Strona 937 z 998 PierwszyPierwszy ... 437837887927933934935936937938939940941947987 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,081 do 28,110 z 29915

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez rudy Zobacz posta
    Chyba najbardziej pasuje do tego tematu.
    Wydaje mi się, że więcej powinno być. Na mojej ostatnie było już ponad 30.

Jest Żyro i Wolski a nie ma Borysiuka? No i gdzie Vadis? Ktoś na forumce pisał, że mógłby wrócić do Legii.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    No i gdzie Vadis? Ktoś na forumce pisał, że mógłby wrócić do Legii.
    Czuje się wywołany bo dywagowałem ze może Vadis kiedy padło info ze Miodek w Grecji coś negocjuje. Raczej nie traktowabym tego jako plotkę a marzenie, fantazje.

Chyba Czukwu odejdzie, transfer rundy, okna, sezonu! Może stać się faktem. Pozostało mu podziękować za wszystko, wspaniałe rajdy, bramki, asysty i życzyć tego aby spieprzał i nie wracał.

Ciekawe co z tego będzie, pisze o tym masa portali.

********* chciał jeszcze 700 patoli na odchodne..

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Normalna sprawa..
    #teamMioduski

Ale to już przegięcie, zgodził się na rozwiązanie umowy, ale po wypłacie 12 pensji. Jaja jakieś. Niech spierdziela szybciej stąd. Zwolni miejsce i kontrakt dla kogoś.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Ale to już przegięcie, zgodził się na rozwiązanie umowy, ale po wypłacie 12 pensji. Jaja jakieś. Niech spierdziela szybciej stąd. Zwolni miejsce i kontrakt dla kogoś.
    Lepiej zapłacić mu za rok niż płacić przez dwa i pół roku kontraktu.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Lepiej zapłacić mu za rok niż płacić przez dwa i pół roku kontraktu.
    Coś w tym jest.

Legionista Awatar Raffels
    No jaja. Ktoś mu załatwił taką pensję a ten teraz z tego tak łatwo zrezygnuje. No jaja.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Ty tak na serio?

Rozwiązanie tak długiego i dobrze opłacanego kontraktu, gdzie piłkarz widzi jak bardzo klubowi na tym zależy, chciałbyś załatwić za 50 tysięcy złotych odprawy i parę biletów dla rodziny na następny mecz?

To byłby i tak dobry deal dla klubu, ale widocznie uznają, że tam gdzieś w Norwegii może jeszcze odpalić i uda się parę groszy na nim zarobić jeszcze.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Chmielo
    Jeszcze chciał kasę za 12 miechów, mając blisko 2,5 roku kontraktu. Niebywałe.
    A Melanż Trwa...

Ludzie wyluzujcie. Tutaj logika tam pieniądze. A ja patrzę przez pryzmat kibica. I dla mnie to są jaja, nic nie gra burak i tu jeszcze takie po prostu zagrywki jak splunąć w twarz. No jasne że nie zrezygnuje z sowitej pensji. Ale dla mnie to są jaja, jak to czytałem. Pierwsza myśl "bezczelny". Bez spiny.

Legionista Awatar Raffels
    Ludzie wyluzujcie. Tutaj logika tam pieniądze. A ja patrzę przez pryzmat kibica. I dla mnie to są jaja, nic nie gra burak i tu jeszcze takie po prostu zagrywki jak splunąć w twarz. No jasne że nie zrezygnuje z sowitej pensji. Ale dla mnie to są jaja, jak to czytałem. Pierwsza myśl "bezczelny". Bez spiny.
    Bezczelny bo dostaje pieniądze zgodnie z umową. Faktycznie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Bezczelny bo dostaje pieniądze zgodnie z umową. Faktycznie.
    No dobra masz rację. Przepraszam, pomyliłem się. Mój błąd. No co mam napisać? Masz rację ja się mylę.

Jak czytałem emocjonalnie zareagowałem. Że bezczelny **** z niego. Nic nie gra tylko kasę pobiera. Ale to emocjonalna reakcja i tyle.

Już spokojnie.

Cały czas powtarza kilka osób, że to normalna sprawa zupełnie.. dla mnie zupełnie nienormalna. Jeżeli w jakiejś firmie zarabiasz dużo, ale jesteś traktowany jak śmieć, każdy tobą gardzi i chce żebyś wypierdolil jak najdalej, bo pierdolisz każda robotę jaką dostaniesz, to serio kurczowo się dalej trzymasz tej pracy?
    Serio nie idziesz półkę niżej, gdzie wciąż dostaniesz duża kasę, liczoną w setkach tysięcy, ale możesz się wykazać, być docenionym, szanowanym..? Serio jakiś sens ma takie życie dla tego czarnucha, skoro nawet odpada mu argument "mam rodzinę"?

Bez obrazy, ale mam wrażenie, że niektórzy z was patrzą własną miarą. Kilkaset tysiakow i zielono w głowie.. Dla mnie podejście normalnego człowieka, który ma jakąkolwiek godność, jest rezygnacja z ten lepiej płatnej pracy.
    Ponadto już pisałem jakiś czas temu, że przecież jak on tu zostanie do końca, to może owszem zarobi, ale po tym dostanie kontrakt co najwyżej w okręgówce, a teraz jak zacznie gdzieś grac to może jeszcze powalczyć o ostatni dobry kontrakt w karierze..
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 13-02-2018 o 23:44

Legionista
    Cały czas powtarza kilka osób, że to normalna sprawa zupełnie.. dla mnie zupełnie nienormalna. Jeżeli w jakiejś firmie zarabiasz dużo, ale jesteś traktowany jak śmieć, każdy tobą gardzi i chce żebyś wypierdolil jak najdalej, bo pierdolisz każda robotę jaką dostaniesz, to serio kurczowo się dalej trzymasz tej pracy?
    Serio nie idziesz półkę niżej, gdzie wciąż dostaniesz duża kasę, liczoną w setkach tysięcy, ale możesz się wykazać, być docenionym, szanowanym..? Serio jakiś sens ma takie życie dla tego czarnucha, skoro nawet odpada mu argument "mam rodzinę"?

Właśnie przy takim pracodawcy i traktowaniu, próbowałbym wycisnąć jak najwięcej hajsu z rozwiązywanej umowy. Idę o zakład, że więcej niż połowa forumki tak by postąpiła. Chuwku nie patrzy na Legię przez pryzmat kibicowania, serca, przywiązania czy innych tego typu wartości. Liczy się hajs i walczy o jak najwięcej dla siebie. Typowy najemnik.

Ale ja nie patrzę teraz totalnie przez pryzmat kibicowanie. Porownuję do pracy jaką ma każdy z nas (no dobra, powiedzmy, że lepiej płatnej) i do godności z jaką powinien się nosić każdy. Nie wiem możesz masz rację, ale jakoś mój mózg nie potrafi tego zrozumieć i zaakceptować. Kwestia zasad wyniesionych z domu i nabytych przez okres egzystencji.

ps. ktoś wie gdzie on kupił to mieszkanie? może trzeba po prostu pomóc mu podjąć decyzję..

ps2. ofc joke
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 14-02-2018 o 00:04

Legionista
    Ale w jaki sposób chcesz w ogóle porównać pracę każdego z nas do zawodu piłkarza? Odchodząc z roboty w średnim wieku produkcyjnym raczej nie odliczasz juz sobie dni do emerytury, bo masz świadomość, że czeka Cię jeszcze prawdopodobnie niejedna posada. Jemu zegar tyka, bliżej koniec, niż początek profesjonalnej kariery. Do 60-tki zapewne nie zamierza kopać piłki, a już napewno nie w formie zarobkowej. Takiej kasy jak u nas już nigdzie nie dostanie(w końcu chiński epizod już za nim). Porównanie z traktowaniem go jak śmiecia jest już kompletnie bez sensu, bo jeśli wierzyć jego słowom to nikt go źle u nas nie traktuje, a forumowe konwersacje na jego temat raczej go nie grzeją.

Broń boże nie należy bronić tego "piłkarza", bo u nas zawiódł na całej linii i pokazał jakie ma podejście(buty, nawigacja na narodowy). Jednak na większą krytykę zasłużyły osoby odpowiedzialne za transfer, niż gość który wygrał los na loterii w postaci lukratywnego kontraktu. Patrząc z perspektywy kibica nóż się w kieszeni otwiera, a patrząc realnie to ciężko mu się dziwić.

No i życzeniowo: niech już stąd... spada

Wiadomo, że to nie gimnazjum.. Nie robią mu spłuczki, ale wątpię żeby drużyna go traktowała poważnie - bardziej jako maskotkę. Jeżeli wszyscy wokół, media, prezes publiczne mówi o tym, że należy się ciebie pozbyć za wszelką cenę i jesteś odsuwany od swoich obowiązków, nie możesz nawet przebywać z kolegami z pracy, to myslę, że dla zdrowego człowieka nie jest to "normalna sytuacja" i do zniesienia przez dłuższy okres czasu.

Finansowy argument też nie ma tak wielkiego znaczenia. Z powodu, który tłumaczyłem : jak dociągnie tu do końca kontraktu, to po tym okresie on nie będzie już profesjonalnym piłkarzem i będzie wg mnie mógł liczyć na jakieś psie pieniądze w niższej lidze. Odchodząc jeszcze terazdo miejsca gdzieś go znają i szanują (Norwegia) owszem rezygnuje z dużej kasy, ale dostanie tam też przyzwoitą, odbuduje się w znanym sobie środowisku i za 2-3 lata akurat dostanie ostatni duży kontrakt życia i to jest logiczne dla mnie. I wyszedłby za kilka lat pewnie lepiej na tym.
    Sytuacja może być tylko inna jeśli sam już zdaje sobie sprawę, że jest strasznie hujowy i wszędzie będzie robił za popychadło - to jest jedyna opcja gdzie jestem w stanie jakoś go zrozumieć.

Legionista Awatar bambino
    Może się trochę zakochał w Warszawie

Przecież on ma jeszcze 2,5 roku kontraktu, więc odchodząc teraz pozbawia się jakichś 10 mln złotych, które ma pewne. Za taką kase będzie mógł sobie żyć w Nigerii na średnio-wysokim poziomie do końca życia! Chukwu nie wydaje się jakimś imprezowiczem czy gościem, który rozwali całą kase w dwa-trzy lata, więc to dla niego jak wygrać w totka. Pójdzie do Bergen, pewnie na jakiś roczny kontrakt i nikt nie wie jak będzie.

Trzeba zrozumieć, że mimo że nam sie Warszawa podoba to większość ludzi na świecie nie marzy od dzieciństwa o mieszkaniu tutaj. Gdybym ja pojechał na kontrakt gdzieś do Władywostoku za taką kase to też bym sie przemęczył, siedział do końca i po trzech latach do domu z całą kasą. Jedyni winni to ci którzy podpisują jeden z najwyższych kontraktów w historii z gościem, którego pamiętali sprzed kilku lat z jakiegoś meczu.

Legionista Awatar Budyń_70
    Oczywiście, że każdy by oczekiwał po nim honorowego rozwiązania, ale tak zazwyczaj w przypadku piłkarzy/kopaczy się nie zdarza.

Tak w ogóle to ja tak średnio wierzę w te 700tys.. Prędzej te 500. Tak było na początku, a ostatnio nagle wystrzelili z 700.. Mocno wątpię. Może tyle z jakimiś bonusami ma, a te raczej mu nie przysługują.

Legionista Awatar Runi
    W czym jest bezczelny człowiek , lub gdzie mu brak honoru w tym, że wymaga wynagrodzenia , które zostało zawarte w umowie ?
    Wypełnia obowiązki więc pieniądze mu się należą , a jedyne pretensje w tym przypadku można mieć do Leśnego.

Legionista Awatar Szawar

Jak czytałem emocjonalnie zareagowałem. Że bezczelny **** z niego. Nic nie gra tylko kasę pobiera. Ale to emocjonalna reakcja i tyle.
    Za dużo rzeczy piszesz pod wpływem emocji, może warto wystawić głowę przez okno wziąć kilka zimnych wdechów i wrócic do komputera.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    W czym jest bezczelny człowiek , lub gdzie mu brak honoru w tym, że wymaga wynagrodzenia , które zostało zawarte w umowie ?
    Wypełnia obowiązki więc pieniądze mu się należą , a jedyne pretensje w tym przypadku można mieć do Leśnego.
    Tylko i wyłącznie do Mioduskiego za to, że nie przypilnował

Moim zdaniem propozycja Chukwu jest i tak dość "uczciwa", bo mając tak długi kontrakt i tak dobrze opłacany, chciał tylko dorobić na fajne mieszkanko na Powiślu i spływać
    #teamMioduski

Legionista Awatar Flip
    No i pięknie, mudżyn odchodzi. Chyba jako jeden z najgorszych transferów Legii w XXIw.

Powodzenia.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Uprawnienia umieszczania postów