Strona 1187 z 1196 PierwszyPierwszy ... 187687108711371177118311841185118611871188118911901191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 35,581 do 35,610 z 35854

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar TNTP
    Jaki powiększający się dług ma Legia ? Przecież to całe mityczne bankructwo to element wojenki na linii DM-BL.
    Praktycznie to nie ma opcji, żeby Legia zbankrutowała - inaczej jedyną możliwością jest totalny dyletant w roli Prezesa-Właściciela
    Realnie to jeszcze za czasów ITI generowaliśmy jakieś kompletnie absurdalne koszta, Leśny miał wyniki, ale rozpierdalał hajs na lewo i na prawo. Mioduski który trafnie zdefiniował chujowiznę dotychczasowej polityki finansowej jako lekarstwo na wszystko zaproponował jakiś pojebany korpo styl, który raz że się kompletnie w naszych warunkach nie sprawdza, dwa generuje jakieś koszty kompletnie z dupy.

Dla przykładu ponownie przytoczę jedną tylko "ciekawostkę" sztab szkoleniowy Piasta Gliwice liczy mniej osób niż...naszych rezerw (innych klubów nie chciało mi się sprawdzać) Obstawiam, że kosztowo wygląda to analogicznie. Przykładów na zajebiste zarządzanie..."poprzez inwestowanie w ludzi...narzędzia poprawiające komunikację z naszymi kibicami, klubowe media"
    Mamy aż za nadto - i to jest problemem, a nie dylemat Świerczok, czy Pekhart.
    Także realnie jesteśmy w piździe nie dlatego, że bankrutujemy (bo to mrzonka) tylko dlatego, że zamiast wykorzystać zajebisty dla nas splot okoliczności i odsadzić resztą ligi na lata świetlne to paplamy się w błocku z jakimiś Niecieczami.
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Jaki powiększający się dług ma Legia ? Przecież to całe mityczne bankructwo to element wojenki na linii DM-BL.
    Praktycznie to nie ma opcji, żeby Legia zbankrutowała - inaczej jedyną możliwością jest totalny dyletant w roli Prezesa-Właściciela
    Realnie to jeszcze za czasów ITI generowaliśmy jakieś kompletnie absurdalne koszta, Leśny miał wyniki, ale rozpierdalał hajs na lewo i na prawo. Mioduski który trafnie zdefiniował chujowiznę dotychczasowej polityki finansowej jako lekarstwo na wszystko zaproponował jakiś pojebany korpo styl, który raz że się kompletnie w naszych warunkach nie sprawdza, dwa generuje jakieś koszty kompletnie z dupy.

Dla przykładu ponownie przytoczę jedną tylko "ciekawostkę" sztab szkoleniowy Piasta Gliwice liczy mniej osób niż...naszych rezerw (innych klubów nie chciało mi się sprawdzać) Obstawiam, że kosztowo wygląda to analogicznie. Przykładów na zajebiste zarządzanie..."poprzez inwestowanie w ludzi...narzędzia poprawiające komunikację z naszymi kibicami, klubowe media"
    Mamy aż za nadto - i to jest problemem, a nie dylemat Świerczok, czy Pekhart.
    Także realnie jesteśmy w piździe nie dlatego, że bankrutujemy (bo to mrzonka) tylko dlatego, że zamiast wykorzystać zajebisty dla nas splot okoliczności i odsadzić resztą ligi na lata świetlne to paplamy się w błocku z jakimiś Niecieczami.
    a ilu wychowanków Piasta gra gdzieś? Ile na tym zarobili?
    Dla przypomnienia:

Zgodzę się że Mioduski trafnie wytypował bolączki Polskiej Ligi i najmocniej ze wszystkich poszedł w rozwój bazy szkoleniowej, nie tylko w kontekście budowy najlepszego ośrodka treningowego, jak również w rozwój kadry trenerskiej.

Oczywiście, dla kibica liczy się tu i teraz - mają być transfery i wyniki. Tutaj Miodek nawala raz za razem, ale podwaliny buduje solidne na przyszłość.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

coraz chudszy Awatar Kijek
    To jak taki jest skuteczny w "budowaniu podwalin" to może zamiast brać się za Legie Warszawa powinien kupić Varsovie Warszawa i do tego jakas agencje menedżerska.

Przypominam o co chodzi w piłce noznej: oprócz rac chodzi o to co w gablocie a nie o ładnie wyglądającego Excela, wyglądajace ładnie tabelki kto ile ma wychowanków, ilu followersow na instagramie, vlogi na jutubie, współpracę z jakimiś ciuszkami dla gimbow czy o premie dla księgowej.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Myślisz, że on to zrozumie? Cokolwiek się nie stanie będzie pi.erdolił swoje. Tak jak pokemony z legia.net. Po informacji o zgłoszeniu Cielemięckiego do Ekstraklasy i innych tego typu z "młodzieżą" od razu jeden po drugim się tasują jak to super i w ogóle idziemy do przodu. Wygląda to jak skoordynowana propaganda . Chu.j z wynikami, liczymy kasę za transfery i podniecamy się kwotami. Fajnie jest liczyć nie swoje pieniądze i to że nikt nie wie na co pójdą to chu.j - mamy podniete z kwot, a co!. Nieważne czy coś konkretnego w rozwoju klubu z tego wynika. Stawiamy na młodzież, trzeba zbilansować budżet i uwzględniać pieniądze z transferów w budżecie, bo inaczej go nie dopniemy (a nikt nie pomyśli, że może kurva trzeba ograniczyć koszty w administracji, dyrektorów i nie sprowadzać ogórów na kilkuletnie kontrakty). Najpierw uwzględniamy puchary w budżecie, teraz gadka szmatka o bilansowaniu budżetu z dodatkowej kasy z transferów. A bez transferów co? Dług będzie róśł? A może Dareczek niech pomyśli jak zwiększać inne dochody klubu, bo narazie ch.ujowo mu to wychodzi. Młodzi, akademia i wybrane tabelki - to się liczy. Reszta to dodatek.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 06-02-2020 o 19:21

Legionista Awatar Gabro
    Coś czuję że ten Pekhart wypali . Za dużo biadolenia tu i na tt. Tam już jakieś cymbały chcą mu robić komitet powitalny, który ma co zniechęcić. Kibice innych drużyn śmieją się że biedna Wisła kupuje lepszego napastnika od nas To musi wypalić!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To jak taki jest skuteczny w "budowaniu podwalin" to może zamiast brać się za Legie Warszawa powinien kupić Varsovie Warszawa i do tego jakas agencje menedżerska.

Przypominam o co chodzi w piłce noznej: oprócz rac chodzi o to co w gablocie a nie o ładnie wyglądającego Excela, wyglądajace ładnie tabelki kto ile ma wychowanków, ilu followersow na instagramie, vlogi na jutubie, współpracę z jakimiś ciuszkami dla gimbow czy o premie dla księgowej.
    Jeśli kiedyś staniesz się właścicielem klubu piłkarskiego bądź jakiegoś innego piczipolo, to gwarantuję, że zmodyfikujesz swoją optykę spojrzenia na pewne problemy, bo cie dopadnie fiskus i mnóstwo luda które chce tylko kasy od ciebie nie patrząc się na konsekwencje dla ciebie i twojego klubu. Pogadaj z ludźmi prowadzącymi swoje własne małe biznesy to zrozumiesz bardzo szybko, że lepsza pusta gablota niż pusty garnek, rzecz oczywista, że idealną sytuacją jest gdy i gablota pełna i garnek pełny, ale to u disneya przeważnie ...

p.s. Mogliśmy gorzej trafić niż Loczek, choć lepiej też i ja nie wiem czy mam się cieszyć czy smucić ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Jeśli kiedyś staniesz się właścicielem klubu piłkarskiego bądź jakiegoś innego piczipolo, to gwarantuję, że zmodyfikujesz swoją optykę spojrzenia na pewne problemy, bo cie dopadnie fiskus i mnóstwo luda które chce tylko kasy od ciebie nie patrząc się na konsekwencje dla ciebie i twojego klubu. Pogadaj z ludźmi prowadzącymi swoje własne małe biznesy to zrozumiesz bardzo szybko, że lepsza pusta gablota niż pusty garnek, rzecz oczywista, że idealną sytuacją jest gdy i gablota pełna i garnek pełny, ale to u disneya przeważnie ...

p.s. Mogliśmy gorzej trafić niż Loczek, choć lepiej też i ja nie wiem czy mam się cieszyć czy smucić ...
    A to ciekawe, bo Darek ma ostatnio i pustą gablote, brak pucharów, a i długu naje.bał niemałego. Więc garnek niby pełen jest? Ratują go transfery z klubu, ale jaka jego zasługa w tym, że ci gracze się tu znaleźli i wypalili? No właśnie. Póki co to dobrze mu idzie nabijanie długu.

Bla bla bla.

Jak go nie było stać na tą "zabawę" to mógł się nie zachowywać jak się zachował i było zostawić klub Bogusiowi za godne pieniądze a nie teraz płakać w mediach.

p.s. Mogliśmy gorzej trafić niż Loczek.
    No nie wiem, no ale zapewne będziesz próbował mi udowodnić, że tak nie jest
    Moim zdaniem sportowo jesteśmy w takiej samej dupie jak za czasów ITI. Zresztą jak wiadomo, on wówczas był w klubie w Radzie Nadzorczej. Jedyna różnica pomiędzy czasami ITI a obecnym zarządzaniem to brak konfliktu z kibicami. Sportowo takie same dno. Organizacyjnie także.

Wszystko co zbudował Boguś, co spłacił Boguś to Mioduski w 3 lata rozjebał i finansowo też jesteśmy w dupie.
    Chętnie się dowiem ile z pieniędzy z ostatnich transferów trafiło faktycznie do klubu a ile do kieszeni kodziarza. wtedy wpadnie tu grupa jego obrońców tak jak przez ostatnie dwie godziny i znowu się dowiemy o zusach, podwalinach, wychowankach, akademii i że geberalnie to jest super a jak będzie chujowo to się kogoś sprzeda.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 06-02-2020 o 20:08

Legionista Awatar Chmielo
    Dobra, dobra. Zawsze można bić na alarm i wieszczyć jakąś abstrakcje pt. spadek z ligi, degradacja, bankructwo itd.

Boguś zbudował... zmianę trenera co pół roku, Legię z wychowankami na stulecie, Legię cudzoziemską, Legię z najlepszymi Polakami w składzie, nowoczesnego trenera z zachodu, zamordystę, szkoleniowca na lata z Polski. Polityka transferowa na zasadzie "ile sobie naruchasz tyle wydasz", turnusy z Fluminense, czy załatwianie Orlando Sa na cypryjskiej dyskotece.

To jest spójna wizja funkcjonowania piłkarskiego klubu i solidne podwaliny pod dobrze funkcjonujący klub. A szkodnik Mioduch przylazł i to wszystko zniszczył.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 06-02-2020 o 22:11
    A Melanż Trwa...

Szkoda, że nie wspomniałeś albo o tym Darek zabronił Ci pisać: kilka MP, kilka PP, regurlanw gra w pucharach nawet z wyjściem z grupy, mnóstwo fajnych piłkarzy sprowadzonych, mnóstwo super meczów, mnóstwo emocji i radości, spłacone ITI, przychody ze sklepu takie, że Darek nigdy takich nie widział.

I teraz pomysł gdzie byłaby Legia obecnie gdyby parę lat temu Boguś nie spłacił ITI.

Jeśli Wasz kodziarz osiągnie chociaż 10% tego co Boguś to pierwszy pogratuluje.

Na razie to potrafił rozwalić w miarę bilansujący się klub, transfery takie, że rzygać się chce, brak pucharów, ciągle zmiany wizji, frekwencja, że rzygać się chce, zatrudnienie w klubie w granicach absurdu.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 06-02-2020 o 22:19

Ile razy, a właściwie ile czasu jeszcze będzie wspominany tzw. Boguś tutaj? I to wszystko jedno, czy w pozytywnym, czy negatywnym sensie? A no tak... już nie ma na kogo zwalać niepowodzeń. No chyba, ze nadal borykamy się z "balastem" po nierozsądnym i rozrzutnym mitycznym Bogusiu. Co ma piernik do wiatraka i ile czasu macie zamiar na tym jechać?

Legionista Awatar Runi
    Tym to mało :
    W trakcie jednego okienka :
    - wychowanek Realu
    - Reprezentant Czech z przeszłością w Tottenhamie
    - bramkarz z Monaco

Z wypiekami na twarzy oczekuję letniego okienka.

Legionista Awatar Chmielo
    Dobra, skończ chłopie z tym szufladkowaniem ludzi. To, że nie wykorzystuję każdej nadarzającej się okazji jak ty, żeby walić w niego jak w bęben nie oznacza, że mi się podoba sposób w jaki zarządza Legią. Wielokrotnie zresztą o tym pisałem i nie zamierzam nic nikomu udowadniać. Ty, jako naczelny antyMioduch, masz monopol na jazdę po nim, a kto się nie włączy to wiadomo, że musi klęczeć.

Mistrzostwa i Puchar Polski też zdobył i to z dwoma parodystami na ławce. W Pucharach mu nie idzie to fakt. I taka jest w zasadzie jedyna różnica. Chyba zapominasz, że w Legii mieliśmy co pół roku permanentny kryzys, stąd ciągłe zmiany trenerów i polityki.

Nie neguję jego osiągnięć, pamiętam o Lidze Mistrzów, Pucharach i Vadisach, ale pamiętam też o okolicznościach tych wszystkich sukcesów/porażek i patrzę na to globalnie, a nie przez różowe okulary, że kiedyś to było zajebiście. Nie, nie było. Była taka sama amatorka, patent i jazda bez trzymanki z tą różnicą, że mieliśmy więcej szczęścia i wyniki w Europie. A ligę można wygrać nawet z kontuzjowanym Radovićem na szpicy lub z kimś takim jak duet Jozak/Klaufurić na ławce.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 06-02-2020 o 22:26
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Jestem
    No nie wiem, no ale zapewne będziesz próbował mi udowodnić, że tak nie jest
    Ja też nie wiem, co wyraźnie napisałem w swoim tekście, no i nie próbuję ci wciskać, w przeciwieństwie do ciebie, co będziesz próbował mi odpisywać. Bardzo nie lubię jak ktoś dyskutuje ze swoim wyobrażeniem o tym, co bym być może napisał, wolę jak się dyskutuje i nawet krytykuje, to co w rzeczywistości napisałem.
    Zauważę tylko złośliwie, że przed ITI byliśmy jeszcze bardziej i w dużo większej czarnej dziurze, o czym pewnie możemy wiele pisać.
    Póki co, ani nie bankrutujemy ani nie spadamy z eklapy jakby to co poniektórzy widzieli z zadowoleniem, ale niestety również w pucharach nas w zasadzie nie ma, zresztą nie ma też ŻADNEGO polskiego klubu, co jest katastrofą na dzień dzisiejszy.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Dla przykładu ponownie przytoczę jedną tylko "ciekawostkę" sztab szkoleniowy Piasta Gliwice liczy mniej osób niż...naszych rezerw (innych klubów nie chciało mi się sprawdzać)

Nie czepiałbym się tego, że trenerów jest wielu.
    Niech ten sztab szkoleniowy choćby do drugiego czy trzeciego zespołu juniorów będzie i trzy razy większy niż sztab Piasta.
    Jeśli to będą odpowiedni ludzie i będą wiedzieli, co mają robić i z ich wiedzy i ich pracy faktycznie potem klub będzie korzystał.
    Obawiam się, że może to być sztuka dla sztuki - zatrudnienie większej liczby ludzi, którzy potem i tak nie wiedzą, co robić - w myśl zasady "gdzie kucharek sześć..."
    Jeśli to jest dobrze zorganizowane, to absolutnie mi nie przeszkadza, że jest większa liczba ludzi. Pytanie, czy jest dobrze...
    koko koko Skorza spoko...

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dobra, dobra. Zawsze można bić na alarm i wieszczyć jakąś abstrakcje pt. spadek z ligi, degradacja, bankructwo itd.

Boguś zbudował... zmianę trenera co pół roku, Legię z wychowankami na stulecie, Legię cudzoziemską, Legię z najlepszymi Polakami w składzie, nowoczesnego trenera z zachodu, zamordystę, szkoleniowca na lata z Polski. Polityka transferowa na zasadzie "ile sobie naruchasz tyle wydasz", turnusy z Fluminense, czy załatwianie Orlando Sa na cypryjskiej dyskotece.

To jest spójna wizja funkcjonowania piłkarskiego klubu i solidne podwaliny pod dobrze funkcjonujący klub. A szkodnik Mioduch przylazł i to wszystko zniszczył.
    Jak mam być szczery, to wolę politykę transferową spod szyldu "ile sobie naruchasz tyle wydasz" niż "możesz wydać 1/20 tego, co naruchasz" i Orlando Sa załatwionego na dyskotece niż Pekharta wynegocjowanego w zaciszu gabinetów.
    I myślę, że Ty też

Ale oczywiście rozumiem, że chodziło o to, że za Leśnego nie wszystko było idealne i profesjonalne i z tym się zgadzam.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Mamy jakiegoś młodzieżowca rokującego z napastników?
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Widze, ze solidny hejt sie wylewa, ale prognozowanie spadku to cos nowego

Ostatnio taka jazda po transferach byla chyba w momencie jak Vadis przyszedl. Jezu, co sie wtedy dzialo, z 2 miesiace trwala po nim jazda bez trzymanki, a "grubas" to byl chyba najabardziej liberalne okreslenie jakie padalo w jego strone.
    Na razie jestesmy w Pucharze, mamy lidera. Kadra oslabila sie prawie w ogole, sorry ale Cafu i tak nie gral od miesiecy, jedynie Niezgody szkoda, ale po ablacji i tak by nie byl w stanie grac przez pierwsze tygodnie, a moze i nawet cala runde(sam mialem ten zabieg, nikt mi nie wmowi, ze mozna po nim wrocic do pelni sprawnosci w pare dni).

Prawda jest taka, ze jak wygramy pierwsze 2-3 mecze to wszystko sie znowu uspokoi, najgorzej bedzie jak przyjdzie pierwszy remis lub porazka, wtedy znowu szambo wybije. No, ale coz, uroki bycia kibicem w Polsce

Pekhart przychodzi jako następca Niezgody, powiem tak- jest coś takiego jak minimalizm. Jak rządził Leśny takie akcje były by nie do pomyślenia gdy wpada 10 mln euro z transferów. I generalnie polityka Leśnego była o wiele ciekawsza dla kibiców. Natomiast postępowanie zarządu dziś to w dużym stopniu minimalizm- żeby tylko w maju nie obrócił się przeciwko nam.
    A i żeby była jasność, kibicuje Pekhartowi- niech strzeli z 10 goli i zamknie nam wszystkim usta

Legionista Awatar Benek
    Ale w czym wy macie problem ??? Czy któryś z Was naprawdę łudził się ,że Miodek nagle się zmieni ? Nagle wielkie oburzenie bo przychodzi za darmo 30 letni Czech.? A kiedy było inaczej ?

Taka polityka Legii od lat i raczej się to nie zmieni. Niech Pekharty najpierw przyjdzie, zagra parę spotkań j wtedy będzie można ocenić czy Mioduski nadal się kompromituje czy zrobił deal życia
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Wydawało nam się, że jesteśmy blisko pozyskania gracza pasującego do naszej koncepcji i pewnie wydalibyśmy na niego najwięcej w historii klubu... Chodzi o Denisa Alibeca.
    Zgodnie z naszymi informacjami, Tomas Pekhart przyleci do Warszawy w piątek (7.02) i zacznie przechodzić testy medyczne. Potwierdził to dyrektor sportowy Las Palmas, Rocco Maiorino. Napastnik rozwiąże kontrakt z dotychczasowym pracodawcą, czyli Legia nie będzie musiała płacić kwoty odstępnego.

Legionista Awatar Skw_
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ale w czym wy macie problem ???
    Nie wiem jak pozostali, ale ja po przeczytaniu tego wywiadu czuję się tak, jakby Mioduski prosto w oczy powiedział mi, że jestem idiotą. I to z uśmiechem na twarzy.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Nie wiem jak pozostali, ale ja po przeczytaniu tego wywiadu czuję się tak, jakby Mioduski prosto w oczy powiedział mi, że jestem idiotą. I to z uśmiechem na twarzy.
    Ale czy to coś nowego ?? Nie. Zawsze pier..doli kocopaly i robi co innego. Taki ma klimat.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    Widze, ze solidny hejt sie wylewa, ale prognozowanie spadku to cos nowego

Ostatnio taka jazda po transferach byla chyba w momencie jak Vadis przyszedl. Jezu, co sie wtedy dzialo, z 2 miesiace trwala po nim jazda bez trzymanki, a "grubas" to byl chyba najabardziej liberalne okreslenie jakie padalo w jego strone.
    Na razie jestesmy w Pucharze, mamy lidera. Kadra oslabila sie prawie w ogole, sorry ale Cafu i tak nie gral od miesiecy, jedynie Niezgody szkoda, ale po ablacji i tak by nie byl w stanie grac przez pierwsze tygodnie, a moze i nawet cala runde(sam mialem ten zabieg, nikt mi nie wmowi, ze mozna po nim wrocic do pelni sprawnosci w pare dni).

Prawda jest taka, ze jak wygramy pierwsze 2-3 mecze to wszystko sie znowu uspokoi, najgorzej bedzie jak przyjdzie pierwszy remis lub porazka, wtedy znowu szambo wybije. No, ale coz, uroki bycia kibicem w Polsce
    Co robić, taka moda nastała, a i prześcignąć Kijka w krytyce, to również jakaś tam nobilitacja.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Po co zarabiać i mieć sukcesy? Można zarabiać i sukcesów nie mieć. Ot całą filozofia tego amatora...
    (L)

Legionista Awatar trt
    W Legii jest zatrudnionych 450 osób? No straszne. Szkoda, że zapomniał wspomnieć jak zatrudnienie uroslo za jego rządów. O kosztach zarządu, dyrektorów z pokrywającymi się obowiązkami etc nawet nie wspominam.
    A mógłbyś przytoczyć jakieś dane dot. liczby osób i kosztów zatrudnienia Leśny vs. Miodek? Ciekawy jestem jak duża to jest różnica.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Co robić, taka moda nastała, a i prześcignąć Kijka w krytyce, to również jakaś tam nobilitacja.
    Tylko, ze to niemozliwe bo po chwili wpadnie Kijek i od nowa zdefiniuje poziom
    Red is bad.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez trt Zobacz posta
    A mógłbyś przytoczyć jakieś dane dot. liczby osób i kosztów zatrudnienia Leśny vs. Miodek? Ciekawy jestem jak duża to jest różnica.
    Za Leśnego było poniżej 400 zatrudnionych, ale nie porównam struktury z braku danych

Tych 450 zatrudnionych to rozumiem razem ze wszystkimi piłkarzami?

Legionista Awatar Antares
    Dawno żaden piłkarz nie miał tak złych opinii ze wszystkich stron jak ten Pekhart. Wolny, mało skuteczny, drewniany, leniwy, głupek, pomimo wzrostu słabo grający głową. Nie widziałem ani jednej pozytywnej opinii wydanej przez jakiegoś dziennikarza czy trenera z Czech czy Hiszpanii. Kucharski mocno ryzykuje dając kontrakt na 3,5 roku takiemu komuś. Następca Niezgody, kpina jakaś.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów