Strona 990 z 1019 PierwszyPierwszy ... 4908909409809869879889899909919929939941000 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,671 do 29,700 z 30543

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Tak podają, każdy co innego jak widać. Z obecnym zarządzeń Wisły można kreatywnie współpracować i zawierać umowy

Legionista
    Jakże słodko to wygląda przy Masłowskim i jego 800 tys

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Jakże słodko to wygląda przy Masłowskim i jego 800 tys
    Jakbyś wspierał Masłowskiego tak jak Jędzę to by chłopak odpalił
    #teamMioduski

Co do tych głosów, że za określone kwoty rzędu kilkuset tysięcy nie da się sprowadzić nikogo konkretnego jeśli chodzi o napad : Deni Alar, rówieśnik Carlitosa ze Sturmu Graz do Rapidu Wiedeń ok 600 tys. eurasów. Gość o uznanej reputacji w porównywalnej lidze do polskiej (jak nie lepszej). Żeby nie było transfer Carlitosa bardzo mi się podoba, za jakiegoś Alara bym go nie wymienił chodzi o kwestie tego co się da, a czego się nie da. Wystarczy...sumiennie pracować, tylko tyle i aż tyle. Dlatego też mi się tak podoba ściągnięcie Carlitosa, bo ma to wszystko "ręce i nogi" i ktoś popracował właśnie.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Jakbyś wspierał Masłowskiego tak jak Jędzę to by chłopak odpalił
    Błędna interpretacja
    Wielokrotnie wspominałem, ze mnie wkurwia niebotycznie Jędza (chyba jescze bardziej niż słaba gra, jego debilne decyzje na boisku, ryzyko czerwa, karnego etc)
    Jak parę miesięcy temu pisałem, że jak widzę jego ucieszony ryj w Galmoku to mam wątpliwości czy z nim wszystko OK, to większość jechała po mnie, że się przypierdalam. Dziś czytam, że słabo, że Artur nie interesuje się futbolem i nie pamięta strzelców z WC2002 (i wcale nie twierdzę, że nie masz racji Łukaszu! Dla mnie to też słabe, bo ja miałem 6 lat jak oglądałem France '98, zbierałem naklejki panini i pamiętam sporo)

Wracając do tematu - ja po prostu rozumiem sytuację, nasze położenie i że jesteśmy skazani na Jędzę, przynajmniej przez najbliższy czas. Skomlenie, marudzenie nic nam nie da. Musimy zaakceptować obecną sytuację i starać się znaleźć najbardziej efektywne wyjście (którym jest doprowadzenie Artura do formy i za to trzymam kciuki, bo to klasowy gracz). Trzeba patrzeć na to biznesowo.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 06-07-2018 o 23:07

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Z tym dealem to się nikomu do końca nie zgadza. Teraz Włodarczyk pisze :
    Jest też bonus za mistrzostwo. I istotna kwestia: bonusy trwają przez 3 sezony.

Wisła może więc zgarnąć bonus 3xMP i 3xLM lub LE.

Plus 30% od kolejnego transferu.
    To chyba raczej mają 3 lata, żeby te bonusy się spełniły. Zresztą niech wyciągają jak najwięcej z tych bonusów już w tym sezonie. Niech dostaną i za MP i za LM, i nawet za te 3 miejsce w LM Zresztą Włodarczykowi to rzadko się sprawdzają te jego informacje.

A co do Twittera to pod rozmową o Kurzawie Szymczyk napisał, że jest dobrej myśli co do jego transferu do nas. No to wtedy Mioduski już wgl by zaplusował.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 06-07-2018 o 23:32
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Może coś jest na rzeczy, skoro do tej pory nikt nie zakontraktowal tego gracza? W sumie trochę dziwne. Jak nie wiadomo co chodzi to chodzi o pieniądze.
    To byłoby mocne uderzenie Miodka.
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 07-07-2018 o 09:58

Legionista Awatar Raffels
    W każdym razie potrzebny jest albo środkowy obrońca do pierwszego składu albo wahadłowy. O ile na prawej stronie ma kto tam grać to na lewej jest słaby Hlousek i Hołownia. Tym bardziej nie rozumiem odpuszczenia tego Rumuna.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Poszukaj moich. Sceptyczny byłem niemal od początku.

Sceptyczny byłeś wobec wypożyczenia Jędzy zimą 15/16, ale wobec jego bardzo dobrej gry, oczywiście się tego wyparłeś

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    (a pamiętam że bardzo krytykowałeś sprowadzenie Jędzy)
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Zabrzmiało to niczym jakaś tuba propagandowa podobna do obecnej TVP

Nie przypominam sobie abym krytykował sprowadzenie Jędzy, a na pewno nie krytykowałem tego bardzo.
    Teraz, wobec słabej formy Jędzy okazuje się, że jednak krytykowałeś i oczywiście miałeś rację

Legionista
    Wisła puściła najlepszego piłkarza ligi za dość niską kwotę, ale Weszło rozmija się z prawdą twierdząc, że Carlitos kosztował Legię 450tyś euro. Legię za ten transfer można i należny pochwalić, ale twórzmy bajek jakim to niskim kosztem wyciągnęliśmy Carlitosa z Wisły.
    Jeżeli chodzi o niską kwotę odstępnego dla Wisły to majstersztykiem tu było zachowanie menadżera piłkarza. Legia wyłożyła kwotę zbliżoną do 1mln. To nie Legia, a menago Carlitosa okiwał wiślaków i zdołał urwać dla siebie i piłkrza ok. połowę tej kwoty.
    A najlepsza nie jest świadomość, że koledzy cię wspierają.
    Tylko to, że ty wspierasz ich.

Legionista
    Trzeba liczyć, że nowy kontrakt TV Ekstraklasy faktycznie dobije do tych 250-300 mln złotych za sezon, bo to już jest śmieszne, że wydanie miliona euro na piłkarza jest w naszej lidze wielką sensacją.

Jak wejdziemy do LM to dostaną 600 tysięcy Euro, po dobrym występie jest szansa, że za kolejne dwa miliony pójdzie do jakiejś Turcji albo USA więc skasują 30%. Łącznie koło 1,5 bańki mogą dostać, to mało? Fajny deal dla obu stron, tak powinny wyglądać nasze zakupy w ogórkowych klubach.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez mes Zobacz posta
    Trzeba liczyć, że nowy kontrakt TV Ekstraklasy faktycznie dobije do tych 250-300 mln złotych za sezon, bo to już jest śmieszne, że wydanie miliona euro na piłkarza jest w naszej lidze wielką sensacją.
    Na świecie najwyższy transfer to już 222 mln euro, w Anglii za przeciętniaków (na ich realia) płacą po 80 mln euro. Chcemy iść do przodu taki takie milionowe transfery muszą zacząć być normalką.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Na świecie najwyższy transfer to już 222 mln euro, w Anglii za przeciętniaków (na ich realia) płacą po 80 mln euro. Chcemy iść do przodu taki takie milionowe transfery muszą zacząć być normalką.
    Pełna zgoda.

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    nie przesadzaj ze za przecietniaka sie placi 80mln.bo to duze pieniadze sa i raczej za taka kase transfery sa przemyslane.To ze zaplacili tak duzo to raz a to czy wypali w nowym zespole to dwa u nas mamy podobny problem nawet jak sciagamy zawodnikow za free...z reszta sie zgodze jak chcemy jakosci to musza byc pieniadzore na stole ale jeden transfer za 2 czy 5 milionow nie gwarantuje ligi mistrzów

Sergiu Hanca, o nim to juz chyba bylo slychac, ale prawoskrzydlowy ? http://transfery.info/116169,repreze...do-ekstraklasy

Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Tak podają, każdy co innego jak widać. Z obecnym zarządzeń Wisły można kreatywnie współpracować i zawierać umowy
    To może jeszcze by kogoś wzięli za bezcen. Arsenić może?
    Nie miałbym też nic przeciwko, jakby wydrenowali Lechię

Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    Sergiu Hanca, o nim to juz chyba bylo slychac, ale prawoskrzydlowy ? http://transfery.info/116169,repreze...do-ekstraklasy
    Patrząc na to jaką taktyką mam grać to skrzydłowi nam raczej nie są potrzebni.

Cytat Zamieszczone przez trt Zobacz posta
    Kijek, czasami warto pohamować chęć odpowiedzi na zaczepkę. Nie napisać nic to często lepsza opcja niż na siłę grillowanie jakiegoś durnego problemu.

Nie ma też sensu blokowanie kogoś żeby potem co drugi jego post czytać wylogowanym.
    .

Jeszcze paru takich ananasów znajdziesz w dziale "polityka"

Legionista Awatar Adin
    Kopczyński do nowej Zelandii? Podobno jest oferta

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    Jeśli wierzyć internetom gra także na prawej obronie, i na środku pomocy, a w kontekście naszego składu raczej chodzi o prawe wahadło. Ma fajną wrzutkę. Taki trochę "prawonożny Kurzawa" jeśli chodzi o dogrywanie kolegom.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Nowy trener w Leicester chce się przyjrzeć wszystkim graczom podczas okresu przygotowawczego. Później nieprzydatni pójdą na wypożyczenia, więc sierpień może dużo zmienić.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Długo wierzyłem w tego chłopaka. Miał przebłyski w postaci kilku świetnych zagrań w pojedynczych meczach i niestety nic poza tym. Dlatego im szybciej go "opchną" tym lepiej.

Oddać póki ktoś go chce. Kolejny do sekcji - nieudane transfery.

Oddam bez żalu.

Legionista Awatar Bonhart
    Natomiast Kurzawa ponoc nie bardzo moze przebierac w ofertach - jedyny konkret to Trabzonspor, ale pilkarz niekoniecznie chce grac w Turcji. Na transfermarkcie jest info ze Legia zlozyla za niego wstepna oferte... Chyba ze to jakis farmazon.

A ten Kurzawa to na jaką pozycję?

Legionista Awatar Bonhart
    Na lewym skrzydle.

Uprawnienia umieszczania postów