Strona 980 z 1017 PierwszyPierwszy ... 480880930970976977978979980981982983984990 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,371 do 29,400 z 30482

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ty Miodek nie tłumacz sknerstwa "podzielonymi zdaniami" tylko wyciągaj kasę i kupuj
    Jak Kijek napisze "Darek Mioduski naszym przyjacielem jest!" to będziecie mieli Carlitosa jeszcze przed Superpucharem
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez -scout- Zobacz posta
    zależy co rozumiesz przez "wypali" , dla mnie to oznacza że powinien grac w pierwszym skladzie i strzelić na runde przynajmniej 8-10 bramek w tak slabej lidze jak nasza, w drużynie ktora chce grać o LM
    Ocena należy do nas. Może być tak że to ostatnie nasze posty na forum

Lepszy Żukowski I Frankowski niż Carlitos. Chociaż wątpię w ich transfery.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Jak Kijek napisze "Darek Mioduski naszym przyjacielem jest!" to będziecie mieli Carlitosa jeszcze przed Superpucharem
    A jak zaśpiewa:
    Darek Mioduski naszym przyjacielem jest,
    Za pieniądze Ka-O-De
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 02-07-2018 o 11:46
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Zaśpiewa bo się boi Bolka grasującego z giwerą po rejonie.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Kijek musisz !
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

coraz chudszy Awatar Kijek
    1. Akurat uważam że wywalanie jakiejkolwiek kasy na Carlitosa jest głupotą. Żeby on miał że 23-24 lata to i owszem.
    2. Niestety postów tego śmiecia z samochodem w avatarze nie czytam - zablokowany, tak więc dziękuję za cytowanie.

"Znowu jakaś kurvva w internecie będzie wieszać ma mnie psy"
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    1. Akurat uważam że wywalanie jakiejkolwiek kasy na Carlitosa jest głupotą. Żeby on miał że 23-24 lata to i owszem.
    2. Niestety postów tego śmiecia z samochodem w avatarze nie czytam - zablokowany, tak więc dziękuję za cytowanie.

"Znowu jakaś kurvva w internecie będzie wieszać ma mnie psy"
    Gdyby miał 23-24 lata to tematu jego ewentualnego transferu do nas nawet by nie było w tym wątku.
    Lecz biorąc pod uwagę jego staty wart byłby co najmniej 3-4 mln euro.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Gdyby miał 23-24 lata to tematu jego ewentualnego transferu do nas nawet by nie było w tym wątku..
    Serio? Dzięki za informacje.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

I ciul temat sprowadzenia Carlitosa się wysypał...

Ale jest światełko w tunelu. Wystarczy szydzić z Lorenzo, podpuścić go, a następnie napisać coś w stylu "łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu" i do Legii przyjdzie zawodnik przez duże Z

Co z Ryczkowskim, który odszedł do Górnika Zabrze? Jest jakaś opcja pierwokupu przez Legię?
    #MioduskiWON

Według WP Carlitos jest blisko Lecha, proponowana kwota to coś około miliona i bonusy.
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Miasto wstrzymało się z zawarciem nowej umowy dzierżawy stadionu przy ul. Reymonta. Powód? Prawie 6,5 mln zł długu klubu wobec Krakowa. To rodzi poważne obawy, czy klub dostanie licencję na grę w ekstraklasie.
    Wisła musi się sprężać z transferem, więc może zaraz ta saga się w końcu skończy.

Po za tym nie chce mi się wierzyć w te 1,5 bańki euro za niego

Podobno Lech chce płacić w 5 transzach za Carlitosa, więc łatwo to przebić.

Gintleman Awatar księciuniu
    Lech płaci ziemniakami i pyta, czy może być winny grosika.
    Loczek, Ty ich nie przebijesz?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Podobno Lech chce płacić w 5 transzach za Carlitosa, więc łatwo to przebić.
    To byłaby głupota Wisły. Miasto im wypowiedziało umowę wynajmu stadionu, bo nie płacą za niego. Może się to skończyć walkowerami w lidze, a po trzech automatycznie wykluczeniem. Wiśle pieniądze potrzebne są na już, a nie na 5 transzy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Alek
    Lech płaci ziemniakami i pyta, czy może być winny grosika.
    Loczek, Ty ich nie przebijesz?
    Lech idzie na grubo, najpierw Tiba teraz Carlitos. Zapowiedzi Piorka Rutkowskiego ze słynnej konferencji nie idą na próżno
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista
    A co z tym Bułgarem i Chorwatem, co to mój imiennik pisał, który ponoć chodzi słuchać plotek do Biedronki (w Hiltonie )?

Nie Bułgar i Chorwat, tylko Chorwat z Bułgarskiej, nie przyjdzie a odszedł, i nie do Legii a z Lecha.

Legionista
    To ja już poproszę Chorwata z Baby Jagi.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    A co z tym Bułgarem i Chorwatem, co to mój imiennik pisał, który ponoć chodzi słuchać plotek do Biedronki (w Hiltonie )?
    Bardzo duży wpływ na ruchy kadrowe ma ewentualny awans do kolejnej rundy eliminacji w Lidze Mistrzów.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Bardzo duży wpływ na ruchy kadrowe ma ewentualny awans do kolejnej rundy eliminacji w Lidze Mistrzów.
    Drugiej, trzeciej czy czwartej ?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Jest I długo wyczekiwany transfer
    Zmiany w sztabie medycznym. Doktor Filip Latawiec został drugim lekarzem Legii Warszawa.
    https://t.co/CIXgF7Z5DN

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Suicide squad Zobacz posta
    I ciul temat sprowadzenia Carlitosa się wysypał...

Ale jest światełko w tunelu. Wystarczy szydzić z Lorenzo, podpuścić go, a następnie napisać coś w stylu "łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu" i do Legii przyjdzie zawodnik przez duże Z

Co z Ryczkowskim, który odszedł do Górnika Zabrze? Jest jakaś opcja pierwokupu przez Legię?

Przecież "Z" (Przez WIELKIE Z) jest od dawna członkiem forum!

(tylko ostatnio cos jakby częściej na ławce rezerwowych)
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Przecież "Z" (Przez WIELKIE Z) jest od dawna członkiem forum!

(tylko ostatnio cos jakby częściej na ławce rezerwowych)
    Przyczajony tygrys, ukryty smok

Z transferami do Legii to spokojnie. Jak wiadomo okienko jest otwarte do 31 sierpnia. Ponadto jak napisał ten, co ma auto w avatarze Dean Klafuric ma czas do meczu o Superpuchar (14 lipca), żeby ocenić piłkarzy. Kto się przyda, gdzie są potrzebne wzmocnienia. Więc pewnie w połowie lipca zacznie się ruch w interesie. O ile Cork nie pokaże wcześniej naszym gwiazdom, że nie są Stalą Mielec.

Chyba że trafi się okazja, jak za Carlitosa Ból dupy byłby w Poznaniu bezcenny, gdyby jednak przyszedł do nas, bo tam pewnie już niektórzy w koszulkach z jego nazwiskiem chcą paradować
    #MioduskiWON

Legionista Awatar Somebody
    Na twitterze lata info, że w przyszłym tygodniu Carlitos pojawi się u nas na testach medycznych

Legia Warszawa złożyła ofertę transferu Carlosa Lópeza!

Krakowska Wisła otrzymała ofertę transferową z warszawskiej Legii za króla strzelców Ekstraklasy poprzedniego sezonu, Carlosa Lópeza. Rozmowy w sprawie ewentualnych przenosin Hiszpana do zespołu aktualnych mistrzów Polski trwają.

Warto jednak w tym miejscu dodać, że sam zawodnik pozytywnie wyrazić miał się o swojej ewentualnej przyszłości - właśnie w drużynie ze stolicy. Inną opcją, którą rozważa Carlitos, jest wprawdzie powrót do Hiszpanii, ale aktualnie żaden klub z jego ojczyzny nie zgłosił się do Wisły, w sprawie jego pozyskania.
    Nie wiem czy jakieś ruchy były wykonywane, ale taki info pojawiło się na wislaportal.pl

Legionista Awatar dilbert
    Miodek zaczął czytać forumke - zauważył, że Carlitos został tu klepnięty, więc jednak sięga do kieszeni

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TheFatOne Zobacz posta
    Nie wiem czy jakieś ruchy były wykonywane, ale taki info pojawiło się na wislaportal.pl
    My podobno oprócz kasy oferujemy Wiśle Pasquato plus dopłacanie do jego kontraktu przez rok czy tam pół.

Legionista
    Ktoś mi wytłumaczy dlaczego oni (fani Skisłej) Hiszpana, który grał tam rok od judaszów jadą..? i do MąkiTSW porównują..

Legionista Awatar Raffels
    Jeśli byłby to transfer w rozsądnych pieniądzach i kontrakcie to ok. Ale jeśli mamy mu robić jakiś komin płacowy to dla mnie kompletnie niezrozumiały ruch.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów