Strona 960 z 975 PierwszyPierwszy ... 460860910950956957958959960961962963964970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,771 do 28,800 z 29236

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Stout
    Twitter.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Raffels
    Oho, zaczęły się kumate infoski.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Ciekawy ze względu na statystyki i ligę w jakiej gra, grał też w eu pucharach w tym sezonie. Nie mam pojęcia kto to jest, dlatego że, nigdy go nie widziałem w akcji wcześniej, nigdy o nim NIC nie słyszałem. Ciekawy ze względu na to że 11 bramek strzelił, a na 5 meczy bodajże był wyeliminowany przez kontuzję.

Pojawiły się w dzisiejszej audycji na WeszloFM podczas audycji lecimy z koksem. Potem ludzie związani z Legią zaczęli twittować o tych piłkarzach.

Mam nadzieję że już wszystko wiesz i jest ci lżej na duszy.

Oczywiście że "kumate infoski" PLOTKI, no ale taki temat, następnym razem wielkimi literami pogrubioną czcionką będę pisać: UWAGA PLOTA, UWAGA z TWITTERA, UWAGA Z WESZLOFM PLOTKA
    Ostatnio edytowane przez FlashGordon ; 27-05-2018 o 14:07

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    5 meczy
    I na tym zakończmy jakiekolwiek dyskusje.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

No racja popełniłem babola, powinienem napisać meczów. Zdarza się. Ja z tobą o niczym nie dyskutowałem i nie miałem zamiaru dyskutować, puściłem na forum info które usłyszałem na WeszloFM podczas audycji Lecimy z Koksem. To tyle. Żadnej dyskusji tu nawet nie było.

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    No racja popełniłem babola, powinienem napisać meczów. Zdarza się. Ja z tobą o niczym nie dyskutowałem i nie miałem zamiaru dyskutować, puściłem na forum info które usłyszałem na WeszloFM podczas audycji Lecimy z Koksem. To tyle. Żadnej dyskusji tu nawet nie było.
    A ja ci dziękuję za te informacje,nie mam czasu żeby siedzieć cały dzień na Twitterze to przynajmniej raz na jakiś czas wejdę na forum i poczytam o plotkach

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
    A ja ci dziękuję za te informacje,nie mam czasu żeby siedzieć cały dzień na Twitterze to przynajmniej raz na jakiś czas wejdę na forum i poczytam o plotkach

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
    Również jestem za publikacją tego typu doomysłów, w końcu od tego jest ten wątek.

Trzeba zrobić miejsce dla Dilavera

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Trzeba zrobić miejsce dla Dilavera
    Możliwe, tylko że Dilaver to środkowy obrońca. Przynajmniej na tej pozycji grał w lechu. Stojanovic jest prawym obrońcą. Ogólnie transfer wydaje się mało prawdopodobny. Dinamo za niego zapłaciło ponad milion euro, transfermarkt mówi że 2 miliony, ale tam niektóre sumy są wzięte z kosmosu. I teraz ma iść do nas. W sumie fajnie by było gdyby ta informacja nie okazała się totalną plotką. Gość zagrał 30 meczów, został mistrzem Chorwacji, zdobył tam puchar, grał od deski do deski, jest młody, bo 22 lata. Gdyby doszedł do skutku, dobry transfer by to był

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    I na tym zakończmy jakiekolwiek dyskusje.
    Zakończmy działalnośc kibicowską Pół trybuny co tydzień wali takiego babola przy jednej piosence
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Oczywiście, że "meczy" też jest poprawnie, chociaż brzmi niezbyt ładnie.
    Forma meczy nie jest niezgodna z systemem gramatycznym polszczyzny – ma bliski analogon w postaci formy mieczy, której nikt przecież nie kwestionuje. Jest jednak – jak pokazuje Korpus Języka Polskiego PWN – czterokrotnie rzadziej używana od formy meczów. Poza tym występuje głównie w prasie, drukach ulotnych i w języku mówionym, prawie zaś nieobecna jest w książkach, czyli wydawnictwach, które są redagowane staranniej. Można by ją uważać za wariant gorszy, ale słownikarze w ogóle ją dyskredytują. Czynią to zgodnie z oczekiwaniem społecznym, gdyż osób, którym forma meczy się nie podoba, jest wiele. Nie jest Pan w swoich odczuciach odosobniony.
    cytat za sjp

Sorry za off, musiałem.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Zakończmy działalnośc kibicowską Pół trybuny co tydzień wali takiego babola przy jednej piosence
    A to już kwestia tego jak obecnie uczą w gimnazjach. Skoro dla niektórych "męczy" jest poprawnie....
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Legionista Awatar Gabro
    "Tomasz Ćwiąkała z Eleven poinformował na Twitterze, że pojawiło się zainteresowanie dwoma zawodnikami Legii Warszawa. O Michała Pazdana pytały trzy kluby Ligue 1 i dwa tureckie, a do Rosji może wrócić Artur Jędrzejczyk. Na razie jednak nie ma żadnych konkretów. "Jędza" nie pali się do wyjazdu, a Pazdan ma jeszcze rok umowy ze stołecznym klubem."

legionisci.com
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Paramonow
    Epopeja pt. "gdzie i kiedy odejdzie Pazdan" jak widać nie ma końca. Nie policzę ile już zakładów wygrałem o to, że zostanie. Co okienko (od ponad dwóch lat) ten sam szum... Myślę, że nawet zmiana agencji managerskiej mu nie pomoże. A Jędza - a kto by się ruszał na jego miejscu? Nic nie gra, ogromna kasa wpada na konto, kontrakt długi. To nie jest ambitniak, tylko leniwy cwaniak, który wycycka Legię do ostatniego dnia kontraktu i ostatniej złotówki.

Legionista Awatar VooDoo
    Janekx89: "Legia musi dać minimum milion euro za Frankowskiego, ponieważ tyle zagwarantował Kucharski w zobowiązaniu. Jeszcze nie wiadomo, jakie są możliwości finansowe Legii. To jest w zasadzie zależne tylko od decyzji Mioduskiego i transferów z klubu. Wygląda na to, że sprzedani zostaną Pazdan i Jędrzejczyk, który zejdzie z ogromnego kontraktu"
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A to już kwestia tego jak obecnie uczą w gimnazjach. Skoro dla niektórych "męczy" jest poprawnie....
    Pisze się menczy?

Jakiś bałkaniec miał wczoraj lądować na Okęciu. Ile można czekać?

Legionista Awatar Raffels
    Może zgubił się jak Ransford Osei.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Epopeja pt. "gdzie i kiedy odejdzie Pazdan" jak widać nie ma końca. Nie policzę ile już zakładów wygrałem o to, że zostanie. Co okienko (od ponad dwóch lat) ten sam szum... Myślę, że nawet zmiana agencji managerskiej mu nie pomoże. A Jędza - a kto by się ruszał na jego miejscu? Nic nie gra, ogromna kasa wpada na konto, kontrakt długi. To nie jest ambitniak, tylko leniwy cwaniak, który wycycka Legię do ostatniego dnia kontraktu i ostatniej złotówki.
    Myślę że będąc na jego miejscu podobnie byś postąpił.
    Ale co tam, lepiej mieszać gościa z błotem za to, że ma łep na karku

Mieszać za to z błotem może akurat nie, ale za brak ambicji sportowych już może prędzej. Chociaż zaznaczam - ktoś z nim to podpisał i osobiście swoje jakieś uwagi w tamtą stronę kieruje. http://legia.com/aktualnosci/tomasz-...em-video-50871 Swoją drogą taki kontrakt Jodłowca (którego notabene fajnie byłoby jakoś uhonorować, bo zagrał wiele dobrych spotkań) do 2020r. to kolejna zgroza.
    W tego Stojanovica z Dinama Zagrzeb to na zdrowy rozum ciężko uwierzyć. Mój prywatny apel, powtarzam się, jak klub ma inwestować jakieś dziengi to naprawdę w ofensywę w grajków do przednich formacji... Krew zalewa jak się potem męczymy z jakimiś pastuchami co to w obronie mają paru wfistów koło 190cm a z przodu ze dwóch bambo plus dwóch latynosów i jest problem jak się okazuje, że lewą prawa w miarę, kiwka jest i jeszcze w żonlgerce lepsi od naszych asów.
    Zaraz tu przeczesuję co było napisane na temat Frankowskiego. Dla mnie gość typowy jeździec bez głowy, który ma szybkość, ale Grosicki to z niego nie będzie. Zaryzykuję Trzeciakiem "po co nam Frankowski jak mamy Vesovica?"aaa.. i Michalak jest
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Legionista Awatar Lorenzo
    Wieteska wykupiony.
    #teamMioduski

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Wieteska wykupiony.
    Idzie do Francji?

Legionista Awatar Adin
    Wieteska wykupiony.
    info?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    info?
    Własne.

Na razie wraca (zbliża się zakupowy deadline), konkretnych ofert jeszcze nie ma, ale jest masa zapytań, więc pewnie coś tam dla niego wybiorą. Na 90% tutaj nie zostanie.
    #teamMioduski

Legionista
    Maciej Kaliszuk

@Maciej_Kaliszuk
    42 sek.43 sekundy temu
    Więcej
    Łukasz Broź raczej odejdzie z @LegiaWarszawa . Wygląda na to, że nie przedłuży kontraktu z klubem.

Własne.

Na razie wraca (zbliża się zakupowy deadline), konkretnych ofert jeszcze nie ma, ale jest masa zapytań, więc pewnie coś tam dla niego wybiorą. Na 90% tutaj nie zostanie.
    A ofert jakiego rzędu spodziewają się w klubie?

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    A ofert jakiego rzędu spodziewają się w klubie?
    1,5-2,0 europejskiej waluty.

O Broziu już kiedyś pisałem, Inaki przez większą część sezonu też miał nie przedłużać, ale dobre występy pod koniec sprawiły, że dadzą mu jeszcze umowę na rok, za drobne w sumie.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 29-05-2018 o 16:26
    #teamMioduski

Legionista
    Maciej Kaliszuk

@Maciej_Kaliszuk
    6 min.6 minut temu

Ivan Balliu z Metzu nie pójdzie śladem Philippsa i Cafu. Nie trafi do @LegiaWarszawa, choć ta szuka prawego obrońcy.

Lorenzo jaka jest szansa pozbycia się Jędrzejczyka? Mam świadomość, że nie pali się do wyjazdu. Ciekawe jaki ma kontrakt, czy podnosi z boiska.
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Lorenzo jaka jest szansa pozbycia się Jędrzejczyka? Mam świadomość, że nie pali się do wyjazdu. Ciekawe jaki ma kontrakt, czy podnosi z boiska.
    Ma oferty z Rosji. Sam Jędrzejczyk krzywo na to patrzy, ale jest duże prawdopodobieństwo, że uda się go sprzedać.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Uprawnienia umieszczania postów