Strona 1156 z 1192 PierwszyPierwszy ... 1566561056110611461152115311541155115611571158115911601166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 34,651 do 34,680 z 35745

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

https://legia.net/news/petar-skuleti...ny-legii/76272

„Petar Skuletić został zaproponowany Legii. Udało nam się dowiedzieć, że w grę wchodziłoby darmowe wypożyczenie, a Francuzi pokryliby część wynagrodzenia piłkarza.”

Oj to może skusić DM

No i co najważniejsze mało grał w tym sezonie, więc mógłby u nas nadrabiać zaległości.

Legionista Awatar Budyń_70
    Mało grał, więc wypoczęty, ma siłę, by się dobrze wpisać w kryteria Vuko, czyli zapierdalanie

Legionista Awatar VooDoo
    Bilans bramkowy powalający. Wiadomo, został tylko zaoferowany, ale ściągnięcie Necida i stawianie na Kulenovicia budzą obawy, że takiego profilu napastnika szukamy - tj. gdzie decydujący jest wzrost.
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Legionista Awatar Alek
    https://sofifa.com/player/193581
    parametry niezłe. Ale stawiam, że w realu będzie podobnym wzmocnieniem jak Necid albo Eduardo.
    Czyli cały Mioduch. Za 10 % z tego co zarobił na Niezgodzie przeznacza na " wzmocnienie " które wpisuje się w zamysł Mioducha. Czyli albo skupowanie delikatnego szrotu, które miesiącami grzeje ławę, ale lata temu był sensownym graczem w jakimś średniaku.
    Albo kupowanie piłkarzy ze skłonnościami do kontuzji.

Jak mają eksperymentować, to już lepiej byłoby gdyby dział finansowy i trener dogadał się z Carlitosem 😉

Legionista Awatar Somebody
    Jeżeli dobrze pamiętam, po transferze Carlitosa i Kulenovica pojawiało się w mediach nazwisko jakiegoś Węgra (?) o podobnej charakterystyce i warunkach fizycznych, więc być może jest to typ napastnika, która pasuje Vukovicowi do określonego stylu gry. Pamiętam, że podobnymi zawodnikami interesował się wcześniej Skorża, za czasów którego w pole karne leciała masa dośrodkowań ze strony skrzydłowych i bocznych obrońców, tylko na szpicy nie mieliśmy akurat zawodnika, który byłby w stanie coś z tego zrobić.

Wydaje mi się, że przy tak fajnie funkcjonującym ataku przydałby się bardziej ktoś z dobrym wykończeniem i o innej charakterystyce niż Kante, ale skoro pion sportowy i sam Vukovic widzi jakiś głębszy sens w zastępowaniu Jarka zagranicznym dryblasem, to pozostaje kibicować, żeby ten dryblas coś sobą reprezentował.

Legionista Awatar e(L)egion
    Ale on do nas już przychodzi, że takie stękanie? Totalnie mi nie pasuje do profilu gracza jaki pasowałby Vuko. Zresztą ofert na maila mamy pewnie multum. Dzisiaj czytałem, że Jagiellonia po sprzedaży Klimali też jest spamowana przez managerów. Ten pewnie tylko wypłynął, bo kiedyś był z nami łączony.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar AGZI
    28 meczów,jedna bramka. Myślę, że to wystarczy za komentarz.Nastepny Kulenovic,tylko znacznie starszy, więc nawet się go w razie czego nie sprzeda.Ale nie ma się co jeszcze martwić.Wiadomo, że szukamy napastnika,to pewnie wielu agentów nam kogoś tam proponuje.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 17-01-2020 o 13:30
    #MioduskiOut

Vuko zbyt dużych wymagań nie ma, Cholewiak, Pyrdoł, Golla niezła ekipa nam się szykuję. Bedą zapierd....

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Vuko zbyt dużych wymagań nie ma, Cholewiak, Pyrdoł, Golla niezła ekipa nam się szykuję. Bedą zapierd....
    Vuko to sobie może chcieć i Messiego,ale co z tego,skoro Mioduski nie da mu porządnej kasy na transfery.Dla niego ważne,żeby było tanio,ch#j z jakością.Model działania podrzędnego komisu - kupić szrot,wyklepać,opchnąć jakiemuś frajerowi drożej.
    #MioduskiOut

To, że ktoś został "zaoferowany", nie znaczy jeszcze że jesteśmy zainteresowani. Wstrzymajmy się ze stękaniem, aż będzie na co.
    Never Surrender

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Jakbys był trenerem Legii i dostałbys wybór "Cholewiak, Pyrdol*, Golla" albo nikt to co byś wybrał?
    Przecież dla każdego tutaj to nie są poważni piłkarze i w normalnej Legii z jakością tacy goście by się nie nadawał nawet do sprzątania liści z agrykoli. Ale ktoś grać musi.

Dopóki kodziarz, kumpel Halickiego będzie decydował w tym klubie to nie czeka nas nic dobrego. Już się nie mogę doczekać postów dzbanow w marcu że trzeba zwolnić Vuko po jednym czy drugim remisie. Bo w sierpniu to już bankowo. Wina Vukovica jak po Rangersach.

*uwazam i zawsze uważałem, że takich jak Pyrdol powinniśmy brać w każdej ilości. Na 10 sprawdzi się 3 ale młody, praktycznie za darmo... Brać trzeba.
    Daleko mu to Plachety ale skoro Vukovic z Kante umie zrobić piłkarza to i może się tu uda.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 17-01-2020 o 14:12
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    https://sofifa.com/player/193581
    parametry niezłe. Ale stawiam, że w realu będzie podobnym wzmocnieniem jak Necid albo Eduardo.
    Nie wiem czy dobrze rozumiem. Czy ty podajesz parametry z gry komputerowej?

Legionista Awatar Marcino
    Wygląda to tak, że robi się uzupełnienia ławki rezerwowej i nikt nie ma ochoty kupić chociaż jednego co zrobi różnicę na którejś z pozycji. Odnośnie Kante to zaczynam być spokojny, że chłopak da radę. Akurat do lata będzie dobrym zawodnikiem na sprzedaż. DM lubi to.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jakbys był trenerem Legii i dostałbys wybór "Cholewiak, Pyrdol*, Golla" albo nikt to co byś wybrał?
    Przecież dla każdego tutaj to nie są poważni piłkarze i w normalnej Legii z jakością tacy goście by się nie nadawał nawet do sprzątania liści z agrykoli. Ale ktoś grać musi.

Dopóki kodziarz, kumpel Halickiego będzie decydował w tym klubie to nie czeka nas nic dobrego. Już się nie mogę doczekać postów dzbanow w marcu że trzeba zwolnić Vuko po jednym czy drugim remisie. Bo w sierpniu to już bankowo. Wina Vukovica jak po Rangersach.

*uwazam i zawsze uważałem, że takich jak Pyrdol powinniśmy brać w każdej ilości. Na 10 sprawdzi się 3 ale młody, praktycznie za darmo... Brać trzeba.
    Daleko mu to Plachety ale skoro Vukovic z Kante umie zrobić piłkarza to i może się tu uda.
    Poszukałbym co mówiłeś o Lewczuk przy pierwszym transferze. Ale mi się nie chce.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

coraz chudszy Awatar Kijek
    Poszukaj.
    Nie dziwię się, że Ci się nie chce bo byś się mocno zdziwił.

Cóż za niespodzianka. Śmiało, szukaj.

Nie musisz szukać przy Lewczuk, wystarczy przy Malarzu.

Ja mam poszukać co pisałeś jak Mioduski wchodził do klubu? czuje, że to mogłoby być ciekawe. Chociaż wystarczy, że czytam w temacie o polityce, te twoje prokodziarskie wypociny. To chyba nie chce wiedzieć więcej.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 17-01-2020 o 21:49
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Być może tak jest jak piszesz, ale też natknąłem sie na wypowiedź Vuko który mówił ze do Legii trafią zawodnicy nie pierwszych stron. Więc Vuko też dawał swoje propozycję. Oby się tylko sprawdzily.

Legionista Awatar Chmielo
    Według serbskich mediów na celowniku @LegiaWarszawa znalazł się Veljko Simić - lewoskrzydłowy @crvenazvezdafk. Oferta klubu z Łazienkowskiej miała zostać odrzucona.
    Onet
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Buksa w 3 dni podpisał kontrakt ,a z Niezgodą serial trwa od początku roku o jakieś durne pozwolenie o pracę? Nieźle ktoś w **uja wali ale rogi.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Buksa w 3 dni podpisał kontrakt ,a z Niezgodą serial trwa od początku roku o jakieś durne pozwolenie o pracę? Nieźle ktoś w **uja wali ale rogi.
    Gdyby oblał testy medyczne to już dawno byłby w Belek na obozie. Z Buksa poszło sprawnie i szybko, za to rok temu z Frankowskim też się sprawa ciągnęła.
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 18-01-2020 o 12:25

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Jak się powierza swoją karierę "Menadżerom" typu Marek Citko to właśnie takie są efekty. Jeszcze wysyłają chłopaka na drugi koniec świata.

Niech się przestaną wygłupiać. Załatwić bilet do Belek bo ciekawy sezon na horyzoncie.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Jak się powierza swoją karierę "Menadżerom" typu Marek Citko to właśnie takie są efekty. Jeszcze wysyłają chłopaka na drugi koniec świata.

Niech się przestaną wygłupiać. Załatwić bilet do Belek bo ciekawy sezon na horyzoncie.
    A skąd wiesz jakim menadżerem jest Citko i co dokładnie w sprawach administracyjnych transferu Niezgody się dzieje, że rzucasz tekst o wygłupach? Może zdradzisz?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    A skąd wiesz jakim menadżerem jest Citko i co dokładnie w sprawach administracyjnych transferu Niezgody się dzieje, że rzucasz tekst o wygłupach? Może zdradzisz?
    Nie znam Marka Citki więc za wiele nie napiszę. O jego wątpliwej renomie można domniemywać po historii z Jakubem M. Ogólnie tez przygoda Citki w Legii to była jedna wielka pomyłka.

Chciałbym zaznaczyć tylko że gardzę tym środowiskiem i jak widać niektórzy robią więcej szkody piłkarzowi niż pożytku, a sam temat transferów uważam za najgłupszy na tym zacnym forum. Moje zdanie wyraziłem z obawy o przyszłość Jarosława i sytuacji napastników w obecnej kadrze.

Gintleman Awatar księciuniu
    Piotr Koźmiński
    ‏ @UEFAComPiotrK
    12h12 hours ago

Co do serbskiego napastnika Petara Skuleticia, o którym pisałem w kontekście Legii: z tego co teraz słyszę, piłkarz jest bardzo zainteresowany tym, żeby przyjść do Legii. Montpellier też gotowe negocjować warunki transferu. Oczywiście, kilka innych opcji też jest otwartych.
    Mam nadzieję, że zainteresowany jest tylko Skuletic i Montpellier, a Legia nie.

...

Książę Baraniny.
    ‏ @__Kamil_____
    12h12 hours ago
    Replying to @UEFAComPiotrK

Temat Świerczoka ze względu na cenę całkowicie upadł?
    Piotr Koźmiński
    ‏ @UEFAComPiotrK
    11h11 hours ago

chyba nie tylko ze wzgledu na cenę
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Mam nadzieję, że zainteresowany jest tylko Skuletic i Montpellier, a Legia nie.

...
    Ja mysle ze na bank jest zainteresowana. Wszak jest za darmo, z silniejszej niż nasza ligi i ma tego samego managera co Vesovic. Bede zaskoczony jak go Lok nie ściągnie i umiejetnie bedzie go "sprzedawał", że doświadczony na poziomie europejskim, silny, wysoki, przystojny i w ogóle sympatyczny chłop.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Gintleman Awatar księciuniu
    Czy musisz takim logicznym i bardzo prawdopodobnie brzmiącym wywodem psuć mi humor w poniedziałek rano?

E: Właśnie się dowiedziałem w robocie, że dzisiaj jest "Blue Monday", najbardziej depresyjny dzień roku - to wiele kurde wyjaśnia
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 20-01-2020 o 09:02
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Statystyki ma zniewalające, jak najdalej od typa.

Legionista Awatar Gabro
    Skuleticia nie klepną w Legii. Nie ma szans.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Ja mysle ze na bank jest zainteresowana. Wszak jest za darmo, z silniejszej niż nasza ligi i ma tego samego managera co Vesovic. Bede zaskoczony jak go Lok nie ściągnie i umiejetnie bedzie go "sprzedawał", że doświadczony na poziomie europejskim, silny, wysoki, przystojny i w ogóle sympatyczny chłop.
    Szpeci go tylko że chodzi po nocy...
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Uprawnienia umieszczania postów