Strona 468 z 1193 PierwszyPierwszy ... 368418458464465466467468469470471472478518568968 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,011 do 14,040 z 35767

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Jeśli to prawda, to szkoda , że pożalowano kasę na Sandomierskiego z KSC. Młodszy, wyższy, szybszy.
    Chyba żartujesz.

Co do Cierzniaka. Pomijając wartość sportową tego transferu, bo akurat nie widzę nic pozytywnego w kupowaniu jednorundowca, który w porywach będzie solidny... mnie akurat nie przeszkadza, że kibicuje Leszkom. Saganowski jest fanem ŁKSu i chyba nikt z tego tragedii nie robi. Czym innym jest sympatyzowanie z jakimś klubem, a czym innym popisy wokalne alla Hamalainen.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez triqas Zobacz posta
    http://www.hulldailymail.co.uk/Hull-...ail/story.html

Ten się zarzekał kiedyś,że do Legii nigdy nie pójdzie
    Czyli by pasował idealnie.

DLACZEGO w Legii jest obecnie takie parcie na bramkarza!!!!?
    Malarz to dobry poziom, w tle widać młodych i podobno zdolnych, wytrzymali by te kilka mc i na początek nowego sezonu by Boruca za darmo zabrali(chyba że przedłużył kontrakt a ja nic nie wiem)

Legionista Awatar alfa
    Na weszlo info, że już podpisał z nami kontrakt od czerwca. Teraz pozostaje dogadanie się z Wisłą, żeby go kupić pół roku wcześniej. Znając nasze przejścia z Cupiałem to w czerwcu będziemy mieć piłkarza po półrocznym terminowaniu w Klubie Kokosa

Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Na weszlo info, że już podpisał z nami kontrakt od czerwca. Teraz pozostaje dogadanie się z Wisłą, żeby go kupić pół roku wcześniej. Znając nasze przejścia z Cupiałem to w czerwcu będziemy mieć piłkarza po półrocznym terminowaniu w Klubie Kokosa
    Aha. Czyli nie dość, że takiemu leszczowi dali kasę za podpis, to teraz jeszcze trzeba będzie słono zapłacić, żeby przyszedł w styczniu, bo zostaniemy bez pierwszego bramkarza.

Legionista Awatar Bootleg
    Brać takiego ogóra? i jeszcze może za niego coś płacić Wiśle... a daj Pan spokój... to ja już wole Malarza i ogrywanie Majeckiego
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar R.
    Ogórem bym go nie nazywał, bardzo dobrze bronił w rundzie wiosennej w Wiśle. Ot solidny wyrobnik.
    Jeżeli Cierzniak to ogór to jak nazwać pana "wykopię na aut lub przeciwnikowi pod nogi", który od dwóch lat gra bardzo przeciętnie?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar 171torwar
    Jedyny sens jaki w tym widzialbym to jesli Cierzniak przyszedlby jako zastepstwo Malarza a nie do pary (jako drugi bramkarz do rywalizacji z jako takim poziomem w razie czego).

Ale Malarz, ktory ma juz 35 lat (19.06.1980), kontrakt ma bodajże do czerwca 2017...
    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Legionista Awatar Kamilos
    Pozycja Wisły w lidze chyba najlepiej odzwierciedla poziom tego transferu...
    Nasz zarząd pokazał właśnie swój "profesjonalizm" w pełnej okazałości niestety nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz. Brawo.

Legionista Awatar hansolo
    Cytat Zamieszczone przez 171torwar Zobacz posta
    Jedyny sens jaki w tym widzialbym to jesli Cierzniak przyszedlby jako zastepstwo Malarza a nie do pary (jako drugi bramkarz do rywalizacji z jako takim poziomem w razie czego).

Ale Malarz, ktory ma juz 35 lat (19.06.1980), kontrakt ma bodajże do czerwca 2017...
    Malarz stary i kontrakt długi, ale 4 miesiące starszy Boruc byłby super ? (tylko kwestie sportowe, pomijam moją osobistą sympatię do Artura)
    "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Legionista Awatar Stout
    To już klepnięte na 100%,bo nie wiem,czy już można napisać sakramentalny zwrot znany z komentarzy pomeczowych......???
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Maciek
    Cytat Zamieszczone przez Kamilos Zobacz posta
    Pozycja Wisły w lidze chyba najlepiej odzwierciedla poziom tego transferu...
    Nasz zarząd pokazał właśnie swój "profesjonalizm" w pełnej okazałości niestety nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz. Brawo.
    To strzeliłeś...
    O bramkarzu świadczy to ile zespół bramek traci, a nie miejsce w tabeli. Wisła straciła 23 bramki, mniej My oraz Pogoń.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    To już klepnięte na 100%,bo nie wiem,czy już można napisać sakramentalny zwrot znany z komentarzy pomeczowych......???
    http://weszlo.com/2016/01/28/kuciak-...umowe-z-legia/

Cierzniak podobno już na początku stycznia podpisał kontrakt z Legią
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista Awatar Stout
    Ok.Panie Boguś i Sp.z o.o-to żeście sprzedali Kuciaka,ok mieliście prawo.
    Byznes is byznes.
    Ale że wzieliście na jego miejsce tego patałacha,to....

PEDAŁY JESTEŚCIE !!!
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
    No to będzie drugim Kotorowskim, z ta różnicą, że Kotorowski marzył o Legii, a jest w Lechu...
    Tzn.?

Legionista Awatar Net
    Podobno Wisła może jeszcze zblokować ten transfer, jeżeli faktycznie by do nas przyszedł to jako drugi bramkarz, Malarzowi dałbym wreszcie szanse powalczyć między słupkami
    Ostatnio edytowane przez Net ; 28-01-2016 o 18:23

Legionista Awatar Korosiak
    Strzał w kolano? :/

Tymczasem oficjalnie Makuszewski nie dla Legii. Według 90minut.pl wypożyczenie do Vitórii Setúbal.

Legionista
    Dopoki Rzezniczak na lawce to i Jozwiak dalby rade w bramce

Co z tym Czechem?

Legionista
    Dobrze, ponieważ był to motor napędowy Lechii. Coś czuję , że Cierzniak pół roku w klubie kokosa.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Maciek
    Cytat Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
    Dopoki Rzezniczak na lawce to i Jozwiak dalby rade w bramce

Co z tym Czechem?
    W niedziele przylatuje na Maltę, info z tt od dziennikarza (nie pamiętam kogo), który rozmawiał z menedżerem zawodnika.
    e:

- Dopóki kontrakt nie jest podpisany, to trudno mówić coś na sto procent. Plan jest taki, że Adam Hlousek w niedzielę przyleci na Maltę i dołączy do Legii - powiedział w rozmowie z legia.sport.pl Pavel Paska, szef czeskiej grupy International Sport Managment, która reprezentuje lewego obrońcę.
    Hlousek ma trafić do Legii z VfB Stuttgart. Z niemieckim klubem łączy go kontrakt do czerwca 2018 r. Portal transfermarkt.de wycenia 27-latka na 1 mln euro, ale nieoficjalnie mówi się, że Legia za piłkarza zapłacić o połowę mniej. Czech to piłkarz, który może grać m.in. na pozycji lewego obrońcy i skrzydłowego.

- Legia to duży klub, porównywalny do Sparty Pragi, który zawsze walczy o najwyższe cele i gra w europejskich pucharach. Bardzo go szanujemy - powiedział Paska i dodał, że jednym z głównych celów Hlouska jest regularna gra w reprezentacji Czech i wyjazd z nią na tegoroczne Mistrzostwa Europy we Francji.

Pasek poinformował nas, że wraz z Hlouskiem w niedzielę przylecą na Maltę, gdzie ma dojść do podpisania kontraktu. - Prowadzimy negocjacje, jesteśmy bardzo blisko porozumienia, jednak dopóki nie złożymy podpisu, to nie możemy mówić "na pewno" - powiedział nam menedżer m.in. Tomasa Rosicky'ego i Vaclava Kadleca.

Hlousek w przeszłości reprezentował barwy m.in. Slavii Praga, FC Kaiserslautern, FC Nurnberg. Występował na różnych szczeblach reprezentacji młodzieżowych Czech. Ma też sześć występów w "dorosłej" reprezentacji.

Pozyskanie czeskiego zawodnika byłoby piątym wzmocnieniem tej zimy. Wcześniej do Legii dołączyli Artur Jędrzejczyk, Jarosław Niezgoda, Kasper Hamalainen i Ariel Borysiuk.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ogórem bym go nie nazywał, bardzo dobrze bronił w rundzie wiosennej w Wiśle. Ot solidny wyrobnik.
    Jeżeli Cierzniak to ogór to jak nazwać pana "wykopię na aut lub przeciwnikowi pod nogi", który od dwóch lat gra bardzo przeciętnie?
    Dokładnie. 100 % racji. Kuciak od kilkunastu miesięcy niczym specjalnie się nie wyróżnia. Totalny przeciętniak jeśli chodzi o buraczaną polską ligę. Natomiast Cierzniak to zdecydowanie nr 1 zeszłej rundy. Trudno zliczyć ile pkt wybronił Wiśle.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Dokładnie. 100 % racji. Kuciak od kilkunastu miesięcy niczym specjalnie się nie wyróżnia. Totalny przeciętniak jeśli chodzi o buraczaną polską ligę. Natomiast Cierzniak to zdecydowanie nr 1 zeszłej rundy. Trudno zliczyć ile pkt wybronił Wiśle.

Ma 33 lata.

Serio Legie mamy budować na 33 i 35 letnich bramkarzach, którzy nie są żadnymi gwiazdami?

Gdyby ktoś mnie źle zrozumiał - olewam jego opowiesci o Lechu bo pewnie mówił,że miłoby było gdy był myslami przy transferze do nich.

Mi chodzi o absolutny brak perspektyw tego transferu jeżeli klub ma sie rozwijać a nie trwać w stagnacji.
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar b.
    W zasadzie co jest nie tak w tym Cierzniaku? Za słaby? Za stary? Czy że w Lechu chciał grać?

Może ktoś kto jest blisko drużyny się wypowie (Raffi?) - ten Majecki z rocznika '99 to naprawdę taki talent jak wieść gminna niesie? Kiedy ewentualnie może być gotowy na jedynkę?

edit: morcie ja sobie to tłumaczę tak, że odchodzi Kuciak i musieli na już kogoś zakontraktować. A ten Cierzniak jest ograny w e-klapie i podobno na jesieni grał bardzo dobrze. Też nie wyobrażam sobie buodwania na nim drużyny, ale może mają kogoś na oku, albo ten Majecki?
    Ostatnio edytowane przez b. ; 28-01-2016 o 19:17

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    W zasadzie co jest nie tak w tym Cierzniaku? Za słaby? Za stary? Czy że w Lechu chciał grać?

Może ktoś kto jest blisko drużyny się wypowie (Raffi?) - ten Majecki z rocznika '99 to naprawdę taki talent jak wieść gminna niesie? Kiedy ewentualnie może być gotowy na jedynkę?

edit: morcie ja sobie to tłumaczę tak, że odchodzi Kuciak i musieli na już kogoś zakontraktować. A ten Cierzniak jest ograny w e-klapie i podobno na jesieni grał bardzo dobrze. Też nie wyobrażam sobie buodwania na nim drużyny, ale może mają kogoś na oku, albo ten Majecki?
    Okej, ale skoro Legia go chciała od lata to wyklucza tezę z "zapchajdziurą na już"

Wolałbym postawić na Majeckiego, szczególnie,że jest ryzyko, iż skończy się to lada moment jak ze Szczęsnym.
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Okej, ale skoro Legia go chciała od lata to wyklucza tezę z "zapchajdziurą na już"
    Tyle że Kuciak już w lecie mógł odejść. Może byli dogadani, że jak odchodzi Kuciak to przychodzi Cierzniak?

Wolę takiego Cierzniaka niż Antolovicia

Oczywiście wszystko to przy założeniu, że jest zapchajdziurą na sezon-dwa, a poźniej wchodzi Majecki albo inny młody, perspektywiczny

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Tyle że Kuciak już w lecie mógł odejść. Może byli dogadani, że jak odchodzi Kuciak to przychodzi Cierzniak?
    No, ale tym razem nie jest pewne czy Wisła puści Cierzniaka. Wciąż ma kontrakt z nimi do czerwca.
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista Awatar Doktor Burski
    Ja tylko chcę przypomnieć, że chodzi o bramkarza. Na tej pozycji na naprawdę wysokim poziomie można grać znacznie dłużej, niż w przypadku np. piłkarzy ofensywnych.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    No, ale tym razem nie jest pewne czy Wisła puści Cierzniaka. Wciąż ma kontrakt z nimi do czerwca.
    Zapłacą, a Cupiał weźmie każdy pieniądz.

Legionista Awatar Ćwirek
    jeśli to transfer na rundę wiosenną to jeszcze ujdzie, nawet mniejsza o szczekanie o Lechu (swoją droga chcieć być jak Kotorowski... Boże, widzisz i nie grzmisz...) ale jestem również zdania, że jeśli ten nasz młodzian to taki talent, w dodatku - jak czytałem - pod obserwacją innych (bogatszych) lig to zdecydowanie warto go ogrywać - może niekoniecznie teraz na wiosnę - wszak 100-lecie i presja olbrzymia, ale już w kolejnym sezonie na pewno tak.
    OBY nie skończyło się jak w przypadku Szczęsnego, nawet za nie wiem jak kosmiczne pieniądze, potrzebujemy swojego bramkarza na kilka dobrych lat.

Uprawnienia umieszczania postów