Strona 897 z 993 PierwszyPierwszy ... 397797847887893894895896897898899900901907947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,881 do 26,910 z 29776

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Żartujesz sobie? Paranoja pełna gębą. Spotkali się na polskiej radzie biznesu, cykneli fotkę. Sam bym se z Wałęsa pstryknął fotkę gdybym spotkał. Nie ważne. Niepotrzebnie temat zaczynam.

https://twitter.com/LegiaCWKSpl/stat...74079365947392
    Se cyknij fotke z bolkiem,przybij se z nim piątke i inne se zrób z nim ciekawe tematy.Zastanów sie ,czy te forum to odpowiednie miejsce dla ciebie.
    Nie odpisuj.Poświęć tą chwilę i pomyśl.
    Elo.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Se cyknij fotke z bolkiem,przybij se z nim piątke i inne se zrób z nim ciekawe tematy.Zastanów sie ,czy te forum to odpowiednie miejsce dla ciebie.
    Nie odpisuj.Poświęć tą chwilę i pomyśl.
    Elo.
    Żartujesz sobie, to że bym pstryknął fotkę z wąsaczem jak bym spotkał nie znaczy że jestem po jego stronie, nie znaczy że jestem przeciw tobie, czy walczę o demokrację, wspieram komuchów i inne bzdury. Ogarnij się, nie wszystko jest zero jedynkowe.

Niektórzy mają w dupie wyznawców lewicy i prawicy. A fote bym z nim dla jaj strzelił.

Z forum co najwyżej może mnie.pogonic mod, admin. Na pewno nie jakiś tam Seba, który myśli że jak nie ze mną to przeciw mnie.

Legionista Awatar Stout
    Nie pomyślałeś.
    W sumie nie dziwi.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

dajcie spokój, Miodek jest prezesem i właścicielem klubu piłkarskiego logiczne że na co dzień spotyka się z różnymi agentami

Cytat Zamieszczone przez Anderson Zobacz posta
    dajcie spokój, Miodek jest prezesem i właścicielem klubu piłkarskiego logiczne że na co dzień spotyka się z różnymi agentami
    Mało tego, Vrdoliak został agentem! I pilotował transfer Marko. Kto by pomyślał.

Legionista Awatar crolick
    Wiadomo kto pilotuje transfer tego Francuza? Czyżby Ljubo?

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Wiadomo kto pilotuje transfer tego Francuza? Czyżby Ljubo?
    Nie Ljuboja.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Kabananga? Wolałbym Twumasiego, ale on jeszcze ma niemal 2 lata umowy, i ze 3melony w Ojrach by trzebabyło wydać. Albo i więcej. Astana to nie klub, który się musi wyprzedawać.
    Trafiło mi się jeszcze być na ostatnim spotkaniu Astany poprzedniego sezonu, to Kabananga im tam sam wygrał mecz, zdecydowanie lepszy od Twumasiego. Jednak myślę, że to tylko kaczka dziennikarska, on tam tyle zarabia, że wątpię by miał do nas trafić.

Gintleman Awatar księciuniu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Szkoda, że Darek nie był taki szczodry w lecie. No, ale może się musiała przelać czara goryczy...
    Bo w lecie nie było kasy, teraz jest - proste.
    #teamMioduski

Legionista
    Wygląda na to, że wszyscy kogoś do nas na siłę przymierzają. IMO (+4) to już raczej koniec zakupów do 1 składu. No może jeszcze 1. Więc patrząc na te doniesienia (dublowane pozycje) należy przyjąć że to fejki. No chyba, że idą po bandzie i wymienią większość z podstawy.

Legionista Awatar Antares
    Jak doleci ten Francuz to na ten moment chyba jedynie brakować będzie kogoś na lewą stronę. Teraz czas na transfery z klubu. Pierwsza plotka o Kopczyńskim, którego ponoć Arka chce wypożyczyć z opcją wykupu.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Pierwsza plotka o Kopczyńskim, którego ponoć Arka chce wypożyczyć z opcją wykupu.
    Do tego Piast wyraża zainteresowanie, kluby z I ligi. Generalnie jego poziom się zgłasza.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Ćwirek
    na razie resztę stawki demolujemy,
    co najważniejsze, wszystko jak na razie wygląda "in plus" - oby tak dalej..

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    na razie resztę stawki demolujemy,
    co najważniejsze, wszystko jak na razie wygląda "in plus" - oby tak dalej..
    Nie zapędzajmy się tak, fajnie, że transfery są robione przed pierwszym obozem ale ich jakość wyjdzie w praniu. W lecie pewien klub też demolował transferami.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Do tego Piast wyraża zainteresowanie, kluby z I ligi. Generalnie jego poziom się zgłasza.
    Wypożyczyć do Sandecji, wyrobi się przy Brzyskim

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar rudy

Legionista Awatar Benek
    Biorąc pod uwagę, że jeszcze nikogo nie sprzedali to nieźle się Chorwaci bawią za Miodka kasę
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Jestem pozytywnie zaskoczony transferową otoczką robioną przez nasz kochany Klub. Dawno nie widziałem tak dobrze medialnie prowadzonego okienka w Europie

Legionista
    Żartujesz sobie, to że bym pstryknął fotkę z wąsaczem jak bym spotkał nie znaczy że jestem po jego stronie, nie znaczy że jestem przeciw tobie, czy walczę o demokrację, wspieram komuchów i inne bzdury. Ogarnij się, nie wszystko jest zero jedynkowe.

Niektórzy mają w dupie wyznawców lewicy i prawicy. A fote bym z nim dla jaj strzelił.

Z forum co najwyżej może mnie.pogonic mod, admin. Na pewno nie jakiś tam Seba, który myśli że jak nie ze mną to przeciw mnie.
    Poproś go o numery totka

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że jeszcze nikogo nie sprzedali to nieźle się Chorwaci bawią za Miodka kasę
    Nie przesadzacie z tą kasą?
    Vesovic 400, Antolic 450-500, Eduardo free i raczej jakies grosze za podpis ze względu na wiek, brak gry ostatnio i krótki kontrakt, jutro Remy, który siedzi od roku nie gra we Francji, za pół roku mu się kończy kontrakt - myślę, że Francuzi zadowoleni, że po prostu zejdzie z listy płac i puszczą za grosze bądź nawet za darmo.
    Co za tym idzie my prawdopodobnie na tych 4 grajków nie wydamy tego 1.5 mln budżetu, więc nie wiem co tak sie dziwicie skąd ten hajs. Teraz i tak po tym Remym myślę, ze będzie już przerwa i czekanie aż się sprzeda kilku/wypożyczy i dopiero ktoś może jeszcze przyjdzie.

E: no Kamieniecki potwierdza - Remy za free, więc z naszego budżetu 1,5 mln, z którego wielu się śmiało, jeszcze trochę zostaje.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 05-01-2018 o 22:12

Budżet może i mały, ale po raz pierwszy od dawna transfery już na pierwsze obozy. Dwa każdy z nich wygląda przynajmniej obiecująco ( moje zdanie ) dodatkowo otoczka wokół transferów duży + plus dyrektor sportowy nie idzie na urlop jak trwa okienko

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Vesovic 400, Antolic 450-500, Eduardo free i raczej jakies grosze za podpis ze względu na wiek, brak gry ostatnio i krótki kontrakt, jutro Remy, który siedzi od roku nie gra we Francji, za pół roku mu się kończy kontrakt - myślę, że Francuzi zadowoleni, że po prostu zejdzie z listy płac i puszczą za grosze bądź nawet za darmo.
    Co za tym idzie my prawdopodobnie na tych 4 grajków nie wydamy tego 1.5 mln budżetu, więc nie wiem co tak sie dziwicie skąd ten hajs. Teraz i tak po tym Remym myślę, ze będzie już przerwa i czekanie aż się sprzeda kilku/wypożyczy i dopiero ktoś może jeszcze przyjdzie.

E: no Kamieniecki potwierdza - Remy za free, więc z naszego budżetu 1,5 mln, z którego wielu się śmiało, jeszcze trochę zostaje.
    Eduardo może i grosze za podpis, ale reszta wcale za frytki tutaj nie podpisała. Gruubo ponad pół bańki euro na podpisy pójdzie, jak klepną tego Francuza.

Świetna jest ta oprawa nowych transferów w social media. Darek jest najlepszy, hurra!
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Eduardo może i grosze za podpis, ale reszta wcale za frytki tutaj nie podpisała. Gruubo ponad pół bańki euro na podpisy pójdzie, jak klepną tego Francuza.

Świetna jest ta oprawa nowych transferów w social media. Darek jest najlepszy, hurra!
    Ale w ogóle przypadkiem w fmie opłata za podpis nie szła na koszt budżetu płacowego?

A poważnie to ok, nawet jeśli to w takim razie zamknęli się jakoś w budżecie. Teraz poczekają jak kogoś spuszczą, może Pazdan pójdzie i będzie kasa na kolejne ruchy. Piszę to w kontekście tego, ze niektórzy tak mówią jakbyśmy już jakieś 5 mln euro wydali..

Legionista Awatar matador
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Jestem pozytywnie zaskoczony transferową otoczką robioną przez nasz kochany Klub. Dawno nie widziałem tak dobrze medialnie prowadzonego okienka w Europie
    Zobaczymy jak poradzą sobie na boisku Bo już Lech był Mistrzem letniego okienka,bo szybko podpisywał kontrakty,a okazali się przeciętniakami
    Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Masz rację, z tym że to nie są wszystkie koszta, często jeszcze za podpis bierze piłkarz i swoje za transfer bierze menago. Także można doliczyć jeszcze około 300 tysięcy euro.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez matador Zobacz posta
    Zobaczymy jak poradzą sobie na boisku Bo już Lech był Mistrzem letniego okienka,bo szybko podpisywał kontrakty,a okazali się przeciętniakami
    Dokładnie, na papierze wygląda to bardzo fajnie (a w Lechu nie wyglądało, bo poszli w ilość, nie jakość), ale wszystko i tak zweryfikuje boisko. I tutaj nie martwiłbym się o kwoty transferów tylko o to, że budżet płacowy urósł w tym momencie do kolosalnych jak na naszą ligę rozmiarów. Mam nadzieje, że teraz czystka w składzie pójdzie zgodnie z planem jaki nasz sztab sobie założył.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Masz rację, z tym że to nie są wszystkie koszta, często jeszcze za podpis bierze piłkarz i swoje za transfer bierze menago. Także można doliczyć jeszcze około 300 tysięcy euro.
    A co ma menago wziąć jak to transfery z klubu? W dodatku nie widziałem, żeby przylecieli ze swoimi menagierami. Żaden. Ivica pewnie dostanie cos od nas za Marko.

Legionista Awatar matador
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Dokładnie, na papierze wygląda to bardzo fajnie (a w Lechu nie wyglądało, bo poszli w ilość, nie jakość), ale wszystko i tak zweryfikuje boisko
    Ja mam największe oczekiwania co do Vesovicia Co do reszty to trochę mniejsze,bo trafiają do nas albo długo bez gry,albo po obniżce formy,więc różnie może być.
    Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Uprawnienia umieszczania postów