Strona 945 z 1006 PierwszyPierwszy ... 445845895935941942943944945946947948949955995 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,321 do 28,350 z 30180

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Dziesiąty transfer w tym okienku, dziewiąty obcokrajowiec w tym okienku.

P.S. Dąbrowski odchodzi jeszcze dzisiaj? Pogoń?
    I ten cały zagraniczny zaciąg opierdalają tuzy w postaci Świderskiego, Drewniaka, Piątka, Kądziora, Nowaka
    podpis under construction

Legionista Awatar Alek
    Dla mnie Mauricio to mega wzmocnienie, skład mamy naprawdę mocny. Nie wyobrażam sobie braku MP w tym roku.

Legionista Awatar Lillo
    To wyobraź sobie że dostajemy w czapkę od Lecha a Jaga wygrywa swój mecz. To nie jest wcale takie nierealne.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Dla mnie Mauricio to mega wzmocnienie, skład mamy naprawdę mocny. Nie wyobrażam sobie braku MP w tym roku.
    Też tego nie zakładałem, ale nie wyobrażałem sobie też, że Legia odpadnie z Pucharów przed fazą grupową.

Wszystko przemawia za tym, że mistrzostwo jest bardzo, bardzo prawdopodobne. Trzeba jednak możliwość, że jednak nie będzie tytułu, co najmniej zakładać, w myśl zasady, "gdybym wiedział, że upadnę, to położyłbym się wcześniej".

Mamy naprawdę długą ławkę, ledwie 3 punkty straty i 12 kolejek do końca.
    Ale to polska liga kopana. Tu zdarzyć się może wszystko łącznie z gradobiciem i kokluszem.
    A Jozak musi nauczyć się trzymać język za zębami. Chciał rzetelnego VARu? No i ma. Dla przeciwników.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    I ten cały zagraniczny zaciąg opierdalają tuzy w postaci Świderskiego, Drewniaka, Piątka, Kądziora, Nowaka
    Łącznie ze Stefańskim, który wykartkował nas w 14 minut (3 żółte, zmienione na dwie zółte i czerwoną). Jozak dokonał chyba najgorszych zmian odkąd jest w Polsce. Z drużyny zaskoczonej, nieprzygotowanej na grę w dziesiątkę, zrobił drużynę zaskoczoną i nieprzygotowaną do sześcianu.

@MarioWolf "Dziesiąty transfer w tym okienku, dziewiąty obcokrajowiec w tym okienku." No bo krajowych piłkarzy ma kuźwa dostarczać nasza osławiona akademia.

W czerwcu mogą wrócić: Wieteska, Michalak, Majecki ... mało?
    Ostatnio edytowane przez Mario_wan ; 28-02-2018 o 09:56

Legionista Awatar Antares
    Ja bym oczekiwał, że kręgosłupem tego zespołu będzie nasze reprezentacyjne trio. Jędza, Pazdan i Mączyński, a zamiast wśród najlepszych to lądują ciągle wśród najgorszych. I zapewne jak pojadą na reprezentacje to Pazdan znowu będzie w pełni skoncentrowany cały mecz, nie będzie robił baboli. Jędza to samo w tej obronie będzie uważny, a Mączyński będzie zapieprzał w środku pola, ale tam gdzie płacą im nie małe pensje to już się wybiórczo chce.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    4min w tym sezonie rozegrane, mega wzmocnienie, wow Pazdan chyba powinien się już bać.
    Wyróżniający się gracze Jagi typu Runje, Novikovas lub Frankowski to akurat chętnie od dawna widziałbym przy (L). Co potrafią grać pokazują nie tylko w tym sezonie.
    Z innej beczki, Legia nie zarobi na transferze Prijovicia, właśnie dostał wielką podwyżkę i stał się najlepiej zarabiający w lidze greckiej jednak się da zatrzymać Ibre
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 28-02-2018 o 11:34

Legionista Awatar KRA
    Prawdziwa Legia cudzoziemska.

Z jednej strony cudzoziemcy, którzy nie wiem, czy do końca kumają cza czę, w jakim klubie grają i jakie są oczekiwania, a z drugiej chimeryczni reprezentaci kraju, którzy jakąkolwiek formę to mieli ostatni raz na euro 2016. A do końca sezonu niedaleko.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    4min w tym sezonie rozegrane, mega wzmocnienie, wow Pazdan chyba powinien się już bać.
    Wyróżniający sięgracze Jagi typu Runje, Novikovas lub Frankowski to akurat chętnie od dawna widziałbym przy (L). Co potrafią grać pokazują nie tylko w tym sezonie.
    Remy ostatni mecz zagrał w styczniu 2017 roku, a o klasę lepiej gra niż Pazdan.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Marcino
    Może teraz tak, ale dajmy czas tej drużynie aż zatrybi. Cierpliwości.

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    W styczniu i przygotowywał się z drużyną do sezonu, a nie przychodził last minute bez gry od kilku miesięcy. Takie transfery nigdy nie kończą się happy endem. Tworzy się niezła legia cudzoziemska...
    Myślisz, że największym obecnie problemem (L) to kolejny piłkarz z defensywy?

Legionista Awatar Lorenzo
    W styczniu i przygotowywał się z drużyną do sezonu, a nie przychodził last minute bez gry od kilku miesięcy. Takie transfery nigdy nie kończą się happy endem. Tworzy się niezła legia cudzoziemska...
    Myślisz, że największym obecnie problemem (L) to kolejny piłkarz z defensywy?
    Oczywiście, racja. Ale, patrząc na to jaki poziom prezentują Polacy w składzie to chyba nie ma innej opcji.
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Oczywiście, racja. Ale, patrząc na to jaki poziom prezentują Polacy w składzie to chyba nie ma innej opcji.
    Będziemy promować teraz graczy z wypożyczenia półrocznego zamiast kadrowiczow, których wciąż można opchnac w lecie? Oczywiście, decyduje forma, ale zanim Mauricio dojdzie do pełni dyspozycji i będzie zgrany z resztą chłopaków, może być już kwiecień.

Legionista
    uwielbiam płaczków piszących - o tym jaka to Legia cudzoziemska się u nas tworzy itp., ahh
    wielokrotnie było to już tu pisane - każdy z nas chciałby na miejsce tych cudzoziemców naszych rodowitych Polaków, aczkolwiek są oni za drodzy dla nas bądź ich kluby w których aktualnie grają, nie chcą ich sprzedać do Legii albo sami zawodnicy mają wybujałe ego i wolą obijać się po rezerwach ligi niemieckiej itp. - patrz Kapustka.. także nie płaczcie już o tej Legii cudzoziemskiej bo jest to śmieszne

Będziemy promować teraz graczy z wypożyczenia półrocznego zamiast kadrowiczow, których wciąż można opchnac w lecie? Oczywiście, decyduje forma, ale zanim Mauricio dojdzie do pełni dyspozycji i będzie zgrany z resztą chłopaków, może być już kwiecień.
    Jeśli w kwietniu ma być lepszy od Pazdana to czemu nie? A kogo opchnąć - Pazdana, który od dwóch lat jest spakowany, Mączyńskiego czy może Jędzę?

Jeśli Ci z wypożyczenia mają być lepsi i zrobić Nam mistrza to ja nie mam nic przeciwko. A teraz, żeby być lepszym od tej trójki to naprawdę wiele nie trzeba.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Zbyt ogólne stwierdzenie, Pazdan np z wyprowadzaniem piłki ze swojego pola karnego kryje Francuza czapką.
    Remy lepiej się ustawia, popełnia mniej błędów w obronie, ale czy gra o klasę lepiej polemizowałbym.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar alfa
    że Pazdan lepiej wyprowadza piłkę?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    że Pazdan lepiej wyprowadza piłkę?
    Oczywiście, lepiej od Remy'ego.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Zbyt ogólne stwierdzenie, Pazdan np z wyprowadzaniem piłki ze swojego pola karnego kryje Francuza czapką.
    Remy lepiej się ustawia, popełnia mniej błędów w obronie, ale czy gra o klasę lepiej polemizowałbym.
    Ale zarówno Remy jak i Pazdan są dość niskimi obrońcami co nie jest najogólniej najlepszym rozwiązaniem w dłuższej perspektywie np. takich pucharów. Taki mecz z craxa pokazał jak taki Piątek, może namieszać, a same wrzutki w wykonaniu craxy, siały poploch w szeregach obronnych.

Śmiem wątpić.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Szawar
    a same wrzutki w wykonaniu craxy, siały poploch w szeregach obronnych.
    Ustawianie obrońców przy stałych fragmentach gry to inna para kaloszy. Ciężko powiedzieć z czego może to wynikać, ale kazda taka piłka moze zakonczyć sie bramką.

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Śmiem wątpić.
    Zobacz sobie na spokojnie wczorajszy mecz, to może cie olśni.

Legionista Awatar uho
    Nie wiem jak to skomentować inaczej niż to, że to chyba najdurniejsza rzecz jaką ktokolwiek napisze na forum w tym roku mimo, że konkurencja spora i dopiero mamy luty.

Legionista Awatar Raffels
    Ty chyba sobie żarty robisz.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Ustawianie obrońców przy stałych fragmentach gry to inna para kaloszy. Ciężko powiedzieć z czego może to wynikać, ale kazda taka piłka moze zakonczyć sie bramką.

Zobacz sobie na spokojnie wczorajszy mecz, to może cie olśni.
    Tyle, że to już poważny problem, trapiacy legionistów już od czasów Besika aż do dziś. Z czego to wynika, nie wiem.

Cytat Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    Mamy naprawdę długą ławkę.
    Pazdan np z wyprowadzaniem piłki ze swojego pola karnego kryje Francuza czapką.
    No, no. Dziś bardzo ciekawe rzeczy można wyczytać na forumce a wieczór dopiero nadchodzi

Legionista Awatar Adin
    Podobno jest zainteresowanie Sobotą. Legia.net
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez uho Zobacz posta
    Nie wiem jak to skomentować inaczej niż to, że to chyba najdurniejsza rzecz jaką ktokolwiek napisze na forum w tym roku mimo, że konkurencja spora i dopiero mamy luty.
    Ja rozumiem, ze nie kazdy moze przykładac uwagi do takiego aspektu, jak wyprowadzanie piłki z własnego pola karnego przez obrońcę.
    Remy w tym aspekcie ustępuje Pazdanowi pod tym względem moim zdaniem.
    Szydera słaba, postaraj się bardziej.
    Ale zanim coś napiszesz w tym temacie, proponuje zobaczyć na spokojnie ten element gry u Francuza, szczególnie we wczorajszym meczu.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ty chyba sobie żarty robisz.
    No własnie nie.

Legionista Awatar wawrzula
    Pazdan to przecinak i nic więcej. Gdy rywal jest od niego 5-6m i robi przymiarkę do ataku na Pazdana, to ten gacie pełne i piłka na oślep w przód albo aut. Zero spokoju, zero kreatywności.
    Franzuz jest od niego w tym i nie tylko w tym aspekcie nieporównywalnie lepszy.

Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Podobno jest zainteresowanie Sobotą. Legia.net
    Gra coraz lepiej ten Sobota i to nie pierwsze zainteresowanie Legii tym piłkarzem. Czy realny transfer? Wątpię.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez wawrzula Zobacz posta
    Pazdan to przecinak i nic więcej. Gdy rywal jest od niego 5-6m i robi przymiarkę do ataku na Pazdana, to ten gacie pełne i piłka na oślep w przód albo aut. Zero spokoju, zero kreatywności.
    Franzuz jest od niego w tym i nie tylko w tym aspekcie nieporównywalnie lepszy.
    I dlatego Pazdan gra w pierwszym składzie reprezentacji Polski, bądź poważny ?

Uprawnienia umieszczania postów