Strona 1148 z 1193 PierwszyPierwszy ... 1486481048109811381144114511461147114811491150115111521158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 34,411 do 34,440 z 35767

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Benek
    Wczoraj na oficjalnej było info o testach medycznych Cholewiaka . Nie widziałem info o transferze to może ich nie zdał ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jedni wierzą Koźmińskiemu, inni Włodarczykowi - życie to sztuka wyboru.
    Nie wierzę ani jednemu ani drugiemu.

Ps. Jak Stanowski miał od Bogusia to źle ale jak Kozminski ma od Mioducha to dobrze.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nie. Winnym będzie ACO, bo tak się utarło.
    Wiem, o niego mi chodziło.
    Gawiedź nie obwini Mioducha.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Kamieniecki wspomina na portalu TVP Sport, że najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie z opcją wykupu. Może być więc tak,że 3.8 mln odnosi się do kwoty obowiązkowej opcji wykupu, a Legia dodatkowo dostanie kwotę X za wypożyczenie (co razem zbliży kwotę transferu do 5 mln).
    jeżeli w tym było by ziarko prawdy to doprawdy w Legii pracują idioci i to do kwadratu ...

Legionista
    Wiem, o niego mi chodziło.
    Gawiedź nie obwini Mioducha.[/QUOTE]

Dobrze wstrzymaj się z obroną ''trenera tysiąclecia'' bo narazie nic nie wygrał....
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista
    Najnowsze
    @TobiasWagner_91
    Christian Gebauer (SCR Altach) hat ein Angebot von Legia Warschau. Winger hat einen Vertrag bis zum Sommer, aber Legia will ihn jetzt bringen. Gespräche sind im Gange.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Nie wierzę ani jednemu ani drugiemu.

Made my day.

Niezgoda za mniej niż Buksa. #udaneokienkotransferowe
    Niecałe 3.5 mln euro.
    Pogoń sprzedaje za więcej środkowego obrońcę niż My gościa, który idzie na bez problemu na króla strzelców.
    Rzeczywiście.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Jestem
    Wypożyczenie Jarka z opcją wykupu to debilna sprzedaż na kredyt z gwarancją na zdrowie i formę. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę - oczyma wyobraźni widzę jak Mario opluwa monitor ze śmiechu czytając takie teksty. Chyba, że jest coś głębiej o czym się nie pisze.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Rzeczywiście.
    To jeszcze jak jesteś takim mistrzem świata w cytowaniu to przywołaj 10tki moich postów wysmiewajacych wlodara. Czy akurat tych nie znalazłeś? szokujące, co za niespodzianka.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Kamieniecki wspomina na portalu TVP Sport, że najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie z opcją wykupu.
    a to nie o Świerczoku przypadkiem?
    Nie wiem skąd wziął się temat wypożyczenia...

Przestańcie się spierać z tym typkiem bo się tego czytać nie da. 09.01 wydał wyrok i wyśmiał "udane okienko transferowe". To tak jak podsumować mecz w 5 minucie. Idźcie co niektórzy na spacer i wdajcie się w dyskusję z gołębiem. Ta sama skala. To już podpada pod zaburzenia. Masochistów też kręci oburzenie ludzi, jak zobaczą siusiaka. A Wy się dajcie aktywować po każdym obnażeniu, znaczy "kleczeniu, plakatach, pomnikach" itp.

I ten "Boguś" na każdym kroku. Przyznam, że nigdy nie powiedziałbym o jakimś obcym, starszym chłopie "Tomuś, Maciuś" czy "Łukaszek". No ale mi jednak zależy żeby w życiu traktowano mnie poważnie
    Lewactwo nie jest cool!

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    a to nie o Świerczoku przypadkiem?
    Nie wiem skąd wziął się temat wypożyczenia...
    Mea culpa. Kątem oka spojrzałem i stąd mój błąd. Oczywiscie chodzi o ewentualne wypożyczenie Świerczoka. Z drugiej strony ciekawe, że prawdopodobnie nikt poza Tobą tam nie spojrzał a tylko jad na zarządzających się od razu wylał...No, ale to ewidentnie moja wina tym razem, bo wprowadziłem w błąd. Przepraszam.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
    Najnowsze
    @TobiasWagner_91
    Christian Gebauer (SCR Altach) hat ein Angebot von Legia Warschau. Winger hat einen Vertrag bis zum Sommer, aber Legia will ihn jetzt bringen. Gespräche sind im Gange.
    Toż to ogór pokroju Agry...

Legionista Awatar AGZI
    Dobrze wstrzymaj się z obroną ''trenera tysiąclecia'' bo narazie nic nie wygrał....
    A jak on ma cokolwiek wygrać,jak praktycznie co pół roku trzeba układać całą układankę od nowa? Też go krytykowałem,ale już więcej tego nie zrobię.Winny jest tylko jeden.Ten mechanizm zresztą sam się napędza:Sprzedajemy najlepszych,to nie ma oczywiście sukcesów.Ponieważ nie ma sukcesów,to jest dziura w budżecie i żeby ją załatać sprzedajemy.I tak można bez końca.Gdybyśmy mieli dochody z pucharów,to pewnie problemu by nie było.
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 09-01-2020 o 18:28
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    A jak on ma cokolwiek wygrać,jak praktycznie co pół roku trzeba układać całą układankę od nowa? Też go krytykowałem,ale już więcej tego nie zrobię.Winny jest tylko jeden.Ten mechanizm zresztą sam się napędza:Sprzedajemy najlepszych,to nie ma oczywiście sukcesów.Ponieważ nie ma sukcesów,to jest dziura w budżecie i żeby ją załatać sprzedajemy.I tak można bez końca.Gdybyśmy mieli dochody z pucharów,to pewnie problemu by nie było.
    Kogo takiego sprzedaliśmy w ostatnich okienkach poza Szymańskim i Ofoe, który miał obiecane, że będzie mógł odejść?
    A Melanż Trwa...

Toż to ogór pokroju Agry...
    To fejk, nawet całkiem zgrabnie zrobiony

Legionista Awatar Gabro
    🤣🤣

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Fartooch Zobacz posta
    To fejk, nawet całkiem zgrabnie zrobiony
    to prawda, że zgrabnie. Aż dałem się nabrać i podałem jako plotkę

Kwota na rano była taka jak ustaliłem czyli 3,8 miliona dolarów plus bonusy. A jeśli dojdzie to o czym pisze Piotrek, to dobrze dla Legii.
    Jest dzban z tego Włodarczyka. Napisał najpierw jakby wszystko już było dogadane, a teraz, że to sytuacja na rano.

Legionista Awatar Budyń_70
    Każdy z nich chce być tym najbystrzejszym co najbardziej błyszczy w necie pod kątem informacji z pierwszej ręki

Jak to jest, że dwa kluby z polskiej ligi dogadują transfer Cholewiaka i żaden dziennikarz nawet o tym nie słyszał, a jak Legia negocjuje z Portland i pewnie 90% dziennikarzy nie wiedziała, że tam jest jakiś klub to znają dokładne ustalenia. Jakim cudem?
    Druga sprawa to bardziej mnie ciekawi kto za Jarka niż czy to będzie 4 czy 5 mln.

Gintleman Awatar księciuniu
    Piotr Koźmiński
    ‏ @UEFAComPiotrK

Z moich info wynika że negocjacje w sprawie Niezgody wciąż trwają, nie ma ostatecznego porozumienia z Portland. Ostateczna suma ma zależeć od tego jaki... procent Niezgody kupią Amerykanie. Upraszczając: może być np 70 % dla Portland, 30% Legia (ważne przy kolejnym transferze).
    Te 30% od transferu z drużyny z MSL to gruszki na wierzbie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Złoty interes Portland.

Czy Boguś sprzedał Beresia i szczególnie Dude zbyt tanio? Jasne.

Ale to co wyprawia Mioduski to jest paranoja. Oddajemy za jakies drobne najlepszego strzelca. Żeby jeszcze Portland slynelo, że sprzedaży piłkarzy do Europy to może bym zrozumiał takki interes ale to jest mls. Dramat.

Ciekawy jestem co gawiedź wymysli.

Gintleman Awatar księciuniu
    Koźmiński zyskuje na wiarygodności
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Jasne.
    Stanowski mający infoski od Bogusia ble ale Kozminski od Mioduskiego :serduszka:

Legionista Awatar Peer
    Złoty interes Portland.

Czy Boguś sprzedał Beresia i szczególnie Dude zbyt tanio? Jasne.

Ale to co wyprawia Mioduski to jest paranoja. Oddajemy za jakies drobne najlepszego strzelca. Żeby jeszcze Portland slynelo, że sprzedaży piłkarzy do Europy to może bym zrozumiał takki interes ale to jest mls. Dramat.

Ciekawy jestem co gawiedź wymysli.
    To w końcu wierzymy w ciemno dziennikarzom czy nie?
    Jeśli chodzi o trasfery out, to jednak trzeba uczciwie przyznać, że Miodek dużo lepiej umie, niż Leśny.

Administrator Awatar mOFMC
    Jasne.
    Stanowski mający infoski od Bogusia ble ale Kozminski od Mioduskiego :serduszka:
    Stanowski to z innych powodów jednak
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Stanowski to z innych powodów jednak
    Wiadomo.
    Natomiast pokazuje hipokryzje gawiedzi tylko.

Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    To w końcu wierzymy w ciemno dziennikarzom czy nie?
    Jeśli chodzi o trasfery out, to jednak trzeba uczciwie przyznać, że Miodek dużo lepiej umie, niż Leśny.
    Właśnie to pokazuje.
    Każdy transfer Niezgody za mniej niż minimum 5.5 mln$ to skandal.

Każdy transfer Niezgody za mniej niż minimum 5.5 mln$ to skandal.
    A dlaczego? Tzn.. wez mi to jakos rozpisz bo moim zdaniem oddanie szklanego 25 letniego napastnika za jakies 3,4 bańki euro + bonusy to całkiem dobry biznes. Problem leży w tym kogo lok ściągnie na jego miejsce bo jak czytam niektórych o dawaniu szansy Sanogo to

Maniek, już mam wrażenie, że to pisałem wczoraj.

A kogo ma ściągnąć? Kompletnie nie będę zdziwiony jak nie ściągnie nikogo bo właśnie mamy Sanogo po kontuzji.

To jets problem, który te zopisywalem, który gawiedź wysmiala uznajac już pół roku temu "udane okienko transferowe"czyki my się nie wzmacniamy, ciągle uzupełniamy tylko. Wzmocnilismy się tylko na POZYCJI Wszolka, reszta to wartościowe uzupełnienia takie jak Novikovas czy Gvilia. Natomiast oczekiwać od tego składu osobowego i Vukovica pucharów jest śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 10-01-2020 o 12:27

Chłopie jak ja miałbym wszystko tu czytać od dechy do dechy to by w osiedlowym cefarmie neospazminy zabrakło

Uprawnienia umieszczania postów