Strona 899 z 998 PierwszyPierwszy ... 399799849889895896897898899900901902903909949 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,941 do 26,970 z 29915

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Tak się teraz ruchy transferowe śledzi

Cytat Zamieszczone przez owca Zobacz posta
    Legia potwierdziła, że chodzi o Remy na TT.

https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...59094478147585
    PR - owo i organizacyjnie okienko zrobione mega, ciekawe jak boisko to zweryfikuje

Wiecie czego nie ma, srania szczęściem Stanowskiego i Weszło nad transferami, nie ma Bogusława, nie ma infosków z klubu, nie ma szpanu na Twitter jaki to on ogarnięty w temacie. I już nie kibicuje Legii i ***** wie. To mnie w gruncie rzeczy cieszy bo gość srał wyżej niż dupę miał.

Liczę na to że Remy da radę, co by nie mówić, w sezonie 15/16 był podstawowym obrońca w Ligue1 w Montpellier, zagrał prawie wszystkie mecze, a jego drużyna dawała radę w środku tabeli.

Miało być około 4 transferów, już jest 4. Będzie więcej czy nie? Ciekawe.

Legionista Awatar LOL3K
    Remy wylądował

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    https://pbs.twimg.com/media/DS3p17dX0AAZSJy.jpg Jest Remy, jest blondyna będzie dobre granie

Legionista Awatar Budyń_70
    Panowie, co Wy tak wciąż z tą boiskową weryfikacją.
    Oczywiście jest pewne ryzyko, że dany zawodnik nie spełni oczekiwań, ale tak po prawdzie, to pod koniec ubiegłej rundy nie było tutaj chyba osoby, która by nie liczyła na porządne wietrzenie szatni oraz od tego wietrzenia/przebudowy nie uzależniała walki o kolejną obronę mistrzostwa…co najmniej.
    Myślę, że przed przerwą zimową i oczekiwanym okienkiem każdy z nas taki obrót sprawy wziąłby w ciemno.
    A tu pojawiają się głosy zwątpienia czy nieuzasadnione zawczasu obawy o poziom sportowy zakontraktowanych zawodników.
    Już w tym głowa Romka, by odpowiednio trafił do głów wybranych przez siebie wzmocnień i by te wzmocnienia okazały się naprawdę wzmocnieniami na miarę naszych, sztabu trenerskiego oraz Prezesa oczekiwań.
    Ja osobiście jestem dobrej myśli i z niecierpliwością oczekuję pierwszego meczu na wiosnę

PS. Tak porządnie wyglądającego, przynajmniej na papierze, okienka dawno u nas nie było i to jest fakt niepodważalny.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Wiecie czego nie ma, srania szczęściem Stanowskiego i Weszło nad transferami, nie ma Bogusława, nie ma infosków z klubu, nie ma szpanu na Twitter jaki to on ogarnięty w temacie. I już nie kibicuje Legii i ***** wie. To mnie w gruncie rzeczy cieszy bo gość srał wyżej niż dupę miał.

Bez kitu, aż o typie zapomniałem, że istnieje, totalna cisza z jego strony w tym okienku. I te ich wspólne szyfry, zagadki, sypanie inicjałami a teraz... A taki był mundry

jedyne co znalazłem to coś takiego z zeszłego roku:
    Krzysztof Stanowski‏
    @K_Stanowski

Legia rozmawia z Bordeaux na temat transferu Michała Pazdana. Cena 1,7 mln euro.

08:05 - 29.12.2017

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Bez kitu, aż o typie zapomniałem, że istnieje, totalna cisza z jego strony w tym okienku. I te ich wspólne szyfry, zagadki, sypanie inicjałami a teraz... A taki był mundry

jedyne co znalazłem to coś takiego z zeszłego roku:
    Piekarski to jego jedyne okno na świat jeśli chodzi o Legię.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Gabro
    Mirallas w Olympiakosie tak wiec Carcela na wylocie.

Legionista Awatar Gabro
    Chyba wyżej od Carceli na liście życzeń stoi Gustavo (Craiova)
    https://twitter.com/bartkovy_01/stat...48241045884928

Legionista Awatar Gabro
    Bardzo dynamiczny piłkarz, gra na obydwu skrzydłach.

https://youtu.be/MiQ0I4NoMEg

Wygląda fajnie i jest w gazie. Biorąc pod uwagę nasze braki na skrzydłach, sensowny transfer się zapowiada. A patrząc na to co się wyprawia, czyli za plotka idą konkrety, może się udać.

Śledzę to forum od kilku lat i założyłem konto specjalnie ze względu na osoby, które ciągle ubolewają nad wiekiem naszych piłkarzy, polecam od 26:10: https://www.youtube.com/watch?v=yyK5RLLobmE

Legionista Awatar wawrzula

Krzysztof Stanowski‏ @K_Stanowski

Tomasz Jodlowiec odchodzi z Legii. Na teraz albo Piast, albo Arka.

Cytat Zamieszczone przez wawrzula Zobacz posta
    Wali szampany na balu mistrzów sportu, zagadał z kimś po kilku głębszych i znowu ma infoski o Legii Warszawa.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Wali szampany na balu mistrzów sportu, zagadał z kimś po kilku głębszych i znowu ma infoski o Legii Warszawa.
    Piekarski

Mioduski jest na balu

Legionista Awatar Bonhart
    Z drugiej strony ile mozna czekac az Jodlowiec odejdzie od tych automatow... Bardzo dobry pilkarz, tyle ze glowa nie nadaza.

Legionista Awatar wawrzula
    Czerwiński również out.

Janekx89 @janekx89

Skoro podana została informacja o odejściu Jodłowca, to można też napisać:
    Stoper Jakub Czerwiński nie poleci z drużyną Legii do USA, wiosną zagra w jednym z klubów Ekstraklasy, ustalane są warunki odejścia.

Legionista
    Czerwiński coraz bliżej wylotu, pewnie Pogoń.

Legionista
    https://twitter.com/Pat_Zakrzewski_/...70644713664514

tak więc Stanowski spóźniony tylko 24h))

Legionista
    Niezłe to nasze sprzątanie noworoczne. Ale co z tym Pazdanem? Na razie zainteresowania chyba brak(poza tym Bordeaux)

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że jeszcze nikogo nie sprzedali to nieźle się Chorwaci bawią za Miodka kasę
    Zawsze mnie zastanawiało takie malkontenckie podejście.
    Jeszcze się dobrze okienko nie rozpoczęło, a Ty juz znasz jego końcowe efekty.

Legionista Awatar Chmielo
    Szczerze to z początku nie wierzyłem w tak radykalne ruchy, ale wygląda na to, że zaczęło się konkretne wietrzenie, co oczywiście cieszy. Emocje jak za najlepszych czasów Championship Managera, gdzie każdy dzień przynosił ruch w interesie.

W końcu koniec trzymania za zasługi, bo ktoś kiedyś tam zagrał kilka dobrych spotkań. Jesteś wystarczająco dobry i dajesz coś zespołowi na już? Zostajesz. W innym wypadku ciao i dziękujemy.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar JTH
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Niezłe to nasze sprzątanie noworoczne. Ale co z tym Pazdanem? Na razie zainteresowania chyba brak(poza tym Bordeaux)
    Pewnie się cały czas przepychają z francuzami o końcową kwotę. Podobno Mioduski nie puści Pazdana za mniej niż 2 mln euroszekli, a Bordeaux daje tylko 1,7 mln. Inną kwestią jest to, że po odejściu Pazdiego i Czerwińskiego zostajemy tylko z Dąbrowskim, Astizem i Remy'm na środku obrony. Chyba, że Jozak chce przesunąć tam Jędzę...

coś tam ćwierkane było że szukają młodego śo jeszcze, może na capana jeszcze się połaszą jak jest do wyjęcia

Legionista Awatar Paramonow
    Ja obstawiam, że Pazdan jednak zostanie - ta saga nigdy się nie skończy... A tak całkiem serio, to myślę, że Michał powinien zostać, ma przed sobą mundial, żadna mocna drużyna go nie chce za porządne pieniądze. Po co szukać wiatru w polu, tu ma dobry kontrakt i pewny plac.

Legionista
    Legia potwierdziła, że chodzi o Remy na TT.

https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...59094478147585
    Te filmiki z transferów to ... mistrzostwo świata. Bardzo mi się podobają.

Legionista Awatar Marcino
    Czerwiński coraz bliżej wylotu, pewnie Pogoń.

Płakać nie będę. Nie ten poziom sportowy.

Piękne jest to, że najważniejsze wzmocnienia zrobiono przed pierwszym obozem, że Jozak ma kłopoty bogactwa i teraz selekcja będzie naprawdę bolesna dla niektórych.

Cytat Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
    Inną kwestią jest to, że po odejściu Pazdiego i Czerwińskiego zostajemy tylko z Dąbrowskim, Astizem i Remy'm na środku obrony. Chyba, że Jozak chce przesunąć tam Jędzę...
    Żyro ma dostać szansę, Jozak widzi w nim potencjał.

Jodłowca szkoda, lubię go i był to jedyny zawodnik z obecnego składu z którym mogłem się identyfikować. Ale niestety Warszawa mu nie służy.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Uprawnienia umieszczania postów