Strona 52 z 64 PierwszyPierwszy ... 24248495051525354555662 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,560 z 1903

Wątek: Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Nie mogą zdecydować który trener był/jest lepszy, ale wychodzi na to że Bjelica jednak NAJ

Dlatego rumak i magiera byli na meczu,zeby podpatrzec najlepszego trenera
    Jak dobrze mieć Trenera który wie dla kogo (kibiców) gra drużyna i mającego ogromną wolę wygrywania – bez rumakowania i maniany. Ps. Do wczoraj Skorżę miałem za lepszego taktyka, dziś stawiam znak równości.
    Rumak byl kiepski za to Urban to byl trener na cacy..

http://www.wislaportal.pl/32397,Komi...egionisty.html

Komisja Ligi (oczywiście) nie zajęła się faulem legionisty

W spotkaniu 24. kolejki Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin zmierzyło się z Legią Warszawa - brutalnego zagrania dopuścił się zawodnik zespołu gości, Miroslav Radović, a czego nie zauważył arbiter tego meczu - Jarosław Przybył. W takiej sytuacji niejednokrotnie niesportowym zachowaniem piłkarza powinna zająć się Komisja Ligi. Jak się jednak okazuje - nie tym razem.

Zachowanie Radovicia nie znalazło "uznania" w oczach Komisji, co oczywiście oznacza, że zawodnik Legii bez przeszkód będzie mógł zagrać w najbliższym spotkaniu ligowym swojej drużyny, która jak wiadomo zmierzy się w nim z "Białą Gwiazdą".

A jak można bezkarnie faulować w naszej Ekstraklasie (o ile jest się zawodnikiem Legii) zobaczyć możecie poniżej.

Legionista Awatar Chmielo
    Obejrzałem skrót z meczu w Gdańsku i wychodzi na to, że przy pierwszej bramce dla Legii, w momencie podania piłki na skrzydło do Guilherme, strzelec bramki, czyli Kucharczyk był na spalonym.
    Nowa definicja spalonego według zachodnioeuropejczyków.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Nowa definicja spalonego według zachodnioeuropejczyków.
    Jeszcze jeden majster-
    A już się troszke uspokoilem po naszym meczu,ale po tym w Gdańsku wkurwienie znowu wzrosło.

Sportowy weekend uważam za spier… .Gdyby nie Kamil byłby megaspier… .Kolejorz sprawił bardzo przykrą niespodziankę, legła wygrała w Gdańsku , a miał tam być remis lub wygrana Lechii,Lewy bez gola podczas gdy jego rywale strzelają na maksa. Milik nie może zatrybić, Zielu gra coraz mniej, Sampdoria Karola w plecy.Padaka i jałowizna.Ocean nieszczęść i problemów
    Ostatnio edytowane przez pijak z Wo(L)i ; 19-03-2017 o 21:36
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Legionista Awatar Runi
    O kurde faktycznie ustalają nowe zasady :
    Jak nie brał udziału w akcji, to w jaki sposób strzelił gola? Absorbował jednego z obrońców Lechii, który do końca próbował go kryć. Gdyby Kucharczyk w momencie podania do Guilherme znajdował się w polu karnym Lechii, też nie byłoby spalonego? Poważnie?

Bardzo prosze o wypełnienie ankiety dotyczącej stadionu Legii. Z góry dziękuję. https://goo.gl/forms/nb7I23DGf6cgNKmo2

Jakby ktoś chciałby sobie poprawić humorek, proponuję wejść na kibice.bzdet i poczytać małopolska kibolska. To co się tam odpier.dala to głowa mała. Tarnovia " wy macie w ekipie 10 konfidentów i psa w ekipie" Unia "a wy macie 8 konfidentów i ileś tam milicji w ekipie". Ja wiem, że miasto derbowe itd, ale ...
    http://www.kibice.net/forum/viewtopi...521&start=1800
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar CW(L)KS
    Cytat Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    Jakby ktoś chciałby sobie poprawić humorek, proponuję wejść na kibice.bzdet i poczytać małopolska kibolska. To co się tam odpier.dala to głowa mała. Tarnovia " wy macie w ekipie 10 konfidentów i psa w ekipie" Unia "a wy macie 8 konfidentów i ileś tam milicji w ekipie". Ja wiem, że miasto derbowe itd, ale ...
    http://www.kibice.net/forum/viewtopi...521&start=1800
    Mordo, kibicnetownia to już od dawna jest gównem. Także do tego tematu pasuje jak ulał
    Bo śnieg...

Temat Łódzki i o Górnym Śląsku też dają radę. Jakiś czas temu "kibole" Ruchu, Górnika i GKS Katowice licytowali się która ekipa jest "prekursorem kurestwa" na ich terenach.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Pijacy i złodzieje są...

przecież to jest strona do robienia "fake news" wstawiasz w formularz imię znajomego i już masz artykuł o zakładaniu homo-ultras grupy, ucieczce przed policją i tego typu rzeczy

Cytat Zamieszczone przez PabloVK Zobacz posta
    przecież to jest strona do robienia "fake news" wstawiasz w formularz imię znajomego i już masz artykuł o zakładaniu homo-ultras grupy, ucieczce przed policją i tego typu rzeczy
    Dlatego wylądowało to w tym zacnym temacie!
    Pijacy i złodzieje są...

Cytat Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
    Dlatego wylądowało to w tym zacnym temacie!
    Przecież to nie jest temat do wklejania jakiś wymyślonych bzdur.

Cytat Zamieszczone przez Dżeneral_May Zobacz posta
    Przecież to nie jest temat do wklejania jakiś wymyślonych bzdur.
    Przeczytaj wątek tematu,pomyśl,pisz!
    p.s. dotyczy kibiców, internetu,audiosy kretynów? Odpowiedz sobie sam.

edit-koniec polemiki
    Ostatnio edytowane przez pijak z Wo(L)i ; 29-03-2017 o 15:04
    Pijacy i złodzieje są...

Jeszcze jeden oryginał z krainy podziemnej pomarańczy-

( you
    23 marca 2017 o 17:29

Płacz kiboli bo nie mogą zobaczyć szmaty. To jest dopiero żenujące! Wielcy fanatycy (niejednokrotnie!) nawołujący do bojkotu klubu, a teraz bek?! Większość tylko pisze, że jest fanatykiem, a w rzeczywistości są zwykłymi zakłamanymi Januszami.
    Klub przy dystrybucji popełnił jeden błąd mecz ze szmatą (lub ewentualnie ten decydujący o MP) powinien być po 100 i 200 złociszy. Zarząd ma pracować aby każdy kolejny budżet był wyższy, a nie rozpatrywać popiskiwanie płaczków, którzy tylko mówią, że są kibolami, a w rzeczywistości przy pierwszej porażce będą nawoływać do bojkotu.
    Powtórzę jeszcze raz chcecie oglądać szmatę, to można skoczyć do stolycy. Oni w końcu to dopiero mają zarząd, drużynę, doping i dystrybucję biletów! Nie kocian?)

Jeszcze jedna Królowa kartofla-( Mary
    23 marca 2017 o 00:26

To się w pale nie mieści. Nowy wzorzec dla Lecha – Legia Warszawa!
    Przecież oni promowali klientów z roku mistrzowskiego. Nie tych co mieli Legię w sercu i ją bojkotowali. Nie wyjazdowiczów… tylko Januszy co być może pierwszy raz w życiu kupili bilety (albo dostali od firmy z funduszu socjalnego). Tak można na okrągło. Mecz taki sam jak inne, a płacze jak stąd do Warszawy.
    Na 18 przysługujących mi biletów kupiłam JEDEN, dla małolata, którego nie będziemy mieli prawdopodobnie z kim zostawić. Mam od lat karnet, ale co tam… Jakiś lepszy kibol z Poznania przeze mnie nie obejrzy meczu z wielką Legią. Bo ja jestem tylko głupi piknik i jak śmiem w ogóle zajmować miejsce na trybunach. Powinnam przychodzić tylko na mecze gdy już nikt inny nie będzie chciał iść. Bilety na Legię (bo przecież nie o Lecha chodzi) ciągle są, więc k* czego ryczycie i plujecie na karneciarzy? Jedność trybun psia krew. Mam Was dość. Do zobaczenie na meczu z Legią )

Ciśnienie rośnie
    Ostatnio edytowane przez pijak z Wo(L)i ; 31-03-2017 o 22:39
    Pijacy i złodzieje są...

Tutaj od kolegów z Zabrza. Szukałem skrótu MKS vs Górnik, no i tak się stał że chłopaki na fb udostępnili (bo podobno mecz sprzedany, więc trza sprawdzić)W komentarzach oczywiście perełki..
    " Troche teorii spiskowej. Teraz poleci Ruch plus ktoś tam. Czemu Ruch. Bo Legia musi zostać samodzielnym liderem w ekstraklapie pod względem mistrzow Polski. Jeśli nie w tym czy nastenym roku to i tak to nastapi. A słabo się chełpić 14 mistrzem skoro i Górnik i Ruch ma 14. A tak, systematycznie pozbywamy się konkurencji i ..... . Huraaaa, boska i cudowna Legła jest boska hehe. Pożyjemy, zobaczymy. Obym się mylil."

Czerwona kartka
    A tutaj nie znajdziesz teorii spiskowych.Ze zgodowicz to sie podlozy,ze przeciwko Nam zagraja na milion procent a z innymi na mniej itd...

Legionista Awatar Sokol
    Cytat Zamieszczone przez Strudzi Zobacz posta
    Tutaj od kolegów z Zabrza. Szukałem skrótu MKS vs Górnik, no i tak się stał że chłopaki na fb udostępnili (bo podobno mecz sprzedany, więc trza sprawdzić)W komentarzach oczywiście perełki..
    " Troche teorii spiskowej. Teraz poleci Ruch plus ktoś tam. Czemu Ruch. Bo Legia musi zostać samodzielnym liderem w ekstraklapie pod względem mistrzow Polski. Jeśli nie w tym czy nastenym roku to i tak to nastapi. A słabo się chełpić 14 mistrzem skoro i Górnik i Ruch ma 14. A tak, systematycznie pozbywamy się konkurencji i ..... . Huraaaa, boska i cudowna Legła jest boska hehe. Pożyjemy, zobaczymy. Obym się mylil."
    To jak komentować cytaty z onetu, bo ile ten Ruch mistrzostw zdobył po upadku komuny aby jego obecność/nieobcność w ekstraklasie stanowiło jakieś zagrożenie dla Legii.

Padła komuna niecałe 30 lat temu, skończyła się kasa i skończyła się ich spółdzielnia no i ze śląskiej siły mamy ZERO mistrzów, a my jak byliśmy tak jesteśmy.
    Ostatnio edytowane przez Sokol ; 04-04-2017 o 22:29

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Janusz81 Zobacz posta
    A tutaj nie znajdziesz teorii spiskowych.Ze zgodowicz to sie podlozy,ze przeciwko Nam zagraja na milion procent a z innymi na mniej itd...
    Ej, ale weź już *********** kodowcu z tego forum.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    To jak komentować cytaty z onetu, bo ile ten Ruch mistrzostw zdobył po upadku komuny aby jego obecność/nieobcność w ekstraklasie stanowiło jakieś zagrożenie dla Legii.

Padła komuna niecałe 30 lat temu, skończyła się kasa i skończyła się ich spółdzielnia no i ze śląskiej siły mamy ZERO mistrzów, a my jak byliśmy tak jesteśmy.
    Akurat Ruch jest czysty wiec nie doszukiwalbym sie tu czegos na siłe.Co do Nas to moze i jestesmy ale mimo stosowanych roznych praktyk w poprzednim ustroju ciagle jestesmy za ich plecami...

Legionista Awatar grodzisk1
    Janusz81 jest z Obornik: http://fotka.com/profil/janusz81

i jeszcze taki mądrala z gówna:

Piotr Wesołowicz‏
    @pete_wesolowicz

Obserwowany
    Więcej
    "Kibicowanie Polonii to oddawanie hołdu miastu, którego już nie ma".
    Ostatnio edytowane przez grodzisk1 ; 05-04-2017 o 13:52

Gintleman Awatar księciuniu
    Myśleliście, że dwie ostatnie wygrane z Lechem, po golach ich byłego piłkarza w doliczonym czasie gry, to było coś istotnego? NIc nie wiecie o prawdziwym, poznańskim życiu

qli
    Fanatyk
    Grupa: Zarejestrowani

Napisano dziś, 11:33
    Upokorzeniem byłby wpierdol w stylu jaki dostali od nast ostatnio dwukrotnie w SPP, wczoraj była przykra porażka po wyrównanym meczu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Niko
    /\ top5 techniki wyparcia prawdy

To samo źródło:

Cytat Zamieszczone przez forum Lecha
    Tak sobie patrzyłem na kopaczy w tym meczu. I naszła mnie taka refleksja: oni nie mają nażelowanych, wymuskanych, odjebanych w śmiesznych centrach handlowych CIOT. Tak niestety zawsze skończy się spotkanie Ciot z mężczyznami. A wczorajsze spotkanie jasno pokazało kto w tej zabawie o "miszcza" jest mężczyną, a kto CIOTĄ. Nie znoszę legii, z rozkazu jej prezesa zabili mojego dziadka, ale patrzę na ich grę od paru lat i oni mają charakter, są walczakami a my jesteśmy cioty do dymania.

Legionista
    Ciekawe czemu Leśny kazał mu zabić dziadka
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar klinton
    Raczej Zygo lub Miklas. Wszak oni wojowali z kibolstwem

Legionista Awatar KRA
    Są też przenikliwe tezy:
    @Astralas
    Mecz był wyrównany, nawet z naszą lekką przewagą. Jestem przekonany, że gdyby nie wpadła bramka na 1-1 wtesy to byśmy to dowieźli.

Legionista Awatar rey
    A'propos przenikliwych tez, to nie ma się co śmiać z cudzych przypadków, bo w naszym tutejszym, rodzimym temacie meczowym gdzieś przewinął mi się post, że gdyby nie 2 nasze gole, to mecz w naszym wykonaniu chu.jo.wy...
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    A'propos przenikliwych tez, to nie ma się co śmiać z cudzych przypadków, bo w naszym tutejszym, rodzimym temacie meczowym gdzieś przewinął mi się post, że gdyby nie 2 nasze gole, to mecz w naszym wykonaniu chu.jo.wy...
    oj to na pewno było pod wpływem emocji i Mario z Raffelsem tak nie myślą
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Rozumiem, że autor "punktów po meczu" na legionistach piszący, że Legia wcale nie zagrała najlepszego meczu też się łapie?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
    /\ top5 techniki wyparcia prawdy

To samo źródło:
    A coś o zabieraniu im cegieł na odbudowę Warszawy też napisał?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Uprawnienia umieszczania postów