Strona 1155 z 1192 PierwszyPierwszy ... 1556551055110511451151115211531154115511561157115811591165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 34,621 do 34,650 z 35737

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Wstyd przyznać, ale jak zobaczyłem w pierwszym meczu sezonu, że Sanogo jest pierwszym wyborem Vukovicia (a wg mnie powinien być ostatnim), to niezbyt się zmartwiłem tą jego kontuzją. Wiem, że to mało ludzkie i chrześcijańskie, ale tak było

A co do przyszłości, to niech Blond Pinokio się weźmie, zepnie i wysupła na tego Świerczoka :naiwny:
    I w ogóle, ale to w ogóle nie miało to żadnego związku z tym, że jest czarny.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie miało.
    Istotne było, że jest drewniany, a czy to heban czy dąb, to już nieistotne (drugi od końca był Kulenović, którego uważałem za drewno, ale bardziej przydatne w grze defensywnej).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Alek

1:20 Mioduch dowiaduje się, że za Świerczoka trzeba " tyle " zapłacić

Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Klimala odszedł do Celtiku za 4,5 mln euro
    jak odpali będzie kolejna szyderka jak z Lewego.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista
    Nie miało.
    Istotne było, że jest drewniany, a czy to heban czy dąb, to już nieistotne (drugi od końca był Kulenović, którego uważałem za drewno, ale bardziej przydatne w grze defensywnej).
    Looz, śmieje się

Jacek coś w nim widział i tak trafił do nas.

Mam nadzieję, że Panathinaikos bierze na siebie pensje Dominika bo inaczej nie widzę sensu tego wypożyczenia
    bo i tak wiadomo, że go nie wykupią bo po pierwsze z hajsem u nich krucho, a po drugie ponoć tam też są niezłe
    burdle tak, że tego...

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Panathinaikos bierze na siebie pensje Dominika bo inaczej nie widzę sensu tego wypożyczenia
    bo i tak wiadomo, że go nie wykupią bo po pierwsze z hajsem u nich krucho, a po drugie ponoć tam też są niezłe
    burdle tak, że tego...
    A jak inaczej widzisz taki deal?
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Tom Kruz
    Komuś tam na wypożyczeniu (chyba Jodłowcowi w Piaście) przecież płaciliśmy. Także pytanie nie takie bezpodstawne.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Komuś tam na wypożyczeniu (chyba Jodłowcowi w Piaście) przecież płaciliśmy. Także pytanie nie takie bezpodstawne.
    Dokładnie, tak samo jak w przypadku Cafu, gdzie jego macierzysty klub bulił za jego podrygi u nas do czasu wykupienia, co nawet chwilę temu było szeroko rozkminiane na forumce.

Jodłowcowi z tego co pamiętam to płaciliśmy jakąś część wynagrodzenia a nie całość. W przypadku Cafu to nie wiem ale jeśli Metz płaciło mu całość wynagrodzenia to widocznie stać ich było na taki układ. Zresztą na koniec dostali od nas 800 tyś euro, więc nie było to tak zupełnie za nic. Nas nie sądzę aby było w obecnej sytuacji stać na bycie firmą charytatywną i użyczanie swoich zawodników za zupełne free. Grecy muszą jakoś partycypować w kosztach.

Legionista Awatar AGZI
    Wstyd przyznać, ale jak zobaczyłem w pierwszym meczu sezonu, że Sanogo jest pierwszym wyborem Vukovicia (a wg mnie powinien być ostatnim), to niezbyt się zmartwiłem tą jego kontuzją. Wiem, że to mało ludzkie i chrześcijańskie, ale tak było

A co do przyszłości, to niech Blond Pinokio się weźmie, zepnie i wysupła na tego Świerczoka :naiwny:
    Jeśli to prawda,że Bułgarzy chcą 1,2 miliona,to prędzej ja zagram w Legii niż Świerczok.Mioduski nigdy nie wyda tyle na zawodnika,połowa tego to raczej max.Chyba,że byłaby możliwość wypożyczenia
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 15-01-2020 o 00:08
    #MioduskiOut

Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Jodłowcowi z tego co pamiętam to płaciliśmy jakąś część wynagrodzenia a nie całość. W przypadku Cafu to nie wiem ale jeśli Metz płaciło mu całość wynagrodzenia to widocznie stać ich było na taki układ. Zresztą na koniec dostali od nas 800 tyś euro, więc nie było to tak zupełnie za nic. Nas nie sądzę aby było w obecnej sytuacji stać na bycie firmą charytatywną i użyczanie swoich zawodników za zupełne free. Grecy muszą jakoś partycypować w kosztach.
    Z tego co pamiętam to Jodłowcowi płaciliśmy bodajże 80%. Gdyby węgra wypożyczyli gdziekolwiek indziej
    to nie martwiłbym się tym, ale Panathinaikos jest jednak kompletnie spłukany, a Nagy pewnie miał tu dość porządny kontrakt. Tak czy siak to już nie nasz problem.

Legionista Awatar Budyń_70
    To jednak słabo wygląda wypożyczenie na takich warunkach, nie dość, że wciąż gościu pozostaje na naszym garnuszku to jeszcze pozbywamy się możliwości ewentualnego skorzystania z jego usług w przypadku jakiejś sytuacji nadzwyczajnej (np. plaga kontuzji).
    Co innego z młodym, który idzie się ogrywać, by mieć z tego korzyść w przyszłości.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    To jednak słabo wygląda wypożyczenie na takich warunkach, nie dość, że wciąż gościu pozostaje na naszym garnuszku to jeszcze pozbywamy się możliwości ewentualnego skorzystania z jego usług w przypadku jakiejś sytuacji nadzwyczajnej (np. plaga kontuzji).
    Co innego z młodym, który idzie się ogrywać, by mieć z tego korzyść w przyszłości.
    Tutaj to myślę, że poza jakimiś oszczędnościami finansowymi (chociażby kilkadziesiąt tysięcy euro na pensji) to liczymy na to, że on coś tam zagra, da jakieś liczby i ktoś tam się na niego w lecie skusi, żeby wyjąć cokolwiek. U nas by i tak nie grał, więc dla świata byłby zapomniany i trzeba by go trzymać na kontrakcie do końca. Nie sądzę aby nasi włodarzy liczyli na jakiś większy zarobek na Węgrze. Tutaj to trzeba chyba liczyć tylko na maksymalne ograniczanie strat.

Legionista
    Góralski wg mediów w Kazachstanie ma zarabiać 20K euro, co stanowi dwukrotność jego gazy w Razgradzie. Zarabiałby więc tam 120k euro rocznie, wiec nie wiem czy Świerczok faktycznie takie miliony tam zgarnia..

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Góralski wg mediów w Kazachstanie ma zarabiać 20K euro, co stanowi dwukrotność jego gazy w Razgradzie. Zarabiałby więc tam 120k euro rocznie, wiec nie wiem czy Świerczok faktycznie takie miliony tam zgarnia..
    Wierzysz, że Góralski jeżdżący na kadrę regularnie ma kontrakt na poziomie 40 tys zł. miesięcznie w Bułgarii? Przecież on jak odchodził z Jagi to pewnie miał tyle, jak nie więcej...
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Wierzysz, że Góralski jeżdżący na kadrę regularnie ma kontrakt na poziomie 40 tys zł. miesięcznie w Bułgarii? Przecież on jak odchodził z Jagi to pewnie miał tyle, jak nie więcej...
    Tez mnie to zdziwiło z jednej strony, ale z drugiej.. przecież to pseudopilkarz. Drwal.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Wierzysz, że Góralski jeżdżący na kadrę regularnie ma kontrakt na poziomie 40 tys zł. miesięcznie w Bułgarii?
    W Ludogorcu można bardzo dużo podnieść z murawy w postaci premii ( co działa również w drugą stronę , bo prezes sypie karami za wszelkie odpały).
    Druga sprawa to Bułgaria, a tam pensja na papierze , pensja przelewana na konto i pensja pod stołem to trzy różne wartości.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Ekhm... owszem 20 tys euro, ale tygodniowo Rade Dugalić, który występuje tam od roku, zarabia 25 tys euro tygodniowo. Drobna różnica

Nowego napastnika nie będzie dopóki nie sfinalizuja transferu Niezgody i kasa za niego nie wpłynie na konto klubu.

A ktoś gdzieś wytłumaczył dlaczego Niezgoda siedzi tam od tygodnia i jeszcze nie podpisał?

Legionista
    Bardzo długo to trwa co oni mu spermę sprawdzają czy jak?
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar AGZI
    Może wiedzą,jakie miał w przeszłości problemy ze zdrowiem i chcą go naprawdę dokładnie sprawdzić.A że Mioduski czeka z nowym transferem to mnie tak bardzo nie dziwi. Zawsze jest jakaś możliwość, że transfer Jarka jednak się wysypie w ostatniej chwili.I po co nam wtedy jeszcze jeden ŚN?
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 16-01-2020 o 00:00
    #MioduskiOut

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Może wiedzą,jakie miał w przeszłości problemy ze zdrowiem i chcą go naprawdę dokładnie sprawdzić.A że Mioduski czeka z nowym transferem to mnie tak bardzo nie dziwi. Zawsze jest jakaś możliwość, że transfer Jarka jednak się wysypie w ostatniej chwili.I po co nam wtedy jeszcze jeden ŚN?
    Piotr Koźminski z tt

„Ok, teraz sprawdziłem jeszcze w dwóch amerykańskich źródłach. Nie mają żadnych sygnałów, aby transfer Jarosława Niezgody był zagrożony, raczej wszystko powinno być dobrze. Jak słyszę tamtejsze kluby często czekają z ogłoszeniem do momentu załatwienia ostatecznych spraw wizowych.

Często pytacie o nowego napastnika Legii, kiedy będzie. Z kilku źródeł, w Polsce, i za granicą, usłyszałem dziś, że Legia NIE zacznie rozmów z potencjalnym następcą do momentu sfinalizowania transferu JN do Portland.„

Może kwestia wizy, znieśli turystyczne, ale te o prace to chyba weryfikuja, chociaz z Buksa jakos szybko poszlo

Legionista Awatar Chmielo
    Z Niezgodą ponoć czekają na pozwolenie na pracę. Testy medyczne ma już za sobą.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Nie ZACZNIE nawet..? A co stoi na przeszkodzie, żeby zacząć i klepnąć jak będzie deal? Może obserwacje zaczną dopiero? Na obozach w Turcji.

Legionista Awatar Gabro
    https://informer.rs/amp/sport/c-zvez...mpression=true

Podobno to naszą ofertę za Veljko Simića odrzuciła CZB.

Nie jest tak, że Cholewiak został sprowadzony na lewą obronę. Nie wiem skąd takie informacje wychodzą i później ludzie dobierają do tego całą masę teorii. W trakcie sezonu mogą być różne sytuacje, ale mamy dwóch lewych obrońców, na których stawiamy. Dziś obaj zaprezentowali się nieźle. Z kolei jeżeli chodzi o skrzydła, to nie ma już takiego dużego wyboru, więc na tę chwilę nie myślę o tym czy Cholewiak będzie grał na lewej obronie. Może się tak zdarzyć, ale nie ma teraz takiej potrzeby. Cholewiak może wystąpić na dwóch stronach boiska jako skrzydłowy, wiemy też że zagrał kilka niezłych spotkań w ataku.
    Według słów Vukovicia to Cholewiak jest tym poszukiwanym skrzydłowym, więc nikogo więcej bym się nie spodziewał.

Legionista Awatar Gabro
    https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...LSfF-82xJ.html

Najciekawszy jest fragment o budżecie płacowym dla napastnika tj 400 tyś euro netto.

Legionista
    400k to całkiem porządna sumka, jeżeli nie chce się robić kominów płacowych. Powinni kogoś ogarniętego znaleźć.

Uprawnienia umieszczania postów