Strona 969 z 972 PierwszyPierwszy ... 469869919959965966967968969970971972 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 29,041 do 29,070 z 29146

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    A czym się tu ekscytować? Czy weźmiemy gościa z Chełmianki czy z Łęcznej?

Pomimo braku zastępstwa dla Vadisa i GUI, nic nie wnoszącego Rado i Pasquato Mioduch nie widzi potrzeby sięgnięcia po kreatywnego zawodnika do środka pola. Z takim podejściem zobaczy kasę od UEFA jak świnia niebo
    Tego się obawiam. Nie ma składu na coś więcej, nie ma lidera w ofensywie.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    na razie to cisza, bo pewnie czekają na opinię Klafa nt. Nagy'ego, Michalaka, Hołowni, Nawotki, Żyro, Kulenovicia, a nawet Berto

No i umówmy się - jakby się okazało, że: Nagy ogarnął łeb i wrócił do formy, Michalak potwierdził formę z Płocka i gotowość do walki o skład w Legii, a Kulenović, Hołownia i Żyro, że spokojnie mogą być wartościowymi zmiennikami, to tak naprawdę nie ma wiele pola do zmian.

Oczywiście to mega optymistyczny scenariusz i wiemy, że się nie przydarzy Sukcesem będzie jak chociaż jeden gość z tego towarzystwa będzie nadawał się do rywalizacji o jedenastkę, pomijając Majeckiego.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    na razie to cisza, bo pewnie czekają na opinię Klafa nt. Nagy'ego, Michalaka, Hołowni, Nawotki, Żyro, Kulenovicia, a nawet Berto
    Cały sezon był żeby ich obejrzeć w meczach. Teraz mają ich ocenić na podstawie kilku treningów?

Tak, bo teraz mogą im się przyjrzeć z bliska na tle klasowych graczy? A raporty z wypożyczeń to swoją drogą.

Zresztą spytaj najlepiej Klafa, Miodka albo Ivana o to dlaczego najpierw chcą ich zobaczyć na obozie, a potem zdecydować o ich przeszłości.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 12-06-2018 o 14:23

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jak nie ma? Rośnie nam młody lider, jeśli Seba utrzyma tempo wzrostu poziomu gry pomimo porażki w reprze z super gwiazdą Peszko, który do repry wnosi bardzo dużo - głównie flaszki, to nie ma co się obawiać zanadto dopóki go nie podkupią za sporą kasę.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Otóż to, Jestem.
    Też się zastanawiam, czemu czekamy na kupno "nowego Vadisa".
    Często tak bywa, że wobec braku boiskowego lidera, nagle ktoś dorasta do tej roli. Nie natychmiast, ale stopniowo.
    Szymański nie pękał.
    32 punkty w kozakach coś znaczą
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Janekx pisze, że Kante dogadany. On ma paszport UE?
    Ostatnio edytowane przez Slaymer ; 12-06-2018 o 16:11

coraz chudszy Awatar Kijek
    Dramat.
    Jeśli mamy atakować LM / LE Niezgoda i Kante to ręce opadają.
    No ale czekam na komentarze piesków kodziarza.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Cytat Zamieszczone przez Slaymer Zobacz posta
    Janekx pisze, że Kante dogadany. On ma paszport UE?
    Ma hiszpański.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Dramat.
    Jeśli mamy grać tak jak dotychczas 1 napastnikiem Niezgodą to jaki jest sens ściągać jakiegoś kota, który nie ma być pierwszym wyborem ? Jeżeli Kante faktycznie dogadany to na ławkę w sam raz będzie rywalizował z Eduardo.

Biorąc pod uwagę, że jest za free to moim zdaniem czepiasz się
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Adin
    na ligę na takie zespoły jak Wisła Płock się nada. Szybki, walczy, za darmo. Tylko traktuje to jako uzupełnienie, a nie WZMOCNIENIE
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Kante spokojnie w pierwszej 11 za plecami Niegody. Silny, dobry z piłka przy nodze, mocno na nogach. Bardzo dobry transfer.

Dramat.
    Kijek, czego my już oczekujemy? Bo ja już się gubię. Z jednej strony wierzymy w Niezgodę, Szymańskiego, chcemy, żeby grali jak najwięcej i potem przynieśli nam miliony, a jednocześnie mamy pretensje jak nie ściągają żadnych kotów na tę pozycje, tylko uzupełnienia..?

Tak jak wierzyłem w Malarza tak samo wierzę w Kante. Na ligę i pierwsze eliminacje powinien wystarczyć.

Wierzyć w Niezgodę a opierać na nim drużynę, która ma awansować chociaż do LE to dwie różne rzeczy.

Kante za darmo spoko ale tylko pod warunkiem że ściągną kogoś powaznego jeszcze.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

mogli by jeszcze Furmana dorzucić z tej Petrochemii, ale nie ma co dobry transfer

Legionista
    Jako zmiennik będzie odpowiedni, aklimatyzacji też nie będzie potrzebował. Dobry ruch.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Wierzyć w Niezgodę a opierać na nim drużynę, która ma awansować chociaż do LE to dwie różne rzeczy.

Kante za darmo spoko ale tylko pod warunkiem że ściągną kogoś powaznego jeszcze.
    ***** no ale nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko..

Albo stawiamy na nich odważnie, rozwijają się, zarabiamy duży hajs (po drodze oczywiście zdobywając MP, PP), albo ściągamy kotów i wtedy młodzi kiszą ogóry na ławce.
    Ściągnęliśmy fajnych grajków do środka pola, mamy mocna obronę, to przynajmniej tam gdzie mamy tych młodych, zdolnych (napad i "10") zaryzykujmy. Przecież nie mówimy o 11 młodych w składzie..

W Zabrzu był pośmiewiskiem, ale w Płocku dość niespodziewanie mocno jego forma poszła w górę co przyznam szczerze bardzo mnie zaskoczyło. Ani mnie ten news nie martwi ani nie cieszy....plus, że za darmo (wiadomix kasa za podpis i prowizje dla menago ), ale mimo to sporo zaoszczędzone. Mam nadzieję, że nie spali się u nas psychicznie i będzie niezłym uzupełnieniem.

Legionista Awatar Adin
    poszła w górę, bo był koniec kontraktu, a młody też nie jest, więc walczyć o ostatni dobry kontrakt
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar syrokomla
    Cytat Zamieszczone przez Rakieta11 Zobacz posta
    mogli by jeszcze Furmana dorzucić z tej Petrochemii, ale nie ma co dobry transfer
    Przeciez Klaf zostaje

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
    Przeciez Klaf zostaje
    No właśnie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    W Zabrzu był pośmiewiskiem, ale w Płocku dość niespodziewanie mocno jego forma poszła w górę co przyznam szczerze bardzo mnie zaskoczyło. Ani mnie ten news nie martwi ani nie cieszy....plus, że za darmo (wiadomix kasa za podpis i prowizje dla menago ), ale mimo to sporo zaoszczędzone. Mam nadzieję, że nie spali się u nas psychicznie i będzie niezłym uzupełnieniem.
    najlepiej takim jak Hamalainen, czyli de facto uzupelnienie co najlepsze (było nie było) liczby w kwalifikacji kandayjskiej

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    W Zabrzu wiązali z nim duże nadzieje. Fakt, że kompletnie się nie przebił, bo nie miał liczb, ale przebłyski pokazywał. W Płocku dorzucił niezłę liczby, ale to nie jest jego jedynym zadaniem. Dobrze drybluje, szybki, silny, potrafi się zabrać z piłką. Jak dla mnie idealne uzupełnienie Niezgody. Pewnie nie ma na to szans, ale zajebiście by było, jakby grali obaj, gdzie Niezgoda wysunięty, a Kante podwieszony.

Legionista
    Dominik ma grać w Wiśle ! Grać i strzelać ... panu Bogu w okno

Cytat Zamieszczone przez legia.net
    Jose Kante trafi do Warszawy na zasadzie wolnego transferu. Polecił go do klubu Ivica Vrdoljak, ale transakcje pilotował Radosław Kucharski.
    O, widzę, że pan ruleta wykorzystuje swoje kontakty z pobytu w Płocku A tak serio to kto w ogóle jest ten Vrdoljak, żeby do Legii polecać piłkarzy? I to jeszcze z Ekstraklasy

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    O, widzę, że pan ruleta wykorzystuje swoje kontakty z pobytu w Płocku A tak serio to kto w ogóle jest ten Vrdoljak, żeby do Legii polecać piłkarzy? I to jeszcze z Ekstraklasy
    Obecnie jest menegerem. M.in. ogarniał transfer Vesovica do Legii.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Kapitan Ruleta .

Vrdoljak szpileczkę wbija że Kucharski negocjuje kontrakty.
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
    Vrdoljak szpileczkę wbija że Kucharski negocjuje kontrakty.
    Raczej boi się, żeby czasem równowartość nowego BMW X6 nie przeszła mu koło nosa..
    #teamMioduski

Uprawnienia umieszczania postów