Strona 851 z 974 PierwszyPierwszy ... 351751801841847848849850851852853854855861901951 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 25,501 do 25,530 z 29201

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar uho
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta

Najpierw info, że super zawodnik, ale nie dogadali się co do kontraktu i już zmiana wersji.
    To tylko kolejny przykład na to, że ci "dziennikarze" piszący o Legii to w większości przypadków gówno wiedzą.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez uho Zobacz posta
    To tylko kolejny przykład na to, że ci "dziennikarze" piszący o Legii to w większości przypadków gówno wiedzą.
    Ale to były słowa naszego człowieka.

- Sulley Muniru naprawdę super wypadł na testach. Popełnił bardzo mało błędów. Jest dobry zarówno na pozycji defensywnego, jak i ofensywnego pomocnika, no i potrafi długimi podaniami obsługiwać napastników. Zanim wyszedłem ze swojego biura w piątek (13 października), rozpoczęliśmy negocjacje z nim. Mam nadzieję, że pozyskamy go w ciągu najbliższych paru dni - powiedział Radosław Kucharski w rozmowie z ghańską gazetą "Daily Graphic"
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Antares
    Konkretów nie znamy, może nie chciał kontraktu do końca sezonu + opcja przedłużenia, tylko od razu jakiś dłuższy. Jeden Chukwu do odbudowy do 31.12.2020 roku nam wystarczy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Konkretów nie znamy, może nie chciał kontraktu do końca sezonu + opcja przedłużenia, tylko od razu jakiś dłuższy. Jeden Chukwu do odbudowy do 31.12.2020 roku nam wystarczy.
    Chciał trzyletni, Legia uparła się na maksymalnie 1,5 roczny.

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Chciał trzyletni, Legia uparła się na maksymalnie 1,5 roczny.
    I o to się rozbiło, a żeby nie wyszło, że Legia = amatorka to wymyślili coś o "niepasującym profilu". Jozak bardzo chciał tego zawodnika, ale Mioduski chciał podpisać "trzeźwe" warunki.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

I o to się rozbiło, a żeby nie wyszło, że Legia = amatorka to wymyślili coś o "niepasującym profilu". Jozak bardzo chciał tego zawodnika, ale Mioduski chciał podpisać "trzeźwe" warunki.
    Znowu wyjdę na klakiera Mioduskiego, ale chyba już wystarczy takich długich kontraktów dla "niewiadomych", a i za podpis też konkretne pieniądze miały pójść.

Znowu wyjdę na klakiera Mioduskiego, ale chyba już wystarczy takich długich kontraktów dla "niewiadomych", a i za podpis też konkretne pieniądze miały pójść.
    Ale ja nie mówię, że to złe rozwiązanie. Jak dla mnie bardzo dobre.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Ja widzę główny problem w jego narodowości.

Legionista Awatar Antares
    Chociaż w klubie też dziwne podejście. To chyba przed testami już powinno być ustalone, że przyjeżdża na testy, ale niech nie liczy od razu na długi kontrakt. Raz, że jest nauczka z Chukwu, dwa, że koleś po wyrzucenie z poprzedniego klubu od pół roku nie może nowego pracodawcy znaleźć. Potem jeszcze chwalenie go po treningach, a teraz Legia rezygnuje z Muniru. Trochę to niepoważne aczkolwiek lepiej tak niż brać kolejnego kota w worku z długim i dobrym kontraktem.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Jednego kozojebcę mniej, a tu jakiś dramat Szekspira odchodzą. Dramat to byłby jakby ramadan przyszedł i pół drużyny jadło tylko po zachodzie słońca. I tak już jest o jednego za dużo.

Kuwra, szanujmy się, tu jest Legia Warszawa, a nie kalifat paryski.
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Cytat Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Jednego kozojebcę mniej, a tu jakiś dramat Szekspira odchodzą. Dramat to byłby jakby ramadan przyszedł i pół drużyny jadło tylko po zachodzie słońca. I tak już jest o jednego za dużo.

Weź już nie przesadzaj. Nieważne jakiej jest narodowości, ważne jak gra. To nie talib z ISIS. Poza tym 2 to nie pół drużyny. Na murawie nie będzie się wysadzał.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar beka

pomijając istotę problemu to gdzieś są jego deklaracje religijne? Chodzi mi o to skąd się ten ramadan wziął biorąc pod uwagę, że dominującą religią w Ghanie jest chrześcijaństwo.

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    pomijając istotę problemu to gdzieś są jego deklaracje religijne? Chodzi mi o to skąd się ten ramadan wziął biorąc pod uwagę, że dominującą religią w Ghanie jest chrześcijaństwo.
    Bo 1/5 wyznaje tam islam. Z resztą zobacz jego instagram... Obnosi się z tym bardzo mocno.

Salam alejkum!

Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Weź już nie przesadzaj. Nieważne jakiej jest narodowości, ważne jak gra. To nie talib z ISIS. Poza tym 2 to nie pół drużyny. Na murawie nie będzie się wysadzał.
    Skoro nie przeszkadza Ci jeden ani dwóch, to ilu będzie przeszkadzać? Trzech? Pięciu? Jedyna ostra granica to ON/OFF, czyli "żaden" lub "choć jeden". To moja opinia, z którą oczywiście nie musisz się zgadzać. Ja bym wolał, aby tylko chłopaki z Targówka lub Żoliborza grali, ale się nie da, bo <baczność>Akademia Legii</spocznij> to jakaś szkółka dla bogatych, a nie dla pasjonatów.

Nidal Hasan, psychiatra z US Army, też nie był talibem. Przynajmniej do 5 listopada 2009 r.

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Przecież Sulejman i Ali to takie tradycyjne imiona chrześcijańskie...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar WhiteWarrior
    Jak kilka miesięcy temu cała drużyna opierała się o grę murzyna to wam nie przeszkadzało.

Skoro nie przeszkadza Ci jeden ani dwóch, to ilu będzie przeszkadzać? Trzech? Pięciu? Jedyna ostra granica to ON/OFF, czyli "żaden" lub "choć jeden". To moja opinia, z którą oczywiście nie musisz się zgadzać. Ja bym wolał, aby tylko chłopaki z Targówka lub Żoliborza grali, ale się nie da, bo <baczność>Akademia Legii</spocznij> to jakaś szkółka dla bogatych, a nie dla pasjonatów.

Nidal Hasan, psychiatra z US Army, też nie był talibem. Przynajmniej do 5 listopada 2009 r.

Przecież Sulejman i Ali to takie tradycyjne imiona chrześcijańskie...
    A ja bym wolał, żeby w Legii grali dobry piłkarze. Problemu można doszukiwać gdyby zaczęli tworzyć po 30 procent kadry meczowej. 2 na 25 to nie byłby problem.
    Janusz z Południowej

Cytat Zamieszczone przez WhiteWarrior Zobacz posta
    Jak kilka miesięcy temu cała drużyna opierała się o grę murzyna to wam nie przeszkadzało.
    Ten Murzyn miał imię od "Quo Vadis Domine". Henryk Sienkiewicz, Polska. I mi nie przeszkadzał, bo mimo koloru skóry był z mojego kręgu kulturowego. Islam natomiast uważam za zagrożenie na tyle poważne, że pełzająca propaganda w stylu "zobaczcie, Legia ma muzułmanina i bomby nie wybuchają, ten islam jest w sumie okay" mnie mierzi, nawet jeśli nie jest celowa. Nie przekonuję nikogo, wyrażam swoje zdanie. Wolno mi?
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar beka
    typ z korzeniami z Ghany, urodzony w Belgii, czyli chyba największej patologii muslimów w Europie jest ok. Gratuluję konsekwencji

Ale wiesz coś na jego temat, czy tak sobie rzucasz fakty bez związku?
    Poczytaj np. to: http://www.xtheline.co.uk/norwich-ci...vadis-odjidja/

Mój krąg kulturowy, to nie kalifat belgijski ani Albania, mimo że leżą w Europie. Krąg kulturowy to nie miejsce, tylko cywilizacja. Chrześcijańska. EOT
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar b.
    Eyequeue - 1916% poparcia.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Marcino
    Jeszcze się Miodek wszystkich wrzodów nie pozbył, sam też przyklasnął na kilku nowych ("Passat", "Alban"), więc musi pilnować się z tym co robi, bo za chwilę się okaże, że zbędnych ogniw jest więcej niż za kadencji BL ...
    Nic na siłę. Kasa w klubie też musi się zgadzać, chyba że mamy za rok "grać o spadek"

Ale wiesz coś na jego temat, czy tak sobie rzucasz fakty bez związku?
    Poczytaj np. to: http://www.xtheline.co.uk/norwich-ci...vadis-odjidja/

Mój krąg kulturowy, to nie kalifat belgijski ani Albania, mimo że leżą w Europie. Krąg kulturowy to nie miejsce, tylko cywilizacja. Chrześcijańska. EOT
    Czyli, czarny chrześcijanin może być, tak?

Legionista Awatar Tomereek
    Czyli, czarny chrześcijanin może być, tak?
    Dla ludzi ograniczonych umysłowo można przyjąć takie uproszczenie.

Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Dla ludzi ograniczonych umysłowo można przyjąć takie uproszczenie.
    A to nie będzie KODziarskie?

Ograniczenie umysłowe z całą pewnością będzie typowo KODziarskie...
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Ograniczenie umysłowe z całą pewnością będzie typowo KODziarskie...
    Dzięki za obszerne wyjaśnienia

Legionista Awatar Adin
    Piotr Koźmiński‏ @UEFAComPiotrK 1 godz.1 godzinę temu
    Więcej
    Pytaliście, więc odpowiadam: Rozmowy Legii z Guilherme trwają, ale porozumienia jeszcze nie ma, rozbieżności finansowe spore...
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Ot i logika naszych władz: dają pół miliona kontraktu parodyście z Nigerii, a z dobrym zawodnikiem targują się do upadłego, aż da sobie spokój i odejdzie do innego klubu. Brawo!
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    Ot i logika naszych władz: dają pół miliona kontraktu parodyście z Nigerii, a z dobrym zawodnikiem targują się do upadłego, aż da sobie spokój i odejdzie do innego klubu. Brawo!
    Bo wtedy było z czego dać, teraz za bardzo nie ma.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Sadiku Zobacz posta
    Hmmm a może dlatego, że kto inny negocjuje?

Uprawnienia umieszczania postów