Strona 714 z 949 PierwszyPierwszy ... 214614664704710711712713714715716717718724764814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21,391 do 21,420 z 28459

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Nie wiem, ja tam nie mam nic przeciwko ściąganiu takich zawodników o ile ich koszty są śmieszne a prawdę powiedziawszy nie wydaj mi się aby były wysokie. Kto nie ryzykuje, ten nie ma. Nigdy nie wiadomo czy nie trafi nam się nowy Ouattara czy Dickson

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Akurat przezabawne i bardzo w punkt . Celowo przerysowuję, jednak wydźwięk artykułu ma być - mamy portugalskiego kota! Ogbu, wielka i ceniona wschodząca gwiazda nigeryjskiej piłki, jeden z najważniejszych graczy kadry U-17, teraz wicekapitan kadry U-19. I przeoczyli go wszyscy. Obym się mylił, jednak bardziej od potencjału na mega gwiazdę, wygląda na polecenie Sulleya.
    Dokładnie to miałem na myśli, ale @Raffels jak zwykle musi się przyczepić. Ciekawe czy ten Nigeryjczyk nie ma przebitych blach

Legionista Awatar Raffels
    Przecież od początku było jasne, że Sulley to strzał, na dodatek bez wielkich kosztów. Więc kompletnie nie rozumiem co takiego zabawnego w tym było. Skoro największe kluby przeczesują większość rynków tak, że ciężko znaleźć nowego Makelele to trzeba próbować takimi strzałami. Odpali albo nie. Równie dobrze większość transferów do Legii można tak wyśmiewać. Tylko po co?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Chmielo
    Pojawiła się plotka, że Legia Warszawa obserwuje pomocnika Dinama Bukareszt, Antuna Palicia. Piłkarz ten w 2014 roku był testowany w Cracovii, ale wtedy pozostawał bezrobotny po epizodzie w Bangkoku. Teraz 28-letni Chorwat świetnie radzi sobie w rumuńskiej ekstraklasie. W tym sezonie w 24 meczach strzelił jednego gola i zaliczył aż 10 asyst.
    futbol.pl
    A Melanż Trwa...

Wolski wygląda naprawdę dobrze, warto by było o nim pomyśleć, w szczególności gdyby nie udało się zatrzymać Vadisa, bo wypożyczanie jakichś Gruzinów, i to jeszcze bez wąsów, to nie droga.
    Ostatnio edytowane przez Leokadiusz ; 02-04-2017 o 17:47

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Wolski wygląda naprawdę dobrze, warto by było o nim pomyśleć, w szczególności gdyby nie udało się zatrzymać Vadisa, bo wypożyczanie jakichś Gruzinów, i to jeszcze bez wąsów, to nie droga.
    Zgadzam się, że wygląda dobrze ale... Mamy w Arce Szwocha, który mógłby wreszcie dostać swoją szansę, mamy Szymańskiego no i przede wszystkim jest Rado.
    Według mnie ta pozycja jest dobrze obsadzona.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Dobrze wygląda ale raz na kilka spotkań. Szkoda kasy na niego wydawać.

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Zgadzam się, że wygląda dobrze ale... Mamy w Arce Szwocha, który mógłby wreszcie dostać swoją szansę, mamy Szymańskiego no i przede wszystkim jest Rado.
    Według mnie ta pozycja jest dobrze obsadzona.
    Szwoch nie był i nie będzie na poziomie którego oczekujemy u nas na tej newralgicznej pozycji. Wolski prędzej, ale kapryśny, mało regularny... Oby wypalił młody Szymański !
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Szwoch liczby jak na klub środka tabeli ma całkiem całkiem. 24 mecze - 2 bramki - 6 asyst. Troche spotkań jeszcze pozostało jak dobije do 10 asyst to można powiedzieć, że sezon ma b.dobry

Ja bym dał mu szanse.
    Janusz z Południowej

coraz chudszy Awatar Kijek
    Piłkarz nie mający pewnego miejsca w Arce Gdynia miałby miec jakiekolwiek szanse grać u nas? Sory na jakiej pozycji? Bez żartów.

A Wolski już nie raz było przypominane jego gesty po golu z Koroną za Skorzy jak nas uciszał...To sobie go chcijcie. Mioduski chętnie przygarnie marną tańszą podróbke Vadisa. Pewnie jeszcze Kodziarz ten Wolski to bankowo Mioduski go weźmie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Lillo

Wolski .
    Ostatnio edytowane przez Lillo ; 04-04-2017 o 16:24

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta

Wolski .
    Jędza : Młody co ty ku.. odpier....

Wcześniej miałem o Jędzy umiarkowanie pozytywne zdanie, ale pamiętam że tą reakcją, tym wyrazem twarzy pod tytułem:
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Młody co ty ku.. odpier....
    mocno zyskał w moich oczach

Legionista Awatar Benek
    z dzisiejszego wywiadu z Leśnym na weszło:

– Transfery też nie.
    – Ostatnie okienko… Wiesz, ja już słyszałem o Vadisie, który jest za gruby i się do niczego nie nadaje, o słabym Pazdanie, o Lewczuku. Pamiętasz, jak ci powiedziałem, że ma lepsze parametry od „Jędzy” i zrobimy z niego stopera? A ty się śmiałeś. Teraz ci mogę powiedzieć, że „Jędza” z Dąbrowskim w mojej ocenie będą w przyszłym sezonie zdecydowanie najlepszą parą stoperów w lidze. Najlepszą na przestrzeni wielu, wielu lat.
    Trochę dziwne posunięcie jeżeli faktycznie Jędza jest szykowany na stopera.

I druga sprawa, która też bym chciał, aby się wykonała

Wiesz co… Uważam, że Rybus powinien tu trafić. Ja bym teraz zagrał grubo, żeby go tu ściągnąć.
    Maciek też chyba to rozważa

https://twitter.com/maciej31rybus/st...30955818971137
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 11-04-2017 o 08:38
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Czerwona kartka
    Z tego wywiadu ciekawsze jest to:
    My ostatnio w Polsce trochę powariowaliśmy, chcemy być bardziej profesjonalni niż najwięksi profesjonaliści na świecie. Skauting to, skauting tamto. Prawda jest taka, że czasami okazja trafia się nagle i wtedy patrzysz: dobra, gra w reprezentacji Czech, strzelał gole tu, strzelał tam, fizycznie pasuje nam do profilu, bierzemy. Manchester United twoim zdaniem obserwował Ibrahimovicia, wysyłali skautów, tworzyli dokumentację? Wiedzieli, kto to jest, wiedzieli, że strzela, dali mu kasę i tyle. Czasami w piłce tak trzeba działać. I czasami to się bardzo opłaca, a czasami nie. Rolą skautingu w przypadku Necida było określenie, czy się wkomponuje w zespół, udźwignie presję, czy charakterologicznie pasuje. No i wyszło nam, że się wkomponuje szybko, ale się za moment rozwalił. Natomiast czy tobie się wydaje, że my sądziliśmy, że Chukwu przyjdzie i od początku będzie grał? Oczywiście, że nie, skoro poprzednie miesiące w ogóle nie grał w piłkę i jeszcze w tym czasie mieszkał w Afryce, a wcześniej w Chinach. Zapytaj, czy sądziliśmy, że przyjdzie i będzie strzelał od razu gole…

Czyli w ogóle go nie oglądali. Tym bardziej dziwi fakt, że nie zostawiliśmy sobie żadnej alternatywy ściągając Niezgodę, skoro liczyli się z tym, iż Chukwu będzie użytecznym dopiero za kilka miesięcy, a w kadrze nie mamy napastnika (teraz wymyśliliśmy Kucharczyka).
    A Melanż Trwa...

Rzekomo Vadisa chcą w Anderlechcie za 5 mln euro w letnim okienku Kwota zbyt mała jak na mój gust i być może Legię jednak stać na niego w tej cenie?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Dobrze napisane: "rzekomo". Wczoraj na TT przewinęła się dyskusja jak powstał ten news. Dziennikarz belgijski spytał polskiego kolegę po fachu: ile Legia by zaśpiewała za VOO. Ten odpowiedział, że pewnie około 4mln. Na drugi dzień ukazało się w gazecie: Anderlecht proponuje 5mln...

Legionista Awatar Runi
    Będąc trzy lata młodszym i wyróżniając się w lepszej lidze belgijskiej odchodził do Anglii za 5 milionów.
    W jaki sposób będąc starszym i błyszcząc w gorszej poziomem lidze ma kosztować tyle samo? Albo porównywalnie.

Wbrew pozorom to jedyna szansa aby go zatrzymać. Nikt nie da za Vadisa więcej niż te maksymalne 3 miliony ( chyba, że jakiemuś skośnemu coś się pomyli). Mam nadzieję, że ktoś tam na górze, się poważnie zastanowi czy warto tracić tyle na jakości w zamian za troszkę srebrników.

Legionista Awatar świrek88
    Rzekomo też Slavia chce Necida latem. Ale myślę, że tak czy inaczej w tej sprawie będą się dogadywać z turasami, bo nikt u nas nie wpadnie na pomysł wykupywania go.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Rzekomo Vadisa chcą w Anderlechcie za 5 mln euro w letnim okienku Kwota zbyt mała jak na mój gust i być może Legię jednak stać na niego w tej cenie?
    Uważam, że za więcej go nie sprzedamy. 5 mln euro to byłby super deal. Nie ma on aż tak super statystyk, pierwszej młodości nie jest, odbił się od Anglii jak od ściany. Jest więc trochę argumentów aby potencjalny nabywca się mocno targował. Najlepiej by było jakby przedłużył kontrakt i u nas został. Na nasza ligę jest jest świetny, szybko pewnie ktoś taki do nas nie zawita.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Będąc trzy lata młodszym i wyróżniając się w lepszej lidze belgijskiej odchodził do Anglii za 5 milionów.
    W jaki sposób będąc starszym i błyszcząc w gorszej poziomem lidze ma kosztować tyle samo?
    W jaki sposób będąc starszym i błyszcząc w gorszej poziomem lidze ma kosztować tyle samo?
    A czy wtedy grał w LM? Czy wtedy błyszczał w LM? Czy wtedy asystował i strzelał bramki w LM? Nie. Każdy dobry mecz, każde zaakcentowanie swojej obecności w najlepszej lidze świata, podnosi rangę i wartość piłkarza o dobre kilkaset tysięcy euro. Przypomnę, że w starciach z Realem był równorzędnym graczem. W meczu ze Sportingiem był najlepszy na boisku - był lepszy od gości za 30 mln euro. Należy do tego oczywiście dodać to, w jakiej jest obecnie formie w ekstraklasie. Półamatorska liga - tak. Jednak i tak wciąga ją nosem. Nieważne, czy gra przeciwko Łęcznej, czy Lechowi. No i oczywiście stabilizacja formy. To jest bardzo ważne! Trzyma formę od września. Dzisiaj każda oferta za Vadisa poniżej 5 mln powinna być skwitowana śmiechem przez klub.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Nadczłowiek Zobacz posta
    A czy wtedy grał w LM? Czy wtedy błyszczał w LM? Czy wtedy asystował i strzelał bramki w LM? Nie. Każdy dobry mecz, każde zaakcentowanie swojej obecności w najlepszej lidze świata, podnosi rangę i wartość piłkarza o dobre kilkaset tysięcy euro. Przypomnę, że w starciach z Realem był równorzędnym graczem. W meczu ze Sportingiem był najlepszy na boisku - był lepszy od gości za 30 mln euro. Należy do tego oczywiście dodać to, w jakiej jest obecnie formie w ekstraklasie. Półamatorska liga - tak. Jednak i tak wciąga ją nosem. Nieważne, czy gra przeciwko Łęcznej, czy Lechowi. No i oczywiście stabilizacja formy. To jest bardzo ważne! Trzyma formę od września. Dzisiaj każda oferta za Vadisa poniżej 5 mln powinna być skwitowana śmiechem przez klub.
    A Vasiliev jej nie wciąga nosem? Stilic nie wciągał? Nikolic nie napierdzielał jak szalony? Zejdź na ziemię.
    Asystował i strzelał? Wiem, że to ładnie brzmi ale strzelił 1 bramkę i miał 1 asystę. Multum co? Taki Patrick Twumasi z Astany to nawet dwie strzelił a jego kolega Junior Kabanaga miał dwie asysty . I ta Astana przegrała 2 mecze z 6 w LM.

Mamy do czynienia z 28 letnim pomocnikiem, który swego czasu błyszczał w lidze belgijskiej, odszedł za około 5 milionów Euro gdzie odbił się od ściany w angielskiej piłce. Wrócił do buraczaj ligi gdzie znowu po 3 latach zaczął świetnie grać, dodatkowo zaliczył 1 bramkę i 1 asystę w LM.
    Ja wiem, że Napoli za Dudę dawało 8, a Niko szedł za 6. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Dżeneral_May Zobacz posta
    Najlepiej by było jakby przedłużył kontrakt i u nas został.
    Święte słowa , w lepszej lidze będzie jednym z wielu a tu może zostać legendą . Jak na koncie będzie się zgadzać to nie powinien się nigdzie wybierać . Czy w lidze belgijskiej będzie mógł wygrać dwa kolejne mecze wyjazdowe oglądane przez czterdzieści tysięcy widzów ?

Czerwona kartka
    A Vasiliev jej nie wciąga nosem? Stilic nie wciągał? Nikolic nie napierdzielał jak szalony?
    Proszę Cię, nie porównuj Vadisa do Vassilieva czy Stilica, bo przy nich to on jest Messim. Nikolic to inny rodzaj pozycji. Każdy widział jakie ma wady (szybkość, zwrotność, brak techniki etc.). Jak Nikolic radził sobie ze silniejszymi w LM czy LE, a jak Vadis. Porównywanie Vadisa do Vasilieva czy Stilica to już w ogóle dla niego policzek w twarz.

Jedynym minusem Vadisa to jego wiek. Najlepiej byłoby go w ogóle nie sprzedawać, bo takiego grajka wychwytuje się raz na 100 lat. Co jeśli będzie chciał odejść? Czekać na ofertę z Anglii. Tam płacą 2x więcej za piłkarzy niż gdzie indziej.

Cytat Zamieszczone przez Nadczłowiek Zobacz posta
    Co jeśli będzie chciał odejść? Czekać na ofertę z Anglii. Tam płacą 2x więcej za piłkarzy niż gdzie indziej.
    Anglicy płacą dużo, ale nie za zawodników z naszej ligi. Jedyny wyjątek w ostatnich latach to Kapustka i póki co się porządnie sparzyli. Tyle tylko, że były zawodnik Cracovii jest młody i mogą się łudzić, że jeszcze coś z niego będzie, albo przynajmniej znajdą kogoś równie głupiego i po kolejnej transakcji wyjdą na zero.

Sprzedanie Vadisa za te 3 mln byłoby skrajną głupotą.

Nikolić, który walił bramy aż miło, ale miał swoje ograniczenia i w Lidze Mistrzów nic nie znaczył, poszedł za 3 mln do USA, Radovića z sukcesami jedynie w Polsce, opędzlowaliliśmy za 2 mln, a tu mielibyśmy włączać komuś promocję na najlepszego obcokrajowca w Ekstraklasie tylko dlatego, że ma 28 lat?

Przecież nie kupują półproduktu, kandydata na piłkarza jak np. Duda, czy Furman, tylko już ukształtowanego, odbudowanego zawodnika, który zamiata w lidze, a ponadto świetnie radzi sobie na tle takich zespołów jak BVB, Ajax, czy Real.

To już Wojciechowski sprzedał Mierzejewskiego za 5 mln, Murawski poszedł do Rubina za 3,2, a za 26 letniego Kadara Lech zyskał 2,5 mln Euro.
    A Melanż Trwa...

Gintleman Awatar księciuniu
    Po tłiterku lata, że Furman ma wrócić...
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Po tłiterku lata, że Furman ma wrócić...
    Do Tuluzy ?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    To nie w tym temacie bym o tym pisał.
    Niestety nie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów