Strona 1179 z 1192 PierwszyPierwszy ... 1796791079112911691175117611771178117911801181118211831189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 35,341 do 35,370 z 35760

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    Oczywiscie, ze tak. Np. w Anglii mozna bylo, albo w Hiszpanii, ale nie w Polsce.
    W Polsce też było można. W każdym kraju zrzeszonym w piłkarskich strukturach.
    Co najwyżej to nie można było rejestrować/przerejestrować zawodnika w PZPN.

Oczywiscie, ze tak. Np. w Anglii mozna bylo, albo w Hiszpanii, ale nie w Polsce.
    Mimo to Cholewiak przyszedł w styczniu
    edit: literówka.

Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Bardzo ciężko będzie wkomponować napastnika, który przyjdzie pod koniec lutego.
    Najważniejsze żeby nie wyjebać dużej kasy w błoto!
    Zakładając, że budżet na nowego napastnika może sięgnąć 1,5-2 mln Jurków warto wydać te pieniądze z głową

Wszołek dużo czasu nie potrzebował żeby się wkomponować, a jak sprowadzą kogoś o mentalności Obradovica to i cały kontrakt może nie wystarczyć...
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Nikolics w pierwszym sezonie - a więc teoretycznie podczas aklimatyzacji - zdobył 28 ligowych goli. Kante, który ma być naszym nr 1 w ataku, w ciągu pięciu lat gry w Ekstraklasie uciułał 27 bramek. "Drobna" różnica klas na niekorzyść obecnego zespołu. Pomijam, że zmiennikami Niko byli wtedy Prijović i Saganowski, a nie młodzież z jedną bramką łącznie w Ekstraklasie.

Bardzo ciężko będzie wkomponować napastnika, który przyjdzie pod koniec lutego.
    A gdzie ja tutaj porównuję Niko do Kante...
    Napisałem tylko, co łatwo wywnioskować iż nawet taka strzelba jak Niko również potrzebował pewnego czasu na aklimatyzację, by odpalić na nowo.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 02-02-2020 o 21:08

Legionista
    Guzik będzie nowy napastnik. Czas ucieka...
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Tomi
    https://twitter.com/ZSzulczyk/status...57314833694720
    Zbigniew Szulczyk
    @ZSzulczyk
    Napastnik Ludogorca Jody Lukoki odmówił podpisania nowego kontraktu. Za pół roku stanie się wolnym zawodnikiem i praktycznie wypada ze składu. Wzrasta wartość Świerczoka i chyba słabnie pozycja przetargowa Legii.
    10:04 AM ¡ 3 lut 2020¡Twitter for Android
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

To niech biorą Lukokiego

Legionista
    ciekaw jestem kiedy pojawi się nowy napastnik i co to będzie za ananas...

Mielismy juz Zlatana z Serbii, to czemu nie Lukaku z Kongo.

W ogole to troche szok, przeciez Stanowski mowil, ze z Kongo nie da sie pilkarzy wyciagnac i on jest pierwszym, ktory to robi.

Administrator Awatar t2
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No ale nieważne gdzie sobie gawiedź to znalazła. Chciała to znalazła

Skończ z tą pogardą i lekceważeniem wobec innych użytkowników. Upaja cię to? To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie z mojej strony. Dyskusji nie przewiduję. t2.

Napastnicy 3 lata temu:
    -Sulley
    -Necid
    -Kulenovic
    -Chima
    -Sanogo

I wedlug ciebie ci magicy byli lepsi od Kante i by go wygryzli z 18 meczowej?
    Miałem na myśli sezon w którym graliśmy w lidze mistrzów.
    Nikolic-Prijović
    Czy przy tej dwójce łapał by się do meczowej ,,18"?

Legionista Awatar e(L)egion
    Patrząc na wypowiedzi Kołakowskiego ze Stanu Futbolu, sygnały że podczas okresu przygotowawczego Świerczok wypada bardzo dobrze no i jeszcze teraz ten problem z ich drugim napastnikiem, to wydaje się że ta opcja już chyba jest nieaktualna. Tutaj by trzeba było zrobić za duży skok na kasę. Myślę, że grane są jakieś alternatywy. Zobaczymy kto wyskoczy. Od kilku dni jest cisza w temacie, więc może być jakieś zaskoczenie.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista
    Trzeba wziąć pod uwagę w jakiej pozycji się aktualnie znajdujemy. Nie ma co się czarować, że jakiś super piłkarz do nas przyjdzie. Nie mamy zbyt wiele gotówki na transfery, nie gramy od trzech lat w europejskich pucharach, raczej za wiele się w tym aspekcie nie zmieni (w lecie pewnie wyprzedaż nas czeka przed eliminacjami/ typowe na naszym podwórku). Także "okno wypadowe na świat" - marne. Zdobycie mistrzostwa kraju, którego liga znajduje się na 28 miejscu w rankingu światowym? Tak samo atrakcyjne jak gra w krajach Zatoki Perskiej z tym, że ci drudzy więcej płacą Ja tam na nic specjalnego osobiście nie liczę, chciałbym się miło zaskoczyć.

Cytat Zamieszczone przez lszny Zobacz posta
    Trzeba wziąć pod uwagę w jakiej pozycji się aktualnie znajdujemy. Nie ma co się czarować, że jakiś super piłkarz do nas przyjdzie. Nie mamy zbyt wiele gotówki na transfery, nie gramy od trzech lat w europejskich pucharach, raczej za wiele się w tym aspekcie nie zmieni (w lecie pewnie wyprzedaż nas czeka przed eliminacjami/ typowe na naszym podwórku). Także "okno wypadowe na świat" - marne. Zdobycie mistrzostwa kraju, którego liga znajduje się na 28 miejscu w rankingu światowym? Tak samo atrakcyjne jak gra w krajach Zatoki Perskiej z tym, że ci drudzy więcej płacą Ja tam na nic specjalnego osobiście nie liczę, chciałbym się miło zaskoczyć.
    spokojnie ktoś się skusi gdy pokażą ostatnie transfery out:

Moulin - PAOK
    Cafu - Olympiacos
    GUI -Włochu i teraz Trabzon
    Niezgoda - USA
    Majecki - Monaco
    Niko - USA
    Prijo - Grecja i Araby
    Bereś - Włochy
    Vadis - Grecja i Belgia

to pokaże, ze mozesz do nas przyjsc, pokopac i iść dalej rozwijac kariere.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar so(L)dier
    Saga z napastnikiem trwa, a mnie zastanawia czy w klubie szukają kogoś na lewą obronę. Piekarski wspominał ostatnio w wywiadzie, że Karbownik zostaje na pewno do końca tego sezonu, a później może zostać pod warunkiem zdobycia przez Legię mistrzostwa i gry w el. LM oraz pod warunkiem że Karbownik będzie grał na swojej nominalnej pozycji. Po sprzedaży Cafu nawet jest miejsce dla Karbownika w pomocy.
    Patrząc na ekstraklasowe podwórko to solidnych lewych obrońców jak na lekarstwo, ale taki Mladenovic z Lechii, któremu kończy się za pół roku kontrakt byłby lepszym rozwiązaniem niż bezproduktywny Rocha. Co prawda interesuje się nim Rijeka, ale teraz po zarobieniu niezłej kasy Loczek mógłby spróbować

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    spokojnie ktoś się skusi gdy pokażą ostatnie transfery out:

Moulin - PAOK
    Cafu - Olympiacos
    GUI -Włochu i teraz Trabzon
    Niezgoda - USA
    Majecki - Monaco
    Niko - USA
    Prijo - Grecja i Araby
    Bereś - Włochy
    Vadis - Grecja i Belgia

to pokaże, ze mozesz do nas przyjsc, pokopac i iść dalej rozwijac kariere.
    No tak średnio odbiłeś piłeczkę kolego względem tego co napisałem.
    Cafu - kontrakt kończył mu się w czerwcu więc odszedł za frytki.
    Majecki i Niezgoda - Polacy, jak wiadomo to teraz najczęstsze zjawisko w naszej lidze, kluby kupują naszych ze względu na perspektywę przyszłości.
    Pozostali - wszyscy grali w pucharach

Legionista Awatar VBS
    W sumie z lewych obrońców, którym wygasa kontrakt - ciekawe czy jest szansa na jakiekolwiek pozyskanie Rybusa.

Legionista Awatar Chmielo
    Mladenovicowi za pół roku kończy się kontrakt. W tej chwili to ostatni dzwonek dla Lechii, żeby na nim cokolwiek zarobić. Nie rozumiem, dlaczego nie próbujemy go do nas ściągnąć. 28 lat, reprezentant Serbii, sprawdzony na poziomie Ekstraklasy z dobrze ułożoną nogą na stałe fragmenty gry. Karbownik mógłby iść na swoją nominalną pozycje do środka. Jeśli Guilherme z Jagiellonii był ciekawą opcją tak tutaj mamy jeszcze lepszy strzał...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Mladenovicowi za pół roku kończy się kontrakt. W tej chwili to ostatni dzwonek dla Lechii, żeby na nim cokolwiek zarobić. Nie rozumiem, dlaczego nie próbujemy go do nas ściągnąć. 28 lat, reprezentant Serbii, sprawdzony na poziomie Ekstraklasy z dobrze ułożoną nogą na stałe fragmenty gry. Karbownik mógłby iść na swoją nominalną pozycje do środka. Jeśli Guilherme z Jagiellonii był ciekawą opcją tak tutaj mamy jeszcze lepszy strzał...
    Według Lechia.net z Lechii Gdańsk w najbliższym czasie odejść może Filip Mladenović, a więc jeden z najlepszych o ile nie najlepszy lewy defensor w Ekstraklasie. Serb co prawda już latem przymierzany był do Crvenej zvezdy, ale wtedy pozostał on w Polsce. Teraz najprawdopodobniej będzie inaczej.

Gdańszczanie mają problemy z regularnym wypłacaniem pensji zawodnikom, a tymczasem po dziesięciokrotnego reprezentanta Serbii zgłosiła się HNK Rijeka. Trzecia ekipa chorwackiej ekstraklasy może tym samym przejąć prawda do 28-latka i to za stosunkowo niewielką kwotę, gdyż umowa doświadczonego piłkarza wygasa już 30 czerwca.

Na razie władze zdobywcy Pucharu Polski nie tracą nadziei na pozostanie Mladenovicia i próbują nakłonić go do przedłużenia współpracy, jednak szanse na to są niewielkie. Ponadto wciąż niepewna jest przyszłość Karola Fili. Mając to wszystko na uwadze, może jasno stwierdzić, że trwa wyprzedaż Lechii, trzeciego zespołu poprzedniego sezonu i triumfatora Superpucharu Polski.
    transfery.info

Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    Saga z napastnikiem trwa, a mnie zastanawia czy w klubie szukają kogoś na lewą obronę.
    No przecież jest Cholewiak. Jak trzeba to zagra i w ataku i pomocy i na obronie a i Majeckiego może zluzować .

A tak na serio, to pewnie mają jakąś listę zakupów na tą pozycję ale to dopiero na letnie okienko. Pytanie tylko co to za zawodnicy .

Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    W sumie z lewych obrońców, którym wygasa kontrakt - ciekawe czy jest szansa na jakiekolwiek pozyskanie Rybusa.
    A po co nam obrońca który jest zdrowy raz na 3 miesiące? Wisłą wzięła Błaszczykowskiego i co? Częściej się leczy niż gra. Już lepiej ściągnąć kogoś z niższej półki ale do grania A nie do zwiedzania kliniki.

Zresztą musiałby być skończonym ******** żeby zamienić mistrza 6 ligi w Europie grającego co roku w LM na wicemistrza 32 ligi w Europie nie grającego od 3 lat nigdzie.
    Ostatnio edytowane przez Kaligula ; 03-02-2020 o 17:53

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Gui z Jagi szybko piął się do góry, najpierw Termalica, potem Jagiellonia i teraz Turcja. Z Lechii było sporo do wyrwania, ale jakoś nie byliśmy zainteresowani tymi zawodnikami.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Kaligula Zobacz posta
    A po co nam obrońca który jest zdrowy raz na 3 miesiące? Wisłą wzięła Błaszczykowskiego i co? Częściej się leczy niż gra. Już lepiej ściągnąć kogoś z niższej półki ale do grania A nie do zwiedzania kliniki.

Zresztą musiałby być skończonym ******** żeby zamienić mistrza 6 ligi w Europie grającego co roku w LM na wicemistrza 32 ligi w Europie nie grającego od 3 lat nigdzie.
    Co do Rybusa to i tak się pożegna z Lokomotivem, bo tam od przyszłego sezonu wchodzą obostrzenia dotyczące liczby obcokrajowców w kadrze. Ale tak sobie ostatnio fantazjowałem, że moglibyśmy go wypożyczyć do końca sezonu, żeby Maciek zwiększył swoje szanse na wyjazd na Euro jak niegdyś Jędrzejczyk. Pomarzyć fajnie, ale takie rzeczy to za Leśnodorskiego a nie teraz w naszej szarej rzeczywistości

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Co do Rybusa to i tak się pożegna z Lokomotivem, bo tam od przyszłego sezonu wchodzą obostrzenia dotyczące liczby obcokrajowców w kadrze. Ale tak sobie ostatnio fantazjowałem, że moglibyśmy go wypożyczyć do końca sezonu, żeby Maciek zwiększył swoje szanse na wyjazd na Euro jak niegdyś Jędrzejczyk. Pomarzyć fajnie, ale takie rzeczy to za Leśnodorskiego a nie teraz w naszej szarej rzeczywistości
    Na LO w kadrze jest taka bieda, że nawet jakby pół roku nie grał to i tak by pojechał
    Ktoś go z pewnością lepszy zgarnie.

Pytanko do kogoś kumatego, szczególnie Woytka, czy jesteś wstanie przedstawić mniej więcej jak wygląda u nas skauting?. Liczba skautów, mniej więcej rozmieszczenie geograficzne za które regiony są odpowiedzialne, widziałem kiedyś coś takiego bodaj na przykładzie któregoś z niemieckich klubów.
    Co do napastnika , skoro niektórzy zakładają że potrzebuje aklimatyzacji, to może lepiej jak najszybciej takiego kogoś zakontraktować np żeby obudził się na rundę mistrzowską?.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Pytanko do kogoś kumatego, szczególnie Woytka, czy jesteś wstanie przedstawić mniej więcej jak wygląda u nas skauting?. Liczba skautów, mniej więcej rozmieszczenie geograficzne za które regiony są odpowiedzialne, widziałem kiedyś coś takiego bodaj na przykładzie któregoś z niemieckich klubów.
    Co do napastnika , skoro niektórzy zakładają że potrzebuje aklimatyzacji, to może lepiej jak najszybciej takiego kogoś zakontraktować np żeby obudził się na rundę mistrzowską?.
    Ja jestem zajebiście kumaty więc odpowiem jest taka strona www.youtube.com gdzie jest baza mega kotów z Portugalii ! Do tego wspomagają się tajnym skryptem transfermarkt.de , ale psss bo się ci z Lecha dowiedzą i nam podbiorą najlepszych !

Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Ja jestem zajebiście kumaty więc odpowiem jest taka strona www.youtube.com gdzie jest baza mega kotów z Portugalii ! Do tego wspomagają się tajnym skryptem transfermarkt.de , ale psss bo się ci z Lecha dowiedzą i nam podbiorą najlepszych !
    W moim pytaniu o skauting był pewien podtekst, podobnej odpowiedzi się spodziewałem, albo jeszcze wzmianki o Football Managerze.

I ja myślę dokładnie tak samo. Mladen to od kilku sezonów jeden z najlepszych lewych obrońców grających w Polsce, a może i najlepszy. Zna ligę, ma dobrą centrę, rzut wolny i jest solidny w obronie. Szkoda, że nic nie słychać.

Legionista Awatar Bootleg
    Temat Alibeca upadł. Ludogorets skłonne negocjować ale najlepiej aż po meczu z Interem czyli koniec lutego. Także opcję się kurczą i jeżeli ktoś przyjdzie to nie pierwszego wyboru... ot taki standardzik
    Always look on the bright side of life!

Uprawnienia umieszczania postów