Strona 979 z 998 PierwszyPierwszy ... 479879929969975976977978979980981982983989 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,341 do 29,370 z 29915

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    1,5 miliona euro za transfer, 0,5 mln za podpis, duży kontrakt i duży procent z następnego transferu dla Wisły. No faktycznie brać od razu... Ja pierdolę.
    Ale to jest potwierdzone, że takie są warunki jego ew. transferu?
    Bardzo dużo.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Ale to jest potwierdzone, że takie są warunki jego ew. transferu?
    Bardzo dużo.
    Takie kwoty latają. Najdziwniejsze jest to, że skoro Carlitos taki kozak to dlaczego jeszcze ktoś spoza Ekstraklasy go nie wziął. Przecież taka promocja.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Takie kwoty latają. Najdziwniejsze jest to, że skoro Carlitos taki kozak to dlaczego jeszcze ktoś spoza Ekstraklasy go nie wziął. Przecież taka promocja.
    Spokojnie, pójdzie do któregoś z hiszpańskich klubów. Amica to zasłona dymna, Legia nie do końca jest przekonana, a sam Carlitos bardzo chce wrócić do ojczyzny.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Lorenzo
    1,5 miliona euro za transfer, 0,5 mln za podpis, duży kontrakt i duży procent z następnego transferu dla Wisły. No faktycznie brać od razu... Ja pierdolę.
    Niektórzy tutaj to albo powoli rozstają się z rozumem, albo za dużo grają w FM-a. Chciałbym tylko wiedzieć, co mają na myśli mówiąc o ryzyku i na czym to ryzyko polegało w ostatnich latach? Kiedy wydawaliśmy na piłkarzy kwoty powyżej miliona euro, żeby teraz tego tak naturalnie wymagać?
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 01-07-2018 o 00:53
    #teamMioduski

Dobra już zostawcie tego Carlitosa w spokoju. Skupmy się na palących problemach.
    Nie bardzo rozumiem dlaczego powtarzane tu są błędne (fakt logiczne, ale błędne) tezy, że piłkarz X w słabym klubie osiągnął takie i takie statystyki, to przyjdzie do lepszego, grać z lepszymi i jeszcze je poprawi..
    Z tego co obserwuję rynki (nie tylko piłkarski, ale też koszykarski, siatkarski) to wcale to tak nie działa i zazwyczaj przychodząc do lepszego klubu wykrecasz gorsze cyferki.

Teraz czas na szybkie podsumowanie. Kto zostaje z nami dalej. Przede wszystkim temat skrzydłowych - czy nadają się na wahadła, czy dalej jedziemy 352 i nie potrzeba jakichś wzmocnień na tych pozycjach. Liczę, że teraz zacznie się u nas w końcu okienko - bo tak jak sądziłem nic nie zrobią przed obozem i obejrzeniem wracających z wypożyczeń, chociaż Mario starał się przekonać, że tak "cicho" działają

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Dobra już zostawcie tego Carlitosa w spokoju. Skupmy się na palących problemach.
    Nie bardzo rozumiem dlaczego powtarzane tu są błędne (fakt logiczne, ale błędne) tezy, że piłkarz X w słabym klubie osiągnął takie i takie statystyki, to przyjdzie do lepszego, grać z lepszymi i jeszcze je poprawi..
    Z tego co obserwuję rynki (nie tylko piłkarski, ale też koszykarski, siatkarski) to wcale to tak nie działa i zazwyczaj przychodząc do lepszego klubu wykrecasz gorsze cyferki.

Teraz czas na szybkie podsumowanie. Kto zostaje z nami dalej. Przede wszystkim temat skrzydłowych - czy nadają się na wahadła, czy dalej jedziemy 352 i nie potrzeba jakichś wzmocnień na tych pozycjach. Liczę, że teraz zacznie się u nas w końcu okienko - bo tak jak sądziłem nic nie zrobią przed obozem i obejrzeniem wracających z wypożyczeń, chociaż Mario starał się przekonać, że tak "cicho" działają
    "Klakier" Mioduskiego, lub jak kto woli, sam Darek może potwierdzić, że "działają po cichu". Dwóch zawodników z zagranicy. W Biedronce mówili, że Chorwat i Bułgar.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

No to czekam niecierpliwie na efekty tej "cichej pracy", chociaż jestem prawie przekonany, że czekali na decyzje Klafa i najwyżej sondowali pozyskanie niektórych, a nie działali już bezpośrednio w tym celu, dlatego brakowało/brakuje plotek.

https://www.transfermarkt.pl/anel-ha...spieler/262624 młody do wziecia za darmo, osatni sezon można nawet powiedziec bardzo udany

Cytat Zamieszczone przez -scout- Zobacz posta
    https://www.transfermarkt.pl/anel-ha...spieler/262624 młody do wziecia za darmo, osatni sezon można nawet powiedziec bardzo udany
    I na co komu typ z drugiej ligi słoweńskiej, nie mający paszportu UE? Rolę młodego napastnika do sprawdzenia może spokojnie pełnić Kulenović, a nam potrzebne są realne wzmocnienia.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    I na co komu typ z drugiej ligi słoweńskiej, nie mający paszportu UE? Rolę młodego napastnika do sprawdzenia może spokojnie pełnić Kulenović, a nam potrzebne są realne wzmocnienia.
    o ile wiem to Słowenia jest w unii a on ma 2 paszporty wiec spokojnie jest do wypróbowania, kokosów by pewnie nie oczekiwał a daje sobie obie rece obciac że Kante nie wypali

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    ??
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Jestem
    Ktoś go przerobi na stopera i koleś będzie trzaskał niezłą kasę
    Na takie buraczane ligi jak nasza po prostu ideał jakby się zgodził zmienić swoją ulubioną pozycję na mniej widowiskową.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

o ile wiem to Słowenia jest w unii a on ma 2 paszporty wiec spokojnie jest do wypróbowania, kokosów by pewnie nie oczekiwał a daje sobie obie rece obciac że Kante nie wypali
    Faktycznie, ma także paszport Słowenii.

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    ??
    Skrót myślowy, odnoszący się do paszportów państw kwalifikujących się u nas do grania bez ograniczeń.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    "Klakier" Mioduskiego, lub jak kto woli, sam Darek może potwierdzić, że "działają po cichu". Dwóch zawodników z zagranicy. W Biedronce mówili, że Chorwat i Bułgar.
    Georgi Milanov, 26 lat, aktualnie bez klubu (wcześniej CSKA Moskwa)

https://www.transfermarkt.pl/georgi-...spieler/134158

Na papierze niby lepszy od Aleksandrova. W reprezentacji 40 spotkań i tylko dwie bramki tego lewonożnego pomocnika.

Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Georgi Milanov, 26 lat, aktualnie bez klubu (wcześniej CSKA Moskwa)

https://www.transfermarkt.pl/georgi-...spieler/134158

Na papierze niby lepszy od Aleksandrova. W reprezentacji 40 spotkań i tylko dwie bramki tego lewonożnego pomocnika.
    Czy ten grajek nie był z nami łączony w poprzednich okienkach transferowych?
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Czy ten grajek nie był z nami łączony w poprzednich okienkach transferowych?
    Nie

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Kijek nich Ci potwierdzi, On jest większym insiderem

Tak, jest kilka takich tematów (ofert, zapytań i negocjacji jest kilknaście/kilkadziesiat), między innymi ta dwójka. Klaf do meczu z Superpucharem ma podjąć decyzję odnośnie tego, kto zostaje, a kto odchodzi.

I tak nawiasem, poszła oferta za Żurkowskiego - coś w graniach 650-700 tysięcy euro i godny procent. Operacja "Carlitos" zaawansowana.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 02-07-2018 o 00:26
    #teamMioduski

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta

I tak nawiasem, poszła oferta za Żurkowskiego - coś w graniach 650-700 tysięcy euro i godny procent. Operacja "Carlitos" zaawansowana.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

To ja daje sobie obciąć dwie że wypali. Więc jeśli nie wypali to tne ci łapy tak?

Legionista Awatar Jestem
    Nie wiem czy Kante wypali ale pi razy drzwi jaki poziom reprezentuje wiemy i chwilowo wystarczy jak nie obniży lotów, potem się zobaczy
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

spec okienny Awatar meraś
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    To ja daje sobie obciąć dwie że wypali. Więc jeśli nie wypali to tne ci łapy tak?
    ładnie *****, chcecie się pozbawiać kończyn w oparciu o swój instynkt. Tasakiem czy maczetą ?

z Carlitosem i Żurkowskim - dobre info, mam nadzieję, że wypalą ( nic nie stawiam i nie daje do ucięcia w razie niepowodzenia )
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    ładnie *****, chcecie się pozbawiać kończyn w oparciu o swój instynkt. Tasakiem czy maczetą ?
    Widząc takie pytanie od gościa z takim avatarem, na Waszym miejscu zacząłbym się martwić
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Kijek nich Ci potwierdzi, On jest większym insiderem

Tak, jest kilka takich tematów (ofert, zapytań i negocjacji jest kilknaście/kilkadziesiat), między innymi ta dwójka. Klaf do meczu z Superpucharem ma podjąć decyzję odnośnie tego, kto zostaje, a kto odchodzi.

To weź tam powiedz komu trzeba żeby kasę za Corlitosa przeznaczył na Zurkowskiego w całości
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta

z Carlitosem i Żurkowskim - dobre info, mam nadzieję, że wypalą ( nic nie stawiam i nie daje do ucięcia w razie niepowodzenia )
    Nie wypalą. 700 tysięcy euro za Żurkowskiego, to tak jakby nam ktoś zaoferował 1,5 miliona za Szymańskiego.

I gdzie my byśmy go upchnęli to inna sprawa..

Jakby z Carlitosem wypaliło, to byłby konkret. Wzmocnienie składu, a nie uzupełnienie.
    Za transfermarkt:
    Niejaki Nemanja Nikolić:
    Ekstraklasa
    2016-17 w 19 meczach strzelił 12 goli i miał 2 asysty.
    2015-16 w 37 meczach strzelił 28 goli i miał 9 asyst.

Carlitos:
    Ekstraklasa
    2017-18 w 36 meczach strzelił 24 gole i zaliczył 7 asyst.
    Mistrz, mistrz, LEGIA MISTRZ!!!

Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    zależy co rozumiesz przez "wypali", dla mnie to oznacza że powinien grac w pierwszym skladzie i strzelić na runde przynajmniej 8-10 bramek w tak slabej lidze jak nasza, w drużynie ktora chce grać o LM

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    To weź tam powiedz komu trzeba żeby kasę za Corlitosa przeznaczył na Zurkowskiego w całości
    Zdania na temat Carlitosa są podzielone, proponuję ankietę
    #teamMioduski

Legionista Awatar VooDoo
    Komentarz pod postem na Legia.net:
    "Nagły zwrot w sprawie Carlitosa. Lech doszedł do porozumienia z Wisłą. Kwota transferu 1,5 mln euro + duże bonusy. Rekordowy transfer wewnątrz ligi. Legii nie stać na tyle i się wycofała. Powodzenia Carlitos!"
    Tylko przeklejam.
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Gintleman Awatar księciuniu
    Zdania na temat Carlitosa są podzielone, proponuję ankietę
    Ty Miodek nie tłumacz sknerstwa "podzielonymi zdaniami" tylko wyciągaj kasę i kupuj
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów