Strona 977 z 995 PierwszyPierwszy ... 477877927967973974975976977978979980981987 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,281 do 29,310 z 29845

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Marcino
    Jeśli Lopez trafiłby do Lecha to niestety będzie to ogromne wzmocnienie obozu rywala. Jak mamy poczuć kasę z Europy w tym sezonie to w ataku potrzeba takich kocurów. Kasa czeka, ale najpierw trzeba kupić drogi bilet. Nie ma tu czasu na kalkulacje. Wydawaliśmy duże pieniądze na partycypację w kosztach Necida, kupiliśmy za sporą kasę Sadiku, a to rozważania na temat gościa, który w tej lidze robił co chciał. Napiszę więcej: on powinien trafić do nas choćby z tego powodu by nie trafił na Bułgarską
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Gintleman Awatar księciuniu
    Albo chociaż podbijmy cenę tak, żeby Lecha nie było na niego stać
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Ooo właśnie to miałem na myśli. Niech się zadłużą na 2 lata

Legionista Awatar Bonhart
    Ja juz kiedys pisalem - Carlitos, Kurzawa i jakis lewy obronca i okienko mozna zamykac...
    Jeden za banke ojro, drugi za darmo (znaczy za podpis) i za dobry kontrakt. Nad czym tunsie zastanawiac, „trzeba ich oplacic, przeplacic, przebic...”

Legionista Awatar Jestem
    Rzekomo Dynamo Kijów się też zgłosiło po Carlitosa, przynajmniej takie coś wisi na transfermarkt a Lecha tam nie ma ...
    Mam mieszane odczucia, ale chyba chyba brać pod warunkiem rozsądnego i niedożywotniego kontraktu, czyli rok, max dwa, z automagicznym przedłużeniem.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Ja juz kiedys pisalem - Carlitos, Kurzawa i jakis lewy obronca i okienko mozna zamykac...
    Jeden za banke ojro, drugi za darmo (znaczy za podpis) i za dobry kontrakt. Nad czym tunsie zastanawiac, „trzeba ich oplacic, przeplacic, przebic...”
    Fakt. Kurzawa gra bez kompleksów, wczoraj pokazał się z dobrej strony i Nawałka może sobie pluć w brodę, że nie grał od pierwszego meczu z Senegalem. Każde jego dośrodkowanie to szansa na bramkę ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Rzekomo Dynamo Kijów się też zgłosiło po Carlitosa, przynajmniej takie coś wisi na transfermarkt a Lecha tam nie ma ...
    Mam mieszane odczucia, ale chyba chyba brać pod warunkiem rozsądnego i niedożywotniego kontraktu, czyli rok, max dwa, z automagicznym przedłużeniem.
    No musiałby być mocno magiczny, żeby się na coś takiego zgodził.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    A ja się zastanawiam, czy rzeczywiście to taki rarytas.
    Mielismy już przecież sporo gwiazd jednego sezonu czy choćby jednego klubu.

Niedawno wyciągnęlismy z Lecha za duże pieniądze Hamalainena.
    Tam błyszczał, u nas liczby sie w miarę zgadzają, ale czy jego gra była tyle warta?
    W poprzednim sezonie, gdyby nie Odidja Ofoe, to pewnie najlepszym zawodnikiem, królem ekstraklasy obwołany by został taki jeden kedzierzawy Estończyk.
    Przepadł kompletnie w kolejnym.

Carlitos w pierwszym spotkaniu z Legią, jedyne co potrafił, to dostać żółtą kartkę.
    W drugim cała Legia jozakowała i tam się pokazał.
    W trzecim znów nie zaistniał.

Hiszapn wygląda na dobrego zawodnika, ale takimi wydawali się też Sheridan, czy Angulo.

W każdym razie - mam nadzieję (a ta czyją matką jest - wiadomo), że wahanie jest spowodowane tym, że sztab analizuje profil zawodnika. Zastanawia się, czy on da radę wygryźć Kucharczyka, czy nie - biorąc pod uwagę presję pod jaką Legia się znajduje itd.
    a nie po prostu sępi kasę na dobrego grajka.
    Tak to z tymi zagranicznymi gwiazdami u nas przeważnie jest. Błysną w jednym sezonie, a jak nie wyjadą to potem przeważnie obniżają loty. Ale z drugiej strony jeszcze większa niepewność jest sprowadzając jakiegoś (w naszych realiach) kandydata na gwiazdę. A za milion euro gościa z takimi statystykami nie znajdziemy nigdzie indziej. Tu wiemy, że w naszej ligowej młócce potrafi się odnaleźć.

Milion euro w dzisiejszych realiach to przecież nie są oszałamiające kwoty. A jakby Hiszpan odpalił jak w Wiśle to jednak byłoby z niego dużo pożytku. Nawet niech nie błyszczy z Lechami i Jagami, ale wieczny problem mamy z pokonywaniem tych teoretycznie najsłabszych drużyn. A Carlitos z nimi często pokazywał, że może się bawić.

Co do systemów to przecież można go wystawić i na skrzydle w podstawowym 4-5-1, a przy 3-5-2 może grać podwieszonego napastnika. Pensja 500-600 tys euro to też nie są chyba dla nas jakieś góry nie do przeskoczenia. Zimą skończy się kontrakt Eduardo, za rok Hamy, który zarabia 400 tys euro i już z nawiązką zostaje. Oczywiście teraz muszą na to pieniądze znaleźć, ale chciałem zobrazować, że to też nie jest robienie jakiś kominów płacowych.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 29-06-2018 o 15:15
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Raffels
    Okolice miliona za gościa, który ma 28 lat i wystrzelił z sezonem życia. Dodatkowo uważam, ze mamy większe braki na innych pozycjach, dla mnie byłby to bezsensowny ruch. Niech lepiej szukają lewego/prawego obrońcy i skrzydłowego(ew. jeszcze rozgrywającego bo nie da się wszystkiego oprzeć na Szymańskim).
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Pełna zgoda, szczególnie że po odejściu Brozia mamy biedę na bokach obrony. No chyba że serio planujemy grać 3-5-2 ale jak to się skończy to chyba wszyscy wiemy.

Plotki dotyczące transferów równie bogate jak my zatrudnianiu trenera, oby się tylko lepiej skończyło.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Legionista Awatar crolick
    Ja tej podniety nie rozumiem. Carlitos dla mnie to gwiazda jednego sezonu. W kolejnym obstawiam, że nic już nie ugra, więc nie będę płakał jak pójdzie do Lecha.

Celem numer jeden powinnien być Kurzawa. Długo nie będzie zawodnika z taką lewą nogą w zasięgu Legii

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez robinfromeast Zobacz posta
    Celem numer jeden powinnien być Kurzawa. Długo nie będzie zawodnika z taką lewą nogą w zasięgu Legii
    W zasięgu Legii to On był w zimie, teraz już zupełnie nie.
    #teamMioduski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Okolice miliona za gościa, który ma 28 lat i wystrzelił z sezonem życia. Dodatkowo uważam, ze mamy większe braki na innych pozycjach, dla mnie byłby to bezsensowny ruch. Niech lepiej szukają lewego/prawego obrońcy i skrzydłowego(ew. jeszcze rozgrywającego bo nie da się wszystkiego oprzeć na Szymańskim).
    Gracz roku w ESA to dla ciebie bezsensowny ruch? Naprawdę spodziewasz się "konkretnych" wzmocnień? Rozumiem, że mamy braki na innych pozycjach ale to jest realne wzmocnienie w rozsądnych pieniądzach.

Cytat Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
    Gracz roku w ESA to dla ciebie bezsensowny ruch? Naprawdę spodziewasz się "konkretnych" wzmocnień? Rozumiem, że mamy braki na innych pozycjach ale to jest realne wzmocnienie w rozsądnych pieniądzach.
    No tak, kupmy 13 napastników. Ciekawe kto im będzie piłki podawać.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Ja tej podniety nie rozumiem. Carlitos dla mnie to gwiazda jednego sezonu. W kolejnym obstawiam, że nic już nie ugra, więc nie będę płakał jak pójdzie do Lecha.
    Istnieje takie ryzyko, ale masz pewność, że w tym sezonie nie będzie się w tej lidze bawił tak jak w poprzednim? Miał zgasnąć już wiosną i nadal ośmieszał rywali.

A co do pozycji potrzebujących wzmocnień. W obronie Klaf ma z czego rzeźbić, personalnie tam całkiem mocni jesteśmy. Przydałoby się uzupełnienie na lewą stronę, ale właśnie będzie to tylko uzupełnieniem. Myślę, że jakieś porządniejsze wzmocnienia w tej formacji zależne będą od odejścia Jędzy lub (i) Pazdana.

Środek pola mamy dobrze zabezpieczony. Cafu, Philipps, Antolić, Mączyński. Tutaj też musiałby ktoś odejść, żeby zrobić miejsce na ewentualne wzmocnienia, a raczej się na to nie zanosi.

Przy kontuzji Niezgody może jakiś kozak do ataku by się przydał, ale wątpię, żeby kogoś takiego mieli ściągać. Niezgoda mam nadzieje wróci szybko, uzupełnili tę formację Kante, wrócił perspektywiczny Kulenović i chciał, nie chciał do grudnia jest jeszcze Eduardo. A zawsze można tam Kuchego wystawić.

Ofensywny pomocnik tutaj problem jest z ilością zawodników. Jest Szymański, jest Hama, jest Rado, jest Pasquato. Nawet jakby się udało wyzbyć sympatycznego Włocha to nie wiem czy chcieliby sprowadzić jeszcze kogoś. Po pierwsze, żeby nie blokować Szymańskiego, po drugie Hama sporo zarabia i wtedy to nie wiem czy byłoby miejsce na ławce dla niego, a może ten Rado w tej lidze jeszcze trzecią młodość złapie. Zgrupowanie dzielnie przepracował bez kontuzji.

I pole do popisu mają właśnie na pozycji skrzydłowego. A, że przez lata nam wybitnie nie wychodzi sprowadzenie skrzydłowego, który regularnie dostarczałby goli i asyst to może jednak ten Carlitos, który w ustawieniu 4-4-1-1 mógłby grać na skrzydle rozwiązałbym ten problem.

U niego dodatkowym plusem też jest to, że jak na tej "10" Szymański będzie bez formy, a dziadki Hama z Rado nie będą dawać rady to można i Carlitosa tam wystawić jako podwieszonego napastnika.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    W zasięgu Legii to On był w zimie, teraz już zupełnie nie.
    Bo? Gosc jest za darmo. Trzeba mu dac naprawde dobry kontrakt, a zdaje sie ze Chukwu zszedl z listy plac...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Istnieje takie ryzyko, ale masz pewność, że w tym sezonie nie będzie się w tej lidze bawił tak jak w poprzednim? Miał zgasnąć już wiosną i nadal ośmieszał rywali.

A co do pozycji potrzebujących wzmocnień. W obronie Klaf ma z czego rzeźbić, personalnie tam całkiem mocni jesteśmy. Przydałoby się uzupełnienie na lewą stronę, ale właśnie będzie to tylko uzupełnieniem. Myślę, że jakieś porządniejsze wzmocnienia w tej formacji zależne będą od odejścia Jędzy lub (i) Pazdana.

Środek pola mamy dobrze zabezpieczony. Cafu, Philipps, Antolić, Mączyński. Tutaj też musiałby ktoś odejść, żeby zrobić miejsce na ewentualne wzmocnienia, a raczej się na to nie zanosi.

Przy kontuzji Niezgody może jakiś kozak do ataku by się przydał, ale wątpię, żeby kogoś takiego mieli ściągać. Niezgoda mam nadzieje wróci szybko, uzupełnili tę formację Kante, wrócił perspektywiczny Kulenović i chciał, nie chciał do grudnia jest jeszcze Eduardo. A zawsze można tam Kuchego wystawić.

Ofensywny pomocnik tutaj problem jest z ilością zawodników. Jest Szymański, jest Hama, jest Rado, jest Pasquato. Nawet jakby się udało wyzbyć sympatycznego Włocha to nie wiem czy chcieliby sprowadzić jeszcze kogoś. Po pierwsze, żeby nie blokować Szymańskiego, po drugie Hama sporo zarabia i wtedy to nie wiem czy byłoby miejsce na ławce dla niego, a może ten Rado w tej lidze jeszcze trzecią młodość złapie. Zgrupowanie dzielnie przepracował bez kontuzji.

I pole do popisu mają właśnie na pozycji skrzydłowego. A, że przez lata nam wybitnie nie wychodzi sprowadzenie skrzydłowego, który regularnie dostarczałby goli i asyst to może jednak ten Carlitos, który w ustawieniu 4-4-1-1 mógłby grać na skrzydle rozwiązałbym ten problem.

U niego dodatkowym plusem też jest to, że jak na tej "10" Szymański będzie bez formy, a dziadki Hama z Rado nie będą dawać rady to można i Carlitosa tam wystawić jako podwieszonego napastnika.
    Głos rozsądku. Zakładam, że nie byłby przyspawany do pozycji napastnika.

No tak, kupmy 13 napastników. Ciekawe kto im będzie piłki podawać.
    Czemu 13??? Mamy Niezgode, ktory jest po zabiegu i zagra byc moze we wrzesniu. Poza tym Kante. No chyba ze rozpatrujemy na powaznie naszego brazylijsko-chorwackiego oldboya....

Bo? Gosc jest za darmo. Trzeba mu dac naprawde dobry kontrakt, a zdaje sie ze Chukwu zszedl z listy plac...
    Bo dobrym meczu na MŚ manager na bank wciśnie go do klubu zachodniego.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Oczywiście, że takiej pewności nie mam i chyba nikt nie ma.
    My napastników na naszą pożal się B-że ligę już mamy (Kante i Niezgoda). Potrzeba nam kogoś na Europę - a tam Carlitos to kompletna nie wiadoma. Mogą go przykryć czapką, może być jak Prijo.
    Czyli kupujemy kota w worku wbrew pozorom. To już wolę jakąś młodszą wersję za bańkę euro.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    My napastników na naszą pożal się B-że ligę już mamy (Kante i Niezgoda). Potrzeba nam kogoś na Europę - a tam Carlitos to kompletna nie wiadoma. Mogą go przykryć czapką, może być jak Prijo.
    Czyli kupujemy kota w worku wbrew pozorom. To już wolę jakąś młodszą wersję za bańkę euro.
    Tyle,że Niezgodę mamy tak naprawdę przy dobrych wiatrach od końca września(mówi się o 4 miesiącach przerwy),a przed nami eliminacje do pucharów i opieranie gry tylko na Kante(co do którego nie ma pewności,że odpali),byłoby chyba zbyt ryzykowne.Jeśli Kante się nie sprawdzi,to zostaje nam Kuchy w ataku..

Legionista Awatar Alek
    Wybacz, lecz jeśli chcemy być polskim Bayernem to Carlitos musi być nasz. Powinniśmy kupować najlepszych graczy z innych drużyn naszej ligi. Dzięki temu też nie będzie problemy z aklimatyzacja.
    Poza tym jakby zagrał drugi równie dobry sezon to jego wartość jeszcze by wzrosła, a nasz zarząd wtedy co najwyżej mógłby pojechać na Balice, żeby mu pomachac na do widzenia. Bo czekałoby na niego już jakieś Levante.
    28 lat, więc jeszcze kilka sezonów na wysokim poziomie może zagrać, na pewno lepszy wybór niż jakieś nonejmy z drugiej ligi francuskiej.
    Carlitos w Legii? Jestem na tak, zarząd ma zielone światło.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    na pewno lepszy wybór niż jakieś nonejmy z drugiej ligi francuskiej.
    Chciałbym Carlitosa w Legii ale nie zmienia to faktu, że jak przychodzil DO Wisły to także był nonejme z drugiej ligi
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Chciałbym Carlitosa w Legii ale nie zmienia to faktu, że jak przychodzil DO Wisły to także był nonejme z drugiej ligi
    Zgoda, ale nonejmem był ponad rok temu. Teraz się sprawdził w naszych warunkach, więc ma status gwiazdy.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Zgoda, ale nonejmem był ponad rok temu. Teraz się sprawdził w naszych warunkach, więc ma status gwiazdy.
    Ilu to ta liga już widziała jednosezonowców?

Takich jak Carlitos? No mysle, ze nie tak wielu...

Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Bo dobrym meczu na MŚ manager na bank wciśnie go do klubu zachodniego.
    Pazdan zagral 5 dobrych meczow na Euro i caly czas jest u nas...
    Poki co Kurzawa nadal jest bez klubu, licze ze chociaz o niego walcza.

Legionista Awatar Lorenzo
    Pazdan zagral 5 dobrych meczow na Euro i caly czas jest u nas...
    Poki co Kurzawa nadal jest bez klubu, licze ze chociaz o niego walcza.
    Daj spokój. Jeszcze przed mistrzostwami miał na stole oferty z kilku porządnych klubów Serie A i Bundesligi. Poza tym, ponad pół bańki euro za podpis i 600-800 tysięcy trzyletniego kontraktu. Nie ma szans, żeby został w Ekstraklasie. Serio.
    #teamMioduski

Legionista Awatar beka
    podsumowujac: potrzebujemy pilkarza sprawdzonego, najlepiej mlodego, po kilku sezonach rownej gry na wysokim poziomie, ktory do tego zrobi roznice w europejskich pucharach. Nie chce nic mowic, ale do tego rzekomego 1 mln EUR trzeba jedno zero dorzucic przy takich oczekiwaniach Juz nie wspomne nawet o fakcie, ze Nikolic, Prijovic czy Vadis ich nie spelniali

Uprawnienia umieszczania postów