Strona 965 z 972 PierwszyPierwszy ... 465865915955961962963964965966967968969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,921 do 28,950 z 29152

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar MarioWOLF
    Mateusz Hołownia ma trafić do Wisły Płock za ekwiwalent w wysokości 200 tys zł. W klubie zapomnieli przedłużyć z Nim umowę. Gracz szkolony w naszej Akademii ma zastąpić Arkadiusza Recę w Płockim klubie.

Mateusz to wielokrotny młodzieżowy i juniorski reprezentant Polski, na swojej pozycji (deficytowej lewej obronie) uchodzi za najbardziej utalentowanego piłkarza w kraju. Na Legię to może za wcześnie, ale wypuścić go za drobne to wstyd.

Nie wiem czy ktoś o tym pisał, więc....

Kulenovic wraca do Legii, na insta wstawił fotkę z podpisem że dziękuję dla Juventus, to była wspaniała przygoda, czas się pożegnac. I takie tam. Czyli Juventus nie skorzystał z opcji wykupu zawodnika i wraca do nas po roku na wypożyczeniu.

Na pewno tam przypakował, jego fotki z treningów w Turynie robią wrażenie, bicek nie przesadzając z 2 razy większy niż jak był w Wawie

Trzymam za kolesia kciuki, mam nadzieję że dostanie szansę i ją wykorzysta.
    Ostatnio edytowane przez FlashGordon ; 07-06-2018 o 08:52

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Trochę niejasno się wyraziłem, a przykład Wisły Płock w powyższym kontekście jest oczywiście chybiony. Generalnie chodziło mi o to, że w zasadzie każdy ciekawy grajek będzie poza naszym zasięgiem, ponieważ:

- klub będzie chciał na nim zarobić pokaźną, często mocno przepłaconą kwotę, co jest oczywiście normalne,
    - sam piłkarz i jego menadżer wybiorą kierunek zachodni w zamian za dużą podwyżkę zarobków i kasę przy transakcji kosztem ławki lub nawet trybun.
    I tu właśnie jest problem Legii, że nie potrafi w żaden sposób skonsumować swojej medialności, wyników, w zasadzie w wysokości transferów jesteśmy średniakiem, do takiej Cracovii nie mając startu... Jeżeli nie zbudujemy w końcu mocnej marki, handlującej zawodnikami za ok 10 mln to nie damy rady ściągnąć zawodników wyróżniających się w naszej lidze z powodów które podałeś wyżej. Tu widzę olbrzymie pole do popisu na DM, bo, że wydawać umiemy to już jest wiadome.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Mateusz Hołownia ma trafić do Wisły Płock za ekwiwalent w wysokości 200 tys zł. W klubie zapomnieli przedłużyć z Nim umowę. Gracz szkolony w naszej Akademii ma zastąpić Arkadiusza Recę w Płockim klubie.

Mateusz to wielokrotny młodzieżowy i juniorski reprezentant Polski, na swojej pozycji (deficytowej lewej obronie) uchodzi za najbardziej utalentowanego piłkarza w kraju. Na Legię to może za wcześnie, ale wypuścić go za drobne to wstyd.
    Spokojnie, temat jest ogarnięty.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Antares
    Reca po 5 udanych meczach po przestawieniu na lewą obronę 4 mln euro, Piątek 5 mln euro. Śmiechy były, że Niezgoda ma klauzulę 10 mln euro, ale jak chcemy sprzedawać piłkarzy drożej to od takich cen powinniśmy zaczynać negocjacje.

I ten transfer Recy pokazuje tym bardziej w jak promocyjnej cenie puściliśmy 23-letniego Beresia do Sampdorii po bardzo udanych występach w LM i udanym debiucie w reprezentacji.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Spokojnie, temat jest ogarnięty.
    Czyli jakaś klauzula wykupu jak w przypadku Wieteski jest zapisana? Jak młodzi mają ogrywać się w Ekstraklasie to lepiej ich puszczać właśnie na zasadzie wykupów za niewygórowane pieniądze niż wypożyczać. Przy klauzulach kluby mają interes w tym, żeby na nich stawiać. W przypadku wypożyczeń to już niekoniecznie. I przy okazji problem z głowy schodzi gdy jednak w nowych klubach się nie odnajdą, do pensji dokładać nie trzeba i nie główkować po sezonie co z nimi zrobić.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Nie wiem czy ktoś o tym pisał, więc....

Kulenovic wraca do Legii, na insta wstawił fotkę z podpisem że dziękuję dla Juventus, to była wspaniała przygoda, czas się pożegnac. I takie tam. Czyli Juventus nie skorzystał z opcji wykupu zawodnika i wraca do nas po roku na wypożyczeniu.

Na pewno tam przypakował, jego fotki z treningów w Turynie robią wrażenie, bicek nie przesadzając z 2 razy większy niż jak był w Wawie

Trzymam za kolesia kciuki, mam nadzieję że dostanie szansę i ją wykorzysta.
    Pakownia jak pakownia, ale i witaminy pewnie lepsze

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    I ten transfer Recy pokazuje tym bardziej w jak promocyjnej cenie puściliśmy 23-letniego Beresia do Sampdorii po bardzo udanych występach w LM i udanym debiucie w reprezentacji.
    Bereś to ogór i nigdy nie powinien być w Legii . Tak tu kiedyś jeden nieomylny chyba pisał .

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Bereś to ogór i nigdy nie powinien być w Legii . Tak tu kiedyś jeden nieomylny chyba pisał .
    Mówi to sam zainteresowany
    Cytat Zamieszczone przez Weszło
    Pamiętam, że pół roku przed przeprowadzką do Warszawy, byłem w Piaście Gliwice i rozmawiałem z trenerem Broszem, mało brakowało, abym tam został. Kontuzji doznał jednak Vojo Ubiparip i dzięki temu mogłem pojechać na obóz z Lechem. Bez transferu do Legii widzę siebie w drugiej lidze zachodniej. Pewnie, nie jestem prorokiem i równie dobrze mógłbym być wyżej, ale patrząc z chłodną głową, raczej zwiedzałbym poziomy niższe niż ekstraklasa i tam znalazł swoje miejsce – mówi dziś Bartosz Bereszyński
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Mówi to sam zainteresowany
    Bielsko jesteś niemożliwy .

Legionista Awatar Raffels
    Matko Przenajświętsza...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Nie bardzo rozumiem reakcję. Bereszyński przynajmniej szczery jest.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Stout
    W przeciwieństwie do ciebie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    W przeciwieństwie do ciebie.
    Do czego zmierzasz? Bo chyba się pogubiłeś.

Legionista Awatar midzi
    Przyznaj się, że się pomyliłeś i tyle. Bereszyński obecnie to już kawałek grajka.

Ja pomyliłem się przykładowo z Niezgodą, gdyż spodziewałem się kolejnego Kosmity. Przyznaję dla mnie spora zaskoczka.

Ps. Wracając jeszcze do Bersia to też jest ciekawy przypadek. W młodości rzucany po różnych pozycjach, piłkarsko aż tak nie błyszczał w Legii, ale pod względem motoryki, wydolności i wybiegania to top of the top jaki widziałem na Łazienkowskiej. Bozia wielkiego talentu mu nie dała, a warunki fizyczne i atletyzm otrzymał doskonałe i jak widać to wykorzystał.
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 07-06-2018 o 18:38

Nie wiem jak wy rozumiecie kontekst wypowiedzi Beresia.

Ja to widzę chyba trochę inaczej, nie wydaje mi się żeby miał na myśli to że był cienki, że miał słabe umiejętności, że przez to nic z niego nie będzie. I że w sumie przyznaje rację ludziom którzy go skreślali w tamtym momencie. Moim zdaniem taka interpretacja jego słów jest lekkim przegięciem.

Bardziej skłaniam się ku temu że jego słowo to wyraz wdzięczności dla ludzi związanych z Legią, dla klubu, za to że dostał szansę na grę na wysokim poziomie, że dostawał te szanse często, nawet po kontuzji i dzięki temu się rozwijał i podnosił swoje umiejętności. Raczej taki mały hołd dla Legii Warszawa że dostał szansę od klubu i ją wykorzystał.

A nie, że on tymi słowa przyznaje racje ludziom którzy w tamtym momencie go skreślali.

Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Nie wiem jak wy rozumiecie kontekst wypowiedzi Beresia.

Ja to widzę chyba trochę inaczej, nie wydaje mi się żeby miał na myśli to że był cienki, że miał słabe umiejętności, że przez to nic z niego nie będzie. I że w sumie przyznaje rację ludziom którzy go skreślali w tamtym momencie. Moim zdaniem taka interpretacja jego słów jest lekkim przegięciem.

Bardziej skłaniam się ku temu że jego słowo to wyraz wdzięczności dla ludzi związanych z Legią, dla klubu, za to że dostał szansę na grę na wysokim poziomie, że dostawał te szanse często, nawet po kontuzji i dzięki temu się rozwijał i podnosił swoje umiejętności. Raczej taki mały hołd dla Legii Warszawa że dostał szansę od klubu i ją wykorzystał.

A nie, że on tymi słowa przyznaje racje ludziom którzy w tamtym momencie go skreślali.
    Bereszyński dobrze wie, że uśmiechnęło się do niego szczęście. I ma wagon racji, za to szacun. Gdyby nie Piekarski to ten grajek byłby tam gdzie jego miejsce, o czym on dobrze wie i mówi o tym wprost (nie wymieniając nazwisk oczywiście). Śledzący jego poczynania w Serie A na pewno łapią się za głowę jak czytają wieści, że niby Inter go łyknie. Nawet mogę zakład z kimś przyjąć, że w tym okienku nie zmieni Sampdorii na Inter.

To ja się zakładam, że zmieni w tym okienku klub na lepszy. 500 zł na Legia PamiętaMY. Wchodzisz?
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    To ja się zakładam, że zmieni w tym okienku klub na lepszy. 500 zł na Legia PamiętaMY. Wchodzisz?
    Nie wiem co ten pajac pisze bo go zablokowałem i nie wyświetlają mi się jego posty ale obawiam się, że w jego przypadku to możesz się założyć co najwyżej o 5zl.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Legionista Awatar Adin
    Bereś to był kot jeśli chodzi o zaangażowanie, a resztę umiejętności nabył ciężko pracą. Dlatego jest tam gdzie jest i pewnie jeszcze skoczy poziom wyżej, który go zweryfikuję czy może grać w dobrym klubie europejskim, czy raczej typowym średniaku gdzie pewne niedoskonałości nie będą takie zauważalne.

Edit:

patrze na gościa i jest dziś wyceniany przez transfermarkt na 12 baniek! szok...jeden sezon dobry i taka trampolina.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Bereszyński dobrze wie, że uśmiechnęło się do niego szczęście. I ma wagon racji, za to szacun. Gdyby nie Piekarski to ten grajek byłby tam gdzie jego miejsce, o czym on dobrze wie i mówi o tym wprost (nie wymieniając nazwisk oczywiście). Śledzący jego poczynania w Serie A na pewno łapią się za głowę jak czytają wieści, że niby Inter go łyknie. Nawet mogę zakład z kimś przyjąć, że w tym okienku nie zmieni Sampdorii na Inter.
    Nie zgadzam się z tobą. Chłopak przyszedł do nas, nauczył się nowej pozycji. Wywalczył miejsce w pierwszym składzie. Grał dzięki Legii Warszawa na najwyższym możliwym poziomie (w kraju), mógł mierzyć się też z zagranicznymi zespołami. Klub dał mu szansę, a on podnosząc z roku na rok swoje umiejętności, ją wykorzystał. Jest gdzie jest dzięki zaangażowaniu, ciężkiej pracy i Legii Warszawa. Powtórzę się. Bo tu wykorzystał swoją szansę, a nie był rzucany po pozycjach, po ławkach rezerwowych i trybunach i do tego, wypożyczeniach.

Strasznie negujesz jego osiągnięcia. Mimo że gołym okiem widać, że jako piłkarz zrobił ogromne postępy.

Określmy jaki klub jest lepszy (przykładowo Sampdoria = Everton?) i mi pasuje.

Oj, ja oglądam tylko Legię W materii, który klub lepszy od Sampdorii, zdam się na Was. Zatem zakład stoi. Bereś musisz!

Proszę bardzo, określenie który klub lepszy:

https://www.uefa.com/memberassociati...lub/index.html

według rankingu UEFA, bez żadnych teorii i dyskusji

Edycja:
    NIE to zły pomysł, bardzo zły pomysł

Od razu do głowy mi wpadło, no przecież ranking klubów... napisałem i dopiero mnie strzeliło, że przecież kluby ze słabszych lig grające w pucharach będą miały lepszy współczynnik... ehhhh
    Ostatnio edytowane przez FlashGordon ; 07-06-2018 o 19:23

Oj, ja oglądam tylko Legię W materii, który klub lepszy od Sampdorii, zdam się na Was. Zatem zakład stoi. Bereś musisz!
    Z tym Interem by było najłatwiej, bo to niewątpliwie lepszy klub, niż Sampdoria. Wobec tego proponuję - jeżeli Bereszyński trafi do lepszego klubu od Sampdorii (miejsca w Serie A 1-9) to ja daję 500 zł. Jeżeli nie będzie transferu to na fundację dajesz ty. Pasuje? No chyba, że zgłosi się Real, czy inna Barcelona to wiadomo

Legionista Awatar Bootleg
    No to wypadałoby analogicznie dołączyć top lig europejskich (Hiszpania, Niemcy, Anglia, Francja) i kluby z np. top6 danej ligi
    Always look on the bright side of life!

#MioduchGdzieTransfery

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    No to wypadałoby analogicznie dołączyć top lig europejskich (Hiszpania, Niemcy, Anglia, Francja) i kluby z np. top6 danej ligi
    Miejsca 1-6 z w/w krajów (top ligi)? Przyjmuję.

E: Boss jakby co to pisz PW, nie rozmywajmy, bo transfery się robią.

Legionista
    Miejsca 1-6 z w/w krajów (top ligi)? Przyjmuję.
    To już za bardzo kręcicie. Miał być zespół lepszy niż Sampa i niech tak zostanie. Przecież jak by go wyjął taki Shakhtar( 8 liga w Europie) to też awans sportowy. I to znaczny, bo Shakhtar w każdej lidze Europy grałby przynajmniej o miejsce pozwalające na udział w LM.
    Team Legia Team Klaf

Mario, włoska 1-9, angielska 1-9, niemiecka 1-5, hiszpańska 1-7, francuska 1-5, rosyjska 1-3, portugalska 1-3 polska 1-1
    Liczy się miejsce po sezonie 2017/2018.

Edycja: ok, reszta na pw. Zwycięzca zakładu przypomni się w tym temacie
    Ostatnio edytowane przez boss_corleone ; 07-06-2018 o 20:29

Uprawnienia umieszczania postów