Strona 861 z 1019 PierwszyPierwszy ... 361761811851857858859860861862863864865871911961 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,801 do 25,830 z 30544

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar midzi
    Widziałem Żurkowskiego kilka razy przez 90minut i dwa razy na żywo. Moim zdaniem już teraz ma potencjał bardzo duży, a sufit chyba jeszcze większy.

Z analizy Zachodnego dane InStat:
    http://zachodnydotablicy.blox.pl/201...oxrdquo-w.html

Mecz jak cały sezon w przypadku 20-latka. W końcu sprawdzając jego statystyki (dane InStat po 14. kolejkach) na tle ligowym możemy dostrzec, że Żurkowski jest trzecim najlepiej dryblującym zawodnikiem, piątym z najwyższą liczbą wygranych pojedynków, trzecim pod względem zebranych drugich piłek na połowie przeciwnika, trzynastym najczęściej odbierającym, piętnastym najczęściej strzelającym i najczęściej faulowym zawodnikiem. Mówiąc krótko: wszędzie go pełno.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Dał Ci przykład jednorundowego ( jednosezonowego w perspektywie czasu) wystrzału takim samym jak był Vacek.
    Na dzień dzisiejszy Żurkowski jest bardzo dobry w odbiorze, natomiast słabiutki pod względem podań ( tylko 78% celnych).
    Liczbami szału nie robi ( 2 bramki + 2 asysty). W skrócie fajnie , że pobiega , powalczy , odbierze ale niech się poprawi czysto piłkarsko i utrzyma formę troszkę dłużej niż kilka miesięcy.

Inna sprawa, że na dzień dzisiejszy to nie jest nasza półka finansowa.

słuchaj a nasze ósemki to faktycznie się mogą lepszymi statami G/A pochwalić..

Dwa - serio patrzysz na jego celność podań? Przecież u nas to jest nabijanie miliona podań do najbliższego, często na naszej połowie nawet, a w Górniku to głównie szybkie kontry, czyli podania bezpośrednie do przodu, która albo mają stworzyć bezpośrednie zagrożenie albo przenieść szybko grę do przodu.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez emol Zobacz posta
    słuchaj a nasze ósemki to faktycznie się mogą lepszymi statami G/A pochwalić..

Dwa - serio patrzysz na jego celność podań? Przecież u nas to jest nabijanie miliona podań do najbliższego, często na naszej połowie nawet, a w Górniku to głównie szybkie kontry, czyli podania bezpośrednie do przodu, która albo mają stworzyć bezpośrednie zagrożenie albo przenieść szybko grę do przodu.
    Odniosę się do meczu z Sandecją ( gdzie fakt faktem graliśmy chujowo)
    - Moulin 90 %
    - Mączyński 83 %

Tak, przy jego pozycji patrzę na celność podań. Dodatkowy przechwyty (odbiory) . I tak jak w drugiej klasyfikacji to czołówka ekstraklasy, tak w pierwszej wygląda mizernie.
    I to, że "podobno" gra więcej piłek do przodu nie usprawiedliwia go, że co czwarte podanie jest stratą.
    Po drugie tak jak w artykule wrzuconym poniżej jestem bardzo ciekawy jak taki Żurkowski zaprezentuje się z rywalami, którzy zamurują bramkę.

Legionista Awatar Alek

Legionista Awatar Benek
    Po pierwsze nikt Ci na Forum tego nie potwierdzi Po drugie jakie to ma znaczenie ? Zagłębie też kiedyś ponoć odpaliło Esiena (chyba) a Paulinho grał w ŁKS
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Po pierwsze nikt Ci na Forum tego nie potwierdzi Po drugie jakie to ma znaczenie ? Zagłębie też kiedyś ponoć odpaliło Esiena (chyba) a Paulinho grał w ŁKS
    Z ciekawości pytam.

Nie byłem wtedy jeszcze na forum, a może temat był poruszany.

Legionista Awatar marsu2
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Niecałe cztery lata temu, jeszcze jako piłkarz egipskiego Arab Contractors, był do wzięcia za 75 tys. euro. Taką cenę wynegocjował… polski agent, Rafał Żurowski.

– Zajmowałem się wtedy kilkoma piłkarzami egipskiej młodzieżówki, która przebywała na zgrupowaniu w Portugalii. Wcześniej, oglądąjąc mecze tamtejszej ligi, wpadł mi w oko między innymi Salah. Gość kompletnie nieznany, z żadną reputacją. Jadąc na spotkanie w hotelu poprosiłem moich zawodników, żeby wzięli go ze sobą – mówi nam Żurowski.

Na miejscu to właśnie ten „przybłęda” okazał się najbardziej rozgarnięty. Najbardziej dojrzały mentalnie i przede wszystkim bardzo zdeterminowany do wyjazdu. Niedługo później, podczas mistrzostw świata U-20, za wspomniane 75 tys. został zaproponowany Legii. W dzień, kiedy Egipt grał z Argentyną i gdzie sam Salah wciągał nosem Erika Lamelę.

– Do Polski przyszedłby z pocałowaniem ręki i grałby za 2 tys. euro miesięcznie. Sto procent. Mało tego. Sam dzwonił do prezesa klubu, żeby nie robił problemów z transferem. Być może zaproponował, że w jakiejś tam części, jeśli będzie taka potrzeba, spłaci się sam. Tak podejrzewam. Był bardzo nakręcony na wyjazd.

Problem w tym, że mail z propozycją utonął w morzu innych. Legię, przynajmniej częściowo, trzeba jednak rozgrzeszyć. Dyrektor sportowy podobnych ofert dostaje kilkanaście na dzień, więc, mimo wszystko – bardziej niż niekompetencją – należy nazwać to zwykłym pechem. Fakt, że cena Salaha przez wiele kolejnych miesięcy była tak samo śmieszna. Że Legia miała mnóstwo czasu na podjęcie decyzji, na refleksję. Wystarczył telefon i przelew na frytki. Cóż, było, minęło. Mówi się trudno.

Niecały rok później, już za 2 miliony, trafił do FC Basel.
    http://weszlo.com/2015/03/07/wlochy-...go-na-talerzu/

Legionista
    Moneta w styczniu ma odejść z Legii. Najprawdopodobniej wypożyczenie, ale w grę wchodzi również transfer definitywny.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Moneta w styczniu ma odejść z Legii. Najprawdopodobniej wypożyczenie, ale w grę wchodzi również transfer definitywny.
    Oby.
    Legia to dla niego zdecydowanie zbyt wysokie progi

Za ile my go odkupiliśmy pół roku temu? 100 tyś euro?
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Za ile my go odkupiliśmy pół roku temu? 100 tyś euro?
    Więcej trochę.

Moneta to był od początku totalnie niezrozumiały transfer.

Legionista
    Raczej bym się spodziewał wypożyczenia. Odkąd położyliśmy lagę na niektóre transfery, które potem w innych klubach okazywały się petardami, to w Legii szansę dostaje każdy, a zwłaszcza Ci co na nią nie zasługują.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Raczej bym się spodziewał wypożyczenia. Odkąd położyliśmy lagę na niektóre transfery, które potem w innych klubach okazywały się petardami, to w Legii szansę dostaje każdy, a zwłaszcza Ci co na nią nie zasługują.
    Jakaś duża ilość tych "petard" ? Ktoś konkretniej? Poza 2-3 nazwiskami,które zapewne znajdzie się w każdym klubie.
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 06-12-2017 o 09:28

Legionista
    Lewandowski

Necid

Czerwona kartka
    Mandjeck ze Sparty przymierzany niby, ale oczywiście plotka - bo by musieli na niego wydać cały budżet (minimum - nie wiem jak go w Sparcia oceniają), a def.pom chyba nie jest priorytetem..

Legionista Awatar Jestem
    Legia Warszawa sonduje możliwość sprowadzenia Fedora Černycha z Jagiellonii Białystok.
    Tak się zastanawiam nad sensem takiego kroku niezależnie od wiarygodności informacji ... nie wychodzi mi żadna oczywistość
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Naguto
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Tak się zastanawiam nad sensem takiego kroku niezależnie od wiarygodności informacji ... nie wychodzi mi żadna oczywistość
    To wygląda na dziennikarską kaczkę.
    Legia Legia Warszawa

Mandjeck ze Sparty przymierzany niby, ale oczywiście plotka - bo by musieli na niego wydać cały budżet (minimum - nie wiem jak go w Sparcia oceniają), a def.pom chyba nie jest priorytetem..
    Jak odejdzie Moulin I Jodla to będzie pilną potrzebą.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 08-12-2017 o 14:20

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta

Zauważcie, że ten wymieniany w mediach Chorwat Capan jest niby stoperem Ale w tym sezonie większość meczów grał jako def pomocnik. Nie sądzę więc, żebyśmy chcieli płacić taką kasę za tego Kameruńczyka.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta

przecież odejdą tylko jak my będziemy chcieli.. za Moulina po takiej rundzie nikt nie zaproponuje dobrej kasy, więc tylko w sytuacji gdy sami byśmy się bardzo chcieli go pozbyć mógłby odejść, ale na to się nie zanosi, bo ostatnio zaczął się dogadywać z Romeo.

Legionista Awatar Marcino
    A kto za Gui ?
    Michalak wraca już czy potem ?
    Bieda na skrzydłach. Nagy to nie prędko wróci ...

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    (...)
    (...)
    https://www.legia.net/wiadomosci,714..._do_legii.html

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    A kto za Gui ?
    Bieda na skrzydłach. Nagy to nie prędko wróci ...
    Cernych
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Czerwona kartka
    http://www.sport.pl/mundial/56,15436...l#GR7_A_NR3_MT

Staszewski kolejny, który udaje poinformowanego, a nie ma absolutnie żadnych informacji z Legii.

Hama chce odejść? Tak na pewno, zaczął grać tu wreszcie na miarę możliwości, stał się liderem, ma świetny kontrakt i wróci do skandynawii.. jeszcze może Legia go za darmo odda najlepiej, bo przecież który klubik z tamtego regionu zapłaci konkretny pieniądz za gościa w tym wieku..

Staszewski oszczędź pajacu.

Legionista
    Hama chce odejść? Tak na pewno, zaczął grać tu wreszcie na miarę możliwości, stał się liderem, ma świetny kontrakt i wróci do skandynawii.. jeszcze może Legia go za darmo odda najlepiej, bo przecież który klubik z tamtego regionu zapłaci konkretny pieniądz za gościa w tym wieku..
    Jest zima, więc Hamalainen gra przyzwoicie. Nadejdzie wiosna, a z nią alergia i Hamalainen wróci na swój stały poziom.

Jest zima, więc Hamalainen gra przyzwoicie. Nadejdzie wiosna, a z nią alergia i Hamalainen wróci na swój stały poziom.
    Nie wyolbrzymiajmy roli tej jego alergii, mi się wydaje że to bardziej kwestia wcześniejszego braku zaufania w jego umiejętności. Jozak na niego stawia i Hama gra zauważalnie lepiej. Jeśli uda mu się zachować miejsce w składzie to będzie cieszył nas dobrą grą także na wiosnę.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Czerwona kartka
    No dobra, nawet jeśli masz rację, to czy ma to związek z tym co napisałem i Kasper chce odejść w swoje rejony, rezygnując z super kontraktu w Legii? Przecież to tylko typowy ignorant mógł napisać..

No dobra, nawet jeśli masz rację, to czy ma to związek z tym co napisałem i Kasper chce odejść w swoje rejony, rezygnując z super kontraktu w Legii? Przecież to tylko typowy ignorant mógł napisać..
    A ile on bierze tego kontraktu? Pytam z czystej ciekawości bo nie wiem.

Inna sprawa że dać mu wysoki kontrakt mogłyby tylko kluby ze skandynawskiego topu jak Brondby czy Rosenborg.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 10-12-2017 o 14:22
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

W Lechu wiosenna alergia nie przeszkadzała mu strzelać bramek.
    Janusz z Południowej

Uprawnienia umieszczania postów