Strona 1145 z 1193 PierwszyPierwszy ... 1456451045109511351141114211431144114511461147114811491155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 34,321 do 34,350 z 35767

Wątek: Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Legionista Awatar Chmielo
    Jak za 24 letniego zawodnika z dużymi ograniczeniami i mocno podatnego na kontuzję to nawet bardzo dobry. O wiele bardziej utalentowany Duda odchodził za mniej.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    5mln $ za Niezgode z Legii przy 4.5 za Bukse z Pogoni to jest dobry interes?

Jesteśmy na granicy smiesznosci przyjmując takie pieniądze a bardziej mówiąc, że to dobry interes.

No ale to ten z kompetencjami strategicznymi jest temu winny.
    Kijek no chyba nie uważasz,że 24 letni Buksa jest mniej perspektywiczny niż nasz Jarosław. Szczerze jak ligę oglądałem to na szpicy wolałbym u nas Buksę niż Jarosława. Jarosław ma nosa do znalezienia się w polu karnym tam gdzie spadnie piłka, ale nie ma tego co Buksa czyli siły fizycznej, szybkość też u niego na plus, umiejętności techniczne moim zdaniem również, 5 mln to dobry biznes , Buksa to dla mnie napadzior z perspektywami na reprezentacje, Jarosław niezbyt.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Oj uważaj bo ryzykujesz półroczna szyderka, jak napisałeś, że Buksa jest lepszy niż Niezgoda.
    Gdybym ja to napisał to już by forumka zaplonela.

Uważam, że obaj maja podobny potencjał. Nasz strzelil kilka więcej no i dodając, że mimo wszystko Legia ma lepszą marke za granicą niż Pogoń to należałoby oczekiwać koło 6 mln $.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar Runi
    Gdyby Niezgoda ładował tak z trzy sezony z rzędu to by szedł i za 6.
    A tak jest zawodnikiem , który miał bodajże z roczną przerwę od strzelania czy grania.
    Problemy zdrowotne obniżyły cenę.

Legionista Awatar Bootleg
    A jaka to dla nas różnica skoro Łubudubu Prezes Naszego Klubu na zastępcę nie poświęci nawet 1/5 z tej kwoty
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Wiadomo jaki % mamy mieć z następnego transferu Jarka?
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Buksa lepszy od Niezgody?, a niby w czym?. Niezgoda ma papiery na dobre granie, ale moim zdaniem wyjazd akurat w tym momencie to duży błąd. Wcale nie zdziwiłbym się jakby za chwile dostał kontuzji i pauza od nowa. Ta runda to dopiero jego pierwsza dobra runda w Legii, i już 5 mln euro?, co by było jakby zagrał do końca sezonu i walnął jeszcze z 15 goli.
    Finansowo jestem na tak, natomiast sportowo uważam że dla Jarka to duży błąd.
    Pożyjemy zobaczymy.

Legionista
    a jak dostanie kontuzji w Legii to zacznie w tym samym miejscu ? Nie ma się co czarować jak pojawiają się takie kwoty to każdy jest gotów jechać. Jedyne czego tak naprawdę żal to, że na takich warunkach nie odchodzili VOO, Nicolicze czy Priovicze ... ale tego czasu się cofnąć nie da.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Buksa lepszy od Niezgody?, a niby w czym?.
    Lepiej gra w powietrzu oraz lepiej gra tyłem do bramki.
    Obaj maja papiery na granie, czas pokaże, czy wybrali odpowiedni kierunek do rozwoju.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Jestem
    Na razie to obaj wybrali najlepszy dla siebie kierunek rozwoju finansowego

Nie rozumiem tych narzekań, zdecydowana większość z nas piszących na tym forum, bez wahania i natychmiast zmieniliby swoją dotychczasową pracę za raptem 20% przyszłych dochodów rocznych Jarka czy Buksy i nie czekaliby na jakąś mityczną kolejną zdecydowanie lepszą ofertę. USA, Chiny, Japonia czy nawet jakiś kalifat po dołożeniu kilkunastu procent nie stanowiłyby najmniejszego problemu.

Oczywiście, że wolałbym Jarka widzieć w Liverpoolu czy w którymś Manchesterze, ale to jego życie i nie przeginajmy pały.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Nie rozumiem tych narzekań, zdecydowana większość z nas piszących na tym forum, bez wahania i natychmiast zmieniliby swoją dotychczasową pracę za raptem 20% przyszłych dochodów rocznych Jarka czy Buksy i nie czekaliby na jakąś mityczną kolejną zdecydowanie lepszą ofertę. USA, Chiny, Japonia czy nawet jakiś kalifat po dołożeniu kilkunastu procent nie stanowiłyby najmniejszego problemu.

Oczywiście, że wolałbym Jarka widzieć w Liverpoolu czy w którymś Manchesterze, ale to jego życie i nie przeginajmy pały.
    Głos rozsądku!
    Dziękuje Dobranoc.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Pewnie że dla kibica lepiej by było, gdyby Jarek został, bo jest gwarantem bramek. Nas excell i finanse nie powinny interesować, tylko aspekt sportowy, czyli trofea .

Ale .... Jarek chce odejść, więc jedyne co można zrobić, to zadbać aby i zawodnik i klub byli zadowoleni z ofert.
    Że można by więcej żądać ? Może i można ... tylko "towar" wart jest tyle, ile potencjalny "nabywca" jest w stanie zapłacić.
    Pieniądze są godne, więc nie narzekajmy.
    Never Surrender

Legionista
    Ja już pytałem kiedyś, ale zapytam po raz kolejny, bo jestem bardzo ciekaw skąd bierzecie głupoty albo czyjej propagandzie ulegacie..

Gdzie ten Jarek miał tyle urazów? Zagrał cały sezon w Ruchu, potem cały u nas (z urazem stawu skokowego 30 dni - nic specjalnego uważam). Stracił cały poprzedni sezon w związku z ablacją, no i teraz pół rundy zagrał zdrowy. Tak naprawdę wszystko co poważniejsze w historii jego urazów to ten problem z sercem i potem ciężka droga dojścia do formy fizycznej pod despotą Pinto.
    Ale widzę, że większość wbiła sobie juz do głowy, że to inwalida, więc ogłosmy wielki sukces! Sprzedajemy inwalidę za 5 mln zielonych!

Legionista Awatar Peer
    Dokładnie to samo chciałem napisać. Gdyby było jakieś poważne ryzyko kontuzji to w grę nie wchodziłaby taka kasa, a i pewnie Legia by się nie targowała. Niemniej Niezgoda kończy w tym roku 25 lat, jego kariera wyhamowała, więc 5 baniek to wydaje się uczciwa cena.
    Od Buksy jest półkę wyżej, ale cena niekoniecznie musi to pokazywać.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Ja już pytałem kiedyś, ale zapytam po raz kolejny, bo jestem bardzo ciekaw skąd bierzecie głupoty albo czyjej propagandzie ulegacie..

Gdzie ten Jarek miał tyle urazów? Zagrał cały sezon w Ruchu, potem cały u nas (z urazem stawu skokowego 30 dni - nic specjalnego uważam). Stracił cały poprzedni sezon w związku z ablacją, no i teraz pół rundy zagrał zdrowy. Tak naprawdę wszystko co poważniejsze w historii jego urazów to ten problem z sercem i potem ciężka droga dojścia do formy fizycznej pod despotą Pinto.
    Ale widzę, że większość wbiła sobie juz do głowy, że to inwalida, więc ogłosmy wielki sukces! Sprzedajemy inwalidę za 5 mln zielonych!
    - Kontuzja pleców , która wyeliminowała go praktycznie z jednej rundy (jesień w zeszłym sezonie).
    - Na pewno miał też problem ze stawem skokowym
    - Nadrywał dwójkę i wypadał na kilka tygodni
    - Problemy z kolanem - kolejne kilka tygodni

I to tyle z pamięci, a zapewne jeszcze by się nazbierało.

Nie jest żadnym kaleką , ale jest podatny na kontuzje. Zwykła genetyka , na którą nie ma wpływu, a odbija się na cenie.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    - Kontuzja pleców , która wyeliminowała go praktycznie z jednej rundy (jesień w zeszłym sezonie).
    - Na pewno miał też problem ze stawem skokowym
    - Nadrywał dwójkę i wypadał na kilka tygodni
    - Problemy z kolanem - kolejne kilka tygodni

I to tyle z pamięci, a zapewne jeszcze by się nazbierało.

Nie jest żadnym kaleką , ale jest podatny na kontuzje. Zwykła genetyka , na którą nie ma wpływu, a odbija się na cenie.
    Jeszcze ablacja w międzyczasie.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

5 baniek za Niezgodę to cena bardzo dobra.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

No dobra czyli Ci sami co zawsze już zbudowali pomnik Mioduskiemu.

Ja twierdzę, że jeśli sprzedajemy z Pogonia dwóch gości w podobnym wieku, na tą samą pozycje, na ten sam rynek to jako Legia Warszawa nie ma się co zachwycać i podpalac 0.5 mln więcej no ale niektórzy wiadomo będą zachwyceni.

Zobaczymy za ile pójdzie w takim razie.

Jeszcze tylko musi paść "udane okienko tranferowe" i można zacząć ligę.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 09-01-2020 o 11:59

Legionista Awatar Gabro
    Podobno Legia kontaktowała się z agentem reprezentującym interesy Pape Diaw (były gracz Korony). Info z tt.

Legionista Awatar Gabro
    Włodarczyk o transferze Niezgody:

Tomasz Włodarczyk @wlodar85

�� Z tego co usłyszałem Jarosław Niezgoda nie wyjedzie już z zespołem do Belek. Legia dogadała się z Portland Timbers. Nieoficjalnie: 3,8 mln dolarów plus ok. milion bonusy.

Legionista Awatar Chmielo
    Ktoś tu się czymś zachwyca?

Piątek będący w podobnym wieku szedł za 4,5 mln do Geniu po pełnym sezonie.

Więcej to sobie można krzyknąć za zawodnika przeskakującego ze szczebla juniora typu Szymański, Walukiewicz, Żurkowski, czy Duda, gdzie kupujący płaci za potencjał, a nie 24 latka, który powinien być już piłkarsko oszlifowany i gotowy do gry.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No dobra czyli Ci sami co zawsze już zbudowali pomnik Mioduskiemu.

Ja twierdzę, że jeśli sprzedajemy z Pogonia dwóch gości w podobnym wieku, na tą samą pozycje, na ten sam rynek to jako Legia Warszawa nie ma się co zachwycać i podpalac 0.5 mln więcej no ale niektórzy wiadomo będą zachwyceni.

Zobaczymy za ile pójdzie w takim razie.

Jeszcze tylko musi paść "udane okienko tranferowe" i można zacząć ligę.
    Sprzedałby za 6 mln USD to bys napisał, że minimum siedem. Akademia to też żaden sukces Pinokia wg ciebie.
    edit: literówka.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Włodarczyk o transferze Niezgody:

Tomasz Włodarczyk @wlodar85

�� Z tego co usłyszałem Jarosław Niezgoda nie wyjedzie już z zespołem do Belek. Legia dogadała się z Portland Timbers. Nieoficjalnie: 3,8 mln dolarów plus ok. milion bonusy.
    To zaczyna wyglądać już mniej ekskluzywnie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Made my day.

Niezgoda za mniej niż Buksa. #udaneokienkotransferowe
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 09-01-2020 o 12:32

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    To zaczyna wyglądać już mniej ekskluzywnie.
    Z każdym doniesieniem coraz mniej.Zaraz się okaże,że nie tylko znowu oddajemy kluczowego zawodnika,ale jeszcze za frytki.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Marcino
    Słabo i najgorsze, że nikogo od ręki na jego miejsce, żadnego gwaranta, a takim był Niko, był też Jarek.
    Mamy Kante z którego Vuko zrobił napastnika, ale klub jak Legia powinien mieć grajka oczko wyżej i absolutne minimum to dwóch dobrych napadziorów. To sprawdzało się za Bodka, to sprawdzi się za każdym razem.

Bonusy - to brzmi bardzo dumnie ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Runi
    No , a zaraz z 3,8 spadnie , że jednak 3 , bo 800 pójdzie na jakieś inne opłaty

Legionista Awatar Tomi
    rekin biznesu qrwa.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Niecałe 3.5 mln euro.

Legionista Awatar so(L)dier
    3.8 mln - śmiech na sali
    5 mln - ok

A co do Buksy i Jarka, to jak to jest? Z jedej strony Pogoń ma lepszy skład, z drugiej za podobnych zawodników dostajemy podobne pieniądze to żart.

Uprawnienia umieszczania postów