Strona 57 z 65 PierwszyPierwszy ... 747535455565758596061 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,710 z 1927

Wątek: Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Legionista Awatar Benek
    Pisane z humorem co biorąc pod uwagę co tam się odwalało w niedzielę to się Bodziachowi nie dziwię. Na pewno inne słowa cisnęły mu się na usta.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Straszna historia. Można biednej Jagodzie wysłać kwiatki na przeproszenie, ewentualnie zapasowe klamki jakby kiedyś znowu musieli wymieniać przez 1,5 miesiąca.

Legionista Awatar Stout
    Ludzie wychowani na zinach lat 90-tych tylko usmiechają się pod nosem...
    Faktycznie,język użyty w relacji jest nader wszystko nieelegancki.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Ćwirek
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Infantylne sformułowania, jeszcze brakuje czegoś o jakimś "grzybobraniu" i zbliżamy się od kibice.net.
    napisane z odpowiednią ilością swady i humoru, wierz mi, że będąc pod stadionem zupełnie inne słowa cisnęły się na usta..
    to nie PAP by pisać sztywniutką relację, dla mnie bardzo ok

Legionista Awatar Niko
    Macie prawo mieć oczywiście inną ocenę i szanuję to - to, co jednych śmieszy, innych mierzi. Natomiast proszę - nie porównujcie tych relacji do tego, co było w czarno-białych zinach w latach 90., bo... bo aż po nie sięgnę. To jest diametralnie inny kierunek tekstu pisanego.

Na moje oko: mniej, krócej, konkretniej i relacja od razu zyskuje na wartości.

W każdym razie - gdyby tak wyglądały oficjalne relacje innych ekip to ten wątek byłby żywszy

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Pisane z humorem co biorąc pod uwagę co tam się odwalało w niedzielę to się Bodziachowi nie dziwię. Na pewno inne słowa cisnęły mu się na usta.
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Faktycznie,język użyty w relacji jest nader wszystko nieelegancki.
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    napisane z odpowiednią ilością swady i humoru, wierz mi, że będąc pod stadionem zupełnie inne słowa cisnęły się na usta..
    Może właśnie - przypadkowo - trafiliście w sedno?

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Nie uśmiecham się. To raczej inne emocje, mniej pozytywne.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    No dobra, może przewrażliwiony jestem

Legionista Awatar bloniaq
    Ja rozumiem nieelegancki język, ale jak Bodziachowi Podlasie myli się z Białorusią, to jechaliśmy jako FC Sokołów Podlaski w tym samym wagonie, mógł podbić i się dopytać. Bardzo to patriotycznie wyszło z tą relacją.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 26-09-2017 o 00:09
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Ja rozumiem nieelegancki język, ale jak Bodziachowi Podlasie myli się z Białorusią, to jechaliśmy jako FC Sokołów Podlaski w tym samym wagonie, mógł podbić i się dopytać. Bardzo to patriotycznie wyszło z tą relacją.
    O ile od zawsze wkurwia mnie nazywanie jakiegokolwiek skrawka polskiej ziemi niemiecki/białoruskim/ukraińskim o tyle w tym przypadku chodzi chyba raczej o pewną grę słów, że sam parking a raczej to co się na nim wyprawiało było jakby żywcem wyjęte i przeniesione z Białorusi
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Slabe to z wyjezdzaniem im z Bialorusia.Inna sprawa ze w drugiej pol.lat 80tych spiewalismy ..Ukraina!.jak wchodzili na sektor i witamy w Polsce

Cytat Zamieszczone przez marius1974 Zobacz posta
    Slabe to z wyjezdzaniem im z Bialorusia.Inna sprawa ze w drugiej pol.lat 80tych spiewalismy ..Ukraina!.jak wchodzili na sektor i witamy w Polsce
    o to to! Szukałem genezy dlaczego było intonowane w ich stronę "Ukraina". Można coś więcej??

Legionista
    Ja bym się nie doszukiwał jakiejś genezy . Po pierwsze byli ze wschodu a Ukraina sie lepiej skandowało niż Białoruś.Po drugie pod koniec lat 80 był jeszcze ZSRR więc nikt za bardzo nie wnikał czym się różni Ukrainiec od Białorusina

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Włóczykij Zobacz posta
    o to to! Szukałem genezy dlaczego było intonowane w ich stronę "Ukraina". Można coś więcej??
    No właśnie, nic "więcej" (poza tym, że oni odpowiedzieli: "geografia!" ). Po prostu za komuny generalnie Związek Sowiecki był traktowany jako całość z lekką świadomością wspomnień o Wilnie ("Litwa") i Lwowie ("Ukraina"). O Grodnie po pierwsze nikt nie pamiętał, a po drugie w szkole człowiek dowiadywał się, że było Wielkie Księstwo Litewskie (w którym rusini stanowili większość ), przez chwilę Litwa. O Białorusi jako państwie nie uczyli, bo też takie nie istniało. Równie rusińska Ukraina się kojarzyła. Niesympatycznie.

Samo hasło pierwotnie zaistniało bardziej trafnie pod względem geografii (i częściowo barw) - "Motor ś....a - Ukraina!"
    Ostatnio edytowane przez Foxx ; 26-09-2017 o 20:57
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

To moze dodadam cos jeszcze od siebie.w tej sprawie.tak .bylo wtedy zsrr.wiekszosc z nas nie miała raczej pojecia gdzie historycznie sa roznice pomiedzy Bialorusia a Ukraina.dla mnie ciekawostka wtedy bylo ze oni byli nawet znacznie inaczej ubrani niz my.co ciekawe dwa razy przyjechali poteznym skladem w ponad 1000os.a jeszcze sporo osob zawrocili

Dzięki serdeczne. Ciekawość zaspokojona

Legionista
    "Ukraina Ukraina, Białystok " to jeszcze było intonowane przy okazji dwumeczu w PP naście lat temu z tego co pamiętam. Tak przy okazji dyskusji się przypomniało
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Na zakończenie dnia polecam wbić na forum Szanownego Lecha Poznań w dział ekstraklasowy. Opinie, raporty oraz analizy taktyczne odnośnie ostatnich decyzji sędziowskich w najlepszym wydaniu, na Krakowskich portalach mówią ze brakło czegoś tam, szczęścia, strzału, 10 min, "na Zachodzie" ostatni sprawiedliwi, nieprzekupni wiedza jednak lepiej.
    Miłej lektury.
    Jak ktoś ma jakieś perly z forum Wisły to dajcie👍👍

Z Widzewem wiecej nas laczy niz Wam sie wydaje. Nie o wszystkim moge tu pisac, ale ostatnimi laty mialo miejsce wiele uprzejmosci na linii kibice Polonii - kibice Widzewa. Poza tym Widzewiacy nigdy nie lykali legijnej propagandy internetowej dotyczacej Polonii. Mamy wspolnych wrogow i nie tylko. A nic tak nie laczy jak nienawisc do tego samego wroga (tutaj Legia i ŁKS). Poza tym Widzew jest tu blisko nas (maja mocne fan cluby w Warszawie i Zyrardowie), a Krakow to jednak troche dalej. Wiadomo, ze nie bedzie nigdy zgody oficjalnej z Widzewem ani z Ruchem, bo to przeciez nie ekipy naszego kalibru, ale fajnie by bylo jakbysmy mieli zgode z jakas ekipa prowidzewska. Jest ich teraz bardzo duzo. Chociazby: Stal Rzeszow, Elana Torun, Chrobry Glogow, Karpaty Krosno, Stilon Gorzow, KKS Kalisz...
    Dziewczyny w formie

Żydki zresztą też. Na ostatnim meczu z flagą Milanówka i Siedlec.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Strudzi Zobacz posta
    Na zakończenie dnia polecam wbić na forum Szanownego Lecha Poznań w dział ekstraklasowy.
    No i tak sobie z nudów zajrzałem

Napisano wczoraj, 19:32
    No juz mamy pierwsze Legia VARszawa.

Tymczasem na forum spoconego Arka

F@n

19 listopada 2017 o 20:23

Ciężko jest być kibicem Lecha. Musimy zawsze godzić się z porażkami. Jak ***** Adasie Miauczyńskie. To jest tak, że **** wie jak się będziemy starali i w ogóle. Pójdziemy na dyskotekę, a i tak Legia wyrwie najlepszą dupę na imprezie, a my poruchamy jakiegoś paszteta albo zwalimy sobie konia. Tak to ***** wygląda i co 5 lat się trafi ślepej kurze ziarno.
    Pogonić Bjelicę, bo nie ogarnia co się dzieje, wyrzucić słabe punkty i żadnych transferów. Zobaczyć na czym stoimy i w lecie zrobić korekty, ale porządne, a nie szrot za szrot.

Gintleman Awatar księciuniu
    Mądrego to i miło poczytać; szczególnie te obserwacje z dyskoteki
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Mar00
    Też to miałem napisać. Te mądrości zdecydowanie nie powinny trafić do wątku "autodissy". Sama prawda

Legionista Awatar Michu
    Biuro Informacji Kredytowej przedstawiło zestawienie najbardziej zadłużonych kibiców. Są nimi kibice Legii Warszawa.

- Jeśli przyjąć założenie, że w pobliżu stadionu drużyny z polskiej Ekstraklasy - w odległości 3 km od środka boiska - mieszkają najbardziej zagorzali kibice danej drużyny, to okazuje się, że najwięcej Kibiców Kredytobiorców, bo aż 94,2 tys., mieszka wokół stadionu Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 – mówi Sławomir Grzybek, dyrektor Departamentu Business Intelligence BIK, a prywatnie kibic Lecha Poznań.
    https://www.kibice.net/news/6652-kib...zadluzeni.html

Legionista Awatar Kusza
    Czytając takie założenia to się człowiek zaczyna zastanawiać czym Pan Sławomir się zajmuje piastując takie stanowisko. Bo ani to business ani intelligence
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar beka
    w wielu instytucjach kluczowe jest 'dyrektor departamentu'. Co wpisane jest później nie ma już znaczenia

https://m.youtube.com/watch?v=JmM8ZfxCYX8
    Poznań wyznacza nowe trendy modern ultras - tym razem celebryta Klima z drugiej strony wyobraźmy sobie gotującego Starucha na stronie internetowej Legii boki zrywać

Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Poznań wyznacza nowe trendy modern ultras - tym razem celebryta Klima z drugiej strony wyobraźmy sobie gotującego Starucha na stronie internetowej Legii boki zrywać
    Nie chce mi się tego oglądać, ale jeśli oni tam sobie coś gotują i kręcą to dla swojej telewizji klubowej to moim zdaniem doje**ś się na siłę.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Stout
    Nooooo.
    To teraz zamiast ujowego gadżetu do wyjazdu będą mieli bilet+książka kucharska.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Krawaciarz Awatar milton
    Cytat Zamieszczone przez JIHADStróże Zobacz posta
    Doskonałe. 25 sekunda rozmowy i nawiązanie do Warszawy. Organizujemy wyobraźnię ludzi
    Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez milton Zobacz posta
    Doskonałe. 25 sekunda rozmowy i nawiązanie do Warszawy. Organizujemy wyobraźnię ludzi
    I tak długo wytrzymał

Uprawnienia umieszczania postów