Strona 1150 z 1192 PierwszyPierwszy ... 1506501050110011401146114711481149115011511152115311541160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 34,471 do 34,500 z 35745

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Oho zaraz się zacznie. niech się tylko Chmielo pojawi
    Co tam ciekawego przygotowałeś nam na dzisiaj?
    A Melanż Trwa...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    No to nie odpowiedziałeś (nie pierwszy raz) na pytanie, które było zadane. Ale rozumiem, łatwiej jest odpowiadać na pytania, które sami sobie zadamy.
    Prosze, prostszym językiem*: w zależności od potrzeb jakie ma drużyna ale do Legii teraz wolałbym sprowadzić Niezgode, co chyba oczywiste.

*jeśli nie zrozumiesz tym razem to w Excelu jest taka funkcja, która zmieni Ci to wszystko na drukowane.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

No wszystko spoko ale co Boguś ma wspólnego z oddaniem Vadisa i Juniora?

Ps. Nie chcę nic mówić ale jak pokazuje życie to jak się okazuje Boguś sprzedał 30letniego Nikolica do Stanów za ~70% 24letniego Niezgody.
    A ja nie chcę nic mówić, ale póki co to Niezgoda nie jest sprzedany. Więc kto wie, może się jeszcze okazać, że Jarek pójdzie za tyle za ile pisałeś, że powinien. A byłaby to równowartość tego co dostaliśmy za 2 napastników wprost z LM...

Gintleman Awatar księciuniu
    Prosze, prostszym językiem*: w zależności od potrzeb jakie ma drużyna ale do Legii teraz wolałbym sprowadzić Niezgode, co chyba oczywiste.

*jeśli nie zrozumiesz tym razem to w Excelu jest taka funkcja, która zmieni Ci to wszystko na drukowane.
    Nie wiem czy oczywiste, bo ja na przykład bym teraz wolał do Legii sprowadzić 30-letniego Nikolicia niż 24-letniego Niezgodę (szczególnie jeżeli byłby 30% tańszy).
    No, ale ja nie patrzę przez pryzmat Excela i ewentualnych zysków ze sprzedaży, tylko przydatności dla drużyny.

Ale dziekuję, że odpowiedziałeś na zadane pytanie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez Legia.net
    Pyrdoł poleci do Turcji, Cafu odejdzie zimą
    Klik

Nie wiem czy oczywiste, bo ja na przykład bym teraz wolał do Legii sprowadzić 30-letniego Nikolicia niż 24-letniego Niezgodę (szczególnie jeżeli byłby 30% tańszy).
    No, ale ja nie patrzę przez pryzmat Excela i ewentualnych zysków ze sprzedaży, tylko przydatności dla drużyny.

Ale dziekuję, że odpowiedziałeś na zadane pytanie.
    No widzisz ja jako fan Miodka wolalbym teraz Niezgode gdybym musiał wybierać ale tak jak napisałem we wcześniejszym poście, którego nie zrozumiałeś bądź aby przypodobać się gawiedzi nie chciałeś zrozumieć chciałbym ich obu (co nie byłoby takie nierealne gdyby faktycznie ulubiony prezes przez wielu posiadał te kompetencje o jakich mówił, że niby podobno posiada) i to by mi wystarczyło do szczęścia. Nawet dałbym wówczas Mioduchowi spokój na 2-3miesiace.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 10-01-2020 o 17:44

Zrozumiałem tamtego posta, ale uznałem, że odpowiedzią na pytanie czy wolisz brunetki czy blondynki nie jest „Chciałbym mieć je obie i to by mi wystarczyło do szczęścia”.
    Życie to sztuka wyboru.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

na pytanie czy wolisz brunetki czy blondynki nie jest „Chciałbym mieć je obie i to by mi wystarczyło do szczęścia”.
    Życie to sztuka wyboru.
    "hardcore zaczyna się dopiero w sumie, kiedy mówisz jednej, że idziesz do tej drugiej"

(Karol, pozdrawiam )

P.S. skoro edytowałeś dodając ten fragment o prezesie i kompetencjach: rozważania i pytanie nie dotyczyło kogo Legia mogła by kupić/zatrzymać, tylko tego kogo i za ile ktoś chciałby/wolałby kupić.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Bo Nikolic, Prijo, Vadis, Junior, Ojaama to ciężkie miliony zarobione. Za Beresia też nie powalajaca kwota Nieprawdaż? Masz uprzedzenia do Miodka i tyle, a nie ze polityka transferowa klubu jakoś teraz obniżyła znacząco loty przy transferowaniu graczy.
    Nie mam uprzedzeń do DM, mam zastrzeżenia do oddawania zawodników za frajer przez pana z lokami a jeżeli chodzi o sprzedaż to kwoty nie powalają na kolana. Sytuację nieco uratował Piekario wracając na Ł3 z biznesem.

Edit:

Jeszcze news z dzisiaj, wykupiony niedawno Cafu odchodzi zimą, bo nie przedłużą z nim kontraktu. Brawo, blisko bańka euro w straty, stać nas.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 10-01-2020 o 19:55
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Deal done! 4-letni kontrakt, przy zrealizowaniu wszystkich bonusów Legia zarobi ponad 5 milionów $. Do zakończenia formalności zostały tylko testy medyczne - janekx

Pozostaje czekać na informacje o tych bonusach

https://twitter.com/majkel1999/statu...75481833574400

Ten gościu to jakiś wiarygodny jest ?

Legionista Awatar Gabro
    Fejki. Kamirniecki napisał, że przeziębiony i nie trenował.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Synonimy dla słowa gawiedź: bydło, zgraja, hołota, barachło, dzicz, pospólstwo, motłoch.
    Synonimy do słowa Kijek: dzida, klocek, laga, laska, pała, pałeczka, pręt, laseczka, pręcik
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Cytat Zamieszczone przez Fartooch Zobacz posta
    Deal done! 4-letni kontrakt, przy zrealizowaniu wszystkich bonusów Legia zarobi ponad 5 milionów $. Do zakończenia formalności zostały tylko testy medyczne - janekx

Pozostaje czekać na informacje o tych bonusach
    Ilość strzelonych bramek, ilość rozegranych spotkań, miejsce w tabeli Portland.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Jeszcze news z dzisiaj, wykupiony niedawno Cafu odchodzi zimą, bo nie przedłużą z nim kontraktu. Brawo, blisko bańka euro w straty, stać nas.
    Dwa lata Francuzi płacili jego kontrakt, a później nastąpiło wykupienie przez Legie. Ja tu nie widzę wtopy, jedynie zwykle przeinaczanie faktów przez ciebie. Sam piłkarz nie chce tu zostać, więc płakać za nim nie będę. Szymański już gotowy w jego miejsce.

Legionista Awatar Gabro
    Jeśli prawdą jest, że Panathinaikos będzie musiał wykupić za 1.5 mln Nagy'a po okresie wypożyczenia to jest to majstersztyk.

Legionista
    Wtopa.
    A wtopa dlatego, bo pewnie myśleli, że po wykupie przedłuży umowę. A tu zonk.
    To nie lepiej było poczekać do stycznia i gadać z Cafu w sprawie kontraktu? A tak 800 tys. poszło do pieca jeśli nie przedłuży.
    Przy wykupie powinni przedłużyć z nim kontrakt. Jakby nie chciał, to po prostu nie powinni go wykupywać, bo to śmierdziało na kilometr, że klub będzie pod ścianą.
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 10-01-2020 o 21:25

Legionista
    Wtopa ok, ale jeżeli go sprzedadzą teraz, to jakieś pieniądze jeszcze wezmą. Pytanie jakie.

I druga rzecz - przez 1,5 roku mieliśmy zawodnika, któremu płacili Francuzi, nie my. Jest info, jakie wynagrodzenie Cafu pobierał od Francuzów przez cały ten czas?
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Wtopa.
    A wtopa dlatego, bo pewnie myśleli, że po wykupie przedłuży umowę. A tu zonk.
    To nie lepiej było poczekać do stycznia i gadać z Cafu w sprawie kontraktu? A tak 800 tys. poszło do pieca jeśli nie przedłuży.
    Przy wykupie powinni przedłużyć z nim kontrakt. Jakby nie chciał, to po prostu nie powinni go wykupywać, bo to śmierdziało na kilometr, że klub będzie pod ścianą.
    Przecież już było tłumaczone, że wykup był obowiązkowy...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Przecież już było tłumaczone, że wykup był obowiązkowy...
    To gratulacje dla mózga, który się na to zgodził przy braniu Cafu. Wtopił kasę i tyle.

emil83 niby płacili Francuzi, ale płacąc im 800 tys. wychodzi na to, że tak jakby pobierał 400 tysi euro pensji od nas na rok. I co najlepsze, może odejść za darmo w czerwcu.

Jeśli to nie wtopa to nie wiem co nią jest.
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 10-01-2020 o 21:41

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Jeśli prawdą jest, że Panathinaikos będzie musiał wykupić za 1.5 mln Nagy'a po okresie wypożyczenia to jest to majstersztyk.
    Panathinaikos to sobie może wykupić Cholewiaka najwyżej. Tam nie ma w ogóle pieniędzy, a klub jest na poziomie Atromitosu.

Legionista
    To gratulacje dla mózga, który się na to zgodził przy braniu Cafu. Wtopił kasę i tyle.

emil83 niby płacili Francuzi, ale płacąc im 800 tys. wychodzi na to, że tak jakby pobierał 400 tysi euro pensji od nas na rok. I co najlepsze, może odejść za darmo w czerwcu.

Ale ja się zgadzam z tym, że niezabezpieczenie kontraktu jest mega wtopą. Mnie interesuje tylko stosunek kwoty wykupu do pensji, którą otrzymywał.

Swoją drogą jak to jest, że na Zachodzie kontrakty często przedłuża się nawet 2-3lata przed ich końcem, a u na już od dawna robi się to w ostatnim momencie, a przy dobrych wiatrach rok przed końcem. I nie jest to podejście tylko obecnej ekipy, ale też i wcześniejszych.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Szkoda Nagy. Jako uczciwie i ciężko pracujący "zjadacz chleba" nigdy nie zrozumiem takich ludzi ... taki talent i tak go roztrwonić ...
    Ostatnio edytowane przez pchorseba ; 10-01-2020 o 22:09

Legionista Awatar R.

Nie wiem czy wtopił, skoro przez większość czasu nie my płaciliśmy jego pensję...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Wtopa ma na imię Ivan, który skasował zapewne grubo za podpis, doił wysokie pobory a nawet nie zagrał w jedynce i ma wyyebane.

Sprawa z Cafu teraz jest dziwna ale mówimy o gościu, który u nas grał 2 lata, głównie w podstawowym składzie i dawał jakość.

Jeśli to prawda, że koszt jego pobytu to 800k Euro owego wykupu bo pensję płaciło mu Metz to tragedii raczej nie ma, zwłaszcza że jeszcze jakąś niewielką kasę na niego można wyrwać.
    Jeśli odejdzie to mieliśmy naprawdę konkretnego gościa za 400k euro/sezon. Nie jest to specjalnie wygórowana cena.
    Legia to życie

Legionista
    Wszyscy się przejmują, że zostaniemy praktycznie z jednym napastnikiem, a słychać cokolwiek o naszym środku obrony? Jest to o wiele bardziej newralgiczna pozycja, a my już ostatnią rundę graliśmy z dwoma piłkarzami, którzy nadają się do gry, nie tyle w zespole walczącym o mistrzostwo, co w grającym w najwyższej lidze.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

A mnie tylko taka filozoficzna refleksja naszla. Pamietam mecze z LM i sezon pozniej z pucharu UEFA a okazuje sie ze teraz niechcianego u nas Nagy'a wypozyczamy do Panaty. Oczywiscie ze moglo byc lepiej ale docenmy to co mamy.
    Moin, moin was geht?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Nie wiem czy wtopił, skoro przez większość czasu nie my płaciliśmy jego pensję...
    Ale ten wykup za 800 tysi euro powoduje, że tak jakbyśmy mu płacili my, a nie Metz (formalnie oni, ale my wykupem zwróciliśmy im kasę). I przez ostatni okres my mu płaciliśmy, więc jego 2-letni pobyt kosztował nas już ponad 500 tys. euro na sezon, a nie 400 jak wcześniej napisałem. No i jeszcze zostało pół roku bulenia kontraktu.
    Ale nie to jest wtopą. Wtopą jest to, że mimo takich sporych kosztów on może sobie odejść za darmo w czerwcu. I o to mi cały czas chodzi.

Legionista
    mógłby ktoś pokazać haczyk z wypożyczeniem Nagy ? Nie umiem uwierzyć, że Grecy naprawdę zgodzili się "na obowiązkowy wykup" za 1,5 miliona € ...

Uprawnienia umieszczania postów