Strona 36 z 64 PierwszyPierwszy ... 2632333435363738394046 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,080 z 1910

Wątek: Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Legionista Awatar pablos
    Coś w podobny deseń, a wręcz przebijające to co powyżej. Wiślak udzielający się na tym forum (m.in. wczoraj w temacie o PP), u siebie tak kwituje nasze "pozdrowienia" dla PZPN/sędziego:

Bluzgi na PZPN/sędziego = kurewstwo.
    Nienawiść do Legii ponad wszystko.

Legionista Awatar wujek_tomasz
    Przyznam, że od rana czekałem na post w tym temacie internecie czekam na więcej!
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista
    Dla tych co mają FB. Dotyczy Artura i jego wczorajszej gry przeciwko Fulham. Jakiś czarnuch prowokował go z trybun.

https://www.facebook.com/bartek.nurzynski.9

Cytat Zamieszczone przez FanŚląsk Zobacz posta
    [...]Ostatni startujący z Wrocławia wyruszyli w trasę dobrze po godzinie 15:00, a i tak przybyli pod stadion wraz z największą grupą.
    Sposób jazdy to już nasz problem. Jednak czymś zupełnie innym jest sama Warszawa. Tak, wiemy, że spalił się tam most i teraz w wielkiej stolycy, gdzie i tak jest śmieszna ilość przepraw przez rzekę, teraz jest jeszcze mniej możliwości przekraczania Wisły. Ale korki o godzinie 19:30 tam paraliżują miasto. To jest miejsce do życia dla osób, które albo się nie przemieszczają, albo tak bardzo chcą być „ze stolycy”, że im to poruszanie się żółwim tempem cały dzień nie wpływa negatywnie na ich warszawskie ego.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Michu
    ...po czym dowiadujemy się, że najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce jest Wrocław

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/wr...w-polsce/vl18v

Podsumowując dwumecz:
    -brak zdjęcia oprawy malinioków
    -korki

Szkoda, że nas nie przesiedlili na przedśmieścia jak pasożytów, mieliby lepszy dojazd.
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; 07-03-2015 o 11:39

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Podsumowując dwumecz:
    -brak zdjęcia oprawy malinioków
    -korki

Chyba mocny zjazd w opinii WKSu zaliczymy po tym dwumeczu. Chvj w liczbę 900 osób na wyjeździe w czwartek w PP, chvj w piro na wyjeździe, chvj w liczbę 21 tys. w czwartek w PP u siebie.

Korki w śródmieściu!!1!! brak zdjęcia na stronie internetowej !1!!one!!

Legionista Awatar nict
    Romek się zagotuje...
    Zegary odmierzają chwile już zużyte
    Od razu stare, choć dopiero przeżyte
    Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
    Na śmietnik historii zostają wywalone

Legionista Awatar berserk
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Szkoda, że nas nie przesiedlili na przedśmieścia jak pasożytów, mieliby lepszy dojazd.
    jestem po kilku piwach i może nie odczytuję Twojego kontekstu, ale czy Ty określasz mianem pasożytów naszych rodaków którzy kilkadziesiąt lat temu "gnili" w wagonach jadących z Galicji i Wołynia na Dolny Śląsk?
    NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    jestem po kilku piwach i może nie odczytuję Twojego kontekstu, ale czy Ty określasz mianem pasożytów naszych rodaków którzy kilkadziesiąt lat temu "gnili" w wagonach jadących z Galicji i Wołynia na Dolny Śląsk?
    Nie. Mianem pasożytów określam klub, który egzystuje tylko i wyłącznie dzięki publicznym pieniądzom. Przesiedlony z Oporowskiej pod obwodnicę miasta(co jest chyba dla Romka powodem do dumy).

Legionista Awatar berserk
    ok, już rozumiem, nie skumałem w pierwszym momencie...
    NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Roman erotoman
    to jest miejsce do życia dla osób, które albo się nie przemieszczają, albo tak bardzo chcą być „ze stolycy”, że im to poruszanie się żółwim tempem cały dzień nie wpływa negatywnie na ich warszawskie ego.
    dzis we Wroclawiu w strone stadionu korki jak *********

chcielismy wbic na mecz na sektor gospodarzy, ale kolejka do kasy po bilet jak za prlu, od 17:40 do 18:30 stalismy, a takie tempo bylo, ze weszlibysmy moze na 20 minut, trzeba bylo pojebac mecz

Wroclaw jest zajebisty, wszystko idzie ogarnac w trymiga, tylko ta Warszawa taka chujowa, prawda Romek?

no ale przyszly chamy, dlatego ze my gramy
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar stary wyga
    Pawłowski malinowy nosek
    Gratuluję Legii zwycięstwa. Widać było, że Legia nas nie kontrowała, wyprowadzili może 2-3 kontry. My też mieliśmy swoje sytuacje. Było dobrze. Jakub Wrąbel to młody chłopak, dopiero zdobywa doświadczenie. Jest trochę za grzeczny - ja bym wychodząc połamał ze dwóch, ale doszedł do piłki... Mówi się, że bramkarz musi puścić 300 bramek, żeby być dobry. Co leci do bramki, prawie wszystko wpada...

To jest śmieszne... Co wyprawiał pan Marciniak w Warszawie? - z całym szacunkiem dla sędziego międzynarodowego. Trzeba komuś złamać szczękę czy żuchwę? - sędzia stoi i nic. Nie ma co jednak zwalać na sędziego, bo przegraliśmy na boisku. Są problemy z sędziami w całej Polsce. Dzieje się tak jak wczoraj, jak dzisiaj czy w czwartek. I co ja mam zrobić? Pójść na wojnę? Graliśmy z zespołem, który jest ograny w europejskich pucharach, potrafi wyczekać na swoje szanse czy wykorzystać te, które ma. Sędziowie nie pomagają Legii, ale zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a bramki zdobywa się nieprawidłowo. Nie szukałbym problemu w jednym klubie, ale w sędziowaniu w Polsce w ogóle.

Legionista - Hagenaar Awatar depe
    Jakby miał problem wyłącznie do sędziego to chyba powinien wspomnieć też, a może przede wszystkim o prawidłowo zdobytej, ale nieuznanej bramce.

Dolcan Ząbki
    Cytat Zamieszczone przez depe Zobacz posta
    Jakby miał problem wyłącznie do sędziego to chyba powinien wspomnieć też, a może przede wszystkim o prawidłowo zdobytej, ale nieuznanej bramce.
    albo ewidentną rękę Pawelca w polu karnym

Legionista Awatar rudy
    Chyba tu najbardziej pasuje:
    Czy Śląsk Wrocław wyciąga wnioski ze swoich meczów? Czy uczy się na błędach? Można mieć pewne wątpliwości, kiedy prześledzi się wypowiedzi piłkarzy i trenerów po każdym z czterech starć z Legią z tego sezonu. Przypomnijmy, że w lidze wrocławianie dwukrotnie przegrali, a z Pucharu Polski zostali wyeliminowani. Z ich słów płynie jednak zupełnie inny przekaz. Co konkretnie mówili po poszczególnych spotkaniach?

13 września, Legia-Śląsk 4:3:

Tadeusz Pawłowski: Na boisku byliśmy lepsi, ale zadecydowały fatalne błędy w obronie – dwie kontry, dwa stałe fragmenty gry.
    Flavio Paixao: Myślę, że w pierwszej połowie, na początku, byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną, ale wtedy straciliśmy te bramki po rzutach rożnych.
    Mateusz Machaj: Szkoda tej porażki, bo nie byliśmy drużyną gorszą.
    Robert Pich: Szkoda, że przegraliśmy, bo na pewno nie byliśmy gorszą drużyną. Niestety, taka jest piłka.

12 luty, Śląsk-Legia 1:1

Mariusz Pawełek: W trakcie tego spotkania pokazywaliśmy, że to my byliśmy stroną przeważającą. Szkoda, że zabrakło nam trochę skuteczności.
    Flavio Paixao: Byliśmy lepszą drużyną. Mieliśmy z pewnością więcej sytuacji, ale straciliśmy pechowo bramkę i musieliśmy gonić wynik. Zasłużyliśmy naszą grą przynajmniej na ten remis.

5 marca, Legia-Śląsk 1:1

Marco Paixao: Myślę, że byliśmy dziś najlepszą drużyną na boisku. Stwarzaliśmy okazje, próbowaliśmy zdobywać gole, ale w końcowym rozrachunku przegraliśmy.
    Piotr Celeban: Taki jest niestety futbol. Nie zawsze wygrywa zespół lepszy, który dąży bardziej do zwycięstwa.
    Lukas Droppa: Więcej czasu przebywaliśmy pod polem karnym Legii. Stworzyliśmy sobie więcej okazji. Zagraliśmy dobry mecz, ale znowu brakowało nam trochę szczęścia.

8 marca, Śląsk-Legia 1:3

Tadeusz Pawłowski: Dostaliśmy bramki po dwóch stałych fragmentach, które normalnie nie powinny paść. Brakuje niuansów i szczęścia.
    Robert Pich: Zabrakło nam szczęścia, żebyśmy to my wygrali ten mecz. Dostaliśmy dwie bramki z rzutów rożnych i to był kluczowy moment tego meczu. Legia nie była od nas lepsza, ale wygrała.
    Tomasz Hołota: Z perspektywy boiska wydawało się, że Legia nie była lepszą drużyną.
    Paweł Zieliński: Byliśmy dziś równorzędnym rywalem dla Legii.

To naprawdę duża sztuka – być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu. Oni jednak, zamiast uderzyć się w pierś, za każdym razem wolą mówić o braku szczęścia czy stałych fragmentach gry. No i oczywiście o tym, że byli lepsi. Gdybyśmy nie posegregowali powyższych opinii, ciężko byłoby odgadnąć, po których meczach zostały wypowiedziane. Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.
    http://weszlo.com/2015/03/09/cztery-...-nie-zgadzaja/

Legionista - Hagenaar Awatar beton
    Cytat Zamieszczone przez rudy Zobacz posta
    Chyba tu najbardziej pasuje
    chyba nie, tutaj o kibicach piszemy
    nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś przyjebie

Legionista Awatar gawron
    Kibole ksp przed startem rundy

Lordi Pt mar 13, 2015 1:36
    Absolutnie nie neguje waszych intencji,też mnie to wkurwia,cała sytuacja...ale to słabe zachowanie,dla mnie daliscie dupy ,dla mnie jestescie frajerami ,a z kibicowaniem nie macie nic wspólnego,a przypominam ,że WP powstało jako stowarzyszenie KIBICÓW....zostaliście partią

AvantGarde napisał(a):
    Konkretnie kto jest frajerem?

Lordi Pt mar 13, 2015 2:44
    np. choćby Twój idol niejaki goora,zapytaj się kolego gdzie jeszcze jakiś czas temu siedział i skąd go pogoniono za lewe poglądy....i to dziwne ,że Ty twórca Polonijnych Patriotów z taką z taką *****.......achhhhhhhh........

El Moro Pt mar 13, 2015 9:11
    Lordi ciebie już totalnie pojebało. Pierdolisz na lewo i prawo, kto co nie zrobił, nie podpierając się żadnymi dowodami. Może dla odmiany powiemy, że Lordi to złodziej, który defrauduje cudzy hajs?

Lordi Pt mar 13, 2015 11:45
    jesli chodzi ci o to ,że "gineła"......nie wróć ,że nie zostały opłacone wyjazdy to c... cię to powinno obchodzić,......był autokar?? dojechali wszyscy na miejsce??
    Ostatnio edytowane przez gawron ; 13-03-2015 o 13:19

zaproszenie na mecz w stylu funeralnym...

Czyżby nawet piłkarze czuli, że to ostatnie konwulsje ?

Szanujmy się ludzie.
    Nie wiem co o tym myśleć.

Ale mają problemy z tym swoim stadionem we Wrocku

Dalej drążę temat cen biletów, jeżeli zostałyby obniżone frekwencja urośnie. Dobry to jest moment albowiem na wiosnę wszystko rusza, zrobi się ciepło, ludzie przyjdą ( „nadejdzie wiosna i lepsze czasy” ) . Nie trzeba będzie oszczędzać.

.................................................. .................................................. .................................................. ......

Jeśli „dalej drążysz” to zapewne przeprowadziłeś analizę obniżki do spodziewanej zwiększonej stałej frekwencji? Masz trochę racji w tym swoim stwierdzeniu, ale to i tak nic nie da jeśli klubem będą zarządzali ludzie z partyjnego kolesiostwa. To nie takie proste, Ludzi trzeba zainteresować produktem tak aby za to zapłacili. Zorganizuj darmowego „sylwestra” w Rynku co 2-3 tygodnie, zaproś zmurszałą Kozidrak czy inną wystawiającą prawie goły tyłek i spróbuj utrzymać stałą wysoką frekwencję! Jest we Wrocławiu tzw. stała która na mecze chodziła, chodzi i będzie chodzić, ale to jest maks. 8-10 tys. Reszta to są okazjonalni wycieczkowicze. Żeby ściągnąć resztę trzeba ich czymś zachęcić i nie jest to tylko piłka. Na razie to że istnieje nowoczesny stadion nic nie daje, gdyż trzeba zrobić godzinną wycieczkę tramwajem na stadion leżący na prawie przedmieściach lub słono zapłacić za pusty bezsensowny parking wielopoziomowy, trzeba mieć dowód żeby kupić bilet i swoje przy tym odstać, na mecze wieczorne wejść w totalnych ciemnościach gdzie wpuszczacze przyświecają sobie lampkami z telefonów, gastronomia to przeważnie lekko podgrzane w mikrofalówce truchło kiełbasopodobne a i ogląda się ekran z ledwo widocznym zegarem meczowym… itd. Dużo rzeczy trzeba zmienić, ale stawiam wszystko na to że do momentu gdy ktoś z głową nie przejmie klubu to będzie dalej tak jak jest lub jeszcze gorzej!

.................................................. .................................................. .................................................

Położenie stadionu- to nie są jakieś tragiczne peryferia. Byłeś w Monachium? Allianz Arena jest praktycznie poza granicami miasta (Monachium jest trochę większe od Wrocławia), przy wylocie autostradowym, a kibiców to nie zraża. A jak jeździłem z Popowic na Stadion Olimpijski, to też była swego rodzaju wycieczka i nikt nie narzekał. Jest jeszcze kwestia techniczna dojazdu…No to tu można podyskutować, a już na pewno o powrocie. Coś wiem na ten temat po ostatnim meczu z ległą, kiedy nie podstawiono żadnego specjalnego, ponadrozkładowego środka transportu. Zanim wsiadłem do autobusu w kierunku Śródmieścia, żeby dojechać w okolice ul. Pomorskiej, to zdążyłem dojść na Popowice, na wysokość hali Orbita i tam wsiadłem w 128, bo na C na Kozanowie trzeba było czekać prawie 40 min, trochę krócej na 103, ale był tak załadowany, że na Kozanowie nie dało rady wsiąść. Jednym słowem dramat. A co do stania w kolejce po bilet, to jak ktoś czekał do ostatniej chwili, to jest sam sobie winien. Ja kupowałem bilet w Rynku, w piątek, zupełnie bez kolejki. Takich punktów jest we Wrocławiu sporo w różnych częściach miasta, poza tym jest internet, akurat to, moim zdaniem, nie jest problemem.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    zaproszenie na mecz w stylu funeralnym...

Czyżby nawet piłkarze czuli, że to ostatnie konwulsje ?

nie znasz się

Film świetny - mój 60-letni ojciec i 9-letnia córka oglądali go razem i płakali jak bobry, a potem powiedzieli - musimy tam być. Właśnie wychodzimy w trójkę na mecz. Do zobaczenia!

mecz niestety 0:1 w p(7)ecy, wina O(7)czaka na pewno
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar casual
    Pewno sędzia okazał się kana(7)arzem

A filmik bardzo motywuje do chodzenia na mecze przy K6
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Pewno sędzia okazał się kana(7)arzem
    A w Bydgoszczy czerwona dla bambo w dwudziestej której minucie, sędzia z Warszafki. Gdzie Legia nie może tam sędzia pomoże osiągnie dziś kolejne apogeum.

Legionista Awatar SzydeL
    A wracając do tematu. Zbliża się mecz, który dla wielu jest najważniejszy w roku. Nienawiść do Legii jest silniejsza niż miłość do Lecha, dlatego stadion będzie pełny. Dlatego pojawią się na meczu osoby, które nie mają szalika czy też koszulki Lecha, albo takie, które się wstydzą je założyć. Za to w poniedziałek wszystkim dookoła się będą chwalić jacy to oni kibole bo byli na Legii.
    Łoo matko.
    Żeby nie było to cyt. z forumki Lecha. ;o
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Homer
    Akurat szydera średnio trafiona, bo ten post ewidentnie negatywnie ocenia takie podejście
    HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Legionista Awatar brachu
    dziś w radio eska Poznan był konkurs na wierszyki o Legii
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Hubalczyk
    Komentarz odnośnie oprawy Borussii Dortmund w ostatnim meczu z Juventusem na jednej z kibicowskich stron.

Fucking fantastic. But what was even better was the fact that they stayed 30 minutes after the match despite the fact that their team lost 3 nil and were out of the Champions League. This is why I love these fans so much. Because of the heavily strict laws in Germany, they don't have pyro shows like the Belgrade, Poland,Greece but they still have great support every single week.
    ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
    A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
    Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
    A uśmiech na twarzy spokojny...

Legionista Awatar Niko
    To akurat z forum Lecha, ale pewnie wiele podobnych przypadków można znaleźć na każdym stadionie. Dokąd to wszystko zmierza...

Cytat Zamieszczone przez forum Lecha
    Co do przychodzenia w barwach to nie wiem czy jak ktoś ma na sobie koszulkę i szalik to czy wygląda to aż tak efektownie, raczej jak choinka. Moim skromnym zdaniem- jak szalik to już nie koszulka, jak koszulka to już nie szalik.
    Zresztą nie jestem pewien czy w ogóle przychodzenie w barwach daje fajny efekt wizualny... Czy jakby nikt nie przyszedł w barwach ale za to niósłby się chóralny, donośny śpiew to czy efekt byłby gorszy? Czy nie wystarczyłyby sam fakt, że stoimy pod niebiesko- białymi flagami przecież wiadomo, że jesteśmy za Lechem, nie musimy tego nikomu udowadniać ubieraniem dodatkowo barw. Czy rycerz średniowieczny idąc na bitwę malował sobie zbroję w barwy narodowe, nie, wystarczyło że szli pod jednym sztandarem i tyle.
    Ponadto jak już decydujemy się na barwy i wymagamy ich od wszystkich to dlaczego nie jesteśmy konsekwentni? Dlaczego wymaga się ich od ,, zwykłego" kibica zaś od panów spod znaku LPH już nie? Bo co, bo oni biją się na ustawkach to już nie muszą? Ponoć mają się za elitę kibicowską, więc chyba powinni świecić przykładem, w końcu jak to mówią przykład idzie z góry. Czy może wśród kibicowskiej braci są równi i równiejsi?
    Kibole Lecha oczywiście w odpowiedni sposób skwitowali te brednie.

Legionista - Hagenaar Awatar depe
    Cytat Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
    To akurat z forum Lecha, ale pewnie wiele podobnych przypadków można znaleźć na każdym stadionie. Dokąd to wszystko zmierza...

Kibole Lecha oczywiście w odpowiedni sposób skwitowali te brednie.
    nie szkoda Ci czasu na wyciąganie takiego gówna?

Uprawnienia umieszczania postów