Strona 923 z 995 PierwszyPierwszy ... 423823873913919920921922923924925926927933973 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,661 do 27,690 z 29846

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    ??
    A co ten przeciętny Moulin niby takiego grał, żeby po nim płakać? Dobrze to on jedynie wyglądał przy Vadisie. Odszedł Vadis i skończyła się gra Moulina.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Strudzio
    Nie dość że przeciętny to przez 2 lata nawet języka angielskiego sie nie nauczył i płakał bo po francusku musiał zelipapo.
    ŻE PIŁKARZ.
    NIE POTRAFI po Angielsku nawijać.
    !!!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    A co ten przeciętny Moulin niby takiego grał, żeby po nim płakać? Dobrze to on jedynie wyglądał przy Vadisie. Odszedł Vadis i skończyła się gra Moulina.
    Tak tak samo jak GUI... Też przeciętny itd...
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Nie dość że przeciętny to przez 2 lata nawet języka angielskiego sie nie nauczył i płakał bo po francusku musiał zelipapo.
    ŻE PIŁKARZ.
    NIE POTRAFI po Angielsku nawijać.
    !!!
    To, że Moulin nie mówi po angielsku to największy farmazon ever.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

To, że Moulin nie mówi po angielsku to największy farmazon ever.
    Nie do końca, bo zaczął się uczyć po transferze do Legii. Zresztą widać na materiałach klubowych jak ledwie duka.
    Pytanie za jaką kasę go wypchną, jeśli poniżej 1,5 bańki to wtedy można Mioduskiego ***** za oddawanie w promocji jak to miało miejsce już wcześniej.
    Kończąć już ten temat - dla mnie to nie jest kaliber piłkarza, po którym powinno się beczeć. Szkoda, że odszedł VOO, Prijovic czy Nikolic(piłkarsko) a nie Moulin.

To teraz już wiecie dlaczegoo Mioduch byl, jest i będzie kodziarzem. Trzeba być debilem, żeby puścić Moulina.

"wdech i ***** wydech".
    Co pokazywał Moulin żeby żałować jego odejścia? Przeciętniak jakich wielu.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Cytat Zamieszczone przez raffels Zobacz posta
    kończąć już ten temat - dla mnie to nie jest kaliber piłkarza, po którym powinno się beczeć. Szkoda, że odszedł voo, prijovic czy nikolic(piłkarsko) a nie moulin.
    Amen

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Co pokazywał Moulin żeby żałować jego odejścia? Przeciętniak jakich wielu.

Pewnie chodzi o dobre wrażenie zostawione po meczu z Jaga, pierwszy mecz za Hasiego Z niejakim Aleksandrovem na skrzydle.

Napisze to już 3 raz w inny sposób.

Rozpierdala mnie połowa z was. Płacz na Sadiku który przegrał walkę z Niezgodą. Grał jak leszcz. Strzelił 2 bramki.

A nazywanie go PODSTAWOWYM zawodnikiem to już przegięcie pały.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Milion euro za łamagę Albańca to z pocałowaniem ręki i orszakiem na lotnisko
    A znajać zycie pójdzie do innego klubu i bedzie strzelał gole a tu bedzie płacz dlaczego odszedł :P

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Najlepiej, sprzedać podstawowych zawodników, cieszyć się że konkretna kasa wpada do budżetu, a potem jak co okienko okazuje się, że przychodzi jeszcze większy ogór...
    Nie zauważyłeś, że sprowadzona już kilku graczy z pewnym "zapasem"? Właśnie po to aby mieć bufor na odejścia w prawie ostatniej chwili i należą się gratulacje z tego powodu obecnej ekipie.
    Jeśli Thibo odejdzie za rozsądną kasę to nie ma po co go trzymać tylko się cieszyć, jakby odszedł za waciki to bym nie był zadowolony, więc poczekajmy z ostatecznymi opiniami, a Sadiku to za "po łasce" niech spada i zrobi miejsce ... gdyby tak jeszcze pozbyć się Chukwu to już prawie nirwana w tym okienku!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Napisze to już 3 raz w inny sposób.

Rozpierdala mnie połowa z was. Płacz na Sadiku który przegrał walkę z Niezgodą. Grał jak leszcz. Strzelił 2 bramki.

A nazywanie go PODSTAWOWYM zawodnikiem to już przegięcie pały.
    Ludzie płaczą (kto płacze ten płacze ) bo dobrze "zagrał na sparingach" i teraz wrózanko że to git piłkarzyna będzie.
    Jeżeli w tym całym LaLiga odpali to będzie wytykanie nam wszystkim że "A CO NIE MÓWIŁEM!!!' "Mioduch kodziarzu" a znowu jak i tam okaże się szrotem to cisza.
    Raz napisałem, lotto mi gość, w FM to i w zimę pierwszy poszedł na odstrzał )))

Legionista Awatar MarioWOLF
    Inna sprawa, że Moulin już w wakacje wymuszał zgodę na odejście z Legii. Piłkarsko uważam, że jest lepszy od Mączyńskiego, Kopczyńskiego i Antolicia. Ale z niewolnika nie ma pracownika. Oby tylko kwota transferu nie była śmieszna.

Wszystko poniżej 2mln e za Moulina to działanie na szkodę spółki
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Antares
    Sadiku myślę, że by się bardziej do gry w takim Lechu nadawał. Taka "9" do zespołu, który gra typowymi skrzydłowymi. Do kombinacyjnej gry to tak średnio pasuje.

A Moulina szkoda by było. Zapowiadała się mocna walka o grę w środku pola Moulin, Antolić, Mączyński. Mam nadzieje, że się jednak z tymi Grekami nie dogadają. Według Koźmińskiego kwota transferu to milion euro z bonusami może wynieść 1,5 mln euro. Mało.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 30-01-2018 o 19:13
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar b.
    Bańkę ojro za tego ogórka z albanii? Oby, oby

A Moulina szkoda, jak mu się chce (a nie zawsze mu się chce), to bardzo dobra "ósemka".
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Brawo kudlaty... Pół roku: Voo, GUI, Moulin. Trzech gości którzy robiło grę. Powodzenia dla wuefisty
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Brawo kudlaty... Pół roku: Voo, GUI, Moulin. Trzech gości którzy robiło grę. Powodzenia dla wuefisty
    Bardzo to jest dziwne, że z Legii odchodzą piłkarze do klubów, w których dostają lepsze warunki... Tak było za Lesnodorskiego, jest za Mioduskiego i będzie za kogoś innego. Dopóki będziemy finansowo na takim poziomie to się tego nie uniknie. Nie rozumiem więc po co to pisanie... Teksty o wuefistach nawet nie skomentuję, bo w takim razie to określenie można odnieść do każdego trenera w Ekstraklasie. Ale rozumiem, że to tak po złości po Magierze...

Legionista Awatar Paramonow
    Najwyraźniej w kasie pokazało się dno - tym niemniej sprzedaż Moulina za 1 mln $ + 0,5 w bonusach to zdecydowanie za mało. Sadiku też za frytki...

Legionista
    Sadiku kosztował mniej niż milion euro. Przez pół roku siedział na ławie. Raczej można było się spodziewać że za strzelone dwie bramki Górnikowi i Zagłębiu jego wartość nie wzrośnie czterokrotnie.

Legionista
    Tylko ze duza czesc kwoty za Sadiku idzie do Szwajcarii

W dotychczasowych czterech transferach (Remy, Antolić, Vesović, Eduardo) zmieścili się w półtorej miliona. Tyle też, a nawet więcej powinno wpaść za Moulina i Sadiku.

Trzeba liczyć, że jeszcze jakieś nazwiska i znajomości w notesach naszych Chorwatów są. Okienko transferowe kończy się na zachodzie jutro, a więc może jeszcze ktoś tam się waha czekając na ofertę z dobrej ligi. W tym momencie najbardziej palące wydaje się ściągnięcie "6" przy założeniu, że Jozak chce grać "6", "8" i "10". Wtedy o pozycje numer "8" będą rywalizować Antolić i Mączyński, a pozycje numer "6" nowy defensywny pomocnik z Kopczyńskim. Oczywiście w bardziej ofensywnym wariancie Mączyński może grać z Antolicem bez typowej "6".

Poza tym przydałby się lewy skrzydłowy, bo te skrzydła chyba najmarniej w tym momencie wyglądają.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    40% z sumy powyżej 500 tyś. Tak twierdzi Stanchujski.

Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Tutaj nie chodzi o zarobek, ale raczej o zminimalizowanie strat z tego transferu. Odblokuje to też środki na kolejne wzmocnienie.

Info od Janexa:
    🔜Thibault Moulin już Deal done📝do walczącego o mistrzostwo Grecji PAOK-u, kwota transferu 1,5mln€+łatwe do realizacji bonusy.

🔜Z miliona € za sprzedaż Sadiku do Levante🇪🇸, Legia uzyska 800tys. (40% z zysku 'na czysto' z jego transferu- 0,4x500tys. dla FC Zurich🇨&#127469. https://twitter.com/K_Stanowski/stat...98098623160320

I jeszcze trzeci transfer z klubu, czekamy na Chukwu 🤝

Legionista Awatar JTH
    1,5 miliona ojro za żabojada to przynajmniej 1,5 miliona ojro za mało...

Legionista
    maćki90 i ogolem #legiatwitter przeżywają odejście Sadiku, bo dobrze wyglądał na treningach ))))))) ilu już tutaj dobrze wyglądało na treningach. Zarobiliśmy na nim, schodzi z płac, ale oczywiscie #winamiodulskiego

Maiga to jest lepszy piłkarz niż Moulin i jak przyjdzie, to gwarantuje że szybko zapomnimy o chimerycznym Belgu

Cytat Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
    Naprawdę uważasz, że Moulin jest warty 3mln euro? Czy tylko ja oglądałem te mecze jesienią?

Cytat Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
    A ile byś chciał za piłkarza z beznadziejnej ligi, który w ostatniej rundzie miał więcej meczów słabych niż dobrych? Żeby marzyć o większych kwotach to przede wszystkim Ekstraklasa musiałaby podnieść poziom a gracze wyjeżdżający z Legii musieliby prezentować jakiś poziom po transferze. Póki co to my nie mamy żadnej marki by myśleć o takich kwotach.

Legionista Awatar JTH
    Cytat Zamieszczone przez Kotzi Zobacz posta
    Naprawdę uważasz, że Moulin jest warty 3mln euro? Czy tylko ja oglądałem te mecze jesienią?
    Tak, a w swojej najlepszej formie nawet 5. Nie zdziwię się jeśli będzie powtórka z rozrywki z Prijo i za rok zgłosi się po niego ktoś z Ligue 1, a PAOK zarobi koło 7 milionów euroszekli. My się tak słabo cenimy, że aż ręce opadają...
    Ostatnio edytowane przez JTH ; 30-01-2018 o 20:20

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Milion euro za łamagę Albańca to z pocałowaniem ręki i orszakiem na lotnisko
    Pełna zgoda.
    Przez rok prochu nie wymyślił, to teraz trudno przypuszczać, że mu cyngiel zaskoczy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Teraz to zdurniałem serio. Moulin to ważna postać naszej linii środkowej, a Sadiku bardzo dobrze się prezentuje na obozach i chyba ostatnio był przed Niezgodą..

Jeżeli to prawda to akceptuję to tylko pod warunkiem takin, że mają jescze lepszych do podpisania, tylko potrzebują hajsu. W innym wypadku totalnie dla mnie to głupi ruch. Trzeba też brać pod uwagę, że właściwie koniec 2 obozu, a tu wypada 2 możliwe, że podstawowych graczy.. Vesovic szykuje się szpital, więc będziemy grać dziadkami Rado i Eduardo.
    100% zgoda

Uprawnienia umieszczania postów