Strona 898 z 991 PierwszyPierwszy ... 398798848888894895896897898899900901902908948 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,911 do 26,940 z 29713

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Paramonow
    Co do Vesovicia to jestem przekonany, że to będzie super grajek: transfer, o który trząsłem się najbardziej od pierwszej plotki. Wg mnie da nam mnóstwo radochy i dwucyfrówkę bramki/asysty w sezonie. Lubię takich zawodników: zadziora, intensywność, dobra technika i bałkański charakter. Dla mnie ogień!
    Antolić - hmmm, jak będzie lepszą wersją Mąki lub grajkiem na miarę Moulina w najlepszej formie to OK, na więcej nie liczę.
    Eduardo to raczej eksperyment - ale wiecie jaka to liga: przychodzi Bask po trzydziestce znikąd i wali worek bramek. Edzio równie dobrze może walnąć tyle samo. Ciekaw jestem ile pokaże zaangażowania, bo na hobby-playerów już się przez ostatnie lata w Legii napatrzyłem i mam dość. Swoją drogą bardzo chętnie poznałbym kulisy tego, jak powstał pomysł zatrudnienia go (Jozak? Kepcija?).
    Ostatnio edytowane przez Paramonow ; 06-01-2018 o 01:28

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że jeszcze nikogo nie sprzedali to nieźle się Chorwaci bawią za Miodka kasę
    To nie są duże sumy. Bardzo przemyślane ruchy, bo sprzedając Pazdana mają sfinansowanych wszystkich nowych i jeszcze zostaje.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar mski
    Włodarczyk na TT donosi ze Moneta wypożyczony na rok do Zagłębia z opcja wykupu. Od poniedziałku.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Swoją drogą bardzo chętnie poznałbym kulisy tego, jak powstał pomysł zatrudnienia go (Jozak? Kepcija?).
    Bardzo możliwe, że wyszło to last minute. Pod koniec grudnia media podały, że Eduardo chce wrócić do Europy i jego usługami zainteresowany jest Rijeka, więc bardzo możliwe, że się podłączyliśmy.

Cytat Zamieszczone przez Marcin5 Zobacz posta
    Łukasz, zastanów się czasem co piszesz.. Naprawdę Dobrze wiesz "kim jest Legia".
    Wiem, kim jest Legia Warszawa, i wiem też, że jako mistrz kraju, jakim jest Polska, rzeczą naturalną wydawałoby się powinni grać uzdolnieni Polacy. Wygląda na to, że tak nie będzie, nie jest to czymś nowym w dzisiejszym futbolu, bo np. taki Inter nie miał żadnego Włocha w 11nasctce i jakoś im tam szło. Osobiście wolałbym, aby był pierwszy schemat, no, ale cóż, jak drugi schemat z obcokrajowcami się sprawdzi to nie mam nic przeciwko.
    LEGIA TO MY
    ACAB!
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar midzi
    Na żadnego topowego piłkarza naszej reprezentacji nas nie stać, a mamy w składzie jeszcze 3 reprezentantów, topowych na swoich pozycjach, czyli Pazdana, Jędrzejczyka i Mączyńskiego. Oczywiście nie pogniewałbym się jakbyśmy tych reprezentantów mieli 5, ale większa szansa, że na wiosnę będzie mieli max 1

Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Na żadnego topowego piłkarza naszej reprezentacji nas nie stać, a mamy w składzie jeszcze 3 reprezentantów, topowych na swoich pozycjach, czyli Pazdana, Jędrzejczyka i Mączyńskiego. Oczywiście nie pogniewałbym się jakbyśmy tych reprezentantów mieli 5, ale większa szansa, że na wiosnę będzie mieli max 1
    +1 niepowoływany nie wiadomo dlaczego, ale bez wątpliwości skillsowo etatowy reprezentant

Legionista Awatar midzi
    Także nie ma co przesadzać z tą ilością rodzimych piłkarzy, gdyż widzimy jaki poziom oni generalnie prezentują. Nas reprezentanci to nie są wyżyny piłkarskiego kunsztu, a jeśli chodzi o poziom zaangażowania to często są niziny niestety.

Jozak dąży do w miarę zrównoważonego podziału na Polaków i stranierich, ale w rundzie wiosennej widać, że jednak stranierich będzie wyraźnie więcej (7-4 prawdopodobnie).

Legionista
    Jak to się mówi.. głową muru nie przebijesz. Panowie, nie ukrywam, że też bardzo bym chciał by młodzi Polacy - perspektywiczni, rozwijali się i grali u nas. Niestety na obecną chwilę takich "nie produkujemy", a gdy takowy pojawia się na naszym podwórku - jego cena jest zaporowa. Nic na to nie poradzimy, oni wolą iść siedzieć na ławkę na zachód niż 1-2 sezony pograć u nas by złapać trochę europejskiej piłki (LM/bardziej LE), a nawet jakby chcieli grać to ich cena będzie za wysoka. Normalne, że jeśli taniej wychodzi kupić doświadczonego ogranego np. Francuza, to lepiej go kupić, a nie płacić nie wiadomo ile tylko dlatego, że ktoś przechodzi z np. Wisły do Legii i jest Polakiem... Każdy musi się z tym pogodzić

Legionista Awatar Raffels
    Jestem ciekaw czy ten Remy to wynik scoutingu, notesu Kepciji czy polecenia menedżera, bo z dotychczasowych transferów (jak dojdzie do skutku) to będzie wyglądać chyba najsłabiej sportowo. Tym bardziej, że na newralgicznej pozycji, zmieniając jednak bardzo solidnego Pazdana. Oby wyszedł z tego drugi Outtara.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jestem ciekaw czy ten Remy to wynik scoutingu, notesu Kepciji czy polecenia menedżera, bo z dotychczasowych transferów (jak dojdzie do skutku) to będzie wyglądać chyba najsłabiej sportowo. Tym bardziej, że na newralgicznej pozycji, zmieniając jednak bardzo solidnego Pazdana. Oby wyszedł z tego drugi Outtara.
    Silni skoczni atletyczni Murzyni zazwyczaj sie u nad sprawdzali na obronie

Ostatnie 2 sezony w L1 43 mecze

Nie powiedziałbym, że wygląda słabo sportowo

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Silni skoczni atletyczni Murzyni zazwyczaj sie u nad sprawdzali na obronie

Ostatnie 2 sezony w L1 43 mecze

Nie powiedziałbym, że wygląda słabo sportowo
    Skoczne zadziorne białasy, typu Pazdan też dają radę. Ale wolał bym na obronie dwóch wysokich silnych Aryjczyków typu Dąbrowski. Ciekawe jak będzie wyglądać środek obrony podejściu Pazdan i dlaczego chcą zostawić Czerwińskiego skoro gość jest cienki jak sik kota.

Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Jeśli prawdą jest, że nie grał, bo nie chciał przedłużyć kontraktu to murzynek wygląda obiecująco. 1,5 sezonu w Ligue 1, w dobrym wieku. Oby tylko był bezkonfliktowy to Moulin będzie miał ziomka i dzięki temu wróci do formy sprzed roku. Same plusy :P
    Chyba jednak było z nim trochę inaczej.
    https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...93785150918656

Legionista Awatar Gabro
    Oficjalny tt zapowiada transfer Francuza

https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...19149529022467

Legionista Awatar Chmielo
    Może w końcu Mulę przestanie stękać i skupi się na grze.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar midzi
    Czyli w 5 dni zamknęliśmy praktycznie całe okienko transferowe. Sprawdziły się grudniowe plotki, gdyż 3 z 4 zawodników anonsowano już kilka tygodni temu. Nieźle.

Teraz dużo zależy od ewentualnych odejść zawodników, bo jak rozumiem Remy za Pazdana wymienią się ligami, ale gdyby odszedł ktoś z trójki Jędrzejczyk, Moulin i Mączyński to przydałby się jeszcze kolejny zawodnik stricte ofensywny.

Czytając komentarza po dokonanych transferach wydaje mi się, że w napadzie będzie grała dwójka Eduardo/Niezgoda, a od sytuacji Sadiku i Chukwu zależy czy będzie jeszcze wzmocnienie w ofensywie.

W pomocy nie spodziewam się już żadnych wzmocnień, gdyż na skrzydłach Hama+Vesovic oraz na zmianę Kucharczyk powinni na ligę wystarczyć, a środek pola chwilowo zapchany (Antolic, Moulin, Mączyński + niepewni Kopczyński i Jodłowiec).

Teraz pytanie jak mocno obetniemy budżet płacowy. Przy założeniu, że Gui i Pazdan odchodzą to zwalniają się dwie konkretne pensje. Odejście Kopczyńskiego i Monety to grosze, ale Sadiku i Chukwu to już konkretne oszczędności. Jakby ta całą szóstka odeszła to wydaje mi się, że będzie jeszcze miejsce w budżecie płacowym na jednego kota.
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 06-01-2018 o 14:13

https://youtu.be/oZlgtV2rUvs

Patrzcie w ogóle na tego murzyna. On nie wygląda na typowego obrońcę, ta ruleta na początku wow, i często się zapędza do przodu. Do tego dobre kopyto. I salta napierdala

A co do składu i liczbie w nim Polaków.. też bym chciał jak każdy, żeby było ich najwięcej, ale nic na siłę. Patrzcie w ogóle, że ciągle się gada, że muszą być rodzimi zawodnicy bo oni wiedzą co to znaczy Legia, że tu trzeba wypruwac żyły etc., ale patrzcie, że jakoś wiele klubów z egzotycznych w Europie miejsc gra czasem całymi tabunami obcokrajowców - murzynów, Brazylijczyków i potrafią zrobić wynik - vide Apoel czy teraz te kazachskie czy azerskie teamy. Jak widać rola tego jest trochę wyolbrzymiana i trzeba po prostu przede wszystkim dobrze grać w piłkę, a jak ktoś jest full profesjonalistą, to żaden lokalny gracz nie musi musi tłumaczyć, że tu trzeba zapierdalać..

Legionista
    Ten Antolić pójdzie w pomocy bardziej do ofensywy, czy do pary z Mulę? Bo jeśli to drugie, to po odejściu Guilherme przydałby się mimo wszystko jakiś ofensywny pomocnik. Znając życie, Radović pewnie będzie niestety wypadał okresowo i zostanie dziura.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista
    A bo z tym Moulinem się pierdoła jak z dzieckiem trzeba było na przykładzie engela i olisadebe mu blondyne z Żoliborza podstawić i by było po problemie ps gdzie ten Remi ??? 15.30 a tu cisza ... chyba ze jak murzyn to na testy od razu do Enklawy pojedzie

Legionista Awatar Chmielo
    Po sezonie kończy się kontrakt Jodłowca, a to też bardzo duża pensja. Dodatkowo odpada Szumski i Jałocha, ale to grosze plus Broź.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar midzi
    Zapomniałem o Berto jeszcze, ale sądzę, że częściowo możemy płacić jego pensję. Nagy to tożsama sytuacja.

PS. Brozia moim zdaniem przedłużą o rok. W końcu najlepszy obrońca rundy.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Ten Antolić pójdzie w pomocy bardziej do ofensywy, czy do pary z Mulę? Bo jeśli to drugie, to po odejściu Guilherme przydałby się mimo wszystko jakiś ofensywny pomocnik. Znając życie, Radović pewnie będzie niestety wypadał okresowo i zostanie dziura.
    Trudne pytanie, ale ja obstawiam, że będzie "8", z zadaniami ofensywnymi/defensywnymi 70/30. Wynika to z tego, że tak kiedyś grał w odróżnieniu od Moulina, czy Mączyńskiego, a także ma chyba trochę większe predyspozycje do kreowania gry od wspomnianej dwójki. Oczywiście jest takie problem, że nie wykręcał on nigdy jakiś świetnych statystyk i kończył zwykle na max 10 bramkach i asystach łącznie, więc to nie jest typowy ofensywny pomocnik jak Radovic, ale bardziej spodziewam się właśnie takie ustawienia Antolica.

Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    PS. Brozia moim zdaniem przedłużą o rok. W końcu najlepszy obrońca rundy.
    Ma dostać wolną rękę w poszukiwaniu klubu.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Ja bardzo niecierpliwie czekam na info o Nagym, bo dalej wiąże z tym graczem duże nadzieje i na pewno fajnie jakby nie trafił na jakiś piłkarski koniec świata (chociaż może tego mu trzeba?)
    To też powód dla którego nie można się chyba ładować mocno w skrzydłowych w tym okienku, bo być może za pół roku dostaniemy dwóch z wielkim potencjałem i wreszcie gotowych do gry (Nagy i Berto) oczywiście to optymistyczny scenariusz, ale w sumie dlaczego nie? Kwestia tylko, żeby trochę dojrzeli i zrozumieli pewne rzeczy, a to czasem przychodzi wraz z wiekiem, więc szansa jest.

Legionista Awatar midzi
    Akurat.

Legionista Awatar Jestem
    Czy wiadomo coś konkretnie o Mehdi Carcela-Gonzalez?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar midzi
    Nic. Kaczka dziennikarska wrzucona w czwartek wieczorem od menadżera Marokańczyka.

Legia i Las Palmas zainteresowane rzekomo. Bez żadnych szczegółów.

Zawodnik znany w różnych imprez międzynarodowych. Szybki, z dobrym pokrętłem w nodze, ale z sezonu na sezon kręci gorsze staty.

Legionista Awatar JTH
    Remy za pół godziny ląduje na Okęciu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
    Remy za pół godziny ląduje na Okęciu.
    Podaj nr lotu

Legionista
    Legia potwierdziła, że chodzi o Remy na TT.

https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...59094478147585

Uprawnienia umieszczania postów