Strona 869 z 1016 PierwszyPierwszy ... 369769819859865866867868869870871872873879919969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 26,041 do 26,070 z 30453

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A przepraszam bardzo czym oni go kuszą ?
    PLNami
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A przepraszam bardzo czym oni go kuszą ?
    workiem pyr ;-)
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Jeżeli to prawda i pyry go przekonają do gry w Poznaniu to Górnik będzie musieli go sprzedać już teraz.
    Inaczej latem odejdzie za darmo.
    Ja tam nie wiem czy ten Kurzawa to dobry wybór dla nas, tzn. nie zauważyłem nic szczególnego poza tym, że jest nieco powyżej przeciętnej w Górniku. Natomiast fakt, że Górnik z nim nie przedłuża kontraktu oznacza poważny wzrost oczekiwań finansowych menadżera zawodnika, to coś jak u nas z Guim - nie dlatego nie podpisują, że jest kiepski tylko dlatego, że chce dużo, dużo więcej kasy niż jest wart - reasumując niech idzie do Amici, niech mu dadzą taki kontrakt żeby mieli za swoje, tak jak my z Masełkiem
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Ja tam nie wiem czy ten Kurzawa to dobry wybór dla nas, tzn. nie zauważyłem nic szczególnego poza tym, że jest nieco powyżej przeciętnej w Górniku. Natomiast fakt, że Górnik z nim nie przedłuża kontraktu oznacza poważny wzrost oczekiwań finansowych menadżera zawodnika, to coś jak u nas z Guim - nie dlatego nie podpisują, że jest kiepski tylko dlatego, że chce dużo, dużo więcej kasy niż jest wart - reasumując niech idzie do Amici, niech mu dadzą taki kontrakt żeby mieli za swoje, tak jak my z Masełkiem
    Oczywiście najlepiej dalej pozostać przy gwiazdach typu Chukwu, Sadiku Jodla, Kopczyński, Broź czy też Czerwiński. Wszak to wiodące postacie ligowe!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
    Gra Brozia strasznie mnie ostatnio irytuje. Nie wiem, czy istotnie nadaje się na ławkę. Młodszy i lepszy to on już raczej nie będzie. Ma sporo wad, które z uwagi na wiek są niemożliwe, lub bardzo trudne do wyeliminowania. Przedłużanie kontraktów to już wyłącznie kwestia polityki klubu, czy chcemy mieć lojalnych wyrobników (brutalnie prawdziwe), czy młodych zdolnych (pożądane, ale mało realne), czy kolejnych "najemników", którzy pograją i pójdą tam gdzie lepiej płacą. Tak, czy inaczej, Broź nie zachwyca, a nazywanie go najsolidniejszym obrońcą (vide Midzi), tylko dowodzi jak słabą mamy obecnie obronę. Sad, but true.
    Po prostu między bajki możemy sobie wsadzić marzenia o zbudowaniu kadry gdzie byłoby 22 bardzo dobrych jak na naszą ligę zawodników i dwie równe jedenastki. Jeśli jakąś przyszłość Jędza ma mieć w Legii to tylko jako stoper. Zresztą docelowo tak Boguś jego transfer przedstawiał, że przychodzi za Pazdana i razem z Dąbrowskim ma stworzyć świetny duet stoperów. Nawet jakby Jędza wrócił do formy to swoich ograniczeń w ataku nigdy nie przeskoczy. A więc szukać trzeba kogoś do pierwszego składu na tą prawą obronę, a już w tym sezonie mamy na lewej obronie w teorii zmiennika, młodego i perspektywicznego. I chyba Hlouskowi musiałoby nogę urwać, żeby dali mu w lidze zagrać, taki jest z niego pożytek. Mowa oczywiście o Monecie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Gabro
    Szwedzka prasa (Kvällsposten) napisała, że Lasicki odrzucił m.in. naszą ofertę.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Szwedzka prasa (Kvällsposten) napisała, że Lasicki odrzucił m.in. naszą ofertę.
    Chyba Lewicki.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Al Jazeera to stacja finansowana przez Katar, z którą Arabia gdzie latał Miodek, ma napięte stosunki dyplomatyczne, między innymi Arabia zadała zamknięcia tej stacji za promowanie terroryzmu więc słaba nazwa klubu.
    Al-Jazira to mistrz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Grali w Klubowych Mistrzostwach Świata jako gospodarz.

Katarska telewizja to Al Jazeera.

Podobno za Świerczoka jest niska klauzula wykupu (700-750 tysięcy euro). Niby pan piłkarz i przyszły reprezentant Polski na MŚ. Borki i inne takie tak się nim podniecają. Tylko ma lub miał problemy z alkoholem.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Chyba Lewicki.
    Jasne 😁😁

Podobno za Świerczoka jest niska klauzula wykupu (700-750 tysięcy euro). Niby pan piłkarz i przyszły reprezentant Polski na MŚ. Borki i inne takie tak się nim podniecają. Tylko ma lub miał problemy z alkoholem.[/QUOTE]

To i tak dość dużo.Po pierwsze "Pan piłkarz" musi chcieć do nas przyjść, a myślę, że on już po strzeleniu 16 bramek lekko odfrunął i widzi siebie podbijającego boiska bundesligi lub serie A, a po drugie to nie wiem czy na tę chwilę napastnik to priorytet.Mamy ich dwóch i jacy są to wiemy, ale dopiero 6-7 miesięcy w klubie, więc trochę za wcześnie aby ich odstrzelić.

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    To i tak dość dużo.Po pierwsze "Pan piłkarz" musi chcieć do nas przyjść, a myślę, że on już po strzeleniu 16 bramek lekko odfrunął i widzi siebie podbijającego boiska bundesligi lub serie A, a po drugie to nie wiem czy na tę chwilę napastnik to priorytet.Mamy ich dwóch i jacy są to wiemy, ale dopiero 6-7 miesięcy w klubie, więc trochę za wcześnie aby ich odstrzelić.
    750tys euro za trzeciego-czwartego polskiego napastnika, który wali, jak na zawołanie w Lubinie, jeszcze nie skońćzył 25 lat i ma dużą szansę pojechać na MŚ, to dużo? To, że szansa na zaangażowanie go u nas jest niewielka, to inna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez Peer ; 18-12-2017 o 18:20

Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    750tys euro za trzeciego-czwartego polskiego napastnika, który wali, jak na zawołanie w Lubinie, jeszcze nie skońćzył 25 lat i ma dużą szansę pojechać na MŚ, to dużo? To, że szansa na zaangażowanie go u nas jest niewielka, to inna sprawa.
    Już jedną gwiazdę jednej rundy kupiliśmy za porównywalne pieniądze.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Lillo
    Tylko Masłowski to taka szara myszka, a Świerczok ma ego wyjebane na orbitę.

Legionista
    Przecież Masłowski nigdy nie był jakąś gwiazdą rundy, gość zrobił w wieku 24 lat w 26 meczach 4 bramki i 4 asysty (nie liczyłem meczu z Piastem gdzie strzelił 4 bramki) z pozycji ofensywnego pomocnika. Jego transfer do Legii za 800k to jakiś grubszy wałek z udziałem Leśnodorskiego.

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Już jedną gwiazdę jednej rundy kupiliśmy za porównywalne pieniądze.
    Uważasz, że Świerczok to gwiazda jednej rundy? Porównujesz do Masłowskiego?

Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Uważasz, że Świerczok to gwiazda jednej rundy? Porównujesz do Masłowskiego?
    Na pewno nie jest to dobre porównanie, ale fakt faktem gość jest dość specyficzny.Zresztą nie ma co dyskutować bo na razie nie ma tematu.

Alfredo Ortuno https://www.transfermarkt.com/alfred.../spieler/96540 Stał się wolnym zawodnikiem, ciekawe czy ktoś się nim zainteresuje.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Alfredo Ortuno https://www.transfermarkt.com/alfred.../spieler/96540 Stał się wolnym zawodnikiem, ciekawe czy ktoś się nim zainteresuje.
    A to nie ten, którym się podobno Lech interesuje?

Legionista Awatar alfa
    Ostatnio Lewczuk nie gra w Bordeaux i pewnie za niewielkie pieniądze udałoby się go wyciągnąć. Zabezpieczyłby dwie pozycje, a poza tym rozsądny chłopak z głową na karku

Legionista Awatar Strudzio
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Ostatnio Lewczuk nie gra w Bordeaux i pewnie za niewielkie pieniądze udałoby się go wyciągnąć. Zabezpieczyłby dwie pozycje, a poza tym rozsądny chłopak z głową na karku
    To my nie chcieliśmy odmłodzić składu?

A to nie ten, którym się podobno Lech interesuje?
    A myślisz, że skąd by typ wyciągnął jakiegoś anonimowego hiszpana?

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    A myślisz, że skąd by typ wyciągnął jakiegoś anonimowego hiszpana?
    Ten typ wyciągnął tego anonimowego Hiszpana, z najczęściej ostatnio klikanych zawodników na transfermarkt, bo zaciekawiło mnie że są tam wszyscy ci którzy w ostatnich dniach byli łączeni z Legią. Zobaczyłem tego napastnika, poszukałem na Hiszpańskich stronach że nie dawno rozwiązał kontrakt i wydaje się solidny. Stąd wytrzasnąłem, poklikałem z 20 minut na transfermarkt.

Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Według tego tutaj dziwnego newsa, opierającego się na rewelacjach pismaka z Weszłe z twittera, Lewczuk przedłużył kontrakt. https://www.girondins4ever.com/breve...-igor-lewzcuk/

Cytat Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta
    Czytałem już o tym gościu i przewertowałem trochę twittera i stron Szwedzkich. Według tej strony, która opisuje że i Malmo chciało by żeby podpisał nowy kontrakt i Broendby by go chciało i Legia. Piszą tam że nawet był już w Warszawie, ale nie chce iść do Legii. https://www.expressen.se/kvallsposte...ffs-hopp-okar/ Na razie niby nie, ale równie dobrze może chcieć więcej kasy.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta
    Czytaj forum potem wklejaj.

Pod obserwacją
    Czytaj forum potem wklejaj.
    Mówisz, że Twoje wyciągnięte nie wiadomo skąd newsy o Lasickim to wiarygodne źródło?

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez bystrzak Zobacz posta
    Mówisz, że Twoje wyciągnięte nie wiadomo skąd newsy o Lasickim to wiarygodne źródło?
    Czytaj ze zrozumieniem jak taki bystrzak jesteś.

Legionista Awatar grodzisk1
    I krzyż na drogę.
    Piotr Koźmiński‏
    @UEFAComPiotrK
    Obserwowany Obserwujesz @UEFAComPiotrK
    Więcej
    Z legijnych wieści: wszystko wskazuje na to, że Hildeberto zostanie zimą wypożyczony do Anglii, do klubu z niższej ligi.

Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    I krzyż na drogę.
    Może Anglicy poprawią jego przygotowanie fizyczne. Wydawało się, że po meczu w Pucharze Polski Berta dostanie więcej szans na grę.

Rozumiem, że lubimy działać charytatywnie. Odbudowujemy grubasów i po roku puszczamy dalej.

Uprawnienia umieszczania postów