Strona 971 z 991 PierwszyPierwszy ... 471871921961967968969970971972973974975981 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,101 do 29,130 z 29718

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Ponoć Jaga chce 2 mln euro + bonusy za Frankowskiego ,do gry wkraczają nie zgadniecie .....Włosi...
    Teraz to już chyba wszystkie poszukiwania w ekstraklapie młodych i rozwojowych Polaków będą się tak kończyły dla Legii, skoro Legia daje bańkę to dorzućmy drugą i po zawodach
    Mam nadzieję, że info o Włochach to tylko gierki na podbicie stawki, z tym, że nie wiem czy Frankowski jest dla nas tyle wart, raczej wątpię.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Teraz to już chyba wszystkie poszukiwania w ekstraklapie młodych i rozwojowych Polaków będą się tak kończyły dla Legii, skoro Legia daje bańkę to dorzućmy drugą i po zawodach
    Mam nadzieję, że info o Włochach to tylko gierki na podbicie stawki, z tym, że nie wiem czy Frankowski jest dla nas tyle wart, raczej wątpię.
    Frankowski na 99% do nas nie przyjdzie. Piekarski w półsłówkach w stanie futbolu mówił, że ponoć nie za bardzo samemu zawodnikowi uśmiecha się ten transfer, więc jeśli faktycznie zgłoszą się włosi to koniec telenoweli.

Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Frankowski na 99% do nas nie przyjdzie. Piekarski w półsłówkach w stanie futbolu mówił, że ponoć nie za bardzo samemu zawodnikowi uśmiecha się ten transfer, więc jeśli faktycznie zgłoszą się włosi to koniec telenoweli.
    To fajnie, ale Piekarski nie jest agentem Frankowskiego

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    To fajnie, ale Piekarski nie jest agentem Frankowskiego
    Wiem. Zresztą wyraźnie to podkreślał jednocześnie mówiąc, że za dużo wie i nie chce się więcej na ten temat rozwodzić.

Legionista
    Kulesza to jego dobry kumpel

W temacie wieje ch nie licząc uganiania się za Frankowskim, który i tak tu nie trafi(i moim zdaniem dobrze). Na tt w kontekście transferu pojawiło się nazwisko serbskiego obrońcy Sigmy Olomuniec
    https://www.transfermarkt.com/uros-r...spieler/169511

Jutro pierwszy sparing i jak mieliśmy skład, który ledwie doczłapał do mistrzostwa tak mamy dalej...w ofensywie jedno wielkie g, do tego Niezgoda kontuzjowany od miesiąca.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    W temacie wieje ch nie licząc uganiania się za Frankowskim, który i tak tu nie trafi(i moim zdaniem dobrze). Na tt w kontekście transferu pojawiło się nazwisko serbskiego obrońcy Sigmy Olomuniec
    https://www.transfermarkt.com/uros-r...spieler/169511

Jutro pierwszy sparing i jak mieliśmy skład, który ledwie doczłapał do mistrzostwa tak mamy dalej...w ofensywie jedno wielkie g, do tego Niezgoda kontuzjowany od miesiąca.
    No straszne koniec świata. Co z tą Legią? Co z tą Polską? Koniec świata. Szkoda że mamy skład który wygrał mistrzostwo Polski, a nie na przykład puchar interkontynentalny w Curling. Ah wtedy by były zachwyty. A w ogóle, to zainteresowanie jednym z najlepszych obrońców ligi czeskiej, to jakiś żart. powinniśmy kupić Messiego, Modricia i Puoyola ściągnąć z emerytury. Idź w spuść z kija, bo spięty jesteś.

Pójdę, dzięki za radę. Też dam ci jedną. Idź i nie pieprz głupot o jakichś curling, a jak wyczytałeś z mojego postu krytykę postaci tego konkretnego obrońcy to zaoszczędzony czas zainwestuj w czytanie książek. To rozwija, a umiejętność czytania ze zrozumieniem to już w ogóle wyjebana, i zapomniana umiejętność. Skład mamy taki, który nie potrafi oddać strzału w Białymstoku. Ale nic to. Kontuzjowanym Niezgodą i Eduardo wyjdziemy na pierwszy dwumecz w pucharach, i będzie zdziwko, że Skhendja Tetovo czy Spartak Trnava to jednak nie są ogórki.

Legionista Awatar invictus
    Jutro ląduje Kante

Pójdę, dzięki za radę. Też dam ci jedną. Idź i nie pieprz głupot o jakichś curling, a jak wyczytałeś z mojego postu krytykę postaci tego konkretnego obrońcy to zaoszczędzony czas zainwestuj w czytanie książek. To rozwija, a umiejętność czytania ze zrozumieniem to już w ogóle wyjebana, i zapomniana umiejętność. Skład mamy taki, który nie potrafi oddać strzału w Białymstoku. Ale nic to. Kontuzjowanym Niezgodą i Eduardo wyjdziemy na pierwszy dwumecz w pucharach, i będzie zdziwko, że Skhendja Tetovo czy Spartak Trnava to jednak nie są ogórki.
    Jak trochę masz racji, tak momentami pieprzysz strasznie generale.
    Skład z Vadisem też nie potrafił oddać strzału w Białymstoku przypomnę.

Byłby Messi i oddałby 10 strzałów sam tam?
    Problemem jest/był trener i gra zespołu. Przestańmy tak się spuszczać nad tymi transferami, bo generalnie przewartościowujemy to.

Owszem potrzebujemy więcej mocy z przodu i wierzę, że ją uzyskamy w tym okienku, ale przede wszystkim musimy zacząć grać fajną piłkę pod dobrym trenerem. Żaden Vadis czy Messi nic nie zmieni.

Legionista Awatar TNTP
    Żeby "grać fajną piłkę z przodu" to trzeba mieć piłkarzy, a nie paralityków.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Antares
    Transfer Frankowskiego to chyba tylko taki plus by miał, że po sezonie, dwóch można by na nim zarobić. Tak sportowo to pewnie więcej pożytku z Kante będzie. Jakoś mnie ten Frankowski wgl nie przekonuje, jak na skrzydłowego ma słabe liczby. Niby sezon życia za nim, a tylko 4 gole i 5 asyst gdzie Jaga ciągle skrzydłami cisnęła. On na jakieś wahadła do Włoch to się może nadaje, bo wybiegany, ale na skrzydłowego to za słaby jest w tej ofensywie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    No, nie potrafił. Po czym nie dodano jakości do drużyny i dostaliśmy w dupe z Sherifem nie potrafiąc nawet stworzyć zagrożenia w Tiraspolu. No ale teraz na pewno będzie inaczej, a jak nie będzie to przeze mnie i innych, którzy mają czelność wymagać i nie mają zamydlonych oczu przez wygraną rywalizację z Adasiami Miauczyńskimi z Poznania i klubem, którym ma fety z okazji wicemistrzostwa.

Legionista
    No, nie potrafił. Po czym nie dodano jakości do drużyny i dostaliśmy w dupe z Sherifem nie potrafiąc nawet stworzyć zagrożenia w Tiraspolu. No ale teraz na pewno będzie inaczej, a jak nie będzie to przeze mnie i innych, którzy mają czelność wymagać i nie mają zamydlonych oczu przez wygraną rywalizację z Adasiami Miauczyńskimi z Poznania i klubem, którym ma fety z okazji wicemistrzostwa.
    Nie przesadzaj.
    Mnie się akurat względny spokój w transferach podoba. Wystarczy, że rewolucja była zimą. Wciąż nie wiemy, na co naprawdę stać ten skład. Wiemy tyle, że w najważniejszym momencie nie pękli.
    No i się przynajmniej, póki co, nie osłabiamy, co miało miejsce rok i półtora roku temu.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Bonhart
    Jakosci do druzyny w tedy nie tyle nie dodano co mnostwo odebrano...
    Przeciez wiesz, ze wszyscy chhca dobrych transferow, bo z obecnym skladem daleko nie zajedziemy. Jest jeszcze troche czasu i trzeba liczyc, ze zostanie wykorzystany nieco inaczej (lepiej) niz w poprzednim okienku.

Legionista Awatar Jestem
    Przypomnę nieśmiało, że letnie okienko transferowe jest u nas cholernie długie i przeważnie najlepsze transfery przy naszej kasie są robione raczej później niż wcześniej, czego oczywiście nie pochwalam ale nie posiadam kilku baniek aby dorzucić się do transferów Legii.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

A u nas naprawdę sami paralitycy z przodu?

Jaramy się Szymańskim, Michalakiem, do tego Vesovic, Nagy.. Tak, zgadzam się, że potrzeba wzmocnienia i liczę na dosłownie jeden, ale bardzo mocny transfer of.pom/skrzydłowego (poza powrotem wypożyczonych).
    Z tym, że mam świadomość, że to nagle nie odmieni naszej ofensywy o 180%. Do tego trzeba po prostu zacząć grać w piłkę.
    Jestem przekonany, że oni czekają na decyzję sztabu ws. Konrada, Dominika czy Berto. A że niektórzy dołączą dopiero w Warce, to pewnie sobie poczekamy jeszcze na konkretne decyzje transferowe.

Trzon zespołu jest, obrona jest, nie zanosi się na jej rozmontowanie, więc wprowadzenie jednego klasowego gracza, nie powinno być mocno dezorganizujące.

Ciężko się osłabić przy obecnej kadrze niestety.
    (L)egionowo

Legionista Awatar Benek
    Wy tu gadu gadu a dziś pierwszy transfer
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Ciężko to się czyta te narzekania w tym temacie Sytuacja jest i tak dużo lepsza niż przed rokiem. Doceńcie to trochę. Zapowiedzieli, że ściągną trzech zawodników bez względu na to czy będzie awans LE i dodatkowe wpływy z transferów. Plus przedłużyli umowy z najbardziej wartościowymi piłkarzami, więc nie ma zagrożenia, że odejdą za czapkę gruszek. Ufam Kepciji, bo na to zasłużył.

Legionista Awatar Raffels
    Dzisiaj zapewne Kante.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Dzisiaj zapewne Kante.
    Tak, zgodnie zresztą z wcześniejszymi zapowiedziami.
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Jak trochę masz racji, tak momentami pieprzysz strasznie generale.

Byłby Messi i oddałby 10 strzałów sam tam?
    Problemem jest/był trener i gra zespołu. Przestańmy tak się spuszczać nad tymi transferami, bo generalnie przewartościowujemy to.

Owszem potrzebujemy więcej mocy z przodu i wierzę, że ją uzyskamy w tym okienku, ale przede wszystkim musimy zacząć grać fajną piłkę pod dobrym trenerem. Żaden Vadis czy Messi nic nie zmieni.
    No.

Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    No.
    No nawet masz rację - to możliwe. Tylko co z tego. Nie byłoby Messiego i znowu nie byłoby strzału. Ta drużyna tak czy siak jest najmocniejsza kadrowo w Polsce, co udowodniła zdobywając po raz kolejny MP.
    I abstrahując od tego, że wzmocnienia z przodu potrzeba, to jeżeli najsilniejsza kadrowo drużyna nie potrafi oddać strzału to problem raczej leży gdzie indziej i nie rozwiążemy go samymi transferami.

Tak poza tym to zimowe transfery (wszystkie, prócz Eduardo, ale on był na życzenie Romka) były przeprowadzone sprawnie, relatywnie tanio i przede wszystkim z satysfakcjonującą jakością zawodników, dlatego dziwię się, że wielu nie ufa Kepciji i ma tak wieke wątpliwości.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 17-06-2018 o 12:47

Legionista Awatar Antares
    Czy ktoś postawi grube pieniądze na to, że Remy, Antolić, Vesović, Cafu czy Philipps nie okażą się w tym sezonie kozakami (na nasze ligowe warunki) na swoich pozycjach? Remy na początku dzik w obronie, Antolić ciągle w ruchu, ciągle szukający gry, Veso waleczność, szybkość, odbiór, dobre podanie. Cafu siła i umiejętność znajdywania się pod bramką rywali, Philipps łącznik obrony z atakiem, mierzone przerzuty na kilkadziesiąt metrów, niezłe prostopadłe podania itd. itd.

To był dziwny sezon i ciężko jednoznacznie oceniać, bo i nowi i starzy ciągle byli nierówni. Jedni łapali formę na chwilę, drudzy tracili i tak w kółko. Jedynie Malarz niezmiennie trzymał poziom. Koniec końców na 8 ostatnich meczów wygrali 7, 1 zremisowali.

Tutaj przede wszystkim potrzeba stabilizacji i spokoju. Niech nowi przepracują ten okres przygotowawczy, Klaf poukłada po swojemu te klocki. Nie tak prosto wymienić pół składu i z miejsca, żeby to odpaliło. Może końcówka tamtego sezonu zwiastowała, że się z tej grupy tworzy drużyna, która się będzie rozwijać. 1-2 jakościowe wzmocnienia wystarczą. Nie ma z tą kadrą takiej tragedii jaką niektórzy zwiastują.

Tutaj najbardziej bym się obawiał o kreatywność z przodu. Hama chimeryczny, Rado ciężko, żeby piątą młodość złapał, Włoch błyśnie raz na rundę, a Szymański fajna końcówka sezonu, ale wątpię, żeby w tym wieku i przy tej wątłej budowie ciągnął ten wózek cały czas. Każdy z tej czwórki może mieć momenty, ale prawdziwego lidera nie widać.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 17-06-2018 o 12:54
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Czy ktoś postawi grube pieniądze na to, że Remy, Antolić, Vesović, Cafu czy Philipps nie okażą się w tym sezonie kozakami (na nasze ligowe warunki) na swoich pozycjach? Remy na początku dzik w obronie, Antolić ciągle w ruchu, ciągle szukający gry, Veso waleczność, szybkość, odbiór, dobre podanie. Cafu siła i umiejętność znajdywania się pod bramką rywali, Philipps łącznik obrony z atakiem
    Po co się zakładać? Prawdziwą weryfikacją dla tej drużyny będą zaraz boje na kazachskim, naddniestrzańskim czy tam innym stepie w pierwszych rundach pucharów

Kolejny Eurowpierdol będzie oznaczał że są po prostu chvjowi

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Po co się zakładać? Prawdziwą weryfikacją dla tej drużyny będą zaraz boje na kazachskim, naddniestrzańskim czy tam innym stepie w pierwszych rundach pucharów

Kolejny Eurowpierdol będzie oznaczał że są po prostu chvjowi
    A jak nie będzie eurowpierdolu to będzie po prostu fart?
    Antares dobrze podsumował, niech teraz zaprocentują zimowe transfery, niech się rozwinie młodzież a emeryci niech jeszcze dojdą do przebłysków i będzie git.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A jak nie będzie eurowpierdolu to będzie po prostu fart?
    Antares dobrze podsumował, niech teraz zaprocentują zimowe transfery, niech się rozwinie młodzież a emeryci niech jeszcze dojdą do przebłysków i będzie git.
    Pozostaje wierzyć, że jak się to wszystko razem spełni to tym razem będziemy w stanie nawiązać równorzędna walkę z drużynami pokroju tych z Kazachstanu czy Mołdawii

Rado już zrzucił oponkę?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Pozostaje wierzyć, że jak się to wszystko razem spełni to tym razem będziemy w stanie nawiązać równorzędna walkę z drużynami pokroju tych z Kazachstanu czy Mołdawii

Rado już zrzucił oponkę?
    Myślę że będziemy w stanie a przynajmniej mam taką nadzieję, co do Rado to nie była oponka tylko rękawice od Malowanego

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Czy ktoś postawi grube pieniądze na to, że Remy, Antolić, Vesović, Cafu czy Philipps nie okażą się w tym sezonie kozakami (na nasze ligowe warunki) na swoich pozycjach? Remy na początku dzik w obronie, Antolić ciągle w ruchu, ciągle szukający gry, Veso waleczność, szybkość, odbiór, dobre podanie. Cafu siła i umiejętność znajdywania się pod bramką rywali, Philipps łącznik obrony z atakiem, mierzone przerzuty na kilkadziesiąt metrów, niezłe prostopadłe podania itd. itd.

To był dziwny sezon i ciężko jednoznacznie oceniać, bo i nowi i starzy ciągle byli nierówni. Jedni łapali formę na chwilę, drudzy tracili i tak w kółko. Jedynie Malarz niezmiennie trzymał poziom. Koniec końców na 8 ostatnich meczów wygrali 7, 1 zremisowali.

Tutaj przede wszystkim potrzeba stabilizacji i spokoju. Niech nowi przepracują ten okres przygotowawczy, Klaf poukłada po swojemu te klocki. Nie tak prosto wymienić pół składu i z miejsca, żeby to odpaliło. Może końcówka tamtego sezonu zwiastowała, że się z tej grupy tworzy drużyna, która się będzie rozwijać. 1-2 jakościowe wzmocnienia wystarczą. Nie ma z tą kadrą takiej tragedii jaką niektórzy zwiastują.

Tutaj najbardziej bym się obawiał o kreatywność z przodu. Hama chimeryczny, Rado ciężko, żeby piątą młodość złapał, Włoch błyśnie raz na rundę, a Szymański fajna końcówka sezonu, ale wątpię, żeby w tym wieku i przy tej wątłej budowie ciągnął ten wózek cały czas. Każdy z tej czwórki może mieć momenty, ale prawdziwego lidera nie widać.
    Niestety, ale nie wiadomo, jak będzie.
    Remy dzik, ale też Remy grający słabiej niż 35-letni Astiz.
    Antolič ciągle szukający gry, ale tylko w niektórych spotkaniach, bo w innych schowany za plecami rywali. Pobobnie Philipps - łącznik naszej obrony z formacją ofensywną rywali itd.
    Oczywiście nie założe się, że będà patałachami, ale z drugiej strony nie mam przekonania, że oni wszyscy się w 100% sprawdzą.
    Narazie, jak pisałem wcześniej, w decydującym momencie w lidze stanęli na wysokości zadania. Więc uważam, że należy im się szansa.
    Ale gwarancji dobrej gry nie ma. Tyle, że na naszym poziomie praktycznie żaden transfer tej gwarancji nie daje, więc w sumie i tak stawiałbym na tych, co mamy, zamiast rewolucji w składzie.
    koko koko Skorza spoko...

Uprawnienia umieszczania postów