylko ma trzy żółte kartki na koncie. Otrzymał cztery, ale tę z Krakowa Komisja Ligi mu przecież anulowała.

EDIT:
    Mamy pięciu piłkarzy z pierwszego składu zagrożonych pauzą. Trałka, Gajos, Vujadinović, Majewski i Dilaver pewnie w komplecie bez pauzy za kartki nie dograją do końca sezonu. Oby tylko ich ewentualne pauzy były rozłożone w czasie, a nie wszystkie przypadły na jeden mecz...a kilku z nich jest ostatnio mocno na cenzurowanym i sędziowie pewnie zrobią wszystko, żeby ich wykartkować przed naszym meczem z Jagiellonią, albo Legią.
    Użytkownik Beker edytował ten post dziś, 09:21OTE]

.
    No ja mam nadzieje ze kasa na sedziow juz przelana. Chyba ze oni to robia pro bono

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Tymczasem na forum spoconego Arka

F@n

19 listopada 2017 o 20:23

Ciężko jest być kibicem Lecha. Musimy zawsze godzić się z porażkami. Jak ***** Adasie Miauczyńskie. To jest tak, że **** wie jak się będziemy starali i w ogóle. Pójdziemy na dyskotekę, a i tak Legia wyrwie najlepszą dupę na imprezie, a my poruchamy jakiegoś paszteta albo zwalimy sobie konia. Tak to ***** wygląda i co 5 lat się trafi ślepej kurze ziarno.
    Pogonić Bjelicę, bo nie ogarnia co się dzieje, wyrzucić słabe punkty i żadnych transferów. Zobaczyć na czym stoimy i w lecie zrobić korekty, ale porządne, a nie szrot za szrot.

No nareszcie jakas trzezwa analiza Lepiej pozno niz wcale.

Legionista Awatar m82
    Na forum Jagi w temacie kibicowskim zrobili sobie temat specjalnie na dzisiejszy mecz "I BIAŁOSTOCKI FESTIWAL NIENAWIŚCI 2018"

Ps. Oczywiście w przypadku pozostałych spotkań jest klasycznie Drużyna X vs Jagie...
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Cytat Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
    Na forum Jagi w temacie kibicowskim zrobili sobie temat specjalnie na dzisiejszy mecz "I BIAŁOSTOCKI FESTIWAL NIENAWIŚCI 2018"

Ps. Oczywiście w przypadku pozostałych spotkań jest klasycznie Drużyna X vs Jagie...
    Dasz jakieś cytaty? Nie chce mi się zakładać drugiego konta na tym ścieku. A pośmiać się zawsze można

Legionista Awatar m82
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Dasz jakieś cytaty? Nie chce mi się zakładać drugiego konta na tym ścieku. A pośmiać się zawsze można
    Na razie cisza... jak będzie coś ciekawego to wrzucę, ale biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację pewnie ciekawiej będzie w temacie meczowym
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Jak już jesteście w Białymstoku, to idziecie do Kononowicza ul.Szkolna 17, on zaraz odpowiednie pismo napisze :P

Legionista Awatar Benek
    WOW, ależ są nerwowi na Twitterze fani starej k*rwy, po tym, gdy się okazało, że w meczu #JAGLEG nie uda się zrealizować zaplanowanych prowokacji, które miały umożliwić wygranie meczu walkowerem. Cóż, jak widać w Białymstoku nie mieszkają debile.
    Jakas ameba z TT
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    Kret9
    e-Lech'02/Fanatyk

Mnie również zabrakło wjazdu na murawę lub pod szatnię. Choć pewnie gdyby płot nie wytrzymał sytuacja by się potoczyła inaczej. Trzeba było zamknąć stadion na ten ostatni mecz.

Qortes
    Fanatyk

I tu się mylisz, bo brama była otwarta na oścież. Ale już nic więcej nie piszę, bo szkoda się denerwować.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Ja bym się nie śmiał ,legendarne bramy zatrzymały już nie jednych... Piasta np

z forumki Leszka

miał byc bojtot, a tu ***** bilety na mecz z koorwą juz prawie się kończą.....

Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    z forumki Leszka

miał byc bojtot, a tu ***** bilety na mecz z koorwą juz prawie się kończą.....

No przecież :
    1:Wykopki
    2:Święta
    3:Mecz z Legia
    3 najważniejsze dni w roku na Zachodzie, Janusze wesołe bo przez bojkot dopingujących więcej biletów

Dziennikarz z Pyrogrodu na tt:

,,Szczerze - poważnie obawiam się tego, co będzie się działo 20 maja w Poznaniu. Szczególnie tego, że mecz może zostać przerwany i już ciężko będzie go wznowić. Gigantyczne kary, burdel w tabeli, mistrzostwo przyznane następnego dnia.''

Legionista Awatar Moriarty
    Na forum Lecha ostra dyskusja o ew. świętowaniu przez nas mistrzotwa w Poznaniu.

Cytat:
    Z tego co zauważyłem to większości ludzi nie boli strata szans na Mistrza przez nas tylko to że legia będzie go u nas świętować.

Bo trudno sobie wyobrazic wieksze upokorzenie. Wole nie myslec o ich oprawie, hasle, przyspiewkach itd. A sa k***y pomyslowe.

Komplemet
    Bazinga!

Śpiewa z Nami cały kraj... Awatar Nosem
    Cytat Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Na forum Lecha ostra dyskusja o ew. świętowaniu przez nas mistrzotwa w Poznaniu.

Cytat:
    Z tego co zauważyłem to większości ludzi nie boli strata szans na Mistrza przez nas tylko to że legia będzie go u nas świętować.

Bo trudno sobie wyobrazic wieksze upokorzenie. Wole nie myslec o ich oprawie, hasle, przyspiewkach itd. A sa k***y pomyslowe.

Komplemet

Uprawnienia umieszczania postów