Strona 917 z 998 PierwszyPierwszy ... 417817867907913914915916917918919920921927967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,481 do 27,510 z 29915

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    Litości. Jakiś ogólnopolski zlot pelikanów na forumce, czy zaspaliście na publiczne rozdawanie rozumów? Od cholery ludzi was czyta, miejcie trochę szacunku, mnie już zęby bolą. Zjeb Papagil celowo się tu zjawił, żeby promować tą śmieszną stronkę, a wy dajecie się podpuszczać jak sześćdziesięcioletnie Grażyny z KOD w komentarzach na fejsie.
    No przecież napisałem tylko, żeby wypier... Bo widzę, ze nas będzie bombardował kolejnymi linkami.

Legionista Awatar Gabro
    Tu jest info, że Olympiakos oczekuje 1m euro za Zdjelara

https://twitter.com/hellas_football/...80166731624449
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Chmielo
    Chvjki najlepszego piłkarza ligi wyciągnęli nam za 2,5 mln, a tu za rezerwowego z półrocznym kontraktem krzyczą sobie bańkę.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    https://en.wikipedia.org/wiki/Sa%C5%A1a_Zdjelar

Tu- powołując się na jakiś grecki link- jest napisane, że od grudnia ten cały Sasza jest wolnym zawodnikiem.
    Legia to życie

Jak widać chyba błędne źródło, skoro nie pomijają Olympiakosu w tych negocjacjach.

Bielik może przyjść, ale ma kontuzję i będzie pauzował kilk tygodni. To ja się pytam gdzie tu sens? Ominie przygotowania, zanim wróci do formy pełnej to trochę minie. Skład będzie wyklaroway, Bielik będzie musiał iść się kopać z drwalami w rezerwach żeby coś się ograć, a w pierwszej drużynie i nie odklei dupy od ławki. Jescze raz pytam gdzie tu logika i sens?

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Jak widać chyba błędne źródło, skoro nie pomijają Olympiakosu w tych negocjacjach.

Bielik może przyjść, ale ma kontuzję i będzie pauzował kilk tygodni. To ja się pytam gdzie tu sens? Ominie przygotowania, zanim wróci do formy pełnej to trochę minie. Skład będzie wyklaroway, Bielik będzie musiał iść się kopać z drwalami w rezerwach żeby coś się ograć, a w pierwszej drużynie i nie odklei dupy od ławki. Jescze raz pytam gdzie tu logika i sens?
    Zakładając że nie uda się sprowadzić defensywnego pomocnika, przy ustawieniu 352, gdzie po bokach biegają wahadłowi. 3 obrona Pazdan, Remy, Dąbrowski. 3 do pomocy na środek, pojawia się problem, chyba że Bielik na środek.

Legionista
    Tak oto Bielik gra w Legii na DP, po czym idzie do Arsenalu, gdzie Wenger (o którym można mówić wiele złego, ale na pewno nie to, że nie ma nosa do młodzieży i doświadczenia z młodzieżą) od razu widzi, że ma on potencjał na zajebistego i nowoczesnego ŚO. Po czym ten sam Bielik ma wrócić do Legii, żeby grać na DP. Genialne....
    Oczywiście czysto hipotetycznie.

Zresztą w mojej ocenia tak samo przegapiliśmy Makowskiego w Legii. Oczywiście nie ta skala talentu, ale charakterystyka bardzo podobna.

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Tak oto Bielik gra w Legii na DP, po czym idzie do Arsenalu, gdzie Wenger (o którym można mówić wiele złego, ale na pewno nie to, że nie ma nosa do młodzieży i doświadczenia z młodzieżą) od razu widzi, że ma on potencjał na zajebistego i nowoczesnego ŚO. Po czym ten sam Bielik ma wrócić do Legii, żeby grać na DP. Genialne....
    Oczywiście czysto hipotetycznie.

Zresztą w mojej ocenia tak samo przegapiliśmy Makowskiego w Legii. Oczywiście nie ta skala talentu, ale charakterystyka bardzo podobna.
    Dobra, mówiło się o tym że Kopa i Mąka nie spełniają oczekiwań i to jest prawda, Kopczyńskiego chciano oddać za byle frytki lub wypożyczyć, ale powiedział że będzie się starał da z siebie wszystko bla bla, trener uwierzył i da mu szansę. Bo po co karać za ambicje. Ale ja sceptycznie podchodzę do tego. Więc ja zakładam że tych 2 i tak nie da rady. Dlatego trener już ściągnął ziomka z Chorwacji i szukają dalej jakiegoś DP. Bo Jozak chce mieć silny środek pola. Gdybiemy dalej. Okazuje się że ściągnięty na obronę Remy kozaczy w środku pola, więc wystawia tam Remy, Moulin, Antal + 2 wahadłowych. Przychodzi czas na zestawienie obrony i jest problem, dlaczego? Dlatego że do tej pory Dąbrowski grał jak gówno, Czerwiński odszedł bo grał jak powyżej. A Astiz to stary mało zwrotny obrońca, który nadrabia doświadczeniem i ustawieniem. Nie wygląda to ciekawie prawda? Więc obrona jest niepewna. Przydały by się nowe opcje. Nowa opcja to Bielik, który może grać zarówno w obronie jak i w pomocy, przy ustawieniu 352 trzeba mieć alternatywy. Przydały by się 2 alternatywy, Bielik<-> Remy. Jak Astiz/ Dąbrowski dawać będzie dupy Bielik wskakuje na obronę, albo Remy, tylko wtedy okazuje się że Kopa z Mąką dają dupy też wtedy..... w środek pola wskakuje Remy albo Bielik. Alternatywy i uniwersalność. Trener potrzebuje opcji zapasowych, żeby nie wylądować z ręką w nocniku jak okaże się że któryś daje dupy i w obronie i w pomocy.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Uchowaj przed tym zrytym beretem i polonistą.

Legionista Awatar Gabro
    Tu jeszcze jeden artykuł mówiący, że Borysiuk jest dostępny ale Legia woli Wszołka.

http://www.westlondonsport.com/qpr/f...wszolek-180118

A jest jakiś artykuł o Żyrze?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A jest jakiś artykuł o Żyrze?
    Właśnie ciekawe co z Żyro, w tym Wolverhapmton poszedł całkowicie w odstawkę, a patrząc na ich plany raczej nie ma żadnych szans wywalczyć sobie miejsce chociażby na ławce. Mógłby wrócić do jakieś Lechii.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Przecież to odgrzewany kotlet.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Luka Capan w Rijece.

Legionista Awatar klinton
    Jodła wypożyczony do Piasta.

Czyli koniec jego przygody z Łazienkowską. Szkoda, bo miałem cichą nadzieję, że nowy sztab będzie w stanie go odbudować.
    A Melanż Trwa...

No to, że koniec było chyba już pewne kiedy Jodła nie wsiadł na pokład samolotu na Florydę.

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Czyli koniec jego przygody z Łazienkowską. Szkoda, bo miałem cichą nadzieję, że nowy sztab będzie w stanie go odbudować.
    Widocznie nie szkoda skoro nie dali rady go odbudować Gość najlepsze ma już za sobą i jego odejście jest moim zdaniem dobrym rozwiązaniem. Poza tym przynajmniej ten ruch wpisuje się w koncepcję "odmładzania składu"
    Według mnie jego największym atutem zawsze była siła fizyczna i umiejętność jej wykorzystania na boisku. Technicznie zawsze był raczej na cienkim poziomie, ale potrafił to nadrabiać zastawianiem piłki, wykorzystywaniem właśnie swojej siły itd. Potrafił się dynamicznie włączyć z drugiej linii, albo dać jakieś fajne prostopadłe podanie. Miał przebłyski bardzo fajnej gry. Techniki wiek nie zabierze, ale aspekty fizyczne to już inna bajka. Jak się nigdy nie miało techniki to na stare lata wiele atutów nie pozostaje...
    Jak był w formie to dawał dużo mimo swoich ograniczeń. W porównaniu do takiego Kopczyńskiego to moim zdaniem Jodła jest Bogiem środka pola.
    Życzę powodzenia i na boisku i na maszynach
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Strudzio
    Samobój z Lechem w finale.
    Gol z Lechem w finale.
    3 asysty z Craksa.
    Asysta z Dundalkiem na 2:0.
    Powodzenia.
    Było więcej ale to chyba taki jego top

Legionista
    Przydałoby się, w formie to był jeden z najlepszych graczy tej ligi, od takiego Kopy był lepszy w każdym aspekcie.

Powodzenia Jodła i dzięki za wszystko!
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Runi
    Trochę to chyba już za długo trwało. Od odejścia Czerczesowa minęło 1,5 roku , trzeci trener , a Jodła jak był bez formy tak jest ciągle.

Nie wiem dlaczego jeszcze niektórzy się łudzą, że Jodła może wrócić do formy. Przecież sami piszecie, że bazuje na fizyczności, a ze względu na wiek, on już nigdy nie wróci do dawnej formy fizycznej.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego jeszcze niektórzy się łudzą, że Jodła może wrócić do formy. Przecież sami piszecie, że bazuje na fizyczności, a ze względu na wiek, on już nigdy nie wróci do dawnej formy fizycznej.
    Nie łudzę się, tylko napisałem. że szkoda. To bardzo dobry grajek, jeden z moich ulubionych na przestrzeni ostatnich lat. Po prostu żal patrzeć, jak rozmienia się na drobne. Tyle.
    A Melanż Trwa...

No ale słuchaj taka kolej rzeczy u zawodowych sportowców. Każdego to czeka prędzej czy później, w zależności właśnie od m.in stylu gry (bazowaniu na technice/fizyczności).
    Jodła miał swój prime jakoś w wieku 28-30 lat i wtedy faktycznie był kozakiem.

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Właśnie ciekawe co z Żyro, w tym Wolverhapmton poszedł całkowicie w odstawkę, a patrząc na ich plany raczej nie ma żadnych szans wywalczyć sobie miejsce chociażby na ławce. Mógłby wrócić do jakieś Lechii.
    Jakiś miesiąc temu były artykuły o tym, że chce go Glasgow Rangers.

Legionista
    Jakub Świerczok w Ludogorecu Razgrad .Moim zdaniem Legia popełniła błąd ,że się o niego nie starała ,ma 25 lat ,czyli jest perspektywiczny i myślę ,że zrobi dużą karierę :/

http://zaglebie.com/Aktualnosci/Pier...zaglebia_n4214

Cytat Zamieszczone przez SZ_E Zobacz posta
    Jakub Świerczok w Ludogorecu Razgrad .Moim zdaniem Legia popełniła błąd ,że się o niego nie starała ,ma 25 lat ,czyli jest perspektywiczny i myślę ,że zrobi dużą karierę :/

Milion euro, nie warto.

Legionista

tjaaa jak ten jebnięty Teodorczyk ... sodogłowie totalne.

Legionista Awatar ZwolSon

Tylko Miodek powiedział, że u nas kontrakt może być 500 tys. euro max, a on u Bułgarów ma więcej...
    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Uprawnienia umieszczania postów