Strona 804 z 974 PierwszyPierwszy ... 304704754794800801802803804805806807808814854904 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 24,091 do 24,120 z 29201

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    zimna głowa.
    Przecież ten koleś ma coś z deklem i pół roku praktycznie nie grał. Drugi Manu.

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
    http://www.cittadellaspezia.com/La-S...ia-237927.aspx - tutaj piszą,że blisko Legii jest środkowy obrońca Niko Datković (przymierzany do nas dwa lata temu).Wydaje się jednak,że to farmazon gdyż kilka dni temu poznańska prasa pisała,że ma trafić do Lecha (Bjelica trenował go we Włoszech).A wrzutka o Legii pewnie poszła z kręgów Lecha,żeby potem podniecać się jak to "wygrali walkę o kolejnego zawodnika z Legią"
    Może coś jest na rzeczy, w oparciu o "tłiterowe njusy" Pazdek już "na walizkach".

Legionista Awatar marsu2
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Może coś jest na rzeczy, w oparciu o "tłiterowe njusy" Pazdek już "na walizkach".
    Portugalczyk chyba na prawą obronę przychodzi,to Jędza pewnie pójdzie na środek.

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
    Portugalczyk chyba na prawą obronę przychodzi,to Jędza pewnie pójdzie na środek.
    Opcja zdecydowanie na plus. Pazdan myślami już od dłuższego czasu krąży gdzie indziej, stąd sporo prostych błędów, jak np. w superpucharze.

Legionista Awatar MarioWOLF
    U Hildeberto widać, że nie jest ułomkiem. Silnych fizycznie graczy nie mamy za dużo.
    Zdecydowanie powinien być szykowany na prawą obronę, a Jędza do środka.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Opcja zdecydowanie na plus. Pazdan myślami już od dłuższego czasu krąży gdzie indziej, stąd sporo prostych błędów, jak np. w superpucharze.
    Pazdek zawsze idzie na raz. Ma dobre wyczucie i zazwyczaj wygrywa pojedynek, ale czasem się machnie.

Po filmiku widać, że dobry kot z tego gościa. Może być ciekawie.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
    Taki Manu wersja 5.1!😁

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
    Według internetów to juz nie Manu, bo wpadł pod kosiarkę i teraz taki bardziej Ronaldo

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar beka
    Dobry wariat
    jest szansa, że wreszcie zamiast stykania się klatami przy spięciu ktoś z drużyny podejdzie i przyjebie

Jak ktoś się dziwi, czemu Vadis odszedł z Legii dla stosunkowo niewielkiej podwyżki, to poza wyższym kontraktem i oczywistym awansem sportowym (Grecy znajdują się od nas wyżej w rankingu klubowym) niech spojrzy na aspekt jakości życia. Grecja, morze, klimat i takie miasto:
    Wedlug doniesień Olympiakos mu dał 1,3 mln EUR netto gdy Legia ok 1 mln EUR, ale już brutto. W zależności od umów przecież to się robi lekko pół miliona różnicy.

Legionista Awatar trt
    Cytat Zamieszczone przez Niko Zobacz posta

Otwieram dyskusję.
    Myślę, że jednym z istotnych czynników zachowania obcokrajowców grających u nas mogą być takie aspekty jak: komfort życia rodziny (wiadomo, że małżonki wolą smażyć pośladki na szerokiej piaszczystej plaży zamiast popijać barszczem pierogi w Arkadii), bliskość krótkiego wypadu wypoczynkowego, znajomi ludzie w klubie (piłkarze, trener, sztab) którzy zwiększają szansę na dobre samopoczucie i regularne występy.

Jeśli te kryteria jednak nie są spełnione to jedyną osłodą na brak takich warunków może być dodatkowa kasa

Weźmy pod uwagę, że WAGs z reguły jeżdżą za piłkarzami i coś muszą tu robić. Jak jest im źle/nudno albo myślą sobie, że może w takiej słonecznej Grecji byłoby przyjemniej to ma to wpływ na nastawienie piłkarza i jego wybory.

A na koniec i tak hajs musi się zgadzać

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    jest szansa, że wreszcie zamiast stykania się klatami przy spięciu ktoś z drużyny podejdzie i przyjebie

Wedlug doniesień Olympiakos mu dał 1,3 mln EUR netto gdy Legia ok 1 mln EUR, ale już brutto. W zależności od umów przecież to się robi lekko pół miliona różnicy.
    U nas zawsze dobre pieniądze zarabiało się z premii. Za tytuł, grupę europejskich pucharów, za wygrane mecze...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    portugalski kot widziany na żywo

Iza Koprowiak‏ @IzaKoprowiak 1 godz.1 godzinę temu
    Więcej
    Pereira już po badaniach,ale spotkałam w Enel Sporcie Radovicia. Liczy, że na rewanż z Finami będzie gotowy #Legia
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Przez ostanie Kilka lat przez klub przewinęli się Ljuboja, Nikolić, Orlando Sa i Vadis. Cały czas w składzie jest Rado, Nagy, Moulin, Jędza czy Kuchy*. W zasadzie od dawna nie było sezonu, w którym graliśmy bez lidera ciągnącego zespół za uszy, kogoś kto wyróżnia się ponad przeciętnie na tle tej ligi.

Niestety, każdy z naszych super strzałów miał jakiś feler - Ljuboja był gwiazdorem i lubił "enklawę, Nikolić miał problemy z mocniejszymi drużynami, Orlando - gwiazdor - i "dobry duch w szatni" a Vadis był na zakręcie, po ciężkiej kontuzji i mcDonaldzie - do tego trapiony rodzinnymi problemami.

Po drodze byli Nacho Novo (mokry sen Skorży), Ismael Blanco (król strzelców ligi greckiej?), Marko Suler(reprezentant Słowenii), Helio Pinto (etatowy gracz APOEL)...

To, że od kilku lat radzimy sobie świetnie na krajowym podwórku i RAZ na dwie dekady zagraliśmy w grupie LM jeszcze nie oznacza, że jesteśmy atrakcyjni finansowo/ ligowo/ pucharowo dla porządnych graczy.

Mioduski dostał kasiore za VOO, teraz nie ma wymówki o pustej kasie - czy upolują kolejnego Ljuboję/Nikolicia/Vadisa pod koniec okienka to się dopiero okaże.

Miejmy nadzieję że MąkaTSW i Moneta to tylko zasłona dymna i oszczędzanie przed jakimś naprawdę dobrym transferem. Mioduski lubi PR i lubi blask fleszy - myślę że zrobi dużo aby zrobić sobie fotkę z jakimś kozakiem na prezentacji przed dziennikarzami i powie - Patrzcie, to ja, nie Boguś, zakontraktowałem taaaaakiego kocura!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez nowyUrlean Zobacz posta
    Przecież ten koleś ma coś z deklem i pół roku praktycznie nie grał. Drugi Manu.
    albo drugi Vadis - on też nie grał

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jak to nic!? A na takie "fakty" to co powiesz?
    Weź idź mi z nim w pizdu.
    A jak dla mnie (i wg moich informatorów którzy czasem mają racje) nie ma żadnej oferty na Pazdana więc on może mieć sobie mandżur spakowany.

Równie dobrze mogę napisać: Gui siedzi na walizkach... odejdzie albo nie odejdzie w tym okienku.
    Kumaty infosek?
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Weź idź mi z nim w pizdu.

Kumaty infosek?
    Kumaty infosek zapowiadał napastnika w poniedziałek
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Kumaty infosek zapowiadał napastnika w poniedziałek
    On w sensie tak?

Informator za 5groszy.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Legionista Awatar Niko
    w kosmos
    Ostatnio edytowane przez Niko ; 10-07-2017 o 13:48

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jak ktoś się dziwi, czemu Vadis odszedł z Legii dla stosunkowo niewielkiej podwyżki, to poza wyższym kontraktem i oczywistym awansem sportowym (Grecy znajdują się od nas wyżej w rankingu klubowym) niech spojrzy na aspekt jakości życia. Grecja, morze, klimat i takie miasto:

A co do tego murzynka z Championship. Orlando Sa miał problemy w Fulham, zaś Vadis nie znajdował się w planach trenera Norwich. Każdy z nich był gwiazdą na szczeblu Ekstraklasy.
    Cytat Zamieszczone przez trt Zobacz posta
    Myślę, że jednym z istotnych czynników zachowania obcokrajowców grających u nas mogą być takie aspekty jak: komfort życia rodziny (wiadomo, że małżonki wolą smażyć pośladki na szerokiej piaszczystej plaży zamiast popijać barszczem pierogi w Arkadii), bliskość krótkiego wypadu wypoczynkowego, znajomi ludzie w klubie (piłkarze, trener, sztab) którzy zwiększają szansę na dobre samopoczucie i regularne występy.

Jeśli te kryteria jednak nie są spełnione to jedyną osłodą na brak takich warunków może być dodatkowa kasa

Weźmy pod uwagę, że WAGs z reguły jeżdżą za piłkarzami i coś muszą tu robić. Jak jest im źle/nudno albo myślą sobie, że może w takiej słonecznej Grecji byłoby przyjemniej to ma to wpływ na nastawienie piłkarza i jego wybory.

A na koniec i tak hajs musi się zgadzać
    Dobra, panowie, bo ja o jednym, a wy o drugim.

Ja nie potrzebuję analizy pt "Dlaczego piłkarz woli grać w nadmorskim miasteczku słonecznej Grecji za 1,5 mln euro albo w drugiej lidze angielskiej mając co mecz 30+ tys. widzów i tygodniówkę na 60 tys. szterlingów niż w zimowej Warszawie za 0,7 mln euro jeżdżąc siedem razy w roku na chorzowską Cichą i przez zimę biegając wokół skutego lodem kanałku".

Ja prosiłem o wytłumaczenie zjawiska pt "Dlaczego przez ostatnie pół roku z Warszawy i pięknego stadionu i drużyny UEFA Champions League i drużyny, która potroiła budżet, i drużyny, która przez następne 5 sezonów zdobędzie 4 mistrzostwa, i która raz zagra w UEFA Champions League a 4 razy w UEFA Europa League, uciekło nam trzech kotów opłacanych na poziomie 0,5-1,0 mln euro błagając o wywiezienie z Warszawy byle dalej, podczas gdy wcześniej zbliżonej jakości grajki spokojnie czekały na swój moment i to w drużynie bez większych perspektyw i z gażą na poziomie 30-40 proc. tego, co bohaterowie naszego odcinka".

Co się stało, że wcześniej taki Kuciak, Jodłowiec na szczycie, Astiz, Radovic, Choto, Dossa Junior, Borysiuk, Jędrzejczyk, Mucha, Roger, Rybus czy jakiś Fabiański potrafili odejść w normalnym stylu (gram dobrze -> przychodzi oferta do klubu -> siadam do rozmów -> podpisuję umowę -> odchodzę), a tych trzech ananasów wsiadało do każdego samolotu wylatującego z Okęcia z pokrętnym procesem myślowym (odchodzę -> podpisuję umowę -> odchodzę -> informuję klub -> nie siadam do rozmów -> wyjeżdżam -> oferta do klubu).

Moja teoria jest taka, że być może prezes Leśnodorski zawarł z nimi, albo ich menago, pewne "gentleman's agreement", które - w momencie gdy było jasno, że za chwilę BL będzie miał w Klubie tyle do powiedzenia, co zarządca Hali Sportowej "Torwar" - sprawiły, że to, co jest napisane na papierze okazało się skrajnie niekorzystne dla zawodnika.

Legionista
    Wychodzi,że tego napadziora szybko nie będzie ,ale zasadzili parol na tego ormianina ,tylko właśnie jak oni chcą wykombinować z kontraktem,jak gość tam 2 bańki dolców zarabia ...,dla mnie jak przyjdzie ten napastnik to nie za szybko.Jeżeli chodzi o Pazdana to niech najpierw będą oferty,a narazie jak coś się pojawiło to niezbyt ciekawego.Jak dla mnie jak on jest inteligentny to powinien przekalkulować,że jak na MŚ się pokaże to może znowu dostać jakąś ofertę życia,a tak jak odejdzie nawet do średniaka bundesligi to pytanie czy będzie pierwszym obrońcą,bo jak ławka to może skończyć jak Krychowiak teraz w reprezentacji,że jest ale pierwszym wyborem ostatnio był Linetty i Mączyński.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    On w sensie tak?

Informator za 5groszy.
    Tak naprawdę, to chyba Szczygielski podał to info jako pierwszy, a ten tylko przepisał:

Samuel Szczygielski‏ @SamSzczygielski
    Jeśli lot nie zostanie odwołany i nie zdarzy się nic a'la Vadis, to w poniedziałek do Warszawy przyleci nowy napastnik Legii.
    00:23 - 8.07.2017

Kuba‏ @Kubaa1916
    Poniedziałek będzie wielki.
    #napastnik
    00:25 - 8.07.2017

Legionisci.com Awatar Woytek
    Ja prosiłem o wytłumaczenie zjawiska pt "Dlaczego przez ostatnie pół roku z Warszawy i pięknego stadionu i drużyny UEFA Champions League i drużyny, która potroiła budżet, i drużyny, która przez następne 5 sezonów zdobędzie 4 mistrzostwa, i która raz zagra w UEFA Champions League a 4 razy w UEFA Europa League, uciekło nam trzech kotów opłacanych na poziomie 0,5-1,0 mln euro błagając o wywiezienie z Warszawy byle dalej, podczas gdy wcześniej zbliżonej jakości grajki spokojnie czekały na swój moment i to w drużynie bez większych perspektyw i z gażą na poziomie 30-40 proc. tego, co bohaterowie naszego odcinka".
    Sam napisałeś odpowiedź: bo byli kotami, bo zarabiali 0,5 mln euro. Poszli zarabiać 2-3 razy więcej niż w Legii. W przypadku Nikolicia - zdobył wszystko co możliwe i odwlekł wyjazd o pół roku (wcale nie skorzystał z pierwszej lepszej oferty). Jak pokazuje życie, świetnym ruchem był transfer do Legii i doskonały ruchem transfer do MLS.

Z Vadisem też sprawa banalnie prosta - miał umówione odejście po roku i odszedł. Co tu więcej drążyć? Proste jak konstrukcja cepa.

Jedyną lekką niewiadomą jest Prijo, ale tu zakładam prosty scenariusz - chciał dużej podwyżki po odejściu "Niko". Nie było komu jej dać w momencie sporu właścicielskiego lub nie było mocy by sprowadzić go do parteru.

A co z tymi co czekali na swój moment i zarabiali mniej? Ich problem.

A jeżeli nawet były to "gentleman's agreement", to zajebiście że BL potrafił to tak ogarniać, bo dało to WYNIKI. Wcześniej co najwyżej sprowadzaliśmy zaciągi truskawkowe.

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    i oczywistym awansem sportowym (Grecy znajdują się od nas wyżej w rankingu klubowym) niech spojrzy na aspekt jakości życia.
    Jednak ranking to chyba nie wszystko zważywszy co się w tej Grecji od kilku sezonów wyrabia (twierdzę, że poza tym w niczym lidze greckiej nie ustępujemy - oczywiście Olimpiakos gra w innej lidze ) i za moment ten ranking będzie leciał w dół....fakt jakość życia w na południu jest o wiele przyjemniejszy (pogoda, żarcie, ogólnie pojęty komfort)
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar (L)ukasz
    Dobra, panowie, bo ja o jednym, a wy o drugim.

Ja nie potrzebuję analizy pt "Dlaczego piłkarz woli grać w nadmorskim miasteczku słonecznej Grecji za 1,5 mln euro albo w drugiej lidze angielskiej mając co mecz 30+ tys. widzów i tygodniówkę na 60 tys. szterlingów niż w zimowej Warszawie za 0,7 mln euro jeżdżąc siedem razy w roku na chorzowską Cichą i przez zimę biegając wokół skutego lodem kanałku".

Co się stało, że wcześniej taki Kuciak, Jodłowiec na szczycie, Astiz, Radovic, Choto, Dossa Junior, Borysiuk, Jędrzejczyk, Mucha, Roger, Rybus czy jakiś Fabiański potrafili odejść w normalnym stylu (gram dobrze -> przychodzi oferta do klubu -> siadam do rozmów -> podpisuję umowę -> odchodzę), a tych trzech ananasów wsiadało do każdego samolotu wylatującego z Okęcia z pokrętnym procesem myślowym (odchodzę -> podpisuję umowę -> odchodzę -> informuję klub -> nie siadam do rozmów -> wyjeżdżam -> oferta do klubu).

Moja teoria jest taka, że być może prezes Leśnodorski zawarł z nimi, albo ich menago, pewne "gentleman's agreement", które - w momencie gdy było jasno, że za chwilę BL będzie miał w Klubie tyle do powiedzenia, co zarządca Hali Sportowej "Torwar" - sprawiły, że to, co jest napisane na papierze okazało się skrajnie niekorzystne dla zawodnika.
    W wywiadach Leśnodorski podkreślał, że nikogo na siłę nie będzie trzymał i to była jedyna szansa, żeby ściągnąć piłkarzy typu Prijovic, Nikolic, Duda, Nagy itd.. To była polityka transferowa klubu zdefiniowana przez Żewłakowa, Ebebenge i Leśnodorskiego.
    Dlaczego piłkarze odchodzą pomimo takiego wspaniałego roku?
    A jaka jest szansa, że ci piłkarze i zespół powtórzą wynik z zeszłego roku? Mówimy o zespole, który od 18 lat nie awansował do LM i nigdy nie zaszedł daleko w pucharze UEFA. Ci piłkarze przychodzili w innym realiach, rozmawiali z innymi ludźmi. Hasniego, Leśnodorskiego i Ebebenge w klubie już nie ma. Ci piłkarze mieli najlepsze wyniki i formę w karierze i ofert mieli sporo więcej.
    Co więcej, każdy by zamienił Warszawę na Ateny.

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukasz Zobacz posta
    Co więcej, każdy by zamienił Warszawę na Ateny.
    Ateny to teraz raczej średni adres do gry w piłkę na wysokim poziomie i nie płacą tam lepiej niż w Legii

Legionista Awatar tomeck3145
    ^^

No jednak płacą lepiej. Pireus to część aglomeracji ateńskiej, jak się okazuje Odidja dostanie tam zdecydowanie więcej niż w Warszawie.

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
    ^^

No jednak płacą lepiej. Pireus to część aglomeracji ateńskiej, jak się okazuje Odidja dostanie tam zdecydowanie więcej niż w Warszawie.
    Pisałem, że Olimpiakos gra w "innej lidze" niż reszta zespołów w Grecji

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    A jeżeli nawet były to "gentleman's agreement", to zajebiście że BL potrafił to tak ogarniać, bo dało to WYNIKI. Wcześniej co najwyżej sprowadzaliśmy zaciągi truskawkowe.
    No zajebiście, tylko niech to będą oferty satysfakcjonujące zarówno klub jak również zawodnika, a nie tak, że połowie sezonu dwóch naszych napastników wybiera sobie, gdzie i za ile chcą iść, odchodzą, natomiast my jesteśmy zmuszeni grać do końca sezonu z kontuzjowanym Radovićem w ataku. To jest jakiś ewenement.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Niko
    Sam napisałeś odpowiedź: bo byli kotami, bo zarabiali 0,5 mln euro. Poszli zarabiać 2-3 razy więcej niż w Legii
    Poważnie? Który z nich zarabia 2-3 razy więcej? Nikolić? Nie sądzę. Vadis - sprawa jasna, podwyżka o 30 proc. (nie o 300 proc.). Prijovic? Też nie wydaje mi się, żeby w Salonikach płacili mu 200-300 proc. pensji Legii. A nawet nei zdziwiłbm się, gdyby to była mniejsza kwota.

W przypadku Nikolicia - zdobył wszystko co możliwe i odwlekł wyjazd o pół roku (wcale nie skorzystał z pierwszej lepszej oferty). Jak pokazuje życie, świetnym ruchem był transfer do Legii i doskonały ruchem transfer do MLS.
    Granie w Europie (a miał tego gwarancję w Legii przez najbliższe lata) to nie jest wyzwanie? Lepiej się kopać po konferencjach wschodnio-zachodnich? I co to za podejście, że "mam już jeden medal to drugiego nie chcę?". Gdyby tak było to C.Ronaldo dziś grałby w lidze fińskiej, po tym jak zdobyłby już po jednym mistrzsotwie w Hiszpanii, Anglii, Irlandii, Katarze, Grecji, Ukrainie, Brazylii, Chinach, ZSRR i Szwajcarii.

Z Vadisem też sprawa banalnie prosta - miał umówione odejście po roku i odszedł. Co tu więcej drążyć? Proste jak konstrukcja cepa.
    Dużo znasz takich przypadków? Że gość "ma umówione odejście po roku"? Bo ja, poza sytuacjami, gdy gość wraca po 7 miesiącach z kliniki i gra przez pół roku w swoim pół-amatorskim klubie, nie znam. To jest ten znak zapytania, który chciałbym zamienić na znak wykrzyknika.

A co z tymi co czekali na swój moment i zarabiali mniej? Ich problem.
    I znów, pytanie. Dlaczego wymienieni przeze mnie zawodnicy, potrafili grać w Legii dłużej niż rok-półtora, mimo, że oni faktycznie mogliby liczyć na podwyżkę rzędu 300 proc.?

Tu pełna zgoda. Dla mnie transfery/przychody$ są środkiem, nie celem. Już to pisałem. Wolę gorszę rachunki księgowe niż w Poznaniu, ale pełną gablotę pucharów.

Raz jeszcze - w pół roku doznaliśmy dziwnego exodusu i to w sytuacji, kiedy wszystko wskazuje na to, że Klub idzie mocno w górę. Tracimy gości, którzy dostali tu wszystko, co mogli. A jednocześnie pokryło się to z odejściem głównego sterującego Klubem. Przypadek? Być może. Nie mam takiej wiedzy.

Legionista Awatar świrek88
    Poważnie? Który z nich zarabia 2-3 razy więcej? Nikolić? Nie sądzę. Vadis - sprawa jasna, podwyżka o 30 proc. (nie o 300 proc.). Prijovic? Też nie wydaje mi się, żeby w Salonikach płacili mu 200-300 proc. pensji Legii. A nawet nei zdziwiłbm się, gdyby to była mniejsza kwota.
    http://sport.tvp.pl/30137110/znamy-z...rugi-w-chicago

według tego zestawienia, które niedawno się pojawiło Nikolić zarabia 3 razy więcej niż u nas.

Nikolić zarabia w Chicago 1,7 mln USD. No to ile razy więcej niż tutaj? 2x to na pewno.

Prijović w Salonikach dostaje 850 tysięcy euro. Pytanie ile miał w Warszawie?

Vadis zarabiał ok. 600k euro na rękę (800 brutto). Po podwyżce od Miodka miałby milion euro brutto... W Grecji dostanie 1,3 mln euro na rękę. Przeskok ogromny.

Jędza zarabiał w Legii więcej niż on.

W sumie to niewiele lepiej zarabiali niż te lebiegi typu Hamalainen (0,6-0,7 mln brutto???) czy Chukwu (0,5 mln euro).

Trudno o oficjalne dane z Polski, ale tak to wygląda z tego co pamiętam i się interesowałem, szukałem.
    Ostatnio edytowane przez oorleano ; 10-07-2017 o 14:24

Uprawnienia umieszczania postów