Strona 1190 z 1196 PierwszyPierwszy ... 190690109011401180118611871188118911901191119211931194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 35,671 do 35,700 z 35854

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Przychodzi bez gry od kilku miesięcy, bardzo późno, więc nie ma mowy o zgraniu. Jest wysoki, więc nie jest szybkosciowcem. Jedynie umiejętności mogą obronić, ale czy takie posiada, by rozegrać dobra rundę? Zobaczymy. Najwyżej kolejny Necid.
    Ciekawe kim będzie ten skrzydłowy, który ma jeszcze do nas przyjść.
    A to nie ten z Crveny Zvezdy?

Legionista
    Z ostatnimi wynalazkami (lub nie - bo chyba jeszcze ostatnio nikt nowy nie podpisał) przyzwoitością powinno być wygrać naszą ekstraklasę. Szczególnie z Aco na ławce.
    A dalej...Wróżenie z fusów.

Ciekawe kim będzie ten skrzydłowy, który ma jeszcze do nas przyjść.
    A skąd informacje, że ma ktoś przyjść?

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    A skąd informacje, że ma ktoś przyjść?
    Mój błąd, ma być ktoś za Cafu Ostatni wywiad z Vuko.

Legionista Awatar e(L)egion
    Przychodzi bez gry od kilku miesięcy, bardzo późno, więc nie ma mowy o zgraniu.
    Jak bez gry od kilku miesięcy, jak on w styczniu grał w 4 meczach. Wprawdzie uzbierał przez ten czas tylko 94 minuty, ale mimo wszystko coś tam zagrał.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Czy będę porównywał zobaczymy. Warto równać do najlepszych a BL mimo błędów pokazał, że w całokształcie potrafił Legia zarządzać bardzo dobrze a jeśli nie bardzo dobrze to skutecznie.

I to właśnie wielu uwiera.
    Tak ludzi bardzo uwierają te mistrzostwa, puchary polskie i europejskie (dla gawedzi to najgorszy okres). Zauważasz co ty ludziom próbujesz wmówić?

W podobny sposób próbujesz wmówić że luqinhas to paź i mimo, że kręci liczby, gra efektownie i efektywnie to pokrętnie tlumaczysz swoje urojenia.
    edit: literówka.

Legionista Awatar wklepack
    Na weszło jest ciekawy artykuł z jego statystykami i takim spojrzeniem dlaczego to może być dobry ruch. I powiem szczerze, że nawet czuje się przekonany (albo bardzo chcę ;-) ).

Mam takie wrażenie, że Vuko wie czego chce i to jest ten element do jego układanki. A jak nie wypali to wiele nie stracimy.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Cytat Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta
    Mam takie wrażenie, że Vuko wie czego chce i to jest ten element do jego układanki. A jak nie wypali to wiele nie stracimy.
    Najwyżej się go wyrzuci do rezerw

A jak nie wypali to wiele nie stracimy.
    To zależy jaki kontrakt dostanie. Jak serio >= 3 lata to zdrowo kogoś posrało. Jak 1,5+1 to powiedzmy. Jak w klubie mają mózg to dodatkowo powinien mieć dużo do podniesienia z boiska, zamiast dużej podstawy.

Legionista
    Tak sobie myślę że ci Hiszpanie to muszą z nas ładnie łacha ciągnąć przecież nie są idiotami i wiedzą, że Legia pobiła wszystkie Polskie rekordy out, że po prostu mają kasę a i tak godzą się rozwiązać z chlopem kontrakt tylko żeby się go pozbyć nie probujac z tego Legii tortu nawet euroszekla urwać ...

Legionisci.com Awatar Woytek
    Mam takie wrażenie, że Vuko wie czego chce i to jest ten element do jego układanki.
    Wyjaśniając tę kwestię... mam dość dobrze potwierdzone, że faktycznie Vuković go chce. Oczywiście nie oznacza to, że był pierwszym wyborem, ale nie jest tak, że został sprowadzony wbrew czy bez wiedzy/akceptacji trenera. To kolejny element drużyny, z którego będzie można "Vuko" rozliczać.

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Wyjaśniając tę kwestię... mam dość dobrze potwierdzone, że faktycznie Vuković go chce. Oczywiście nie oznacza to, że był pierwszym wyborem, ale nie jest tak, że został sprowadzony wbrew czy bez wiedzy/akceptacji trenera. To kolejny element drużyny, z którego będzie można "Vuko" rozliczać.
    A słychać coś czy planowane jest jeszcze sprowadzenie kogoś? Czy koniec na to okienko?

Legionisci.com Awatar Woytek
    A słychać coś czy planowane jest jeszcze sprowadzenie kogoś? Czy koniec na to okienko?
    Spytałem o to wczoraj Vukovicia na konferencji. Powiedział, że będą chcieli uzupełnić lukę po Cafu, ale jakoś mnie nie przekonał - stawiam na to, że będzie musiała trafić się jakaś dobra okazja na koniec okienka, a na teraz będzie jak jest.

Legionista Awatar R.
    Tylko ja np. nie rozumiem tego ruchu. Przecież Legia Vukovica w drugiej części rundy jesiennej zaczęła grać piłka, po ziemi. Czy to ma być kwestia posiadania różnych wariantów w ofensywie, nie wiem, przejścia na grę dwójką napastników? Bo profil Pekharta nijak nie pasuje do prezentowanego stylu przez Legię. U nas nawet mało kto umie dobrze dośrodkować, skrzydłowi raczej ścinają do środka i grają głównie piłki po ziemii.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Może po prostu tęskni za wysokim, chudym drewniakiem

Spytałem o to wczoraj Vukovicia na konferencji. Powiedział, że będą chcieli uzupełnić lukę po Cafu, ale jakoś mnie nie przekonał - stawiam na to, że będzie musiała trafić się jakaś dobra okazja na koniec okienka, a na teraz będzie jak jest.
    A jak wygląda sytuacja z kontraktem dla Martinsa?

Gintleman Awatar księciuniu
    To zależy jaki kontrakt dostanie. Jak serio >= 3 lata to zdrowo kogoś posrało. Jak 1,5+1 to powiedzmy. Jak w klubie mają mózg to dodatkowo powinien mieć dużo do podniesienia z boiska, zamiast dużej podstawy.
    No właśnie te wspominane 3 lata mnie najbardziej dziwią/martwią w kontekście tej, w najlepszym wypadku, zapchajdziury (to się chyba ładnie nazywa: uzupełnienie składu).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Piotr Koźminski wrzucił info że kontrakt 2,5 roku

Vukovic chcial tez Novikovasa i widac co z tego wyszlo

Legionista
    Novikovas to przykład czołowego gracza ligi, który po przyjściu do Legii zapomina jak się gra w piłkę (Śrutwa, Giza).

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Novikovas to przykład czołowego gracza ligi, który po przyjściu do Legii zapomina jak się gra w piłkę (Śrutwa, Giza).
    Presja panie, presja.....może jeszcze co z niego będzie, może potrzebuje więcej czasu jak inni, by się zaaklimatyzować.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Presja panie, presja.....może jeszcze co z niego będzie, może potrzebuje więcej czasu jak inni, by się zaaklimatyzować.
    W meczach sparingowych tez nie radzil sobie z presja

Legionista Awatar Marcino
    Pamiętajcie, że czasem jeden odpala po 2 meczach a inny po 2 obozach.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Administrator Awatar mOFMC
    Coś cisza z tym Pekhartem. Zaraz sie okaże, że wygrała opcja "Niby jest za darmo ale po chvj mu płacić skoro jest tanszy Rosołek a i tak nikt sie nie przyjebie bo to wychowanek"
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Niestety ale chyba testy medyczne trwają 2 dni. Więc jeszcze mogą go ogłosić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Coś cisza z tym Pekhartem. Zaraz sie okaże, że wygrała opcja "Niby jest za darmo ale po chvj mu płacić skoro jest tanszy Rosołek a i tak nikt sie nie przyjebie bo to wychowanek"
    Czyli jak go zakontraktują to źle, a jak nie to jeszcze gorzej ?

Legionista Awatar Runi
    A był wczoraj na meczu/trybunach?

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    A był wczoraj na meczu/trybunach?
    Był.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Czyli jak go zakontraktują to źle, a jak nie to jeszcze gorzej ?
    Nie no, ja jestem za bo w tej buraczanej lidze bramki może strzelać np świnka morska wiec jest szansa ze bedzie strzelał i Pekhart. Zastanawiam sie po prostu czy chytry Dariusz po wczorajszym meczu nie zwietrzył okazji żeby zaoszczedzic kolejny kwit nie wydając na pensję dla sympatycznego Czecha
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Nie no, ja jestem za bo w tej buraczanej lidze bramki może strzelać np świnka morska wiec jest szansa ze bedzie strzelał i Pekhart. Zastanawiam sie po prostu czy chytry Dariusz po wczorajszym meczu nie zwietrzył okazji żeby zaoszczedzic kolejny kwit nie wydając na pensję dla sympatycznego Czecha
    ooo i to będzie korpo dymanie na dwa baty chłop miał rozwiązać specjalnie tam kontrakt więc jak by go wysterowali to ma pojechane

Uprawnienia umieszczania postów