Strona 1151 z 1192 PierwszyPierwszy ... 1516511051110111411147114811491150115111521153115411551161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 34,501 do 34,530 z 35745

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar alfa
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Ale ten wykup za 800 tysi euro powoduje, że tak jakbyśmy mu płacili my, a nie Metz (formalnie oni, ale my wykupem zwróciliśmy im kasę). I przez ostatni okres my mu płaciliśmy, więc jego 2-letni pobyt kosztował nas już ponad 500 tys. euro na sezon, a nie 400 jak wcześniej napisałem. No i jeszcze zostało pół roku bulenia kontraktu.
    Ale nie to jest wtopą. Wtopą jest to, że mimo takich sporych kosztów on może sobie odejść za darmo w czerwcu. I o to mi cały czas chodzi.
    Czyli tak, jakbyśmy kupili go 2 lata temu za 400tys euro i dali pensję 300tys euro rocznie na 2,5 roku. Przecież nie ma w tym nic nierozsądnego.

Legionista
    Przeczytaj ostatnie zdanie Lionela. Tu ma w pełni rację.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Czyli tak, jakbyśmy kupili go 2 lata temu za 400tys euro i dali pensję 300tys euro rocznie na 2,5 roku. Przecież nie ma w tym nic nierozsądnego.
    Wówczas np. po pół roku/po roku dobrej gry moglibyśmy go sprzedać np. za 6 mln. euro, gdyby wpłynęła taka oferta (piszę o teorii) bo to byłby NASZ zawodnik. A teraz to Cafu rozdaje karty, a wcześniej nie był naszym zawodnikiem przed wykupem.
    Po prostu ktoś nie pomyślał i nie zabezpieczył interesu Legii.

Legionista
    Życie przynosi kolejne odpowiedzi na forumowe bzdury Kijka. Weszło, które podobnie jak Woytek klęczy przed Mioduskim, napisało wczoraj tak - "a przecież trzeba pamiętać, że jeśli Pyrdoł faktycznie miałby grać na dziesiątce, to jego rywalem byłby sam Pan Piłkarz Luquinhas".Dziś natomiast -"Suma odstępnego za 24-latka jest BARDZO DOBRA, by nie użyć mocniejszych określeń.

Dlaczego?"

Jeśli interesują cie kijku argumenty klęczącej gawiedzi z weszlo.com. to znasz adres
    ...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez b3nito Zobacz posta

Jeśli interesują cie kijku argumenty klęczącej gawiedzi z weszlo.com. to znasz adres
    Wypunktowali tam cenę za Niezgodę bardzo konkretnie i rzeczowo.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Jeszcze taki kwiatek - "Cokolwiek mówić o polityce transferowej Legii, ona także zasługuje na pochwałę. Sprawą bez precedensu jest fakt, że warszawski klub przez dwa okienka transferowe sprzedał aż trzech piłkarzy z jednej pozycji. Sandro Kulenović zasilił Dinamo Zagrzeb, Carlitos odszedł do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a Niezgoda trafił do MLS. Jak na zespół grający tylko jednym napastnikiem – jest to sprawa dużego kalibru." Tak pisza naczelni krytycy Mioduskiego.Wiec kim jest Kijek? Czlowiekiem z obsesja?
    ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Pepolainen Zobacz posta
    Wtopa ma na imię Ivan, który skasował zapewne grubo za podpis, doił wysokie pobory a nawet nie zagrał w jedynce i ma wyyebane.

Sprawa z Cafu teraz jest dziwna ale mówimy o gościu, który u nas grał 2 lata, głównie w podstawowym składzie i dawał jakość.

Jeśli to prawda, że koszt jego pobytu to 800k Euro owego wykupu bo pensję płaciło mu Metz to tragedii raczej nie ma, zwłaszcza że jeszcze jakąś niewielką kasę na niego można wyrwać.
    Jeśli odejdzie to mieliśmy naprawdę konkretnego gościa za 400k euro/sezon. Nie jest to specjalnie wygórowana cena.
    a to jakbyśmy podpisali takiego gościa nawet za darmo, płacili mu pensje (bo na to wychodzi z tymi 800k), ale nie ogarnęli, że gościowi się kończy kontrakt i by odszedł za friko jak Gui to byłoby ok?
    Nie wiem jakimi kategoriami wy myślicie, ale na pewno nie trzeźwymi.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Legionista Awatar Chmielo
    ŁKS ponoć zarobił na przenosinach Pyrdoła już teraz, a wieść gminna niesie, że chytry Mioduch chciał ich wydymać i rozbijało się tylko o ekwiwalent. Jeszcze probogusiowe Weszło racjonalizuje sprzedaż Niezgody wystawiając Kucharskiemu swoistą laurkę.

Szybka weryfikacja.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Skoro weszlo racjonalizuje to wszystko jest git. Teraz jest rzetelne.
    Gdyby nie racjonalizowało, tylko jechało, to wówczas nie byłoby rzetelne.
    A to weszlo to jakas wyrocznia?

Ostateczna weryfikacja Mioduskiego i jego świty to będzie za jakiś czas. Zarówno pod względem sportowym jak i finansowym. Sukcesów wielkich nie wróżę skoro mieli problemy nawet z tablicą na 100 lecie odzyskania Niepodległości czy ogarnięcie zapisów zabezpieczających klub w sprawie Cafu.

Póki co to wielki plus dla Mioduskiego za budowę Akademii.

I serio nie rozumiem tej jazdy po Leśnym. Niektórzy zapomnieli chyba jak było przed nim (sportowo i np. pod względem relacji z kibicami).
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 11-01-2020 o 10:49

Legionista Awatar Peer
    Ja myślę, że każdy pamięta, jak było, ale widzi też jego zachowanie po odejściu z Legii.
    To samo tyczy się Mioduskiego. Każdy widzi, jak jest, ale jak już nawet jemu coś się udaje, to trzeba to uczciwie przyznać. Tu jest akurat mowa o transferach wychodzących, konkretnie Niezgody, i za to należy mu przyklasnąć(za to, że odszedł za niezłą kasę, skoro już MUSIAŁ odejść).

Przyklasnąć będzie można jak Jarka zastąpią kimś kto będzie strzelał, a nie takim kto za pół roku będzie toczył rozmowy o rozwiązaniem kontraktu. Transfery trzeba rozpatrywać jako całość, te wychodzące i przychodzące. A jeśli o wychodzące chodzi, to większe wrażenie zrobi na mnie sprzedanie Wieteski niż bramkostrzelnego napastnika. Bo ten to się sam sprzeda. Jarek odszedł za kwotę logiczną, mającą podstawy w jego historii piłkarskiej. Ani za bardzo dobrą kasę, ani za kasę poniżej granicy śmieszności.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Skoro weszlo racjonalizuje to wszystko jest git. Teraz jest rzetelne.
    Gdyby nie racjonalizowało, tylko jechało, to wówczas nie byłoby rzetelne.
    A to weszlo to jakas wyrocznia.
    Jasne, że żadna wyrocznia, w tym przypadku jednak podali konkretne argumenty, z którymi ciężko polemizować.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Widzę, że już gawiedź wystawiła pomnik miodkowi. Brawo.

Kto jest kto, rozwiązanie zagadki.

3.8 mln.
    Dalej nie czytam.

Teraz zobaczymy kogo kupi za niegog. No chyba że będziecie oczekiwać mistrzostwa z Kante i Sanogo.

Jeszcze czekam na propsy Mioducha jak Cafu zastąpi Szymańskim. #udaneokienkotransferowe
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 11-01-2020 o 11:20
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar Chmielo
    Pogoń, Lechia i Cracovia mają takie paki, że o tytule tu nikt nawet nie marzy.
    A Melanż Trwa...

Dobrze, że zaczynasz doceniać jaka drużynę ma Cracovia.

Ciekawe kiedy pierwszy post zwalniajcy Vuko, w marcu czy wytrzymasz do sierpnia

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Przyklasnąć będzie można jak Jarka zastąpią kimś kto będzie strzelał, a nie takim kto za pół roku będzie toczył rozmowy o rozwiązaniem kontraktu. Transfery trzeba rozpatrywać jako całość, te wychodzące i przychodzące. A jeśli o wychodzące chodzi, to większe wrażenie zrobi na mnie sprzedanie Wieteski niż bramkostrzelnego napastnika. Bo ten to się sam sprzeda. Jarek odszedł za kwotę logiczną, mającą podstawy w jego historii piłkarskiej. Ani za bardzo dobrą kasę, ani za kasę poniżej granicy śmieszności.
    To w przypadku Niezgody nie należy rozpatrywać tego transferu, bo liczą się "in" i "out", a w przypadku Wieteski już nie?
    Wszystko zależy od punktu siedzenia. Ze swojego punktu to mam wyjebane, czy sprzedadzą go za 10 zł czy 50 mln euro, bo liczy się to, kto dla Legii gra i zdobywa trofea(mowa tylko o sportowym aspekcie). Z punktu widzenia klubu liczy się kasa, dlatego uważam, że sprzedanie Niezgody za ponad 5 baniek, to fajna kasa. Tym bardziej, jak w pamięci mamy drobne za Prijovicia, Nikolicia czy Vadisa, którzy łącznie poszli za niewiele więcej, co sam Niezgoda.

Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    To w przypadku Niezgody nie należy rozpatrywać tego transferu, bo liczą się "in" i "out", a w przypadku Wieteski już nie?
    Wszystko zależy od punktu siedzenia. Ze swojego punktu to mam wyjebane, czy sprzedadzą go za 10 zł czy 50 mln euro, bo liczy się to, kto dla Legii gra i zdobywa trofea(mowa tylko o sportowym aspekcie). Z punktu widzenia klubu liczy się kasa, dlatego uważam, że sprzedanie Niezgody za ponad 5 baniek, to fajna kasa. Tym bardziej, jak w pamięci mamy drobne za Prijovicia, Nikolicia czy Vadisa, którzy łącznie poszli za niewiele więcej, co sam Niezgoda.
    Chodzi mi o to, że jeśli miałbym klaskać tylko przez to, że kogoś sprzedano to tyczyłoby się to zawodników pokroju Wieteski, a nie Niezgody. Oceniać będę całe okienko. Ostatnie to #UdaneOkienkoTransferowe, obecne trwa. Póki co doszły 2 nieistotne uzupełnienia, z czego Pyrdoł pewnie skończy na wypożyczeniu, oraz odszedł najlepszy napastnik. Prawdziwy test Kucharskiego nadchodzi.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    a to jakbyśmy podpisali takiego gościa nawet za darmo, płacili mu pensje (bo na to wychodzi z tymi 800k), ale nie ogarnęli, że gościowi się kończy kontrakt i by odszedł za friko jak Gui to byłoby ok?
    Nie wiem jakimi kategoriami wy myślicie, ale na pewno nie trzeźwymi.

Jeśli idzie o mnie zapewniam, że mimo pory pisałem to na trzeźwo. I dopuszczam do siebie myśl, że w klubie wiedzieli, że trzeba gościa wykupić po dwóch latach i przejąć jego kontrakt na rok.
    Tyle, że może sam Cafu nie chce już tu zostać, z wielu powodów, z których najważniejszym jest prawdopodobnie kasa. Jestem przekonany, że propozycje kontraktu od nas dostaje.
    Oczywiście jestem wkurviony (jak zapewne wiekszkość z nas), że może odejść, bo nie dość, że to kawał grajka to niewiadomą jest jest jego następca.
    Legia to życie

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Chodzi mi o to, że jeśli miałbym klaskać tylko przez to, że kogoś sprzedano to tyczyłoby się to zawodników pokroju Wieteski, a nie Niezgody. Oceniać będę całe okienko. Ostatnie to #UdaneOkienkoTransferowe, obecne trwa. Póki co doszły 2 nieistotne uzupełnienia, z czego Pyrdoł pewnie skończy na wypożyczeniu, oraz odszedł najlepszy napastnik. Prawdziwy test Kucharskiego nadchodzi.
    Tu pełna zgoda i chociaż zadanie trudne, to czuję, że będzie niezłe zastępstwo.

Legionista
    Kijek zaczyna czytać od 8 mln . Chyba dlatego kompromituje się w co drugim poście.
    ...

Pyrdoł kupiony a podobno Legia na drobne się rozmieniała. Pan prezes Dariusz Mioduski zagrał na nosie naszej mądrali forumowej. Jeszcze wszystkich wysłał na obóz do Belek zamiast do prowincjonalnego Uniejowa.
    edit: literówka.

Forumowa madrala jest zadowolona.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Pyrdoł kupiony a podobno Legia na drobne się rozmieniała. Pan prezes Dariusz Mioduski zagrał na nosie naszej mądrali forumowej.
    W jaki sposób zagrał na tym nosie?
    Jeszcze wszystkich wysłał na obóz do Belek zamiast do prowincjonalnego Uniejowa.
    Wakacje w Turcji są tańsze niż w Polsce

Legionista Awatar Gabro
    Wojciech Golla może dołączyć do Legii:

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-...ada-legia-chce

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    W jaki sposób zagrał na tym nosie?
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    i właśnie dlatego nie potrafią się dogadać z ŁKSem od paru dni o 70 000 PLN. .
    Zaraz po tych słowach Pyrdoł klepnięty.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Wakacje w Turcji są tańsze niż w Polsce
    Dokładnie dlatego my lecimy do Belek a Radków trenuje w Uniejowie.

Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Zaraz po tych słowach Pyrdoł klepnięty.
    Faktycznie, zaraz.

Szybkie pytanie, kto za Niezgodę: Exposito (chyba nas nie stać), Szczepan czy Samiec-Talar?

Legionista Awatar Bootleg
    Faktycznie, zaraz.
    Kijek napisz jakiego chcesz napastnika... może Darek podpisze...

Ps. Nemanja Nikolić? Biorę z pocałowaniem w rękę...
    Always look on the bright side of life!

Faktycznie, zaraz.
    Faktycznie, nie zaraz.

Legionista Awatar so(L)dier
    Adam Godlewski
    @AdamGodlewski
    ·
    1 g.
    Ze źródła - jednego z najlepszych na Ł3 - z którego latem dowiedziałem się, że Angulo otwierał wtedy listę życzeń A.Vukovicia, tym razem usłyszałem, że nie ma szans, żeby Igor trafił do Legii. Zatem to zrozumiałe, że nie było rozmów Vuko sportowo widzi Świerczoka, ale... 1/2

2/2 i ten temat uważa podobno za nierealny. Z uwagi na kasę. Zresztą znam menedżera, który upiera się, że latem o najwyższych pieniądzach dla Angulo rozmawiał z...
    @Jagiellonia1920
    ,nie z
    @LegiaWarszawa
    . W grę miało podobno wchodzić blisko 20tys€ miesięcznie. Ale coś nie pykło...

Uprawnienia umieszczania postów